X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania8733 wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Na początku 2020 roku miałam robioną laparoskopie jajowodów... niedrożne... bardzo tym załamałam się. Lekarz zaraz polecił medart poznań.
    W czerwcu byliśmy na pierwszej wizycie prowadził nas doktor ż... dużo czytałam m.in tutaj na forum.. opinie itd i padło na niego
    Pierwszy transfer wrzesień zarodek zagnieździł się ale nie rozwijał..
    Reakcja pana doktora proszę odstawić leki widzimy sie w następnym cyklu ...
    nic wiecej
    Kolejny transfer beta nawet nie drgnęła ... proszę odstawić leki....
    Kolejna wizyta panie doktorze co dalej ....rozłożył ręce mamy ... ja pytam może jakieś badania (prawdę mówiąc byłam zielona w tym wszystkim jedynie gdzie to na forum ovufriend znalazłam odp na niektóre pytania)
    A pan doktor zostały dwa zarodki podamy je.. I na wiosnę kolejny nie udany transfer.. . Proszę odstawić leki nic wiecej
    Straciłam mnóstwo czasu stresu do Kliniki mieliśmy ponad 100km...
    Daliśmy sobie spokój ale ruszyło dofinansowanie i jesteśmy w invimed poznań prowadzi nas pani doktor Agnieszka Sz B
    I pierwsze co kariotyp .. A my nie mamy ...pani doktor trzy nieudane próby i nie zlecili kariotypu..
    Mnóstwo innych pytań rozmów... inne podejście. Nie wiem czy tutaj uda się. . Ale wiem jedno podejście jest inne
    O kurcze, współczuję. Wiem ile daje trafienie na nieodpowiednich lekarzy. A tyle stresu i bólu moglibyśmy zaoszczędzić. Trzymam kciuki żeby się tutaj jak najszybciej udało 😊

  • Ania8733 Ekspertka
    Postów: 128 154

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    O kurcze, współczuję. Wiem ile daje trafienie na nieodpowiednich lekarzy. A tyle stresu i bólu moglibyśmy zaoszczędzić. Trzymam kciuki żeby się tutaj jak najszybciej udało 😊
    Dziękuję z całego serca . 💟

    Mysza28 lubi tę wiadomość

  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania8733 wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Na początku 2020 roku miałam robioną laparoskopie jajowodów... niedrożne... bardzo tym załamałam się. Lekarz zaraz polecił medart poznań.
    W czerwcu byliśmy na pierwszej wizycie prowadził nas doktor ż... dużo czytałam m.in tutaj na forum.. opinie itd i padło na niego
    Pierwszy transfer wrzesień zarodek zagnieździł się ale nie rozwijał..
    Reakcja pana doktora proszę odstawić leki widzimy sie w następnym cyklu ...
    nic wiecej
    Kolejny transfer beta nawet nie drgnęła ... proszę odstawić leki....
    Kolejna wizyta panie doktorze co dalej ....rozłożył ręce mamy ... ja pytam może jakieś badania (prawdę mówiąc byłam zielona w tym wszystkim jedynie gdzie to na forum ovufriend znalazłam odp na niektóre pytania)
    A pan doktor zostały dwa zarodki podamy je.. I na wiosnę kolejny nie udany transfer.. . Proszę odstawić leki nic wiecej
    Straciłam mnóstwo czasu stresu do Kliniki mieliśmy ponad 100km...
    Daliśmy sobie spokój ale ruszyło dofinansowanie i jesteśmy w invimed poznań prowadzi nas pani doktor Agnieszka Sz B
    I pierwsze co kariotyp .. A my nie mamy ...pani doktor trzy nieudane próby i nie zlecili kariotypu..
    Mnóstwo innych pytań rozmów... inne podejście. Nie wiem czy tutaj uda się. . Ale wiem jedno podejście jest inne
    Hej, my też z Medart trafilismy do Invimed. Tam 3 nieudane IUI, potem 2 transfery 3ch zarodków i nic...w Invimed również zlecono nam badania,ktorych tam nie rozpatrywali i dr S byl bardzo zdziwiony 😉 tam to już taśmowo lecą z pacjentami i mają gdzieś powody niezachodzenia w ciążę. Nas namawiali na kolejną procedurę i bardzo drogie badania genetyczne zarodków (a podobno to ostateczność,bo najpierw robi się inne badania). Wg mnie, dobrze, że tutaj trafiłaś. Ja obecnie jestem już w drugiej ciąży 🤗

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • Ania8733 Ekspertka
    Postów: 128 154

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarToosia wrote:
    Hej, my też z Medart trafilismy do Invimed. Tam 3 nieudane IUI, potem 2 transfery 3ch zarodków i nic...w Invimed również zlecono nam badania,ktorych tam nie rozpatrywali i dr S byl bardzo zdziwiony 😉 tam to już taśmowo lecą z pacjentami i mają gdzieś powody niezachodzenia w ciążę. Nas namawiali na kolejną procedurę i bardzo drogie badania genetyczne zarodków (a podobno to ostateczność,bo najpierw robi się inne badania). Wg mnie, dobrze, że tutaj trafiłaś. Ja obecnie jestem już w drugiej ciąży 🤗
    Gratuluje 🥰💟 nam też proponowano badania genetyczne zarodków... A tutaj trafiliśmy tak powiem spontanicznie . I jestem dobrej myśli 🙂🙂

    MarToosia, AgulaM lubią tę wiadomość

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4144 2791

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania8733 wrote:
    Cześć Dziewczyny.
    Na początku 2020 roku miałam robioną laparoskopie jajowodów... niedrożne... bardzo tym załamałam się. Lekarz zaraz polecił medart poznań.
    W czerwcu byliśmy na pierwszej wizycie prowadził nas doktor ż... dużo czytałam m.in tutaj na forum.. opinie itd i padło na niego
    Pierwszy transfer wrzesień zarodek zagnieździł się ale nie rozwijał..
    Reakcja pana doktora proszę odstawić leki widzimy sie w następnym cyklu ...
    nic wiecej
    Kolejny transfer beta nawet nie drgnęła ... proszę odstawić leki....
    Kolejna wizyta panie doktorze co dalej ....rozłożył ręce mamy ... ja pytam może jakieś badania (prawdę mówiąc byłam zielona w tym wszystkim jedynie gdzie to na forum ovufriend znalazłam odp na niektóre pytania)
    A pan doktor zostały dwa zarodki podamy je.. I na wiosnę kolejny nie udany transfer.. . Proszę odstawić leki nic wiecej
    Straciłam mnóstwo czasu stresu do Kliniki mieliśmy ponad 100km...
    Daliśmy sobie spokój ale ruszyło dofinansowanie i jesteśmy w invimed poznań prowadzi nas pani doktor Agnieszka Sz B
    I pierwsze co kariotyp .. A my nie mamy ...pani doktor trzy nieudane próby i nie zlecili kariotypu..
    Mnóstwo innych pytań rozmów... inne podejście. Nie wiem czy tutaj uda się. . Ale wiem jedno podejście jest inne

    Witamy i powodzenia Aniu. Tu na forum, znajdziesz też wsparcie i porady w wielu kwestiach :).

    Zgania91 lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • Ania8733 Ekspertka
    Postów: 128 154

    Wysłany: 3 grudnia 2022, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Witamy i powodzenia Aniu. Tu na forum, znajdziesz też wsparcie i porady w wielu kwestiach :).
    Dziękuję bardzo 💟💟

  • Karolcik Ekspertka
    Postów: 154 91

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was chodzi do dr Lewandowskiego? Polecacie? Chciałabym zmienić mojego obecnego lekarza właśnie na niego, mój niestety miewa takie humory, że aż mi się odechciało po ostatniej IUI. 😒 poza tym w każdym cyklu każe mi podawać sobie Ovitrelle dopiero gdy pęcherzyki mają około 25 mm, ostatnio podawałam nawet na 27 mm, a jak go zapytałam, czy na pewno nie są za duże to tak się obraził, że nawet nie odpowiedział mi do widzenia.

    ONA: 30 lat
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Niezidentyfikowany płyn za macicą
    PCOS

    ON: 35 lat
    Nadciśnienie,
    Teratozoospermia

    Starania od 8 lat,
    Ciąża biochem w 2019 r.,
    IVF: 2024 r.
    Transfer: 18.03.2024 r. 🤞🍀
    4dpt: Beta <0,1000 😭
    Zostały nam ❄️3BB x2
  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcik wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was chodzi do dr Lewandowskiego? Polecacie? Chciałabym zmienić mojego obecnego lekarza właśnie na niego, mój niestety miewa takie humory, że aż mi się odechciało po ostatniej IUI. 😒 poza tym w każdym cyklu każe mi podawać sobie Ovitrelle dopiero gdy pęcherzyki mają około 25 mm, ostatnio podawałam nawet na 27 mm, a jak go zapytałam, czy na pewno nie są za duże to tak się obraził, że nawet nie odpowiedział mi do widzenia.
    Matko 😳 który lekarz tak się zachowuje??? Jestem w szoku 😑 ja chodze do dr Sroki i nie narzekam w ogóle. Doprowadził do 2ch ciąż i obie prowadzi/ł.

    Tranquilo lubi tę wiadomość

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • Karolcik Ekspertka
    Postów: 154 91

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarToosia wrote:
    Matko 😳 który lekarz tak się zachowuje??? Jestem w szoku 😑 ja chodze do dr Sroki i nie narzekam w ogóle. Doprowadził do 2ch ciąż i obie prowadzi/ł.

    Dr Małek. Czasem ma dobry dzień, a czasem to aż się naprawdę odechciewa.. Na ostatnie IUI poszłam z super humorem i dobrym nastawieniem, a po tych jego fochach aż mi się płakać chciało. A wszystko przez to, że odważyłam się go normalnie z uśmiechem zapytać, czy pęcherzyki nie są za duże 🤷‍♀️

    ONA: 30 lat
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Niezidentyfikowany płyn za macicą
    PCOS

    ON: 35 lat
    Nadciśnienie,
    Teratozoospermia

    Starania od 8 lat,
    Ciąża biochem w 2019 r.,
    IVF: 2024 r.
    Transfer: 18.03.2024 r. 🤞🍀
    4dpt: Beta <0,1000 😭
    Zostały nam ❄️3BB x2
  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcik wrote:
    Dr Małek. Czasem ma dobry dzień, a czasem to aż się naprawdę odechciewa.. Na ostatnie IUI poszłam z super humorem i dobrym nastawieniem, a po tych jego fochach aż mi się płakać chciało. A wszystko przez to, że odważyłam się go normalnie z uśmiechem zapytać, czy pęcherzyki nie są za duże 🤷‍♀️

    Hmmmm każdy może mieć gorszy dzień,no ale lekarz takiej specjalizacji akurat powinien trzymać nerwy na wodzy i czasem ugryźć się w język... Może rzeczywiście zmień lekarza,bo szkoda nerwów jakbyś miała mieć taką,,ruletkę,, jego humorów 😉 ja byłam u niego przed pierwszym transferem na podglądach i nie zrobił na mnie złego wrażenia....ale trochę czasu już minęło 🤷🏼‍♀️

    Karolcik lubi tę wiadomość

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • Karolcik Ekspertka
    Postów: 154 91

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam Wam tylko jeszcze, że niedawno wyszła mi dodatnia ureaplasma. Dr przepisał antybiotyk na 10 dni, powiedział że mąż absolutnie nie ma nic brać - tylko ja. Po tych 10 dniach nie zlecił powtórki badań, a czytałam tu na forum, że dziewczyny bardzo długo to leczą i w dodatku razem z partnerami. Mi dr Małek po tych 10 dniach leczenia pozwolił normalnie podchodzić do IUI - mało tego, chciał żebym podchodziła w trakcie brania leków, ale sama powiedziałam, że dla bezpieczeństwa chciałabym ten cykl jednak odpuścić.

    ONA: 30 lat
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Niezidentyfikowany płyn za macicą
    PCOS

    ON: 35 lat
    Nadciśnienie,
    Teratozoospermia

    Starania od 8 lat,
    Ciąża biochem w 2019 r.,
    IVF: 2024 r.
    Transfer: 18.03.2024 r. 🤞🍀
    4dpt: Beta <0,1000 😭
    Zostały nam ❄️3BB x2
  • angie Ekspertka
    Postów: 182 69

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2023, 14:20

    Karolcik lubi tę wiadomość

    Ivf '22 ❄️❄️ ❌
    Ivf '23 ❄️❄️❄️❄️🤞

    12.04 transfer 💞
    6dpt -8, 8dpt-46, 10dpt-127, 12dpt 293, 16dpt - 1958, 22dpt-19550 ✊ 27 dpt - ❤️

    👩32 🧔33
    💙

    preg.png
  • Karolcik Ekspertka
    Postów: 154 91

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angie wrote:
    Dr Lewandowski jest bardzo taktowny, odpowiada na każde pytanie, nigdy nie zdarzyło mi się żeby był opryskliwy mimo iż zadaje dużo pytań, rzeczowy i raczej miły. Odpowiada jakie są opcje, jakie są medyczne zalecenia wszystko zgodnie z wytycznymi, badaniami naukowymi itd. Jest bardzo zasadniczy wszystko zgodnie z regulaminami, wytycznymi itd nie ma naciągania zasad 😅 zaraz wyciąga tabelki, ustawy itd i tłumaczy co można czego nie można.
    Na początku nie powiem, miałam wątpliwości czy dobrze trafiłam, czy nie jesteśmy przyjmowani taśmowo, tym bardziej jak byłam zawiedziona że nam nie wychodzi i miałam milion myśli, w tym liczyłam że będzie bardziej 'stanowczy', powie zróbcie tak i tak, a on zawsze mówił o opcjach ale decyzję np jakie jeszcze dodatkowe badania wykonać po nieudanych transferach pozostawiał nam. Nie jest zwolennikiem wykonywania miliona badań. Nie czuję abym była naciągana na jakieś niepotrzebne rzeczy. Wręcz hamuje mnie z niektórymi pomysłami ponieważ uważa że to niepotrzebne.
    Wizyty u niego odbywają się do południa, jak chyba u większości lekarzy w klinice niestety. W czwartki nie przyjmuje wcale.
    Ogólnie wg mnie jest ok 🙂

    Dziękuję ❤️ ja miałam u niego robioną drożność i był przemiły i bardzo delikatny, jak za mocno mnie bolało to czekał, badanie wykonywał powoli bo wtedy lepiej to znosiłam. Zastanawiałam się właśnie, czy zawsze jest taki uprzejmy i cierpliwy 🤭🙂 w takim razie na kolejną wizytę zapisuję się już do dr Lewandowskiego 🙂

    ONA: 30 lat
    Niedoczynność tarczycy
    Hashimoto
    Niezidentyfikowany płyn za macicą
    PCOS

    ON: 35 lat
    Nadciśnienie,
    Teratozoospermia

    Starania od 8 lat,
    Ciąża biochem w 2019 r.,
    IVF: 2024 r.
    Transfer: 18.03.2024 r. 🤞🍀
    4dpt: Beta <0,1000 😭
    Zostały nam ❄️3BB x2
  • Koniczynka_87 Autorytet
    Postów: 1540 2367

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcik wrote:
    Dodam Wam tylko jeszcze, że niedawno wyszła mi dodatnia ureaplasma. Dr przepisał antybiotyk na 10 dni, powiedział że mąż absolutnie nie ma nic brać - tylko ja. Po tych 10 dniach nie zlecił powtórki badań, a czytałam tu na forum, że dziewczyny bardzo długo to leczą i w dodatku razem z partnerami. Mi dr Małek po tych 10 dniach leczenia pozwolił normalnie podchodzić do IUI - mało tego, chciał żebym podchodziła w trakcie brania leków, ale sama powiedziałam, że dla bezpieczeństwa chciałabym ten cykl jednak odpuścić.

    U nas też wyszla. Dr S dał nam doksycyklinę 2x1 przez 7 dni dla obojga. Zapytałam koordynatorkę co dalej to nie kazał ponownie sprawdzać...

    Karolcik lubi tę wiadomość

    Starania od II połowy 2019. Szczepienia. Allo MLR 44% (26.10.2022).

    Salve Medica Łódź: IUI
    04/08/2022 ❌️

    Invimed Poznań: ICSI
    4 blastki 🍀
    6 doba: ❄️ 4AA ❄️ 3BB
    5 doba: ❄️ 4BA ❄️ 4BB

    09/12/2022 - transfer FET z EmbryoGlue ❄️ 4BA ❌️
    11/01/2023 - scratching endo ✂️
    30/01/2023 - transfer FET z EmbryoGlue ❄️ 4BB ❌
    02/03/2023 - biopsja endo: cd138 5/10 HPF ❌
    28/03/2023 - doksycyklina 💊
    10/05/2023 - biopsja endo: ✅
    19/01/2024 - mini-histeroskopia: ✅

    Plan 🤫:
    12/04/2024 - odnowić badania💉
    17/05/2024 - USG endometriozy 🧐
    xx/06/2024 - transfer 🍀
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcik wrote:
    Dziewczyny, czy któraś z Was chodzi do dr Lewandowskiego? Polecacie? Chciałabym zmienić mojego obecnego lekarza właśnie na niego, mój niestety miewa takie humory, że aż mi się odechciało po ostatniej IUI. 😒 poza tym w każdym cyklu każe mi podawać sobie Ovitrelle dopiero gdy pęcherzyki mają około 25 mm, ostatnio podawałam nawet na 27 mm, a jak go zapytałam, czy na pewno nie są za duże to tak się obraził, że nawet nie odpowiedział mi do widzenia.
    My mieliśmy 1 ivf u Lewandowskiego i w styczniu znowu do niego idziemy. Polecam bardzo konkretny, nie owija w bawełnę. Po pierwszej wizycie byłam sceptycznie do niego nastawiona ale już po drugiej stwierdziłam że najlepszy lekarz z jakim miałam doczynienia.

    Karolcik lubi tę wiadomość

  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 4 grudnia 2022, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angie wrote:
    Dr Lewandowski jest bardzo taktowny, odpowiada na każde pytanie, nigdy nie zdarzyło mi się żeby był opryskliwy mimo iż zadaje dużo pytań, rzeczowy i raczej miły. Odpowiada jakie są opcje, jakie są medyczne zalecenia wszystko zgodnie z wytycznymi, badaniami naukowymi itd. Jest bardzo zasadniczy wszystko zgodnie z regulaminami, wytycznymi, nie ma naciągania zasad 😅 zaraz wyciąga tabelki, ustawy i tłumaczy co można czego nie można.
    Na początku nie powiem, miałam wątpliwości czy dobrze trafiłam, czy nie jesteśmy przyjmowani taśmowo, tym bardziej jak byłam zawiedziona że nam nie wychodzi i miałam milion myśli, w tym liczyłam że będzie bardziej 'stanowczy', powie zróbcie tak i tak, a on zawsze mówił o opcjach ale decyzję np jakie jeszcze dodatkowe badania wykonać po nieudanych transferach pozostawiał nam. Nie jest zwolennikiem wykonywania miliona badań. Nie czuję abym była naciągana na jakieś niepotrzebne rzeczy. Wręcz hamuje mnie z niektórymi pomysłami ponieważ uważa że to niepotrzebne.
    Wizyty u niego odbywają się do południa, jak chyba u większości lekarzy w klinice niestety. W czwartki nie przyjmuje wcale.
    Ogólnie wg mnie jest ok 🙂
    Zgadzam się w 100%😃

    Karolcik lubi tę wiadomość

  • MagdaWil Przyjaciółka
    Postów: 88 51

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angie wrote:
    Dr Lewandowski jest bardzo taktowny, odpowiada na każde pytanie, nigdy nie zdarzyło mi się żeby był opryskliwy mimo iż zadaje dużo pytań, rzeczowy i raczej miły. Odpowiada jakie są opcje, jakie są medyczne zalecenia wszystko zgodnie z wytycznymi, badaniami naukowymi itd. Jest bardzo zasadniczy wszystko zgodnie z regulaminami, wytycznymi, nie ma naciągania zasad 😅 zaraz wyciąga tabelki, ustawy i tłumaczy co można czego nie można.
    Na początku nie powiem, miałam wątpliwości czy dobrze trafiłam, czy nie jesteśmy przyjmowani taśmowo, tym bardziej jak byłam zawiedziona że nam nie wychodzi i miałam milion myśli, w tym liczyłam że będzie bardziej 'stanowczy', powie zróbcie tak i tak, a on zawsze mówił o opcjach ale decyzję np jakie jeszcze dodatkowe badania wykonać po nieudanych transferach pozostawiał nam. Nie jest zwolennikiem wykonywania miliona badań. Nie czuję abym była naciągana na jakieś niepotrzebne rzeczy. Wręcz hamuje mnie z niektórymi pomysłami ponieważ uważa że to niepotrzebne.
    Wizyty u niego odbywają się do południa, jak chyba u większości lekarzy w klinice niestety. W czwartki nie przyjmuje wcale.
    Ogólnie wg mnie jest ok 🙂



    Bardzo zachęcająco to wszystko brzmi :). Długo juz się u niego leczycie?

    Karolcik, o to bardzo dobrze ze jest delikatny, to istotne. Tez się właśnie nad nim zastanawiam. Dzwoniłaś już żeby się przepisać? Jak u Niego z terminami?


    Starania od 12 miesięcy

    ➡️ Ona: AMH 0,5, słabe komórki
    ➡️ On: oligospermia (objętość nasienia 0,9 ml , liczba plemników 11 mln/ml)
  • Ania8733 Ekspertka
    Postów: 128 154

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam punkcję w środę czy to normalne że dziś bardzo mnie boli w podbrzuszu

  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania8733 wrote:
    Dziewczyny mam punkcję w środę czy to normalne że dziś bardzo mnie boli w podbrzuszu

    Pytanie ile masz pęcherzyków 🤷🏼‍♀️ chociaż jedne mają po 20 i ,,śmigają, a inne 10 i ,,umierają,, z bólu ... Zależy od organizmu 🤷🏼‍♀️ jak masz jakieś wątpliwości,to najlepiej napisz do koordynatorki 😉

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • Ania8733 Ekspertka
    Postów: 128 154

    Wysłany: 5 grudnia 2022, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarToosia wrote:
    Pytanie ile masz pęcherzyków 🤷🏼‍♀️ chociaż jedne mają po 20 i ,,śmigają, a inne 10 i ,,umierają,, z bólu ... Zależy od organizmu 🤷🏼‍♀️ jak masz jakieś wątpliwości,to najlepiej napisz do koordynatorki 😉
    Miałam punkcje w 2020 ale nie pamiętam czy tak bolało. Pani doktor mówi że jest sporo w czwartek mówiła że 8pobierze dziś jest więcej.. oby wszystko się udało bardzo martwię się.... już chyba panikuje

‹‹ 1925 1926 1927 1928 1929 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ