Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 19 lipca 2022, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Ni niestety podobno każda ciąża inna 🤷🏻‍♀️. To trzymam kciuki, żeby się uspokoiło. U mnie krwiak prawie zniknął ;). Ale mogę wrócić do pracy :).

    No jakbym miała stwierdzonego krwiaka, to przynajmniej człowiek by wiedział co się dzieje... A tak? Zobaczymy co beta wykaże, bo ostatnia była w piątek, wiec dziś wykonana po jakiś 90h 🤷🏼‍♀️

    No to wracasz do pracy i do ,,żywych,, ☺️

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 19 lipca 2022, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paulist wrote:
    Jasne. Jeśli mogę- napiszę do Ciebie priv, tak będzie łatwiej

    Pewnie, wysłałam zaproszenie do przyjaciółek.

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2022, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarToosia wrote:
    No jakbym miała stwierdzonego krwiaka, to przynajmniej człowiek by wiedział co się dzieje... A tak? Zobaczymy co beta wykaże, bo ostatnia była w piątek, wiec dziś wykonana po jakiś 90h 🤷🏼‍♀️

    No to wracasz do pracy i do ,,żywych,, ☺️

    Powiem tak, cieszę się że mogę wrócić do pracy i że to była ostatnia wizyta w klinice i że za chwilę będę już bez leków uff.
    No tak jak ma się krwiaka to przynajmniej człowiek wie, że to z tego leci. Ale zobaczysz będzie dobrze. Teraz odpoczywaj.

    MarToosia lubi tę wiadomość

  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 19 lipca 2022, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z dzisiaj 4760,8 ...od piatku przyrost w normie. Czekam co na to klinika.

    Wiki1993, nick nieaktualny, fresaaa, nick nieaktualny, lindalia, Zgania91, penceence, AgulaM, AniaAnia1 lubią tę wiadomość

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2022, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarToosia wrote:
    Beta z dzisiaj 4760,8 ...od piatku przyrost w normie. Czekam co na to klinika.
    Oby to był tylko niegroźny krwiaczek. Kciuków nie puszczam ✊

    MarToosia lubi tę wiadomość

  • Zgania91 Autorytet
    Postów: 905 1033

    Wysłany: 19 lipca 2022, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarToosia wrote:
    Beta z dzisiaj 4760,8 ...od piatku przyrost w normie. Czekam co na to klinika.

    Uff. Czuję, że wszystko będzie dobrze 🤞🏻

    MarToosia lubi tę wiadomość

    Starania od 2017 r.

    AMH 3,69 / 3,2 / 2,8
    P-ciała p/osłonce przejrzystej jajnika +
    - V R2 - układ heterozygotyczny
    - PAI-1 - układ homozygotyczny
    - brak Kirów implantacyjnych

    I IVF Invimed Poznań
    Punkcja 27.06
    Transfer ❄️ 02.09.22 10dpt 378 12dpt 788 14dpt 1347 19dpt 7994 6tc ❌
    Transfer ❄️ 09.12.22 8dpt 76,46 10dpt 178 14dpt 890 18dpt 4278 22dpt 16146
    23dpt ❤️
    7+2 serce przestało bić ❌
    Ostatni ❄️ zdegradował ❌

    II IVF Vitrolive Szczecin
    Punkcja 03.07
    Transfer 08.07 ❌
    Transfer 21.10 CB ❌
    Transfer 22.11 10dpt 202 12dpt 593 16dpt 3152 22dpt♥️
    6+5 łyżeczkowanie ❌
    Mamy jeszcze ❄️❄️
  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 19 lipca 2022, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Oby to był tylko niegroźny krwiaczek. Kciuków nie puszczam ✊

    Co to jest, to raczej dowiem się w przyszły wtorek, bo nie zmienili stanowiska co do wcześniejszego USG. Mam nie panikować, brać leki i czekać na potwierdzenie ciąży 🤷🏼‍♀️ Czekam jeszcze czy sam dr S coś napisze, bo to tylko koordynatorka napisała z zaznaczeniem, że przekazała wynik lekarzowi.

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • Woodwife Autorytet
    Postów: 508 1336

    Wysłany: 19 lipca 2022, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po dzisiejszym tranferze się melduje :) nastawienie dobre skarpety były, frytki były, morze dopiero będzie. Dr L mówi do mnie test z krwi proszę zrobić w 12 dniu a ja na to, że to niedziela. On mówi to w poniedziałek, mówię na to, że będę już w Łebie a on stanął na środku sali zabiegowej i mówi kurcze ale fajnie będzie dowiedzieć się dobrej wiesci nad morzem trzymam kciuki :) i z uśmiechem poszedł :) zobaczymy co czas przyniesie. A mam pytanie czy was też przy prolutexie i utrogestanie miałyście takie bolesne piersi?

    nick nieaktualny, paulist, MarToosia, Zgania91, nick nieaktualny, AgulaM, AniaAnia1, fresaaa, Wiki1993, Andziaaa28, Okinny lubią tę wiadomość

    01.2014 pierwsza ciąża naturalna <3 synuś 2810g i 55 cm szczęścia
    12.2018 HSG (lewy jajowód niedrożny)
    05. 2019 Pierwsza wizyta niepłodnościowa, PCOS, IO
    11.2021 Kolejna wizyta (mąż się oswoił z myślą o wspomaganym zajściu w ciążę)
    11.2021-04.2022 zbieranie funduszy
    04.2022 start dofinansowania 1procedura ivf
    06.2022 punkcja
    Mamy 6 mrozaczków
    7.2022 pierwszy transfer nieudany (4BA)
    8.2022 drugi transfer(3BA)
    8dpt-34.53,10dpt- 47,44;11dpt - 30,71 :(
    9.2022 trzeci transfer (3BA)
    7dpt BETA HCG 25,22
    9dpt BETA HCG 49!
    12dpt BETA HCG 205 <3
    14dpt BETA HCG 594 <3
    16dpt BETA HCG 1378<3
    23dpt BETA HCG 11027<3
    26 dpt mamy <3

    13.06 2023 CC WIKTORIA 4480gram 13.40

    10.09.2024 ciąża naturalna
  • Tranquilo Autorytet
    Postów: 637 985

    Wysłany: 19 lipca 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymamy kciuki i czekamy na wieści z Łeby :P ;D

    AniaAnia1 lubi tę wiadomość

    1️⃣ IVF ❌
    2️⃣ IVF ❌
    3️⃣ IVF AZ ❤️ Maleństwo nr 1 jest z nami 🥰


    ❤️Naturals - Maleństwo nr 2 jest z nami !
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woodwife wrote:
    Ja po dzisiejszym tranferze się melduje :) nastawienie dobre skarpety były, frytki były, morze dopiero będzie. Dr L mówi do mnie test z krwi proszę zrobić w 12 dniu a ja na to, że to niedziela. On mówi to w poniedziałek, mówię na to, że będę już w Łebie a on stanął na środku sali zabiegowej i mówi kurcze ale fajnie będzie dowiedzieć się dobrej wiesci nad morzem trzymam kciuki :) i z uśmiechem poszedł :) zobaczymy co czas przyniesie. A mam pytanie czy was też przy prolutexie i utrogestanie miałyście takie bolesne piersi?

    Kciukasów moc🍀🍀🤞🤞🤞🤞. Zjedz dobrą rybkę nad morzem.

    Edit: mnie na początku pobolewały ale teraz miałam tydzień gdzie się dotknąć nie mogłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2022, 19:57

  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 19 lipca 2022, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woodwife wrote:
    Ja po dzisiejszym tranferze się melduje :) nastawienie dobre skarpety były, frytki były, morze dopiero będzie. Dr L mówi do mnie test z krwi proszę zrobić w 12 dniu a ja na to, że to niedziela. On mówi to w poniedziałek, mówię na to, że będę już w Łebie a on stanął na środku sali zabiegowej i mówi kurcze ale fajnie będzie dowiedzieć się dobrej wiesci nad morzem trzymam kciuki :) i z uśmiechem poszedł :) zobaczymy co czas przyniesie. A mam pytanie czy was też przy prolutexie i utrogestanie miałyście takie bolesne piersi?

    Ale fajnie... Ja o pierwszej ciąży też dowiedziałam się na wakacjach i do dziś to mega fajnie wspominamy,bo krew była pobierania w ,,Pścimiu Wielkim,, w PRLowskim laboratorium, gdzie kafelki spadały ze ścian 😂

    Co do progesteronu, boleć mnie nie bolą,ale zrobiły się cięższe i pełniejsze, prawie takie jak przed karmieniem 😝

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2022, 20:22

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • AgulaM Autorytet
    Postów: 2390 3301

    Wysłany: 19 lipca 2022, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woodwife wrote:
    Ja po dzisiejszym tranferze się melduje :) nastawienie dobre skarpety były, frytki były, morze dopiero będzie. Dr L mówi do mnie test z krwi proszę zrobić w 12 dniu a ja na to, że to niedziela. On mówi to w poniedziałek, mówię na to, że będę już w Łebie a on stanął na środku sali zabiegowej i mówi kurcze ale fajnie będzie dowiedzieć się dobrej wiesci nad morzem trzymam kciuki :) i z uśmiechem poszedł :) zobaczymy co czas przyniesie. A mam pytanie czy was też przy prolutexie i utrogestanie miałyście takie bolesne piersi?
    Trzymam kciuki 🤞🤞🤞 niech się Kropek dobrze wgryza! ❤

    👩‍🦰36👦41
    Starania od 10lat.... 💔💔
    Kariotypy prawidłowe
    KIR AA, Czynnik V-homozygotyczny
    PAI-heterozygotyczny, C1,C1

    1️⃣ Start IVF Invimed🍀 Poznań
    Ovaleap 300 IU.10 zapłodnionych
    ICSI- 0 zarodków ❌️ Kiepska jakość komórek😵‍💫

    2️⃣06.01 Menopur 300IU
    ICSI 5 trzydniowych zarodków✊️❤️❤️

    I 2023 - ET 2 zarodki 9 bl ❌️ cb?
    III '23 FET 2 zarodki 7 bl 😭 ❌️cb

    3️⃣ Zmiana kliniki-Poznań Polna
    5.10 Scratching endo
    8.10 Puregon 275J, lametta, mensinorm 75 J 10dojrzałych/6zapłodnionych 🙏
    Mamy❄️❄️ 3AA, 4BB🥹🥹
    Transfer 3AA, 18.12.23--> accofil, prograf, neoparin,encorton 🙏✊️
    Cb ❌️
    Cała immunologia przebadana...
    Kwiecień 2024-histeroskopia z biopsją endometrium-wynik ok.
    🏳🏳🏳🏳
  • AniaAnia1 Autorytet
    Postów: 382 506

    Wysłany: 19 lipca 2022, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woodwife wrote:
    Ja po dzisiejszym tranferze się melduje :) nastawienie dobre skarpety były, frytki były, morze dopiero będzie. Dr L mówi do mnie test z krwi proszę zrobić w 12 dniu a ja na to, że to niedziela. On mówi to w poniedziałek, mówię na to, że będę już w Łebie a on stanął na środku sali zabiegowej i mówi kurcze ale fajnie będzie dowiedzieć się dobrej wiesci nad morzem trzymam kciuki :) i z uśmiechem poszedł :) zobaczymy co czas przyniesie. A mam pytanie czy was też przy prolutexie i utrogestanie miałyście takie bolesne piersi?
    Nie miałam żadnych dolegliwości po prolutexie i utra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do kobietek, które nie miały świeżego transferu. Naprawdę czekałyście aż 7 dni roboczych na kartę informacyjną? Nie było jej wcześniej? W moim przypadku każą czekać do 26.07. Przecież ja zniosę jajo do tego czasu. Predzej przyjdzie 🐒 niż te wyniki...

  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Pytanie do kobietek, które nie miały świeżego transferu. Naprawdę czekałyście aż 7 dni roboczych na kartę informacyjną? Nie było jej wcześniej? W moim przypadku każą czekać do 26.07. Przecież ja zniosę jajo do tego czasu. Predzej przyjdzie 🐒 niż te wyniki...

    Ja dostawałam kartę tak w 6-7 dniu po punkcji (dni kalendarzowe, nie robocze).

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fresaaa wrote:
    Ja dostawałam kartę tak w 6-7 dniu po punkcji (dni kalendarzowe, nie robocze).
    Mam nadzieję, że i u nas tak będzie...

  • fresaaa Autorytet
    Postów: 1043 993

    Wysłany: 20 lipca 2022, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Mam nadzieję, że i u nas tak będzie...

    Dwa razy miałam punkcję i faktycznie za każdym razem tak było :) czekanie jest trudne... a potem to otwieranie karty, żeby zobaczyć rezultat 🙊

    age.png

    Ona 👩
    Niskie amh 0,74 - 04.2022, zaawansowana endometrioza, zrosty, niedrożny jajowód, insulinooporność, hiperprolaktynemia, mutacja MTHFR hetero, mutacja Brca1, kir AA

    On 👦
    Badania rozszerzone w normie, SCD 24,2%, stres oksydacyjny 1,72

    1 IVF 11.21
    stymulacja przerwana
    2 IVF 12.21
    punkcja 22.12.21, 9 dojrzałych komórek, mamy dwa zarodki
    transfer 27.12.21 😔 ciąża biochemiczna
    transfer 07.03.22 😔 beta 0,1
    3 IVF 06.22
    punkcja 21.06.22, 3 dojrzałe komórki, mamy trzy zarodki
    transfer trzydniowca 24.06.22 😔 beta 0,1

    transfer 02.01.23 8 dpt beta 42,9, 12 dpt beta 218, 16 dpt beta 824, 18 dpt beta 1679, 25 dpt mamy ❤️
    07.03.23 Nifty pro - zdrowa dziewczynka! 😍
    16.03.23 badania prenatalne - wszystko prawidłowo 🥰

    ❤️ 19.09.2023 Nasza córeczka jest na świecie ❤️
  • Zgania91 Autorytet
    Postów: 905 1033

    Wysłany: 20 lipca 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Pytanie do kobietek, które nie miały świeżego transferu. Naprawdę czekałyście aż 7 dni roboczych na kartę informacyjną? Nie było jej wcześniej? W moim przypadku każą czekać do 26.07. Przecież ja zniosę jajo do tego czasu. Predzej przyjdzie 🐒 niż te wyniki...

    Ja miałam punkcję w poniedziałek, wyniki w niedzielę. Potraktuj to oczekiwanie jak trening przed czekaniem na wyniki bety. Ja tez myślałam, że oszaleję, ale to pewnie nic w porównaniu z tymi 12 dniami po transferze.

    Starania od 2017 r.

    AMH 3,69 / 3,2 / 2,8
    P-ciała p/osłonce przejrzystej jajnika +
    - V R2 - układ heterozygotyczny
    - PAI-1 - układ homozygotyczny
    - brak Kirów implantacyjnych

    I IVF Invimed Poznań
    Punkcja 27.06
    Transfer ❄️ 02.09.22 10dpt 378 12dpt 788 14dpt 1347 19dpt 7994 6tc ❌
    Transfer ❄️ 09.12.22 8dpt 76,46 10dpt 178 14dpt 890 18dpt 4278 22dpt 16146
    23dpt ❤️
    7+2 serce przestało bić ❌
    Ostatni ❄️ zdegradował ❌

    II IVF Vitrolive Szczecin
    Punkcja 03.07
    Transfer 08.07 ❌
    Transfer 21.10 CB ❌
    Transfer 22.11 10dpt 202 12dpt 593 16dpt 3152 22dpt♥️
    6+5 łyżeczkowanie ❌
    Mamy jeszcze ❄️❄️
  • Nowina123 Znajoma
    Postów: 25 21

    Wysłany: 20 lipca 2022, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Czytam Was od dłuższego czasu, miałam nic nie pisać, ale chyba potrzebuję wsparcia. Jestem po transferze, 6 doby zrobilam sikany test i nic... myślicie, że już pozamiatane?

  • Zgania91 Autorytet
    Postów: 905 1033

    Wysłany: 20 lipca 2022, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowina123 wrote:
    Hej. Czytam Was od dłuższego czasu, miałam nic nie pisać, ale chyba potrzebuję wsparcia. Jestem po transferze, 6 doby zrobilam sikany test i nic... myślicie, że już pozamiatane?

    Sugerując sie informacjami z głównego wątku, wydaje mi się, że na sikańca za wcześnie. Z krwi możliwe, że wyszedłby pozytywny wynik.

    Starania od 2017 r.

    AMH 3,69 / 3,2 / 2,8
    P-ciała p/osłonce przejrzystej jajnika +
    - V R2 - układ heterozygotyczny
    - PAI-1 - układ homozygotyczny
    - brak Kirów implantacyjnych

    I IVF Invimed Poznań
    Punkcja 27.06
    Transfer ❄️ 02.09.22 10dpt 378 12dpt 788 14dpt 1347 19dpt 7994 6tc ❌
    Transfer ❄️ 09.12.22 8dpt 76,46 10dpt 178 14dpt 890 18dpt 4278 22dpt 16146
    23dpt ❤️
    7+2 serce przestało bić ❌
    Ostatni ❄️ zdegradował ❌

    II IVF Vitrolive Szczecin
    Punkcja 03.07
    Transfer 08.07 ❌
    Transfer 21.10 CB ❌
    Transfer 22.11 10dpt 202 12dpt 593 16dpt 3152 22dpt♥️
    6+5 łyżeczkowanie ❌
    Mamy jeszcze ❄️❄️
‹‹ 1802 1803 1804 1805 1806 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ