X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A macie jakiś ciśnieniomierz do polecenia? Tyle tego jest na rynku, że nie wiadomo na co się zdecydować 🤦

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    A macie jakiś ciśnieniomierz do polecenia? Tyle tego jest na rynku, że nie wiadomo na co się zdecydować 🤦
    Ja mam w domu ten co Plinka, Diagnostic Dm 300

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ale macie czaderskie zdjęcia!! Piękny!

    Cieszę się, że doktor dał Ci wskazówki i tego pilnuje. To ciśnienie to jakaś zmora. Ja tez wiem o tym ciśnieniu 140/90. Jak się pojawi to tez będę jechać od razu na IP, ale póki co mam bardzo niskie.
    Ja przy cukrzycy mam większe ryzyko stanu przedrzucawkowego, ale trzymam się myśli, że już tak niedługo zostało i będzie dobrze.


    Geraltowa! Jeśli nas czytasz, daj znać ❤️
    Właśnie wiem, ze przy cukrzycy jest większe ryzyko, krzywą mam za dwa tygodnie.
    Gdyby nie to, że Maluszek jest nisko, to w ogóle byłoby idealnie, ale nie ma tak super. 😃 I jeszcze zaczął mnie znowu krzyż boleć, więc super razy dwa.
    W tym roku na święta nic nie robię. 😄

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    A macie jakiś ciśnieniomierz do polecenia? Tyle tego jest na rynku, że nie wiadomo na co się zdecydować 🤦
    Ja mam Microlife i polecam :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Właśnie wiem, ze przy cukrzycy jest większe ryzyko, krzywą mam za dwa tygodnie.
    Gdyby nie to, że Maluszek jest nisko, to w ogóle byłoby idealnie, ale nie ma tak super. 😃 I jeszcze zaczął mnie znowu krzyż boleć, więc super razy dwa.
    W tym roku na święta nic nie robię. 😄
    No i elegancko! To ostatnie takie leniwe święta! :D trzeba szukać plusów. Poleżysz, poodpoczywasz :D

    Przyznam szczerze, że ja mam wizytę w poniedziałek i trochę złapał mnie stres co do mojej szyjki. Wtedy skróciła mi się w dwa tygodnie z 4 na 3 cm, a teraz minął miesiąc 🙈
    A jeszcze pojawiają się mi się powoli skurcze przepowiadające, a mała już nie kopie tak zamaszyście i te ruchy się zmieniły, wiec jak dużo się ruszam, to mało ją czuje.

    Ogólnie jestem niespokojna przez to. Mam jednak nadzieję, że zaraz zacznie się więcej ruszać, jak to ma w zwyczaju wieczorem, i odetchnę.

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No i elegancko! To ostatnie takie leniwe święta! :D trzeba szukać plusów. Poleżysz, poodpoczywasz :D

    Przyznam szczerze, że ja mam wizytę w poniedziałek i trochę złapał mnie stres co do mojej szyjki. Wtedy skróciła mi się w dwa tygodnie z 4 na 3 cm, a teraz minął miesiąc 🙈
    A jeszcze pojawiają się mi się powoli skurcze przepowiadające, a mała już nie kopie tak zamaszyście i te ruchy się zmieniły, wiec jak dużo się ruszam, to mało ją czuje.

    Ogólnie jestem niespokojna przez to. Mam jednak nadzieję, że zaraz zacznie się więcej ruszać, jak to ma w zwyczaju wieczorem, i odetchnę.
    Domyślam się, że w Twoim tygodniu to już dzieje się tyle rzeczy, że wszystko się nachodzi. Niech ktoś mi powie, że ciąża to nie choroba i blogi stan, to mu przyłożę z ciśnieniomierza. 😃
    Co do szyjki, startowałaś z mocnej długości, więc jak się będzie skracać, to ma z czego.
    W sumie Ty do końca roku i już się może się zaczynać. 🙉

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka, daj znać co u Was :)

  • Marta123 Autorytet
    Postów: 332 273

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panizajączkowa wrote:
    Zamiast biopsji endometrium, która jest b. droga sugeruję pójść w immunologię. U mnie też beta nigdy nie drgnęła przy 4 transferach, okazało się, że w immunologii namieszane mocno. Piszę to też z perspektywy osoby, która też zastanawiała się nad biopsją endometrium.
    Właśnie immunologię mam ogarniętą 😞 Dostałam w zaleceniach tylko wlew z Intralipidu bo do accofilu nie było wskazań. Jedyne co mam zrobić po nieudanym transferze to boreliozę i helicobacter z kału. Więc to raczej szukanie dziury w całym bo kleszcz mnie nigdy nie ugryzł. Pójdę zrobić te badania w tyg żeby je odhaczyć. Chciałabym coś zrobić bo boję się, że stracę kolejne blaski a do kolejnej stymulacji już chyba nie podejdę jak się nie uda 😞 jak macie jakieś sugestie to będę za nie bardzo wdzięczna.

    Lindalia super zdjęcia, śliczny chłopiec ❤️

    6 lat starań
    🙍🏼‍♀️: Endometrioza II stopnia (9.03.2020 - usunięcie ognisk i 2 polipów )
    kariotyp prawidłowy
    PAI-1 układ homozygotyczny
    MTHFR C677T hetero
    MTFHR A1298C hetero
    Białko S - lekko poniżej normy
    Reszta badań ok
    AMH - 1,83

    🙎🏻‍♂️: kariotyp prawidłowy
    Nasienie - ok

    2IUI- nieudane

    12.2020
    -Pierwsza procedura, protokół krótki
    6 pobranych, 6 zapłodnionych: do 3 dnia 6, do 5 dnia dotrwały 2 blaski 🍀🍀
    -12.2020 Transfer świeżynki 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1)
    -2.03.2021 transfer 5 dniowego ❄️ 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1, matypred 2x1, estrofem 3x1, neoparin 40 1x1, Acard 150mg)

    10.2021 II Procedura
    Mamy ❄️❄️❄️❄️🥰
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia-piękna pamiątka takie zdjęcie dzieciątka💙super😍🎉👶też muszę gdzieś w p-niu umówić się na usg 3d/4d✌

    lindalia lubi tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Domyślam się, że w Twoim tygodniu to już dzieje się tyle rzeczy, że wszystko się nachodzi. Niech ktoś mi powie, że ciąża to nie choroba i blogi stan, to mu przyłożę z ciśnieniomierza. 😃
    Co do szyjki, startowałaś z mocnej długości, więc jak się będzie skracać, to ma z czego.
    W sumie Ty do końca roku i już się może się zaczynać. 🙉
    W moim tygodniu to już… ehh, obiecałam sobie nie narzekać. :D cieszę się z tej ciąży i nie jęczę, ale godzinę temu miałam chwile grozy.
    Dostałam ze szpitala dokładne wytyczne, że jeżeli siadam do obserwacji ruchow (a mam to robić dwa razy dziennie) i przez dwie godziny nie naliczę ich dziesięciu, mam w trzeciej godzinie stawić się na IP.
    I co? Ponad godzinę mała się nie ruszała, nie zadziałała kolacja, szturchanie brzucha i proszenie męża.
    Już byłam bliska jechania do szpitala.
    W końcu zaczela się leniwie budzić i ruszać. Wtedy się rozpłakałam.
    Gdybym nie dostała tej rozpiski ze szpitala, pewnie bym nie panikowała, ale tam wielkimi literami było napisane, że mam to pilnować.
    Reasumując, taaaak, niech ten 37 tydzień już nadejdzie, byle ciąża była donoszona. 🙏🙏🙏🙏

    Teraz mi się odwdzięcza czkawką, a ona nie lubi czkać. Zawsze się wtedy mocno rusza, chyba ją to wkurza, chociaż ponoć dzieci to nie rusza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2021, 20:10

    lindalia lubi tę wiadomość

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    ZielonaPaprotka, daj znać co u Was :)
    U nas tez Ok 😊 krzywa się nie przejął specjalnie, mówię ze nie jest źle. Narazie robimy dietke dwa tygodnie i mierzenie cukrów 4x dziennie😊 a tak to wszystko idealnie. Najbardziej doktor się bal o to że miałam jednak tego covida i czy z maluchami Ok, ale nic się nie stało. Mówił ze mam dużo szczęścia ze zdarzylam z jedna dawka i tak lekko przeszłam. Zdjęcia nie mam żadnego bo mówi ze już teraz to nic nie widać i faktycznie nic nie widziałam ☹️

    plinka2017, dobuska, Night, lindalia lubią tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • plinka2017 Autorytet
    Postów: 903 798

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia super fotki 🥰🥰
    Paprotko czekamy za info o dziewczynkach 🙂

    Ja właśnie też mierze to ciśnienie i raczej bliżej mi do tych wartości niż dalej. Częściej ten drugi wynik 80 kilka wychodzi.
    Białka w moczu na razie nie miałam, ale w poniedziałek idę zrobić, bo w środę wizyta 🙂

    lindalia lubi tę wiadomość

    Nat. ciąża - Poronienie 8 t.c. 09.2018
    PCOS, nied. tarczycy, IO
    PAI1 hetero, MTHFR homo
    Od 2018 dalsze starania, IUI, bez skutku
    2021 InVitro IMSI uzyskano 2 blastki

    Transfer świeży 2.06.2021 4AA c.bioch.

    Transfer 2.07.2021❄️ 4BA 🙏
    6 dpt ⏸️
    10.03.2022 Wiktor 3825 g 🥰

    03.2023 walczymy o rodzeństwo 💪
    Pobrane 18 🥚11 dojrzałych
    Mamy 6 ❄️
    3x 4ba, 4bb, 3aa, 3ba

    25.04 transfer ❄️ 4ba
    6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 64, 9 dpt beta 194, 11 dpt beta 542, 13 dpt beta 1299 , 20 dpt beta 10734, 27 dpt ❤️ 0,75 cm, 30 dpt ❤️ 0,94 cm
    9+4 🖤 dziewczynka. łyżeczkowanie
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    U nas tez Ok 😊 krzywa się nie przejął specjalnie, mówię ze nie jest źle. Narazie robimy dietke dwa tygodnie i mierzenie cukrów 4x dziennie😊 a tak to wszystko idealnie. Najbardziej doktor się bal o to że miałam jednak tego covida i czy z maluchami Ok, ale nic się nie stało. Mówił ze mam dużo szczęścia ze zdarzylam z jedna dawka i tak lekko przeszłam. Zdjęcia nie mam żadnego bo mówi ze już teraz to nic nie widać i faktycznie nic nie widziałam ☹️
    Super, że z dziewczynkami wszystko dobrze.❤️❤️❤️
    Ja mimo wszystko, może wyjdę na upierdliwą, ale poleciłabym Ci chociażby konsultację z diabetologiem.
    Generalnie według ogólnopolskich wytycznych to jest cukrzyca i jej leczeniem powinien się zająć diabetolog, a nie ginekolog.
    Oczywiście, zrobisz jak uważasz, ale cukrzyca w ciąży często zaostrza się po 28 tygodniu ciąży. Jestem na fejsbukowej grupie o cukrzycy w ciąży (cukrzyca ciążowa bez strachu) i tam nawet jak jest przekroczenie o jedną jednostkę, to dziewczyny są kierowane do diabetologa. Diabetolog ogarnie Ci czy prawidłowo prowadzisz dietę, czy wyniki są okej, czy nie potrzeba insuliny, czy cukrzyca jest dobrze prowadzona. To po prostu jego specjalizacja. :)

    Jakby co, to się na mnie nie gniewaj, ja tylko z troski 🙏🙏🙏

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Super, że z dziewczynkami wszystko dobrze.❤️❤️❤️
    Ja mimo wszystko, może wyjdę na upierdliwą, ale poleciłabym Ci chociażby konsultację z diabetologiem.
    Generalnie według ogólnopolskich wytycznych to jest cukrzyca i jej leczeniem powinien się zająć diabetolog, a nie ginekolog.
    Oczywiście, zrobisz jak uważasz, ale cukrzyca w ciąży często zaostrza się po 28 tygodniu ciąży. Jestem na fejsbukowej grupie o cukrzycy w ciąży (cukrzyca ciążowa bez strachu) i tam nawet jak jest przekroczenie o jedną jednostkę, to dziewczyny są kierowane do diabetologa. Diabetolog ogarnie Ci czy prawidłowo prowadzisz dietę, czy wyniki są okej, czy nie potrzeba insuliny, czy cukrzyca jest dobrze prowadzona. To po prostu jego specjalizacja. :)

    Jakby co, to się na mnie nie gniewaj, ja tylko z troski 🙏🙏🙏
    Dziękuje ❤️ Chyba umowie się na konsultacje online faktycznie, zawsze bezpieczniej

    dobuska lubi tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • katrinka2609 Autorytet
    Postów: 430 572

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta123 wrote:
    W takim razie też wysyłam. Jaki masz plan ? Ja chyba umówię się do doktora i zapytam co on na to. To był mój 3 transfer 😞 myślę czy nie zrobić biopsji endometrium przed kolejnym transferem. Może tam coś jest nie tak skoro nigdy beta nie drgnęła nawet.
    Ja pewnie podejdę w nowym roku do kolejnego transferu w nowym roku z nadzieją ze ten który został jest siłaczem i da radę się zagnieździć....
    Immunolog ie mam zrobioną i właściwie tam nie za bardzo jes się do czego przyczepić... Chciałam zrobić test era aby dokładniej wyliczyć okno implantacyjne ale robią je w invimed Katowice a to trochę daleko więc raczej odpuszczę 😟 właściwie już nie ma innego pomysłu co jeszcze mogę zrobić...

    Starania od 2016
    2018 - 2 x UIU ☹️
    2019 - laparoskopia - endo 1 stopnia
    2021 InviMed
    Kariotypy - ok, AMH - 0,77
    Pai 1 i MTHFR - hetero, kir bX - brak ważnych Kirow implantacyjnych
    1 IVF - 5.2021 mamy 2 ❄️❄️- transfery 😢
    2 IVF - 10. 2021 mamy 2 ❄️❄️
    FET 11.2021- 4AA (acofil,neoparin)😢
    ........Długa przerwa ........
    FET 24.02.2023 4BA - (acofil,neoparin)
    6dpt cień cienia
    7dpt - beta 89,87
    10dpt -beta 331,61
    12dpt - beta 750,05
    14dpt - beta 1500,19
    17dpt - beta 3662,63
    19dpt - pęcherzyk ciążowy i ciałko żółtkowe 🥰🥰🥰

    27.10.2023 rodzi się nasz syn ♥️

    preg.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 4 grudnia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZielonaPaprotka wrote:
    Dziękuje ❤️ Chyba umowie się na konsultacje online faktycznie, zawsze bezpieczniej
    Wychodzę z takiego samego założenia.❤️

    ZielonaPaprotka lubi tę wiadomość

  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta123 wrote:
    Właśnie immunologię mam ogarniętą 😞 Dostałam w zaleceniach tylko wlew z Intralipidu bo do accofilu nie było wskazań. Jedyne co mam zrobić po nieudanym transferze to boreliozę i helicobacter z kału. Więc to raczej szukanie dziury w całym bo kleszcz mnie nigdy nie ugryzł. Pójdę zrobić te badania w tyg żeby je odhaczyć. Chciałabym coś zrobić bo boję się, że stracę kolejne blaski a do kolejnej stymulacji już chyba nie podejdę jak się nie uda 😞 jak macie jakieś sugestie to będę za nie bardzo wdzięczna.

    Marta a myślałaś o scratchingu albo/i podaniu dwóch zarodków? U mnie przy pierwszych dwóch transferach beta też nie drgnęła. Pytałam doktora co jeszcze zbadać. Z moich pomysłów typu immunologia, histeroskopia, test era czy scratching, doktor sugerował tylko scratching i podanie dwóch zarodków. Mówił wtedy, że niektóre kobiety reagują dopiero na podanie dwóch zarodków. Ile w tym prawdy, nie wiem 🤷‍♀️

    3jgxcsqva773duy4.png
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia zdjęcia Waszego Maluszka po prostu CUDO! 🤩 Mega pamiątka będzie :)

    3jgxcsqva773duy4.png
  • Marta123 Autorytet
    Postów: 332 273

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katrinka2609 wrote:
    Ja pewnie podejdę w nowym roku do kolejnego transferu w nowym roku z nadzieją ze ten który został jest siłaczem i da radę się zagnieździć....
    Immunolog ie mam zrobioną i właściwie tam nie za bardzo jes się do czego przyczepić... Chciałam zrobić test era aby dokładniej wyliczyć okno implantacyjne ale robią je w invimed Katowice a to trochę daleko więc raczej odpuszczę 😟 właściwie już nie ma innego pomysłu co jeszcze mogę zrobić...
    Widzę po stopce, że jesteśmy w podobnym miejscu… ja też jak już będę podchodzić w nowym roku. W tym cyklu chciałam coś jeszcze zrobić żeby zwiększyć szanse. Dobrze, że mamy jeszcze mrozaczki. Trzymam za Ciebie mocno kciuki ✊✊✊

    6 lat starań
    🙍🏼‍♀️: Endometrioza II stopnia (9.03.2020 - usunięcie ognisk i 2 polipów )
    kariotyp prawidłowy
    PAI-1 układ homozygotyczny
    MTHFR C677T hetero
    MTFHR A1298C hetero
    Białko S - lekko poniżej normy
    Reszta badań ok
    AMH - 1,83

    🙎🏻‍♂️: kariotyp prawidłowy
    Nasienie - ok

    2IUI- nieudane

    12.2020
    -Pierwsza procedura, protokół krótki
    6 pobranych, 6 zapłodnionych: do 3 dnia 6, do 5 dnia dotrwały 2 blaski 🍀🍀
    -12.2020 Transfer świeżynki 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1)
    -2.03.2021 transfer 5 dniowego ❄️ 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1, matypred 2x1, estrofem 3x1, neoparin 40 1x1, Acard 150mg)

    10.2021 II Procedura
    Mamy ❄️❄️❄️❄️🥰
  • Marta123 Autorytet
    Postów: 332 273

    Wysłany: 5 grudnia 2021, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Marta a myślałaś o scratchingu albo/i podaniu dwóch zarodków? U mnie przy pierwszych dwóch transferach beta też nie drgnęła. Pytałam doktora co jeszcze zbadać. Z moich pomysłów typu immunologia, histeroskopia, test era czy scratching, doktor sugerował tylko scratching i podanie dwóch zarodków. Mówił wtedy, że niektóre kobiety reagują dopiero na podanie dwóch zarodków. Ile w tym prawdy, nie wiem 🤷‍♀️
    Właśnie o takim zestawie myślałam tylko zamiast scratchingu, żeby zrobili biopsje i przy okazji sprawdzili czy nie ma jakiegoś stanu zapalnego. Mój lekarz do tej pory nie bardzo chciał się zgodzić na podanie dwóch zarodków. Może teraz zmieni zdanie, a jak nie to się uprę, chociaż mam też strach, że mogę stracić dwa zarodki 😞

    6 lat starań
    🙍🏼‍♀️: Endometrioza II stopnia (9.03.2020 - usunięcie ognisk i 2 polipów )
    kariotyp prawidłowy
    PAI-1 układ homozygotyczny
    MTHFR C677T hetero
    MTFHR A1298C hetero
    Białko S - lekko poniżej normy
    Reszta badań ok
    AMH - 1,83

    🙎🏻‍♂️: kariotyp prawidłowy
    Nasienie - ok

    2IUI- nieudane

    12.2020
    -Pierwsza procedura, protokół krótki
    6 pobranych, 6 zapłodnionych: do 3 dnia 6, do 5 dnia dotrwały 2 blaski 🍀🍀
    -12.2020 Transfer świeżynki 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1)
    -2.03.2021 transfer 5 dniowego ❄️ 😔
    (Prolutex 1x1, progesteron 200mg 3x1, matypred 2x1, estrofem 3x1, neoparin 40 1x1, Acard 150mg)

    10.2021 II Procedura
    Mamy ❄️❄️❄️❄️🥰
‹‹ 1539 1540 1541 1542 1543 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ