X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl12 wrote:
    Dziewczyny polecacie kogoś z poznania na badanie połówkowe 3d/4d?
    hej - ja robiłam w PreMediCare przy Plazie. Robiła mi jakaś Pani z dwuczłonowym nazwiskiem - nie pamiętam dobrze jakim bo tam polecali wszystkich więc było mi obojętnie. Usg trwało jakieś 45 minut, dostałam zdjęcia, pobrali krew i opis dostałam na maila po kilku dniach. Pamiętam tylko, że z terminami tam było ciężko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 14:37

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dziewczyny czy miała któraś z Was opryszczkę w ciąży? Wyszło mi znów to świństwo na ustach, a nie mam możliwości już dzisiaj dostać się do lekarza. Można w ciąży coś brać na to, czy lepiej nie i poczekać aż samo zniknie? Już nie wiem co gorsze, zwariować można.
    Może napisz do Invimedu ? W końcu nie miałaś jeszcze wizyty u lekarza prowadzącego, więc do tego momentu jesteś nadal ich pacjentką. Powinni pomóc

  • Kasiaa93 Przyjaciółka
    Postów: 102 47

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukaszkowa, widzę że bralas prograf. Mogę na priv bo mam parę pytań? 😊

  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    hej - ja robiłam w PreMediCare przy Plazie. Robiła mi jakaś Pani z dwuczłonowym nazwiskiem - nie pamiętam dobrze jakim bo tam polecali wszystkich więc było mi obojętnie. Usg trwało jakieś 45 minut, dostałam zdjęcia, pobrali krew i opis dostałam na maila po kilku dniach. Pamiętam tylko, że z terminami tam było ciężko.
    Ok, dziękuję😁a nagrywali może badanie na płytę cd?mąż mógł wejść?

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motyl12 wrote:
    Dziewczyny polecacie kogoś z poznania na badanie połówkowe 3d/4d?
    Lekarz do którego chodzę specjalizuje się w takich badaniach. Całość nagrywa na pendrive, niestety mąż nie może wejść. Koszt badania to 270 zł.
    Po badaniu dostajesz całą kliszę zdjęć, część w 3D i opis na 4 kartkach.
    W Poznaniu przyjmuje na Kamiennogórskiej, nie wiem tylko jak z terminami :
    https://www.google.com/search?q=marcin+rajewski&oq=mar&aqs=chrome.4.69i57j69i60l3j69i59l3j46i131i199i291i433i512.2723j0j7&client=ms-android-samsung-ga-rev1&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

    Motyl12 lubi tę wiadomość

  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lindalia, w sumie nawet nie pomyślałam żeby do nich napisać. Założyłam, że po ostatniej wizycie już nie jesteśmy ich pacjentami. Zobaczymy czy coś doradzą.

    3jgxcsqva773duy4.png
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dzięki Lindalia, w sumie nawet nie pomyślałam żeby do nich napisać. Założyłam, że po ostatniej wizycie już nie jesteśmy ich pacjentami. Zobaczymy czy coś doradzą.
    Ja po wizycie serduszkowej jeszcze z trzy razy pisałam, bo coś potrzebowałam i nigdy nie było problemu. :)

  • Okinny Autorytet
    Postów: 367 372

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy w invimedzie jest jakaś nieapisana zasada, ze sie nie dzwoni do koordynatorek albo się nie dzwoni więcej niż 1 raz? Dziś dostałam nieprzyjemną reprymendę, że zadzwoniłam dwa razy (w odstępie kilkunastu minut), jak numer był zajęty. 😐

    17 cs

    🏳

    Marzenia o drugim cudzie pozostaną, może kiedyś same się spełnią.
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4138 2791

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okinny wrote:
    Dziewczyny, czy w invimedzie jest jakaś nieapisana zasada, ze sie nie dzwoni do koordynatorek albo się nie dzwoni więcej niż 1 raz? Dziś dostałam nieprzyjemną reprymendę, że zadzwoniłam dwa razy (w odstępie kilkunastu minut), jak numer był zajęty. 😐

    😯 ja dzwoniłam tyle razy jak było zajęte, albo nikt nie odbierał i nikt mnie nigdy nie opiep…ył za to. Faktem jest na pewno to, że zawsze oddzwaniają, więc później dzwoniłam raz i jak nie odebrały to czekałam na tel od nich.

    Okinny lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiaa93 wrote:
    Lukaszkowa, widzę że bralas prograf. Mogę na priv bo mam parę pytań? 😊
    Proszę :)

    Kasiaa93 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skąd macie telefony do Koordynatorek? Ja nie wiedziałam, że można dzwonić 🙈.


    Mam transfer zaplanowany na za tydzień . Nie mogę się doczekać.
    Nie mam prolutexu, bo nie da się nigdzie w Poznaniu kupić. Doktor go niczym nie zastąpił. Trochę mnie to martwi, ale to w końcu on jest specjalistą.

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
  • Okinny Autorytet
    Postów: 367 372

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Night wrote:
    Skąd macie telefony do Koordynatorek? Ja nie wiedziałam, że można dzwonić 🙈.


    Mam transfer zaplanowany na za tydzień . Nie mogę się doczekać.
    Nie mam prolutexu, bo nie da się nigdzie w Poznaniu kupić. Doktor go niczym nie zastąpił. Trochę mnie to martwi, ale to w końcu on jest specjalistą.


    Dostałam wizytówkę na początku, są też w stopkach e-maili:-)

    17 cs

    🏳

    Marzenia o drugim cudzie pozostaną, może kiedyś same się spełnią.
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Night wrote:
    Skąd macie telefony do Koordynatorek? Ja nie wiedziałam, że można dzwonić 🙈.


    Mam transfer zaplanowany na za tydzień . Nie mogę się doczekać.
    Nie mam prolutexu, bo nie da się nigdzie w Poznaniu kupić. Doktor go niczym nie zastąpił. Trochę mnie to martwi, ale to w końcu on jest specjalistą.
    A próbowałaś odkupić od kogoś? Tu w innych zakładkach na forum czasem ktoś odsprzedaje.

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Night wrote:
    Skąd macie telefony do Koordynatorek? Ja nie wiedziałam, że można dzwonić 🙈.


    Mam transfer zaplanowany na za tydzień . Nie mogę się doczekać.
    Nie mam prolutexu, bo nie da się nigdzie w Poznaniu kupić. Doktor go niczym nie zastąpił. Trochę mnie to martwi, ale to w końcu on jest specjalistą.
    A próbowałaś na apteka Gemini zarezerwować?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Dziewczyny czy miała któraś z Was opryszczkę w ciąży? Wyszło mi znów to świństwo na ustach, a nie mam możliwości już dzisiaj dostać się do lekarza. Można w ciąży coś brać na to, czy lepiej nie i poczekać aż samo zniknie? Już nie wiem co gorsze, zwariować można.
    Jeżeli opryszka pojawiła Ci się pierwszy raz w życiu - pilnie do lekarza.
    Jeżeli to wtórne zakażenie, nic się nie powinno wydarzyć, byle nie przenieść na narządy płciowe. Sama nie bierz żadnych leków antywirusowych :)

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A miałyście też na początku birgunki? Ja mam drugi dzień 2 razy dziennie. I poza tym nic mnie nie boli. Nie jest to wirusowka no od poniedziałku okupuje kanape ani nic od jedzenia bo jem cały czas to samo i świeże.

  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    A próbowałaś na apteka Gemini zarezerwować?
    Dzwoniłam do Botanici i tam farmaceutka sprawdzała i widziała tylko w Krośnie w jednej aptece. Zadzwoniłam do nich i to co mieli było już zarezerwowane. Spróbuję zapytać w Gemini. Może akurat się uda.

    Dostałam wyniki progesteronu, powiedzcie czy są ok. Dzisiaj mam 11 dc.

    [N55] Progesteron < 0,159 nmol/l
    Progesteron (jedn. stand.) < 0,05 ng/ml

    Jeszcze pytanie, jakie miałyście endometrium w dniu transferu?

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Night wrote:
    Dzwoniłam do Botanici i tam farmaceutka sprawdzała i widziała tylko w Krośnie w jednej aptece. Zadzwoniłam do nich i to co mieli było już zarezerwowane. Spróbuję zapytać w Gemini. Może akurat się uda.

    Dostałam wyniki progesteronu, powiedzcie czy są ok. Dzisiaj mam 11 dc.

    [N55] Progesteron < 0,159 nmol/l
    Progesteron (jedn. stand.) < 0,05 ng/ml

    Jeszcze pytanie, jakie miałyście endometrium w dniu transferu?
    Progesteron masz ok. W dniu transferu mi nie robił usg. Ale w 12 dc endo miałam 8,5

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2021, 19:57

  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Progesteron masz ok. W dniu transferu mi nie robił usg. Ale w 12 dc endo miałam 8,5
    To podobnie jak ja - 11dc 8,8.

    Mysza28 lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 10 grudnia 2021, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Night wrote:
    Dzwoniłam do Botanici i tam farmaceutka sprawdzała i widziała tylko w Krośnie w jednej aptece. Zadzwoniłam do nich i to co mieli było już zarezerwowane. Spróbuję zapytać w Gemini. Może akurat się uda.

    Dostałam wyniki progesteronu, powiedzcie czy są ok. Dzisiaj mam 11 dc.

    [N55] Progesteron < 0,159 nmol/l
    Progesteron (jedn. stand.) < 0,05 ng/ml

    Jeszcze pytanie, jakie miałyście endometrium w dniu transferu?


    A na Polnej w Aptece Wielkopolskiej już nie mają? Jak dzwoniłam w poniedziałek to nawet mi nie odłożyli prolutexu, bo taki mieli zapas, że nie było opcji żebym od ręki nie dostała. Faktycznie pojechałam we wtorek i bez problemu kupiłam. Pan mówił, że mają zapas na ok. 2 tygodnie jeszcze.

    3jgxcsqva773duy4.png
‹‹ 1553 1554 1555 1556 1557 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ