X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj AleksandraW :)ja jestem przy koncu pierwszej procedury mam nadzieje na szczesliwe zakonczenie :) jezeli chodzi o koszty to zalezy jakie badania będziecie robic i jaki zestaw lekow ale pewnie ok 11 tys wyjdzie. Mi akurat udalo sie i korzystam dofinansowania z Urzedu Miasta.

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Okejka Znajoma
    Postów: 24 20

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiula mysle ze bez sensu się umawiać 14 mi kazał przyjść dopiero w 27dpt i był pęcherzyk z zarodkiem i migotalo serduszko;) pod SMS będziesz się kontaktować ;)

  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jak bedzie pozytywna beta tp mam dzwonic do kliniki i umawiac sie na późniejszy termin...kurcze to pozno bylas zreszta do poniedzialku musze czekac bo wtedy robie bede:)
    A powiedz mi Okejka mialas jakies objawy jakies przeczucia przed ?

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Okejka Znajoma
    Postów: 24 20

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja umawiałam się już bezpośrednio przez dr Sroke ;) poza tym zazwyczaj sprawdza się na usg jak beta jest powyżej 10 tys., a leków Ci starczy w razie pozytywnej bety ? Bo ja poszłam tylko po receptę, która już była gotowa;) powiem Ci ze objawów typowych nie miałam, ja myślałam że okres dostanę bo tak mnie na dole brzucha ciągnęło, piersi nic a nic nie urosły, dopiero od 15tc zauważyłam że są delikatnie większe, ale nadal nie bolą i nie ma żyłek, a nudności zaczęły mi się od 10 tc i trwały do 16 tc i myślałam że umrę, modląc się nad toaleta ;p

  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny AleksandraW i Dobuska piszecie o torbielach. Mi na wczorajszej wizycie lekarz powiedział ze mam torbiel krwotoczną 4cm- prawdopodobnie od niepeknietego pęcherzyka. miałam wcześniej problem ze pęcherzyki nie pękały ale lekarz mowil niepekniety pęcherzyk i nic mi o tym nie mowil ze to cos niebezpiecznego. ale teraz dopiero Pani doktor (inny lekarz niż wcześniej) tak to nazwała i zabrzmiało mi poważnie. Mówiła ze to może się wchłonąć ale też może peknąc i skończyć się operacją. Co ważnego możecie mi w tym temacie ?

    Asiulka tak najważniejsze abyś leki brała i miała je w razie pozytywnej bety. a na usg ok 25dpt bo wcześniej nie będzie nic widać. jak samopoczucie ? cos czujesz ?

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie leki mi wystarcza...kurcze tak długo w niepewnosci mam zyc ;)samopoczucie mam dobre nie stresuje sie brzuch lekko pobolewa ale wlasciwie to nawet nie brzuch tylko jajniki...wczoraj mialam kryzys bo czulam klucie w podbrzuszu i bylam oslabiona cale popołudnie przelezalam no i jeszcze hormony na mnie tak dzialaja ze ryczec mi sie chce ;)...sama juz nie wiem czy ja sobie dopowiadam czy faktycznie tak jest. Jutro z rana robie progesteron wiec cos juz powinnam chyba po tym wiedziec ?

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja ze swojej pierwszej ciąży najbardziej pamiętam to kłucie w pierwszych tygodniach wiec oby to był dobry znak. caly czas trzymam kciuki

    wysoki progesteron tez może oznaczac ciąże ale nie wiem jak w tej sytuacji odczytac wynik kiedy bierzemy tyle progesteronu zastrzyki i spore dawki luteiny , wiec wiadomo ze będzie wysoki

    ja bym na Twoim miejscu przy okazji kłucia zrobiła sobie bete, tak z dystansem, z ciekawości... jest jeszcze wcześnie ale może akurat już cos ruszyło :)

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zwrocilam uwagi na nazwisko. Mezczyzna chyba na M. Znak rozpoznawczy-przyjmuje do 15 :-P . Podejrzewam troche luf. Mialam torbiele a tym razem pecherzyk urósl do 18mm i sie zapadl :( .

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna moje byly czynnosciowe. Krwotocznej nigdy nie doświadczyłam. Moja czynnosciowa miała 5.6kg ;) mam nadzieje ze to im starczy by mnie zakwalifikować... zastanawiam sie czy robić już badania krwi. Wiem ze bedzie ich dużo. Od jakich mam zaczac? Nie zdubluja sie ? Nie beda kazali robić ich jeszcze raz?

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z beta wstrzymam sie jednak do poniedzialku; )boje sie ze to jednak za wczesnie...krew upuszczona popoludniu wyniki progesteronu wiem ze moga byc troche przeklamane ze wzgledu na ilosc lekow jakie przyjmuje no ale zobaczymy ;)

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A powiedz mi jeszcze AnnaKa dni po transferze liczy sie wlacznie z dniem transferu czy od nastepnego dnia?

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    A powiedz mi jeszcze AnnaKa dni po transferze liczy sie wlacznie z dniem transferu czy od nastepnego dnia?


    ja liczyłam i lekarz raczej tez od nastepnego ,jak dobrze pamiętam . czyli dzisiaj masz 7dpt ?

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraW wrote:
    Anna moje byly czynnosciowe. Krwotocznej nigdy nie doświadczyłam. Moja czynnosciowa miała 5.6kg ;) mam nadzieje ze to im starczy by mnie zakwalifikować... zastanawiam sie czy robić już badania krwi. Wiem ze bedzie ich dużo. Od jakich mam zaczac? Nie zdubluja sie ? Nie beda kazali robić ich jeszcze raz?


    torbiel 5 kg ?! a wiesz cos na temat tej krwotocznej ?

    badania zleci Ci lekarz, bedzie ich naprawde sporo, zależy od wyników niektóre pewnie bedzie trzeba powtarzac, ja np. robiłam badania w grudniu, w styczniu wyszły mi problemy z cytologią, wszystko przesuneło sie o ponad pół roku i musiałam niktóre badania powtarzac, ale to wszystko lekarz Ci powie na wizycie :)

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety niewiele. Mysle ze krwotoczna laparoskopia usuwaja. Moja znajoma miala i nie wiedziala o niej. Pekla jej bo ćwiczyła wtedy intensywnie ale na szczescie nic jej sie nie stalo.

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czyli dzis mam 7 dzien...czyli tak mysle ze jak sie mialy zarodki zagniezdzic to juz pewnie sa ?

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Okejka Znajoma
    Postów: 24 20

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że beta powinna być już dzisiaj dodatnia chociaż niska ;) ja betę robiłam 13dpt ale miałam 2 dniowe zarodki podane ;)

  • Anna Ka Autorytet
    Postów: 681 351

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niektóre dziewczyny robia już testy w 7/8 dpt wiec juz beta musi byc jak test wychodzi. ale to jest taki wynik niepewny

    l22ncwa1pup21wo8.png

    przeciwciała przeciw osłonce przezroczystej
    cykle bezowoluacyjne / nie pękające pęcherzyki
    słabe nasienie morf. 2%
    Scd 45%

    1 procedura IVF / sierpierń 2017 /3 transfery, 8tc (*)
    2 procedura IVF / lipiec 2018 / ciąża bliźniacza <3 <3

    Dziewczynki urodzone w 35tc
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz niestety lekarz kazał mi sobie z dużą torbielą chodzić,bo się wchłonie i dostałam skrętu jajnika i mało skończyło się to operacją, ale lekarz w szpitalu mnie od niej uratował. Niestety nie pamiętam jaka wtedy ona była, czy krwotoczna czy czynnościowa. Ja bym żadnej torbieli nie bagatelizowała. Moja siostra miała potworniaka i musiała go usunąć. A na pewno częsta kontrola. To taka trochę bomba tykająca. Najważniejsze, że o niej wiesz i reaguj na wszelkie kłucia z jej okolicy, to może być sygnał, że rośnie. Mówię z autopsji. :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AleksandraW wszystko zależy od tego ile masz badań, aczkolwiek idziesz do dra Małka i nie wiem jak on działa, ale dr Sroka na podstawie samego braku owulacji i torbieli na pewno nie kieruje od razu na in vitro. Najpierw mnóstwo badań, które mają wykryć jej przyczynę i do tego monitoringi.Bez tego u nas nawet nie przedstawia planu działania. Chyba, że masz duuużo aktualnych już badań i udokumentowane monitoringi to co innego. :)Jeśli faktycznie masz LUF to w klinice będą chcieli miec to udokumentowane. Ja miałam wiele monitoringów, ale nie dostawałam żadnych dokumentów i na słowo mi nikt nie wierzy niestety. :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2017, 12:26

  • AleksandraW Autorytet
    Postów: 551 159

    Wysłany: 7 grudnia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam zadnych. Chce to sobie rozlozyc na kilka etapów bo moj portfel tego nie przeżyje na raz. ;) i nie wiem od czego zaczac. Jakies sugestie? A i co powiecie o dr Małku?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2017, 13:08

    xnw4ugpjxa3k91nv.png
    05.03.2018: 202,4;
    07.03.2018: 455;
    13.03.2018: 3300
    <3 20.03.2018
    _____________________________________
    Ig: hazel_eye16
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ