X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4113 2785

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Dziewczyny, kojarzycie jak w laboratorium na Polnej wygląda odbior wyników? Tylko osobiście, czy jakoś online albo mailowo też można?

    Online. Załóż sobie konto w domu, w labie tylko potwierdzasz i wyniki masz wtedy na swoim koncie :).

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Online. Załóż sobie konto w domu, w labie tylko potwierdzasz i wyniki masz wtedy na swoim koncie :).
    O tu mam założyc konto ?: https://erejestracja.gpsk.ump.edu.pl/ :)

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4113 2785

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    O tu mam założyc konto ?: https://erejestracja.gpsk.ump.edu.pl/ :)

    Tak :) dokładnie tutaj i tak jak piszą w instrukcji :).

    https://erejestracja.gpsk.ump.edu.pl/Users/Register

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Tak :) dokładnie tutaj i tak jak piszą w instrukcji :).

    https://erejestracja.gpsk.ump.edu.pl/Users/Register
    Dzięki. :) a wtedy po oddaniu materiału na badania gdzie znajdę zakładkę z wynikami? Bo póki co mam: start / wizyty/ poradnie/ konto/ regulamin /wyloguj

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4113 2785

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Dzięki. :) a wtedy po oddaniu materiału na badania gdzie znajdę zakładkę z wynikami? Bo póki co mam: start / wizyty/ poradnie/ konto/ regulamin /wyloguj

    Będą widoczne w dokumentach pacjenta, która to zakładka pojawi się po potwierdzeniu.

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Będą widoczne w dokumentach pacjenta, która to zakładka pojawi się po potwierdzeniu.
    Tylko jeszcze się upewnię, że potwierdzam w laboratorium, tak ? :)

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4113 2785

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Tylko jeszcze się upewnię, że potwierdzam w laboratorium, tak ? :)

    Tak ja przed pobraniem powiedziałam, że chcę potwierdzić (w okienku) i tu niestety nie pamiętam, czy dostałam smsa czy do ręki coś. Ale to panie Ci powiedzą 😅.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2022, 17:13

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Tak ja przed pobraniem powiedziałam, że chcę potwierdzić i tu niestety nie pamiętam, czy dostałam smsa czy do ręki coś. Ale to panie Ci powiedzą 😅.
    Ok, bardzo Ci dziękuję :)

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Mam to samo. Nic nie robię ale ładnie się goi. Mam ja bardzo nisko to nie ma szans żeby było ja widać w bikini chociaż szczerz3 mówiąc jakoś nie przywiązuje do tego większej wagi. Byłam na kontroli i tam wszystko w środku też w porządku. Jestem dosyć chuda teraz po tym wszystkim ale mam taką faldke nad tą blizną. A jak u Ciebie to wygląda? I pamiętam ze miałaś problem ze coś zostalo ale nie doczytalam już jsk to się skończyło?

    Dobuska co u Was?
    Tak, krótko po cc papralo mi się przy tym krańcowym szwie ale maść z antybiotykiem załatwiła sprawę w 2 dni. Też ładnie się goi i dlatego chyba tego nie ruszam. Tę fałdkę miałam do pewnego momentu ale teraz jest juz calkiem płasko.

    Geraltowa lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Carla1980 Koleżanka
    Postów: 59 29

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)
    Mam do sprzedania
    - Prolutex (25mg 7 fiolek) całe 1opak. z terminem ważności 02.2022, nie otwierany.
    Lokalizacja: Poznań
    Ja ruszam za kilka miesięcy w Invimed więc nie zdążę go wykorzystać.

    Starania od 2013r.
    AMH: 6,2 Kariotypy: OK
    3xIUI nieudane
    Klinka Invimed Poznań:1 procedura 6tc[*] w 2015,1crio :-(, 2 crio :-(
    Maj 2018 - 2 procedura pierwszy raz w Progr. Miej.
    21.06.2018 crio 2blastki: 9dpt 209,20 ; 11dpt 467,80 niestety 9tc [*]
    21.11.2019 crio 2 blastki: 9dpt 13; 11dpt 12,1 ; cb :-(
    22.07.2020 Pickup 20 komórek z czego 6 crio blastek
    24.08.2020 FET 5AB❄️ 8dpt 1,7😭
    2021r. odpoczynek psychiczny
    2022r. wkrótce działamy Invimed Poznań
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Motyl12, a może założysz sobie konto na fb tylko po to, aby korzystać z grupy ? Takie wiesz, konto widmo. 😆
    Chyba większości z nas korzystanie z grupy na fb będzie najłatwiejsze.
    Zakładajcie i nie patrzcie na mnie✌️

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Czuje się trochę zacofana. Pierwsze słyszę co to discord 😜[/QUOT

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2022, 23:55

  • Aniaaaa Ekspertka
    Postów: 260 61

    Wysłany: 30 stycznia 2022, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Kir aa. Byłam u invimedowej immuno. Wcześniej nigdy bety nie miałam pozytywnej
    Ja to samo tylko kir BX pani doktor chce mi dać accfill nie wiem czy to dobry pomysł.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Wam!
    Ja naprawdę Was przepraszam, że nie piszę. Wszystko czytam, ale z pisaniem gorzej, bo i z psychiką gorzej.
    Generalnie ja dalej nie mam izolacji, jedynie kwarantannę. Nikt się tutaj tym nie przejmuje. Powiedziano mi jednak, że jak moja kwarantanna się skończy, a ją mam do trzeciego lutego, wtedy zrobią mi test (muszę dopytać jaki), i jeśli będzie negatywny, przeniosą mnie na oddział na zdrowych, a tam będę próbowała rodzic naturalnie. Generalnie się cieszę, chociaż mi tu ciężko bardzo, ale z drugiej strony co jeśli nagle ta izolacja mi wskoczy i będę musiała czekać kolejne dwa dni? Albo test wyjdzie dalej pozytywny? Dzisiaj będzie ordynator to wypytam.
    Mam już 2 cm rozwarcia. Już albo tylko. Powoli na KTG pojawiają się jakieś skurcze, ale to nic regularnego. Cukry też na czczo jakieś niższe. No nie wiem, mnie to chyba do terminu dotrzyma :D tak czy inaczej jestem w szpitalu wiec liczę, że wszystko tu będą kontrolować.

    Night lubi tę wiadomość

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4113 2785

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Hej Wam!
    Ja naprawdę Was przepraszam, że nie piszę. Wszystko czytam, ale z pisaniem gorzej, bo i z psychiką gorzej.
    Generalnie ja dalej nie mam izolacji, jedynie kwarantannę. Nikt się tutaj tym nie przejmuje. Powiedziano mi jednak, że jak moja kwarantanna się skończy, a ją mam do trzeciego lutego, wtedy zrobią mi test (muszę dopytać jaki), i jeśli będzie negatywny, przeniosą mnie na oddział na zdrowych, a tam będę próbowała rodzic naturalnie. Generalnie się cieszę, chociaż mi tu ciężko bardzo, ale z drugiej strony co jeśli nagle ta izolacja mi wskoczy i będę musiała czekać kolejne dwa dni? Albo test wyjdzie dalej pozytywny? Dzisiaj będzie ordynator to wypytam.
    Mam już 2 cm rozwarcia. Już albo tylko. Powoli na KTG pojawiają się jakieś skurcze, ale to nic regularnego. Cukry też na czczo jakieś niższe. No nie wiem, mnie to chyba do terminu dotrzyma :D tak czy inaczej jestem w szpitalu wiec liczę, że wszystko tu będą kontrolować.

    Trzymam kciuki za negatywny test✊✊.

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Dobuska, oby był negat✊🍀

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska - oby wynik był negatywny ✊
    A Ty masz jeszcze jakieś objawy infekcji?

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, nieustannie trzyman kciuki i podziwiam Twoją szyjkę za wytrzymałość! :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu, nie mam już objawów. Czasem chrząkne, trochę mam przytkany nos. Coś, co ma większość ludzi przez całą zimę 🤷🏻‍♀️
    Lindalia, często tak jest z tą szyjką, że się ją powstrzymuje, a potem ona jest mocna. Koleżanka leżała pop ciąży z szyjką 1 cm, a teraz jak już może rodzic, to nic się nie dzieje.
    Mało tego, moja mała była cały czas nisko, a teraz jest za wysoko do porodu jeszcze. Położna mi tłumaczyła, że wtedy była nisko w stosunku do wieku ciąży, ale teraz już powinna być jeszcze niżej. :)

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 31 stycznia 2022, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Kasiu, nie mam już objawów. Czasem chrząkne, trochę mam przytkany nos. Coś, co ma większość ludzi przez całą zimę 🤷🏻‍♀️
    Lindalia, często tak jest z tą szyjką, że się ją powstrzymuje, a potem ona jest mocna. Koleżanka leżała pop ciąży z szyjką 1 cm, a teraz jak już może rodzic, to nic się nie dzieje.
    Mało tego, moja mała była cały czas nisko, a teraz jest za wysoko do porodu jeszcze. Położna mi tłumaczyła, że wtedy była nisko w stosunku do wieku ciąży, ale teraz już powinna być jeszcze niżej. :)
    No ewidentnie Mała czeka do terminu. 😆 jak w terminie, to w terminie.
    Czyli na pewno zostajesz już w tym szpitalu covidowym ?

‹‹ 1641 1642 1643 1644 1645 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ