X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 25 września 2021, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    plinka2017 wrote:
    O no to super, że już się dobrze czujesz. Oby gorączka nie przyszła ✊ a mąż niech ładnie dba o Was

    O kurcze, z tą aronia u Ciebie to widzę że niezła faza 😁
    Ja nienawidzę smaku aronii 🤷

    Tak, zdecydowaliśmy, że się zaszczepie. 7.10 mam wizytę i jak będzie ok to 8.10 idę się szczepić 💉

    Dla dziecka jeszcze nic. Mam cały strych rzeczy, które dostaliśmy już dawno temu i pewnie w grudniu wezmę się za sprawdzanie, co tam jest dokładnie 🙈 i dokupienie braków

    A dla pieska pewnie jakoś w październiku zaczniemy coś ogarniać.

    Chociaż ja teraz mam wszystkie piątki wolne, pracuje tylko 4 dni w tygodniu, więc nie wiem czy z nadmiaru czasu nie będę po sklepach jeździć 🙈🙈

    A u Ciebie wyprawka gotowa? Macie już większość rzeczy typu wózek, łóżeczko?
    Nieee, mamy tylko ubranka. A takie większe zakupy mam już upatrzone przez neta ale kupować będę w listopadzie bo wtedy już konkretnie zrobimy miejsce dla małego i będzie przemeblowanko. Ogólnie mam wrażenie że rzeczy dla niemowląt sa absurdalnie drogie i poluje na promocje 🙂
    Ale fajnie, że jakieś rzeczy już macie dla dziecka. Rozpakowywanie tego będzie super! Normalnie jak druga gwiazdka 😉 Dla pieska też oszalejecie z zakupami. Nasza ma całe ogromne pudełko z zabawkami i wyjmuje wszystkie i piszczy zmartwiona bo nie wie którą się bawić. Takie rozterki rozpieszczonej pieski 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2021, 18:43

    plinka2017 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 25 września 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja muszę się troszkę pożalić, bo mdłości i wymioty to mi w ogóle nie mijają. 😏

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    A ja muszę się troszkę pożalić, bo mdłości i wymioty to mi w ogóle nie mijają. 😏
    Bo ten drugi trymestr to taki tylko umowny niestety. Mi też przeszło jakoś później. Co prawda nie wymiotowałam, ale mdłości nie pozwalały wstać z łóżka, więc też upierdliwie.
    Trzymaj się mocno! <3

    Mnie do dzisiaj dopadają mdłości co jakiś czas... :O

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 25 września 2021, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Bo ten drugi trymestr to taki tylko umowny niestety. Mi też przeszło jakoś później. Co prawda nie wymiotowałam, ale mdłości nie pozwalały wstać z łóżka, więc też upierdliwie.
    Trzymaj się mocno! <3

    Mnie do dzisiaj dopadają mdłości co jakiś czas... :O
    Za bardzo uwierzyłam tym, którzy mówili, że w drugim trymestrze to jak ręką odjął.
    Serio, to trwa już 9 tygodni, a dzisiaj wymioty dopadły mnie w miejscu publicznym. 😒
    Pewnie jestem z tych co Ty, którym mdłości miną dopiero po porodzie.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 25 września 2021, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Za bardzo uwierzyłam tym, którzy mówili, że w drugim trymestrze to jak ręką odjął.
    Serio, to trwa już 9 tygodni, a dzisiaj wymioty dopadły mnie w miejscu publicznym. 😒
    Pewnie jestem z tych co Ty, którym mdłości miną dopiero po porodzie.
    Moja sąsiadka miała uporczywe wymioty. Była nawet w szpitalu. Minęło w drugim trymestrze, ale pamiętaj, że nasz organizm to nie komputer. To tak nie mija wszystko z dnia na dzień, bo jest drugi trymestr. :)
    Niestety, dla mnie drugi trymestr wcale nie jest cudowny. Minęły mi mdłości i osłabienie (i to tak może w drugim-trzecim tygodniu II trym.), ale mam teraz inne problemy i miałam zagrożenie szpitalem już, dlatego jest zwolnienie.
    Za szybko u Ciebie na wyrokowanie, że zostaniesz z mdłościami do końca. :D Nie będzie tak źle <3

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 26 września 2021, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeny dziewczyny ale Wam współczuję tych mdłości i szczególnie wymiotów... Lindalia a chudniesz? A nie myślałaś poprosić o tabletki doktora przeciw wymiotom? Podobno są jakieś bezpieczne w ciąży i może z nimi byś lepiej funkcjonowała?

    Ja przeżyłam noc po 2 dawce, ogólnie temp. Maks mi skoczyla do 37. 8. Także obyło się bez gorączki. Ale noc nieprzespana bo każdy mięsień mnie bolał i głowa. Co chwila było mi na zmiane zimno/ciepło. Ale teraz już jest okej. Tylko głowa boli. Liczę, że uda mi się zdrzemnąć w dzien i przejdzie. Chociaż sasiady obok nagle od 9 rano dzisiaj wiercą więc nie wiem czy ta drzemka mi się uda

    dobuska lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • plinka2017 Autorytet
    Postów: 903 798

    Wysłany: 26 września 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Jeny dziewczyny ale Wam współczuję tych mdłości i szczególnie wymiotów... Lindalia a chudniesz? A nie myślałaś poprosić o tabletki doktora przeciw wymiotom? Podobno są jakieś bezpieczne w ciąży i może z nimi byś lepiej funkcjonowała?

    Ja przeżyłam noc po 2 dawce, ogólnie temp. Maks mi skoczyla do 37. 8. Także obyło się bez gorączki. Ale noc nieprzespana bo każdy mięsień mnie bolał i głowa. Co chwila było mi na zmiane zimno/ciepło. Ale teraz już jest okej. Tylko głowa boli. Liczę, że uda mi się zdrzemnąć w dzien i przejdzie. Chociaż sasiady obok nagle od 9 rano dzisiaj wiercą więc nie wiem czy ta drzemka mi się uda

    Ojej biedna jesteś po nocce 😔 ale bardzo dobrze, że gorączka nie przyszła.
    Echh ci sąsiedzi 🙄 w niedziele im się remontów zachciało

    Geraltowa lubi tę wiadomość

    Nat. ciąża - Poronienie 8 t.c. 09.2018
    PCOS, nied. tarczycy, IO
    PAI1 hetero, MTHFR homo
    Od 2018 dalsze starania, IUI, bez skutku
    2021 InVitro IMSI uzyskano 2 blastki

    Transfer świeży 2.06.2021 4AA c.bioch.

    Transfer 2.07.2021❄️ 4BA 🙏
    6 dpt ⏸️
    10.03.2022 Wiktor 3825 g 🥰

    03.2023 walczymy o rodzeństwo 💪
    Pobrane 18 🥚11 dojrzałych
    Mamy 6 ❄️
    3x 4ba, 4bb, 3aa, 3ba

    25.04 transfer ❄️ 4ba
    6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 64, 9 dpt beta 194, 11 dpt beta 542, 13 dpt beta 1299 , 20 dpt beta 10734, 27 dpt ❤️ 0,75 cm, 30 dpt ❤️ 0,94 cm
    9+4 🖤 dziewczynka. łyżeczkowanie
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 26 września 2021, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Jeny dziewczyny ale Wam współczuję tych mdłości i szczególnie wymiotów... Lindalia a chudniesz? A nie myślałaś poprosić o tabletki doktora przeciw wymiotom? Podobno są jakieś bezpieczne w ciąży i może z nimi byś lepiej funkcjonowała?

    Ja przeżyłam noc po 2 dawce, ogólnie temp. Maks mi skoczyla do 37. 8. Także obyło się bez gorączki. Ale noc nieprzespana bo każdy mięsień mnie bolał i głowa. Co chwila było mi na zmiane zimno/ciepło. Ale teraz już jest okej. Tylko głowa boli. Liczę, że uda mi się zdrzemnąć w dzien i przejdzie. Chociaż sasiady obok nagle od 9 rano dzisiaj wiercą więc nie wiem czy ta drzemka mi się uda
    Dobrze, że jest całkiem dobrze! Masz to za sobą :)

    Sąsiedzi wiercą w niedzielę? Spooooko :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2021, 11:20

    Geraltowa lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 26 września 2021, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli do następnej wizyty nie przejdzie, to na pewno o coś poproszę.
    Może mam za wysoki progesteron, w sumie dr nie zjechał mi nic z dawki Utrogestanu.
    Co do wagi, to nie chudnę, ale też nie przybieram za mocno, na razie mam 2 kg na plusie. Pytałam dr na ostatniej wizycie, to mówił, że nie jest za mało, dziecko dobrze się rozwija, więc ma wszystko co mu potrzeba.

    Geraltowa, szkoda, że Wasi sąsiedzi nie są z tych, co przed remontem zostawiają kartki i czekolady na klatce, że będą hałasować i bardzo przepraszają. :D

    Geraltowa lubi tę wiadomość

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 26 września 2021, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny. Jutro mam mieć kontrolę a mnie trochę rozłożyło. Kaszel katar i ogólnie kiepsko się czuje. Myślicie ze w tym miesiącu już lipa że powinnam odwołać?

  • Sosenka Ekspertka
    Postów: 191 117

    Wysłany: 26 września 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Dziewczyny. Jutro mam mieć kontrolę a mnie trochę rozłożyło. Kaszel katar i ogólnie kiepsko się czuje. Myślicie ze w tym miesiącu już lipa że powinnam odwołać?
    Nie wiem czy możesz iść na wizytę w takim stanie. Zawsze dzwonią z ankietą covidową przed umówionym dniem. Może napisz SMS do lekarza z zapytaniem co robić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2021, 13:18

    Mysza28 lubi tę wiadomość

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 26 września 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Jeśli do następnej wizyty nie przejdzie, to na pewno o coś poproszę.
    Może mam za wysoki progesteron, w sumie dr nie zjechał mi nic z dawki Utrogestanu.
    Co do wagi, to nie chudnę, ale też nie przybieram za mocno, na razie mam 2 kg na plusie. Pytałam dr na ostatniej wizycie, to mówił, że nie jest za mało, dziecko dobrze się rozwija, więc ma wszystko co mu potrzeba.

    Geraltowa, szkoda, że Wasi sąsiedzi nie są z tych, co przed remontem zostawiają kartki i czekolady na klatce, że będą hałasować i bardzo przepraszają. :D
    Może też przez proga się gorzej czujesz. To oby teraz na tej wizycie coś Ci zszedł z niego. O to dobrze, że nie schudłaś. Dziecko i tak z Ciebie wyciągnie co najlepsze ale chodzi o to żebyś Ty w miarę funkcjonowała.

    Te sąsiady w ogóle są deczko dziwni. Na razie ciągle wiercą i końca nie widać. Karteczki nie było, zrobili nam niespodzianke z rana 😉

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 26 września 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Dziewczyny. Jutro mam mieć kontrolę a mnie trochę rozłożyło. Kaszel katar i ogólnie kiepsko się czuje. Myślicie ze w tym miesiącu już lipa że powinnam odwołać?
    A to jest wizyta przed transferem? Kontrola endo w którym dc? Podobno przed transferem LEKKIE przeziębienie nie przeszkadza a nawet pomaga ale jak Cię rozłoży to zadzwoniłabym do koordynatorki czy można przesunac wizytę chociaż o 2 dni i moze akurat lepiej się poczujesz. I tak jak Sosenka pisze, jak mocno źle się czujesz to ankieta covidowa też chyba nie pozwoli Ci pójść na wizytę. Lez i dużo pij i zobaczysz jak będziesz się czuć jutro. Jak to poczatek cyklu to może te 2 dni różnicy nie zrobią. Ja chyba pierwsza ocenę endo na cyklu sztucznym miałam w 13 dc.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 26 września 2021, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    A to jest wizyta przed transferem? Kontrola endo w którym dc? Podobno przed transferem LEKKIE przeziębienie nie przeszkadza a nawet pomaga ale jak Cię rozłoży to zadzwoniłabym do koordynatorki czy można przesunac wizytę chociaż o 2 dni i moze akurat lepiej się poczujesz. I tak jak Sosenka pisze, jak mocno źle się czujesz to ankieta covidowa też chyba nie pozwoli Ci pójść na wizytę. Lez i dużo pij i zobaczysz jak będziesz się czuć jutro. Jak to poczatek cyklu to może te 2 dni różnicy nie zrobią. Ja chyba pierwsza ocenę endo na cyklu sztucznym miałam w 13 dc.
    To jest na naturalnym i mam właśnie miec typowo 11dc czyli jutro. Jestem zaszczepiona i nie mam covida bo byłam 3 tyg w domu. Poprostu w czwartek mnie przewialo, a kaszel to zawsze długo trzyma. Poczekam i zobaczę co będzie rano

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 26 września 2021, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    To jest na naturalnym i mam właśnie miec typowo 11dc czyli jutro. Jestem zaszczepiona i nie mam covida bo byłam 3 tyg w domu. Poprostu w czwartek mnie przewialo, a kaszel to zawsze długo trzyma. Poczekam i zobaczę co będzie rano
    Aaaa na naturalnym to inaczej. Wylez się kochana i zadbaj o siebie, a może jutro będzie lepiej a nie gorzej. Będę trzymać kciuki!

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 26 września 2021, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Aaaa na naturalnym to inaczej. Wylez się kochana i zadbaj o siebie, a może jutro będzie lepiej a nie gorzej. Będę trzymać kciuki!
    Dziękuję🙂😘

  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 26 września 2021, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam dzisiaj stymuluję. Nie wiem czy bardziej się cieszę czy boję 🙈.

    Wszelkie porady mile widziane 😉.

    Miłego popołudnia!

    Dżoanniks, Sosenka lubią tę wiadomość

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4108 2785

    Wysłany: 26 września 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Night wrote:
    Zaczynam dzisiaj stymuluję. Nie wiem czy bardziej się cieszę czy boję 🙈.

    Wszelkie porady mile widziane 😉.

    Miłego popołudnia!

    Nie ma się czego bać :) powodzenia ✊✊ :).

    Night lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 26 września 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Dziewczyny. Jutro mam mieć kontrolę a mnie trochę rozłożyło. Kaszel katar i ogólnie kiepsko się czuje. Myślicie ze w tym miesiącu już lipa że powinnam odwołać?
    Byłam chora kilka dni przed punkcją. Stosowałam naturalne metody i w dniu punkcji miałam lekką chrypkę. Trzy dni później transfer i malutka dzisiaj sprzedaje kopniaki! 🥰
    Także dbaj o siebie i nic straconego :)

‹‹ 1336 1337 1338 1339 1340 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ