Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2021, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    Dziewczyny czy któraś z was miała toksoplazmozę? Czy orientujecie się jak wygląda leczenie?

    Ja przeszłam kiedyś toksoplazmozę, ale bezobjawowo. Nie byłam leczona, mam tylko przeciwciała.

    anka1987 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2021, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresaaa wrote:
    No ja miałam ten pierwszy podgląd w 7 dniu cyklu i doktor L. wypisal mi na tym zleceniu, że w poniedziałek mam zrobić estradiol i progesteron, żeby wynik był na wtorkowy drugi podgląd (to będzie mój 10 dzień cyklu). Nie tłumaczył z jakiego powodu zleca, a ja się tym nie zainteresowałam szczerze mówiąc.

    Jeżeli jajka podrosną odpowiednio, to po tym dostaniesz ovitrelle na pęknięcie. A próg, jak będzie odpowiednio niski, to możesz podejść do transferu świeżego. Po ovitrelle następuje skok progesteronu i wtedy byłoby za późno, żeby go mierzyć. Dlatego kazał, zmierzyć ci go na tą wizytę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2021, 20:34

    fresaaa, Katrin83 lubią tę wiadomość

  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 7 listopada 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Jeżeli jajka podrosną odpowiednio, to po tym dostaniesz ovitrelle na pęknięcie. A próg, jak będzie odpowiednio niski, to możesz podejść do transferu świeżego. Po ovitrelle następuje skok progesteronu i wtedy byłoby za późno, żeby go mierzyć. Dlatego kazał, zmierzyć ci go na tą wizytę.

    O tym progu to wiedzielam, że dla świeżego transferu powinien być najlepiej poniżej 1, ale nie wiedziałam, że to już będzie kazał mi zbadać. Dzięki za wyjaśnienie 🙂 Jakos dziwnie mi się myśli o potencjalnym transferze, gdy ta stymulacja idzie tak opornie...

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 7 listopada 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl12 wrote:
    Jak byłam w szpitalu i dziewczyna leżała na podtrzymaniu ciąży to też dostawała relanium-podczas takiego leczenia bezwzględnie musi monitorować to lekarz. Nawet w ulotce jest napisane ze nie zaleca się brania Relanium szczególnie w 1i3 trymestrze. Nie musiałam brać dalej, więc wolałam nie ryzykować. Ale jak widać pomogło mi :) w jakiejś klinice dziewczyny z automatu dostawały relanium i w zaleceniach miały brać do 3,4dni po transferze
    Tak, to akurat te najważniejsze 4 dni 🙂

    Motyl12 lubi tę wiadomość

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 7 listopada 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresaaa wrote:
    To jutro mamy ciekawy dzień - dwie bety i podgląd ☺️ Któraś jeszcze się do czegoś przyznaje? Dziewczyny kciuki za Was! ✊✊✊
    Transfer 🙏🙏🙏

    Katrin83, fresaaa, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2021, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Transfer 🙏🙏🙏

    To trzymam kciuki za udany transfer :)✊✊✊🍀🍀.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 7 listopada 2021, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresaaa wrote:
    Doskonale to znam, też sobie szukam zajęć, by mniej myśleć, ale wiadomo jak jest 🙃
    Właśnie pije meliske, więc możesz zgadnąć, czy mam stres haha Jutro lecę do kliniki zrobić estradiol i progesteron, a we wtorek na podgląd i się okaże co i jak.
    Ja tez miałam badany estradiol i progesteron.

    fresaaa, Mysza28 lubią tę wiadomość

  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 7 listopada 2021, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Transfer 🙏🙏🙏
    Mysza28kciukasy✊✊✊

    Mysza28 lubi tę wiadomość

  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 7 listopada 2021, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28-powodzenia, kciuki zaciśnięte🍀✊🐣💪😁

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 7 listopada 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    To trzymam kciuki za udany transfer :)✊✊✊🍀🍀.
    Dziękuję 🙂🙂🙂🙂

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 7 listopada 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Mysza28kciukasy✊✊✊
    Dziękuję 🙂🙂🙂

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 7 listopada 2021, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl12 wrote:
    Mysza28-powodzenia, kciuki zaciśnięte🍀✊🐣💪😁
    Dziękuję 🙂🙂🙂🙂

    Motyl12 lubi tę wiadomość

  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 7 listopada 2021, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Transfer 🙏🙏🙏

    Powodzenia! Niech maluszek się mocno wgryza ✊

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 7 listopada 2021, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresaaa wrote:
    Powodzenia! Niech maluszek się mocno wgryza ✊
    Dziękuję bardzo 🙂🙂

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 8 listopada 2021, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Ja tez miałam badany estradiol i progesteron.

    Kurcze a ja nie miałam progesteronu 🤔

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 8 listopada 2021, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresaaa wrote:
    No ja miałam ten pierwszy podgląd w 7 dniu cyklu i doktor L. wypisal mi na tym zleceniu, że w poniedziałek mam zrobić estradiol i progesteron, żeby wynik był na wtorkowy drugi podgląd (to będzie mój 10 dzień cyklu). Nie tłumaczył z jakiego powodu zleca, a ja się tym nie zainteresowałam szczerze mówiąc.

    Zapytam się go dzisiaj w końcu to mój 12 dc 😬

    fresaaa lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 8 listopada 2021, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Transfer 🙏🙏🙏

    Mocne kciuki za dzisiejsze transferowanie Myszulko ✊✊✊✊❤️
    O której godzinie masz ?

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 8 listopada 2021, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny 😀
    Oby ten poniedziałek był szczęśliwy dla każdej z nas ✊✊✊
    Ja wyruszam do kliniki ale toaleta zaliczona dziś dwa razy przed wyjazdem 😱🙈

    fresaaa, Katrin83, nick nieaktualny, Motyl12 lubią tę wiadomość

  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 8 listopada 2021, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny 😀
    Oby ten poniedziałek był szczęśliwy dla każdej z nas ✊✊✊
    Ja wyruszam do kliniki ale toaleta zaliczona dziś dwa razy przed wyjazdem 😱🙈
    Ja wyruszam oddać krew ale marnie to widze🥺brzuch boli jak na @i pojawią się różowe na 🧻trzymam ✊✊✊za was

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 8 listopada 2021, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kciuki za dzisiaj! :)

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

‹‹ 1452 1453 1454 1455 1456 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ