X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka, też mi się wydaje, że skoro i tak masz czekać to można by się skonsultować jeszcze w innej klinice, jak sugeruje Lukaszkowa- może w kriobanku? Tam faktycznie mieli zupełnie inny pomysł, niż w Invimedzie. Poza tym to co zaproponował dr S to jest to, co większość z nas stosowała, tylko większe dawki. Prawdę mówiąc trochę mnie rozczarowała tylko taka propozycja z jego strony. No ale nie chcę wchodzić w jego kompetencje. A druga sprawa - myślisz o komórce dawczyni albo o adopcji zarodka? To też mogłoby być dla Was rozwiązanie.

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Kurcze Marzycielka7! Strasznie mi przykro, że tak się zadziało u Ciebie 😔 Nie mam słów pocieszenia w tej sytuacji.. Może faktycznie lepiej odpuścić tą punkcję skoro szanse są marne?
    Mimo wszystko wierzę, że plan doktora wniesie dużo dobrego w osiągnieciu celu!! Czas przeminie a efekty mogą przynieść upragnioną ciąże!! Kochana pozwól sobie na chwilę słabości, płacz jeśli to pomaga ale nie poddawaj się! "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą". Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie 😘 Mocno przytulam 😔🤗❤️

    Odpuszczam punkcję bo doktorek dał 1% szans wiec nie ma o co walczyć w tym cyklu i tej stymulacji.
    Nawet pytałam o zwiększenie dawek to powiedział ze to nic nie da 😒

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Bo tutaj w Poznaniu macie dofinansowanie?

    Tak
    Nie myśleliśmy ale załapaliśmy się

  • Nerwusek92 Autorytet
    Postów: 410 191

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 23:28

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Marzycielka, też mi się wydaje, że skoro i tak masz czekać to można by się skonsultować jeszcze w innej klinice, jak sugeruje Lukaszkowa- może w kriobanku? Tam faktycznie mieli zupełnie inny pomysł, niż w Invimedzie. Poza tym to co zaproponował dr S to jest to, co większość z nas stosowała, tylko większe dawki. Prawdę mówiąc trochę mnie rozczarowała tylko taka propozycja z jego strony. No ale nie chcę wchodzić w jego kompetencje. A druga sprawa - myślisz o komórce dawczyni albo o adopcji zarodka? To też mogłoby być dla Was rozwiązanie.
    Mialas protokół szanghajski? Zdaje mi sie, ze wlasciwa stymulka jest wtedy calkiem inna... nie jestem pewna na 100% ale tak mi sie wydaje

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Marzycielka, też mi się wydaje, że skoro i tak masz czekać to można by się skonsultować jeszcze w innej klinice, jak sugeruje Lukaszkowa- może w kriobanku? Tam faktycznie mieli zupełnie inny pomysł, niż w Invimedzie. Poza tym to co zaproponował dr S to jest to, co większość z nas stosowała, tylko większe dawki. Prawdę mówiąc trochę mnie rozczarowała tylko taka propozycja z jego strony. No ale nie chcę wchodzić w jego kompetencje. A druga sprawa - myślisz o komórce dawczyni albo o adopcji zarodka? To też mogłoby być dla Was rozwiązanie.


    Mąż na AK i AZ się nie zgadza 🥺
    Powiedział ze albo całkiem nasze albo wcale
    Wiec nie walczę o to z nim 😕
    Nie chce by wyszło tak ze małżeństwo mi się posypie jak się zapętlimy w tym wszystkim
    Narazie głowa mi pęka i ściskam łzy w oczach 😭

  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka przytulam mocno❤️ na pewno jest Ci teraz ciężko, ale wierzę, że znajdziesz w sobie siły, żeby jeszcze zawalczyć! Daj sobie czas, sprobuj z tymi suplami, ale absolutnie się nie poddawaj jeszcze! ❤️

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

    3jgxcsqva773duy4.png
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Mialas protokół szanghajski? Zdaje mi sie, ze wlasciwa stymulka jest wtedy calkiem inna... nie jestem pewna na 100% ale tak mi sie wydaje


    Nie miałam
    On chce wprowadzić po tych trzech miesiącach brania dhea
    Mówił o jakimś lekarzu z Nowego Yorku… ale mój mózg nie zapamiętał jego imienia i nazwiska bo skupiałam się by się nie rozpłakać przy nim 😒

    A na czym polega ? Wiesz ?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Nie miałam
    On chce wprowadzić po tych trzech miesiącach brania dhea
    Mówił o jakimś lekarzu z Nowego Yorku… ale mój mózg nie zapamiętał jego imienia i nazwiska bo skupiałam się by się nie rozpłakać przy nim 😒

    A na czym polega ? Wiesz ?
    To było do Uli pytanie :)

    Ja wlasnie nie jestem pewna ale zdaje mi sie, ze tam jakos z dawkami inaczej sie dziala... chyba są mniejsze ale cos tam. Takze chyba nie powiedzialabym, ze to jest cos co miala wiekszosc z nas bo zdaje mi sie, ze tylko Paprotka miała.

    Przerwa wam dobrze zrobi.
    Ja bym jeszcze dala inozytol i czarnuszke do supli. Maz tez czarnuszke moze.
    Jak macie jakies zaskorniaki to jechac na wakacje i zyc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 czerwca 2021, 18:29

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nerwusek92 wrote:
    Przykro mi ;(
    U mnie też przez AMH nie było ciekawie, ale ostatecznie 2 komórki były dojrzałe, 2 zapłodnili i 2 są u mnie ale z jakim efektem nie mam pojęcia ;( muszę czekać do soboty, ale boję się, że moja psychika tego nie wytrzyma..
    Nasze starania to jedno wielkie obciążenie dla psychiki a ludzie wokół potrafią dobić...
    Jak ja słyszę, że ktoś raz pyk i ma dziecko albo jak już ktoś ma dziecko a je olewa to mam wrażenie, że zaraz wybuchnę...

    Marzycielka7 tulę 🥰

    Mam podobnie … a jak słyszę i widzę w pracy jak ludzie traktują dzieci to mnie szlag trafia …

    A teksty typu ,, musisz odpuścić głowę to się uda”… ,, za bardzo chcesz to nie wyjdzie…”
    ,,musicie gdzieś wyjechać bo ja z moim to pojechał i cyk ciaza „….,, a najlepszy hit to … ,, moja kolezanka tez nie mogła ale się rozwiodła i z drugim od razu ciaza 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️„

    Dobre radę pseudo koleżanek 🤦‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Mialas protokół szanghajski? Zdaje mi sie, ze wlasciwa stymulka jest wtedy calkiem inna... nie jestem pewna na 100% ale tak mi sie wydaje
    Nie jestem pewna czy szanghajski. Doktor to określał jako "protokół z prasteronem". Brałam to samo co Marzycielka, tylko mniejsze dawki (i u mnie akurat amh spadło, zamiast wzrosnąć- ale ostateczny efekt stymulacji byl lepszy niż we wcześniejszych trzech ) Później w stymulacji u mnie Lametta, Puregon 300j., Orgalutran.

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Mąż na AK i AZ się nie zgadza 🥺
    Powiedział ze albo całkiem nasze albo wcale
    Wiec nie walczę o to z nim 😕
    Nie chce by wyszło tak ze małżeństwo mi się posypie jak się zapętlimy w tym wszystkim
    Narazie głowa mi pęka i ściskam łzy w oczach 😭
    Rozumiem. Spokojnie. Daj sobie chwilę na oddech. Najważniejsze, że walczycie dalej, jest plan i wiesz, co masz dalej robić.

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • plinka2017 Autorytet
    Postów: 903 798

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka, bardzo mi przykro 😢
    Może przerwa i suplementacja pomoże, spróbujecie jeszcze raz. Teraz macie trochę czasu na odpoczecie od tego wszystkiego i chociaż trochę wyluzowanie ❤️

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

    Nat. ciąża - Poronienie 8 t.c. 09.2018
    PCOS, nied. tarczycy, IO
    PAI1 hetero, MTHFR homo
    Od 2018 dalsze starania, IUI, bez skutku
    2021 InVitro IMSI uzyskano 2 blastki

    Transfer świeży 2.06.2021 4AA c.bioch.

    Transfer 2.07.2021❄️ 4BA 🙏
    6 dpt ⏸️
    10.03.2022 Wiktor 3825 g 🥰

    03.2023 walczymy o rodzeństwo 💪
    Pobrane 18 🥚11 dojrzałych
    Mamy 6 ❄️
    3x 4ba, 4bb, 3aa, 3ba

    25.04 transfer ❄️ 4ba
    6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 64, 9 dpt beta 194, 11 dpt beta 542, 13 dpt beta 1299 , 20 dpt beta 10734, 27 dpt ❤️ 0,75 cm, 30 dpt ❤️ 0,94 cm
    9+4 🖤 dziewczynka. łyżeczkowanie
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak któraś miała albo wie jak wyglada ten protokół szanghajski to dajcie znać🤗
    Jeśli mam być tak szczupła jak Chinka i mieć gładka skore to chce 😁🤣🤣choć od tych sterydów to raczej tylko przytyje 🙈

    Powiedzcie mi jakiej firmy koenzym q10 brać ?

    lukaszkowa lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    To było do Uli pytanie :)

    Ja wlasnie nie jestem pewna ale zdaje mi sie, ze tam jakos z dawkami inaczej sie dziala... chyba są mniejsze ale cos tam. Takze chyba nie powiedzialabym, ze to jest cos co miala wiekszosc z nas bo zdaje mi sie, ze tylko Paprotka miała.

    Przerwa wam dobrze zrobi.
    Ja bym jeszcze dala inozytol i czarnuszke do supli. Maz tez czarnuszke moze.
    Jak macie jakies zaskorniaki to jechac na wakacje i zyc :)

    Czarnuszkę przemycam do sałatek wszedzie 😁mąż tez lubi 😁
    Jak wynajde tani lot to może i polecimy choć narazie muszę się skupić tez na zrzuceniu wagi bo oponka na brzuchu rośnie a niby nic takiego nie jem 🤨

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Mąż na AK i AZ się nie zgadza 🥺
    Powiedział ze albo całkiem nasze albo wcale
    Wiec nie walczę o to z nim 😕
    Nie chce by wyszło tak ze małżeństwo mi się posypie jak się zapętlimy w tym wszystkim
    Narazie głowa mi pęka i ściskam łzy w oczach 😭
    Bardzo mi przykro kochana że punkcja odwołana. Pewnie w głowie masz kocioł i ogromne emocje. Ściskam Cię mocno ❤️ A słuchaj są lekarze ktorzy specjalizują się w niskim amh, gdzie jajniki słabo reagują na stymulacje. Novum w Warszawie z tego słynie i lekarze z tej kliniki Zamora i Lewandowski. Mają ceny z kosmosu dziewczyny piszą ale potrafią wyczarować ciąże z 1 komórki.

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    To jak któraś miała albo wie jak wyglada ten protokół szanghajski to dajcie znać🤗
    Jeśli mam być tak szczupła jak Chinka i mieć gładka skore to chce 😁🤣🤣choć od tych sterydów to raczej tylko przytyje 🙈

    Powiedzcie mi jakiej firmy koenzym q10 brać ?
    Mi świta jeszcze i tak jak widze w googlu to jest podwojna stymulka, nie wiem nawet czy punkcje nie sa dwie w jednym cyklu.

    Oponka od hormonow Ci sie robi tez :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    To jak któraś miała albo wie jak wyglada ten protokół szanghajski to dajcie znać🤗
    Jeśli mam być tak szczupła jak Chinka i mieć gładka skore to chce 😁🤣🤣choć od tych sterydów to raczej tylko przytyje 🙈

    Powiedzcie mi jakiej firmy koenzym q10 brać ?
    Właśnie próbowałam znaleźć na necie, ale nic nie wyczytałam sensownego. Szkoda że nie wiemy, jakie leki tam idą 😌. Ja brałam koenzym z firmy Swanson.

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Nie jestem pewna czy szanghajski. Doktor to określał jako "protokół z prasteronem". Brałam to samo co Marzycielka, tylko mniejsze dawki (i u mnie akurat amh spadło, zamiast wzrosnąć- ale ostateczny efekt stymulacji byl lepszy niż we wcześniejszych trzech ) Później w stymulacji u mnie Lametta, Puregon 300j., Orgalutran.


    No to ja wlasnie ten prasteron będę jadła
    Zakupiłam 12 paczek po 60 tabletek wiec mogę się w nim kąpać 🤦‍♀️

    Ja podczas stymulacji miałam te leki co Ty i nie wyszło wiec może jak się je troche dopieści tym prasteronem to później rusza ? 🤔

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 czerwca 2021, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Właśnie próbowałam znaleźć na necie, ale nic nie wyczytałam sensownego. Szkoda że nie wiemy, jakie leki tam idą 😌. Ja brałam koenzym z firmy Swanson.

    No wlasnie ja tez szukałam 😩

‹‹ 1030 1031 1032 1033 1034 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ