Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2021, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katrinka2609 wrote:
    Przykro mi. Trzymaj się kochana też, ale tak ja dziewczyny piszą coś ruszyło a to dobry znak na przyszłość. Dobrze kojarzę, że macie jeszcze jedna śnieżynke na zimowisku?

    Tak jeszcze jedna na nas czeka ❤️.

    katrinka2609 lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 8 listopada 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks, robiłaś sobie pakiet na trombofilię? Może warto rozważyć do kolejnego podejścia. Tamte durne mutacje naprawdę lubią mieszać w zagnieżdżeniu.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 8 listopada 2021, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Który mamy dzień stymulacji?

    Dzisiaj będzie 12 zastrzyk
    Doktor kazał brać Puregon dziś i jutro a Orgalutran mam brać do środy włącznie
    I troche się boje ze nic z tego nie będzie 😢
    Choć doktor uparcie zmierza do punkcji to może widzi jakaś szanse 🤔

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 8 listopada 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Ja miałam estradiol 3556.3 a progesteron 0,77

    W jakiej jednostce i duzo było pęcherzyków ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Dżoanniks, robiłaś sobie pakiet na trombofilię? Może warto rozważyć do kolejnego podejścia. Tamte durne mutacje naprawdę lubią mieszać w zagnieżdżeniu.

    Nie robiłam właśnie żadnych dodatkowych badań, ale tą trombofilię chcę zrobić.
    Z pakietu testdna.pl chyba jest taki całościowy prawda?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 8 listopada 2021, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Nie robiłam właśnie żadnych dodatkowych badań, ale tą trombofilię chcę zrobić.
    Z pakietu testdna.pl chyba jest taki całościowy prawda?
    Tak, pakiet dostajesz do domu, pobierasz wymaz wymaz policzka, odsyłasz im i wynik masz w ciągu kilku dni .
    W przypadku nieprawidłowości możesz też przez tą stronę umówić się na konsultację z genetykiem.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2324 1378

    Wysłany: 8 listopada 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Dzisiaj będzie 12 zastrzyk
    Doktor kazał brać Puregon dziś i jutro a Orgalutran mam brać do środy włącznie
    I troche się boje ze nic z tego nie będzie 😢
    Choć doktor uparcie zmierza do punkcji to może widzi jakaś szanse 🤔
    U mnie w tym dniu estradiol wynosił niewiele ponad 200 jednostek. Dopiero kolejny wynik był w miarę, a ostatecznego kopa jajeczka dostały po Ovitrelle.
    Wiesz, ja też byłam przekonana, że ze stymulacji nic nie będzie i bardzo się zaskoczyłam, kiedy dr mówił, że ta stymulacja zakończy się punkcją.
    No i miał rację, bo tak ładnie zarządził lekami, że punkcja dala taki wynik o jakim nie śmiałam marzyć.

    Katrin83 lubi tę wiadomość

  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 8 listopada 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    W jakiej jednostce i duzo było pęcherzyków ?
    Ja tez podałam Ci ostateczny wynik po ovitrelle puregon brałam 300j i lamette2×1. Pobrano 9 z czego 4 tylko się uchowały.

  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 8 listopada 2021, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    W jakiej jednostce i duzo było pęcherzyków ?
    Ja tez podałam Ci ostateczny wynik po ovitrelle puregon brałam 300j i lamette2×1. Pobrano 9 z czego 4 tylko się uchowały. Glowa do góry będzie dobrze.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 8 listopada 2021, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Dzisiaj będzie 12 zastrzyk
    Doktor kazał brać Puregon dziś i jutro a Orgalutran mam brać do środy włącznie
    I troche się boje ze nic z tego nie będzie 😢
    Choć doktor uparcie zmierza do punkcji to może widzi jakaś szanse 🤔
    Na pewno widzi szanse, im nie zależy na bezsensownym przeciąganiu stymulacji, bo oni też chcą osiągnąć ciążę. :)

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 8 listopada 2021, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Dzisiaj będzie 12 zastrzyk
    Doktor kazał brać Puregon dziś i jutro a Orgalutran mam brać do środy włącznie
    I troche się boje ze nic z tego nie będzie 😢
    Choć doktor uparcie zmierza do punkcji to może widzi jakaś szanse 🤔
    Napewno widzi, skoro każe dalej brać, u mnie tez zawsze były przeciągnę stymulację żeby te mniejsze pecherzyki nadgoniły. Może będzie dobrze ❤️ Trzymam kciuki

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest wynik 0.5 tak że nic chyba nawet się nie podziało.

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    I do niego się zapisałam 😁😀
    mam nadzieję że będziesz zadowolona 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Dziewczyny jest wynik 0.5 tak że nic chyba nawet się nie podziało.

    Tak mi przykro :(.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2021, 17:07

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 525

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    Dziewczyny jest wynik 0.5 tak że nic chyba nawet się nie podziało.
    Przykro mi,3 maj się 😞

  • Katrin83 Autorytet
    Postów: 536 303

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Tak mi przykro :(.
    I co teraz dalej. Dr mówił że ide książkowo a tu nic beta na moje nawet nie drgnęła. Wysłałam do kliniki wynik zobaczymy co odpowiedzą.

  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj się dzisiaj dzieje, szkoda że niestety też złe informacje 😓 Dzoanniks i Katrin przykro mi z powodu Waszych wyników bet. Naprawde bardzo wierzę w to, że następne transfery będą tymi szczęśliwymi ❤️
    Widziałam, że pojawił się temat pakietu na trombofilie z test dna. Pisałam Wam, że się zastanawiam nad wykupieniem i już czekam na wyniki, dzisiaj dostałam info, że dotarły do nich próbki. Myślę, że to ważna cegiełka, która może mieć znaczenie przy implantacji i utrzymaniu ciąży.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    I co teraz dalej. Dr mówił że ide książkowo a tu nic beta na moje nawet nie drgnęła. Wysłałam do kliniki wynik zobaczymy co odpowiedzą.

    A ile wam zostało mrozaczków? Wybacz ale niestety nie pamiętam. Jeżeli sytuacja by się powtórzyła to spróbowałabym pójść w immunologię. Może to problem z zagnieżdżeniem a może przypadek jednorazowy i następny transfer wypali. Czego Ci ogromnie życzę ❤️.

  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    penceence wrote:
    Ja juz po usg i z groszkiem wszystko ok :) serduszko bije na szczescie i wielkosc odpowiada 9tc, wiec chyba moge sie w koncu zaczac cieszyc. Krwiak jest nadal i widac cialko zolte za nim, ale dla drugiego dziecka juz nie ma szans i niby sie wchlonie. Pracuje do konca miesiaca i ide na chorobowe.

    Super! Spokojnej reszty ciąży!😁

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 8 listopada 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katrin83 wrote:
    I co teraz dalej. Dr mówił że ide książkowo a tu nic beta na moje nawet nie drgnęła. Wysłałam do kliniki wynik zobaczymy co odpowiedzą.
    Przykro mi bardzo. :(
    Tak się niestety czasami zdarza… idealne warunki, piękne zarodki i klops. Kto by to wiedział… :( ściskam!❤️

‹‹ 1456 1457 1458 1459 1460 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ