X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • MarzkaD Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 2 lipca 2023, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, po staraniach zostało mi w apteczce kilka leków jeśli któraś z Was byłaby zainteresowana:
    estrofem, 4 opakowania po 28 tabletek minus jedna tabletka, data ważnosci 08/25, oddam za darmo
    Prolutex 25mg, 12 fiolek, data ważności 10/23, cena za całość 180 zł
    utrogestan 200mg 3 opakowania po 15 kapsułek + 7 kapsułek, data ważności 06/24, cena za całość 80 zł
    Cena za wszystkie leki razem 250 zł. Jeśli jakaś Pani bedzie zainteresowana odbiorem osobistym to będe w Poznaniu na początku sierpnia lub druga opcja oczywiście wysyłka najlepiej paczkomatem. Dla zainteresowanych Pań podaję tel: 509549644, prośba o smsa, z odbieraniem tel i czytaniem wiadomości na forum może być różnie. Pozdrawiam serdecznie i ściskam :)

  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 2 lipca 2023, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to jest z tym usg w ciazy? Można je co chwilę wykonywać czy jednak najlepiej raz na 2-3 tygodnie?
    Sorki ale jestem mega zeschizowana 😉. Dzisiaj znowu plamiłam krwią i nie ukrywam że trochę się martwię, zwłaszcza że cały dzień mam identyczny bol brzucha jak w dniu kiedy krwawiłam.. i generalnie najchętniej pojechałabym znowu na kontrolę, przy czym na usg byłam 22.06, 26.06 i 29.06 więc nie wiem czy to jednak też nie za dużo jak dla takiego malutkiego dziecka?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • pineapple89 Autorytet
    Postów: 489 379

    Wysłany: 2 lipca 2023, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tym usg w ciazy? Można je co chwilę wykonywać czy jednak najlepiej raz na 2-3 tygodnie?
    Sorki ale jestem mega zeschizowana 😉. Dzisiaj znowu plamiłam krwią i nie ukrywam że trochę się martwię, zwłaszcza że cały dzień mam identyczny bol brzucha jak w dniu kiedy krwawiłam.. i generalnie najchętniej pojechałabym znowu na kontrolę, przy czym na usg byłam 22.06, 26.06 i 29.06 więc nie wiem czy to jednak też nie za dużo jak dla takiego malutkiego dziecka?

    Jeśli chodzi o USG dopochwowe to chyba trochę za często. Z drugiej strony nie wiem jak bym się zachowała ale może pojecjałabym na Sor i wtedy powiedziała o tych USG w ostatnim czasie. Może ktoś bardziej doświadczony się wypowie

    ♀️♂️ ur.'89
    Brak ciąży
    Starania naturalne od 2017r.
    Klinika in vitro od 2021r.
    Punkcja maj'21
    Transfer świeży maj'21 ❌
    Transfer ❄️ czerwiec'21❌
    Transfer ❄️ marzec'22❌
    Transfer ❄️ kwiecień'22 💔6tc💔

    Punkcja lipiec '22 ➡️❄️❄️❄️❄️❄️
    Badanie EMBRANCE ➡️❄️❄️❄️❄️(2x 4BA, 2x 4BB)
    Transfer❄️ wrzesień'22 ❌

    Szczepienia limfocytami mąż+pullowane

    Transfer ❄️ lipiec '23 ❌
    Transfer ❄️ sierpień '23
    9dpt 213; 13dpt 1601; 17dpt 6414; 22 dpt 21930; 23dpt💓


    Homozygota PAI-1 4G/4G
    KIR hamujący AA, brak KIRów implantacyjnych
    HLA-C mąż i ja grupa C2C2
    ♂️ Obniżone parametry nasienia


    age.png
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4535 2928

    Wysłany: 2 lipca 2023, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tym usg w ciazy? Można je co chwilę wykonywać czy jednak najlepiej raz na 2-3 tygodnie?
    Sorki ale jestem mega zeschizowana 😉. Dzisiaj znowu plamiłam krwią i nie ukrywam że trochę się martwię, zwłaszcza że cały dzień mam identyczny bol brzucha jak w dniu kiedy krwawiłam.. i generalnie najchętniej pojechałabym znowu na kontrolę, przy czym na usg byłam 22.06, 26.06 i 29.06 więc nie wiem czy to jednak też nie za dużo jak dla takiego malutkiego dziecka?

    Usg jest całkowicie bezpieczne w ciąży, nic się nie stanie jak pojedziesz sprawdzić. Jedynie słuchanie serduszka przed 11 tyg ciąży jest niewskazane, ponieważ wchodzą ty fale dopplerowskie, które nagrzewają tkanki i ze wzgl. Bezpieczeństwa nie robi się go wcześniej. Samo badanie usg bez dopplera jest bezpieczne.

    pineapple89 lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 2 lipca 2023, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Dziewczyny jak to jest z tym usg w ciazy? Można je co chwilę wykonywać czy jednak najlepiej raz na 2-3 tygodnie?
    Sorki ale jestem mega zeschizowana 😉. Dzisiaj znowu plamiłam krwią i nie ukrywam że trochę się martwię, zwłaszcza że cały dzień mam identyczny bol brzucha jak w dniu kiedy krwawiłam.. i generalnie najchętniej pojechałabym znowu na kontrolę, przy czym na usg byłam 22.06, 26.06 i 29.06 więc nie wiem czy to jednak też nie za dużo jak dla takiego malutkiego dziecka?
    Teoretycznie jeśli robione zgodnie ze standardami to nie powinno zaszkodzić. Bardziej zastanowiłabym się na zasadnością częstego usg dopochwowego jeśli nie widać zrodła krwawienia bo to samo w sobie jest podrażniające. No i jeśli jesteś na usg średnio co 4 dni to chyba docelowo nie jest to zbyt uspokojające. To daje uczucie spokoju ale na chwilę... :(.
    No i najczesciej chyba standardowo wizyty w ciazy ma się bliżej co miesiąc niż 2 tygodnie. Czasem to wypada czesciej bo jeszcze prenatalne ale u roznych lekarzy bylam i obecnie w drugiej ciazy oboje prowadzący standardowo zaproponowali wizyty co miesiąc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2023, 20:34

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 3 lipca 2023, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Teoretycznie jeśli robione zgodnie ze standardami to nie powinno zaszkodzić. Bardziej zastanowiłabym się na zasadnością częstego usg dopochwowego jeśli nie widać zrodła krwawienia bo to samo w sobie jest podrażniające. No i jeśli jesteś na usg średnio co 4 dni to chyba docelowo nie jest to zbyt uspokojające. To daje uczucie spokoju ale na chwilę... :(.
    No i najczesciej chyba standardowo wizyty w ciazy ma się bliżej co miesiąc niż 2 tygodnie. Czasem to wypada czesciej bo jeszcze prenatalne ale u roznych lekarzy bylam i obecnie w drugiej ciazy oboje prowadzący standardowo zaproponowali wizyty co miesiąc :)
    A ty jak znosisz ta ciaze? Wiesz już co będzie?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 3 lipca 2023, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    A ty jak znosisz ta ciaze? Wiesz już co będzie?
    Znoszę nienajgorzej ale nie ma tyle sił co w pierwszej ciąży, wiadomo. Tym razem dziewczynka :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4535 2928

    Wysłany: 3 lipca 2023, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Znoszę nienajgorzej ale nie ma tyle sił co w pierwszej ciąży, wiadomo. Tym razem dziewczynka :)
    Gratulacje :)

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 3 lipca 2023, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Teoretycznie jeśli robione zgodnie ze standardami to nie powinno zaszkodzić. Bardziej zastanowiłabym się na zasadnością częstego usg dopochwowego jeśli nie widać zrodła krwawienia bo to samo w sobie jest podrażniające. No i jeśli jesteś na usg średnio co 4 dni to chyba docelowo nie jest to zbyt uspokojające. To daje uczucie spokoju ale na chwilę... :(.
    No i najczesciej chyba standardowo wizyty w ciazy ma się bliżej co miesiąc niż 2 tygodnie. Czasem to wypada czesciej bo jeszcze prenatalne ale u roznych lekarzy bylam i obecnie w drugiej ciazy oboje prowadzący standardowo zaproponowali wizyty co miesiąc :)

    Póki co nie pojechałam bo odpukać przeszło plamienie. Może znowu tam się coś rozciągało, a jestem na acardzie i heparynie to też od razu podatna na krwawienia jestem.
    Lukaszkowa który to już tydzień że płeć znasz? Gratulacje ogromne. Ja póki co bez mdlosci, jedynie senność i ogromny bol piersi. A tak to wszystko normalnie, aż mi się to nie podoba bo wolałabym czuć te mdlosci to miałabym pewność że jest wszystko w normie 😉

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 3 lipca 2023, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Póki co nie pojechałam bo odpukać przeszło plamienie. Może znowu tam się coś rozciągało, a jestem na acardzie i heparynie to też od razu podatna na krwawienia jestem.
    Lukaszkowa który to już tydzień że płeć znasz? Gratulacje ogromne. Ja póki co bez mdlosci, jedynie senność i ogromny bol piersi. A tak to wszystko normalnie, aż mi się to nie podoba bo wolałabym czuć te mdlosci to miałabym pewność że jest wszystko w normie 😉
    A to jak hepka i acard to ja nawet jak smarkalam to mi krew z nosa leciała :/ będzie dobrze!!

    Ja znam płeć od 11 tc bo robiłam Sanco :). Jutro zaczynam 18tc.
    Miałam mdłości dzień i noc i jest to masakra... kolejna ciąża by mnie chyba zabiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2023, 10:36

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 3 lipca 2023, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Znoszę nienajgorzej ale nie ma tyle sił co w pierwszej ciąży, wiadomo. Tym razem dziewczynka :)
    Gratulacje 🩷

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 3 lipca 2023, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza28 wrote:
    Gratulacje 🩷
    Jak u Ciebie?

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Zgania91 Autorytet
    Postów: 900 1029

    Wysłany: 3 lipca 2023, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem po punkcji. 14 komórek pobranych, ale póki co nie wiemy ile nadaje się do zapłodnienia.
    W sobotę transfer o ile wszystko będzie dobrze.

    Mysza28, Limonka26, plinka2017, AgulaM lubią tę wiadomość

    Starania od 2017 r.

    AMH 3,69 / 3,2 / 2,8
    P-ciała p/osłonce przejrzystej jajnika +
    - V R2 - układ heterozygotyczny
    - PAI-1 - układ homozygotyczny
    - brak Kirów implantacyjnych

    I IVF Invimed Poznań
    Punkcja 27.06
    Transfer ❄️ 02.09.22 10dpt 378 12dpt 788 14dpt 1347 19dpt 7994 6tc ❌
    Transfer ❄️ 09.12.22 8dpt 76,46 10dpt 178 14dpt 890 18dpt 4278 22dpt 16146
    23dpt ❤️
    7+2 serce przestało bić ❌
    Ostatni ❄️ zdegradował ❌

    II IVF Vitrolive Szczecin
    Punkcja 03.07
    Transfer 08.07 ❌
    Transfer 21.10 CB ❌
    Transfer 22.11 10dpt 202 12dpt 593 16dpt 3152 22dpt♥️
    6+5 łyżeczkowanie ❌
    Mamy jeszcze ❄️❄️
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 3 lipca 2023, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgania91 wrote:
    Ja jestem po punkcji. 14 komórek pobranych, ale póki co nie wiemy ile nadaje się do zapłodnienia.
    W sobotę transfer o ile wszystko będzie dobrze.
    Pięknie, śliczny wynik. Czyli działacie na świeżym - powodzenia 💕💕💕 wszystkie tutaj będziemy trzymały za Ciebie kciuki

    Zgania91 lubi tę wiadomość

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 3 lipca 2023, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    A to jak hepka i acard to ja nawet jak smarkalam to mi krew z nosa leciała :/ będzie dobrze!!

    Ja znam płeć od 11 tc bo robiłam Sanco :). Jutro zaczynam 18tc.
    Miałam mdłości dzień i noc i jest to masakra... kolejna ciąża by mnie chyba zabiła.
    A z synusiem też miałaś takie mdlosci?
    Można wiedzieć dlaczego na sanco się zdecydowałaś? Miałaś jakieś wskazania? Gdzie je wykonywałaś?

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 3 lipca 2023, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Jak u Ciebie?
    Dzięki że pytasz 😊
    Ja nadal czekam. W piątek USG ale nie spodziewam się cudów, jakoś tak czuję.
    Mierze cukier i też wychodzi że kiepsko a diabetologa mam dopiero 12.07 ( przynajmniej na następny transfer będę już wiedzieć że cukier muszę mieć ok)

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 3 lipca 2023, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    A z synusiem też miałaś takie mdlosci?
    Można wiedzieć dlaczego na sanco się zdecydowałaś? Miałaś jakieś wskazania? Gdzie je wykonywałaś?
    Tak, tez bardzo zle sie czulam i mialam krwawienia.
    Sanco robilam u swojego gina, on wysylal do Warszawy. Nie mam wskazan konkretnych ale znam duzo przypadkow wsrob bliskich gdzie Pappa się nie sprawdziła i wprowadziła dużo zamętu. Robilam sanco teraz i z synkiem. :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 3 lipca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki bardzo że wspomniałaś o tym sanco, bo przyznaje jestem zielona temacie badań prenatalnych, ale jeśli będzie mi dane je wykonać to myślę że też wykonam sanco

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 3 lipca 2023, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiki25 wrote:
    Dzięki bardzo że wspomniałaś o tym sanco, bo przyznaje jestem zielona temacie badań prenatalnych, ale jeśli będzie mi dane je wykonać to myślę że też wykonam sanco
    Sanco czy Nifty to bez wiekszej roznicy moze poza czasem oczekiwania na wynik. Trzymam kciuki!
    Mysza i Zgania za was też dziewczyny bardzo.

    Zgania91, Mysza28 lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Night Autorytet
    Postów: 431 403

    Wysłany: 3 lipca 2023, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Sanco czy Nifty to bez wiekszej roznicy moze poza czasem oczekiwania na wynik. Trzymam kciuki!
    Mysza i Zgania za was też dziewczyny bardzo.
    Gratuluję ciąży!!! 💕 Zdrówka dla ciebie i córeczki!

    lukaszkowa lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2022 Synek 💙

    1 IVF
    25dpt <3
    10dpt 559,92 mIU/ml; 12dpt 1114,44 mIU/ml
    6dpt II kreski
    FET ❄️17.12.2021

    Została nam ❄️ 4BB

    starania od 02.2016
‹‹ 2088 2089 2090 2091 2092 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ