X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Kiraaa Autorytet
    Postów: 427 229

    Wysłany: 10 listopada 2023, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iska0108 wrote:
    Taaa, od poniedziałku w sumie biorę 10. Nie brałam od początku cyklu bo nie wiedziałam że wgl transfer będzie. To samo z acardem.

    Ja np. miałam zalecenie od Paśnika żeby encorton brać dopiero 3 dni przed transferem (ale dawka 5mg) + acard od dnia owulacji - w sumie nie wiem dlaczego akurat tak

    starania od czerwca 2022
    👩🏼30 lat
    hashimoto
    AMH 4,1
    kariotyp✅
    Owulacje własne ✅
    cross match 12%
    Kir Bx
    ANA 3 ✅ oprócz dsDNA, które słabo dodatnie
    ALLO - MLR 30,6 %
    👦🏻 32 lata
    Ciężka oligoteratozoospermia o nieznanej etiologii
    Kariotyp ✅
    Hormony ✅
    Badanie urologiczne ✅
    Badanie w kierunku mikrodelecji regionu AZF chromosomu Y ✅
    Badanie w kierunku mutacji w genie CFTR ✅
    niedoczynność tarczycy, zbyt wysoka prolaktyna, helicobacter,i bakterie w nasieniu,
    HLA DQ2/DQ8 ❌ > dieta bezglutenowa

    Luty 2023 I IVF - ICSI
    - 4 ❄️
    - dwa transfery nieudane
    - trzeci transfer - podane dwa zarodki; 8+2 - poronienie (puste jajo płodowe)

    zmiana kliniki z invimed Pozna na Medart
    luty 2024 - usg macicy 3d
    kwiecień 2024 - histeroskopia
    II IVF - 6.05.2024 pobrano 20 🥚▶️3❄️❄️❄️--> po PGT-a 2 prawidłowe i 1 nieprawidłowy
  • iska0108 Autorytet
    Postów: 704 488

    Wysłany: 10 listopada 2023, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiraaa wrote:
    Ja też już podjęłam decyzję, że po ostatnim transferze w invimed jeśli by się nie udał, przenosimy się do medartu. Słyszeliśmy bardzo dobre opinię od znajomych + mieszkamy blisko, więc to logistycznie też dużo pomoże. No i super wielkim plusem jest to, że klinika jest otwarta w weekendy a kontakt z lekarzami jest bezpośredni przez tel. / sms

    Trzymam za nas kciuki, chociaż ciężko wierzyć 🥺

    👱🏻‍♀️26 🧔🏻‍♂️33
    Starania od 09.2021
    KIR AA, endometrioza, niedoczynność tarczycy.
    AMH 0,7-0,9 (03.22) ➡️ 1,45 ng/ml (06.22) ➡️ 1,7 ng/ml (09.22) ➡️ 1,63 ng/ml 🆗 ➡️ 0,9 ng/ml (10.23)
    03.23 I IVF
    ❄️4BA❄️4BA❄️3BB
    28.03 FET ❄️4BA 💚
    5dpt ⏸️ | 8dpt 25,24 |10dpt 49,94 | 14 dpt 436,9 | 16 dpt 1304 | 20dpt 5219 | 24dpt 9860 | 27dpt 💚 6+3 💔👼 łyżeczkowanie x2 😫
    18.09 FET ❄️4BA ❌(accofil, EG)
    13.11 FET ❄️3BB ❌(accofil, EG, heparyna)
    01.24 II IVF ❌

    ➡️ Zmiana kliniki.
    07.24 III IVF ❄️ 5AA po PGT-A
  • iska0108 Autorytet
    Postów: 704 488

    Wysłany: 11 listopada 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, kurde, w poniedziałek transfer a ja mam skurcze. Oprócz magnezu, nospy, scolpolanu, coś jeszcze mogę brać? Czy mam przed transferem prosić doktora o relanium? Przepisywał którejś z Was? Od czego już te skurcze, za niski progesteron? 🤦‍♀️😩

    👱🏻‍♀️26 🧔🏻‍♂️33
    Starania od 09.2021
    KIR AA, endometrioza, niedoczynność tarczycy.
    AMH 0,7-0,9 (03.22) ➡️ 1,45 ng/ml (06.22) ➡️ 1,7 ng/ml (09.22) ➡️ 1,63 ng/ml 🆗 ➡️ 0,9 ng/ml (10.23)
    03.23 I IVF
    ❄️4BA❄️4BA❄️3BB
    28.03 FET ❄️4BA 💚
    5dpt ⏸️ | 8dpt 25,24 |10dpt 49,94 | 14 dpt 436,9 | 16 dpt 1304 | 20dpt 5219 | 24dpt 9860 | 27dpt 💚 6+3 💔👼 łyżeczkowanie x2 😫
    18.09 FET ❄️4BA ❌(accofil, EG)
    13.11 FET ❄️3BB ❌(accofil, EG, heparyna)
    01.24 II IVF ❌

    ➡️ Zmiana kliniki.
    07.24 III IVF ❄️ 5AA po PGT-A
  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 11 listopada 2023, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ,
    Czytam Wasze wpisy o rezygnacji z invimedu i po części rozumiem, tylko też mi się wydaje że dużo zależy od lekarza.
    Ja nie mogę złego słowa powiedzieć o Pani Doktor D.K jest w każdej chwili po telefonem, nawet w sobotę wieczorem gdy potrzebowalam pomocy. Teraz gdy robiłam Verssity genetyczne też do mnie dzwoniła i rozmawialiśmy.
    Tak samo było z lekami ja dużo ich miałam od razu przy transferach.
    Co do doktora Macieja też dużo o nim słyszałam i mam wizytę ginekologiczna u niego w grudniu
    Życzę Wam powodzenia i trzymam kciuki za transfery

  • iska0108 Autorytet
    Postów: 704 488

    Wysłany: 11 listopada 2023, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    No właśnie to jest słabe, że trzeba decydować między czymś a czymś, żeby może tą szansę zwiększyć 😕
    My jesteśmy dość świeżo po drugiej procedurze, szału nie ma, ale gdzieś tam nadzieja jest, że kolejna nie będzie potrzebna. Jednak też już rozmawialiśmy z mężem, że w przypadku kolejnej raczej zmieniamy klinikę. Ja akurat miałam gdzieś w głowie Pastelovą, tylko trochę mało opinii o nich. Oni z kolei widziałam, że podają atosiban, ale znowu nie mają w ofercie Fertilechipa przy zapłodnieniu, a u nas to mogło mieć znaczenie. O MedArt zauważyłam że zazwyczaj są bardzo skrajne opinie, bo albo super, albo bardzo nie polecali i tak też nie wiadomo 🤔

    Iska, z tego co czytałam to dziewczyny polecały scopolan w czopkach 🙈 Podobno działa dużo lepiej niż w tabletkach. Ja planuję też zagadać o relanium, może też spróbuj. A skurcze to chyba nigdy nie wiadomo od czego są. Pytanie jeszcze jaką formę magnezu bierzesz? Cytrynian potrafi wywoływać taki efekt 🤔

    Sprawdziłam, mam cytrynian. Odstawię go i wezmę inny. Nie zmienia to jednak faktu że te skurcze są :( Scolpolan w czopkach w domu mam w razie czego.
    Limonka, fajnie, że udało Wam się teraz uzyskać więcej zarodków. Każda z nas chciałby ich duuuużo, ale życie życiem. W Medarcie fajne jest to, że punkcja czy transfer może być w weekend… Mamy bliskich znajomych którzy po kilku latach na Polnej przenieśli się do Medartu i za pierwszym transferem im się udało :)

    👱🏻‍♀️26 🧔🏻‍♂️33
    Starania od 09.2021
    KIR AA, endometrioza, niedoczynność tarczycy.
    AMH 0,7-0,9 (03.22) ➡️ 1,45 ng/ml (06.22) ➡️ 1,7 ng/ml (09.22) ➡️ 1,63 ng/ml 🆗 ➡️ 0,9 ng/ml (10.23)
    03.23 I IVF
    ❄️4BA❄️4BA❄️3BB
    28.03 FET ❄️4BA 💚
    5dpt ⏸️ | 8dpt 25,24 |10dpt 49,94 | 14 dpt 436,9 | 16 dpt 1304 | 20dpt 5219 | 24dpt 9860 | 27dpt 💚 6+3 💔👼 łyżeczkowanie x2 😫
    18.09 FET ❄️4BA ❌(accofil, EG)
    13.11 FET ❄️3BB ❌(accofil, EG, heparyna)
    01.24 II IVF ❌

    ➡️ Zmiana kliniki.
    07.24 III IVF ❄️ 5AA po PGT-A
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 listopada 2023, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Medart jest spoko jak ktoś bierze pod uwagę badania zarodków oraz diety bezglutenowe itp. Oni mocno w to idą, dla mnie obie te opcje odpadają wiec poszłabym albo na Polna a może do Eneidy - poczytajcie sobie, to klinika prywatna ale pracują tam lekarze znani z Polnej

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Krystalova Przyjaciółka
    Postów: 64 69

    Wysłany: 11 listopada 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się przeniosłam od doktora S do dr L i dopiero wtedy byłam zadowolona z Invimedu :)

    Wiek: 27K, 32M
    Początek starań: 05.2021
    Invimed: 06.2022
    Diagnoza PCOS z regularnymi cyklami i własną owulacją
    Stymulacja: start 08.2022 (Lametta, potem Bemfola, potem Lametta+Bemfola+Ovitrelle). W sumie 9 cykli stymulowanych, w każdym cyklu 2-7 pęcherzyków.
    AMH: 5.87 (05.2023)
    Teratozoospermia: morfologia 2%
    Stres oksydacyjny w normie.
    IVF planowane na wrzesień 2023 🥰

    18.09.2023 - potwierdzenie naturalnej ciąży, 6 tydzień. 😅
    31.10.2023 Nifty i pierwsze prenatalne prawidłowe, znamy płeć 🥰
    2.01.2024 Drugie prenatalne bez zastrzeżeń. 430g małego człowieka. 🥰
  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4516 2925

    Wysłany: 11 listopada 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iska0108 wrote:
    Sprawdziłam, mam cytrynian. Odstawię go i wezmę inny. Nie zmienia to jednak faktu że te skurcze są :( Scolpolan w czopkach w domu mam w razie czego.
    Limonka, fajnie, że udało Wam się teraz uzyskać więcej zarodków. Każda z nas chciałby ich duuuużo, ale życie życiem. W Medarcie fajne jest to, że punkcja czy transfer może być w weekend… Mamy bliskich znajomych którzy po kilku latach na Polnej przenieśli się do Medartu i za pierwszym transferem im się udało :)

    Spróbuj zmienić na np magne b6 forte. To jest dobry magnez. Przede wszystkim lek otc.

    iska0108 lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2322 1376

    Wysłany: 11 listopada 2023, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i nie wiem czy wiecie, ale w Poznaniu od kilku miesięcy jest oddział Gyncentrum na Głogowskiej, a wiadomo, że ta sieciowka uznawana jest za najlepszą w Polsce i ma wysokie zaplecze embriologiczne :)

  • iska0108 Autorytet
    Postów: 704 488

    Wysłany: 11 listopada 2023, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    A i nie wiem czy wiecie, ale w Poznaniu od kilku miesięcy jest oddział Gyncentrum na Głogowskiej, a wiadomo, że ta sieciowka uznawana jest za najlepszą w Polsce i ma wysokie zaplecze embriologiczne :)

    Widziałam, ale nie było jeszcze ostatnio rozpiski lekarzy. Lindalia co u Was? Planujecie coś czy stop? :)

    👱🏻‍♀️26 🧔🏻‍♂️33
    Starania od 09.2021
    KIR AA, endometrioza, niedoczynność tarczycy.
    AMH 0,7-0,9 (03.22) ➡️ 1,45 ng/ml (06.22) ➡️ 1,7 ng/ml (09.22) ➡️ 1,63 ng/ml 🆗 ➡️ 0,9 ng/ml (10.23)
    03.23 I IVF
    ❄️4BA❄️4BA❄️3BB
    28.03 FET ❄️4BA 💚
    5dpt ⏸️ | 8dpt 25,24 |10dpt 49,94 | 14 dpt 436,9 | 16 dpt 1304 | 20dpt 5219 | 24dpt 9860 | 27dpt 💚 6+3 💔👼 łyżeczkowanie x2 😫
    18.09 FET ❄️4BA ❌(accofil, EG)
    13.11 FET ❄️3BB ❌(accofil, EG, heparyna)
    01.24 II IVF ❌

    ➡️ Zmiana kliniki.
    07.24 III IVF ❄️ 5AA po PGT-A
  • MarToosia Autorytet
    Postów: 283 265

    Wysłany: 11 listopada 2023, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiraaa wrote:
    Ja też już podjęłam decyzję, że po ostatnim transferze w invimed jeśli by się nie udał, przenosimy się do medartu. Słyszeliśmy bardzo dobre opinię od znajomych + mieszkamy blisko, więc to logistycznie też dużo pomoże. No i super wielkim plusem jest to, że klinika jest otwarta w weekendy a kontakt z lekarzami jest bezpośredni przez tel. / sms
    Może coś się pozmieniało w MedArt,ale my stracilismy tam rok i na koniec usłyszeliśmy oschłe,,jak sie teraz nie uda, to zbadamy zarodki,, telefonów nie odbierano w rejestracji... potrafiłam przyjechać na wizytę, poinformować o tym fakcie w rejestracji, a nastepnie dzwoniono do mnie telefonicznie ,,kiedy będę i czy potwierdzam swój przyjazd na czas,, (siedziałam na przeciwko Pani, która do mnie dzwoniła) - tak miałam 2 razy. Z tym kontaktem bezposrednio z lekarzem też było różnie... Po becie,ktora była dla mnie wątpliwa, lekarka odczytywała moje wiadomości (na WhatsApp), ale nie odpisywala 2 dni (gdzie nie wiedziałam,czy odstawić leki czy brać dalej). Miałam wrażenie, że nas tam naciągają... 3 inseminacje i namawiano nas na kolejne, bo cyt. ,,statystyki mówią, że zwykle udaje się przy 4tym razie,, 🤦🏼‍♀️ A największym hitem było to, że którejś soboty potrzebowałam pilnie receptę, zadzwoniłam (o dziwo się dodzwoniłam za którymś razem) i kazano mężowi podjechać po nią do 15.00 ... Mąż był tam dużo wcześniej, ale drzwi były zamknięte, światła pogaszone 🤦🏼‍♀️pisałam do lekarki i też nie zareagowała...nikt nas wtedy nawet nie przeprosił 😑 ja osobiście mam kiepskie doswiadczenia z tą kliniką...pod każdym względem 🙄 tylko mówię, to było w 2019 roku 😝 czytając teraz opinie na google mam wrażenie, że są one kupione, bo wypowiadają się ludzie z 1 opinią 😝

    2019r. leczenie w MedArt

    🔸 3 IUI
    🔸 3 zarodki, 2 transfery blastocyst

    2020r. rozpoczęcie leczenia w
    Invimed

    🔸15.07.2020 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> syn 💙

    🔸31.05.2022 transfer ❄️blastocysta
    (5dniowa) 4BB --> 😔

    🔸30.06.2022 transfer ❄️❄️
    blastocysty (6dniowe) 4AB, 4BB ... --> córka 🩷
    beta (7dpt) 143,80
    beta (11dpt) 668,50
    beta (15dpt) 1919,00
    beta (19dpt) 4760,80
    26dpt ♥️
  • Mysza28 Autorytet
    Postów: 949 524

    Wysłany: 12 listopada 2023, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iska0108 wrote:
    Dziewczyny, kurde, w poniedziałek transfer a ja mam skurcze. Oprócz magnezu, nospy, scolpolanu, coś jeszcze mogę brać? Czy mam przed transferem prosić doktora o relanium? Przepisywał którejś z Was? Od czego już te skurcze, za niski progesteron? 🤦‍♀️😩
    Nie chętnie przepisują to realnium ale to pewnie też zależy od lekarza. Ja przed transferem i po brałam 3x1 no-spa, 3x2 aspargin i piłam melisę.

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4516 2925

    Wysłany: 12 listopada 2023, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka26 wrote:
    Wow, to ja nie wiedziałam, że w Poznaniu jest Gyncentrum. Też mi się kojarzy, że mają dość dobre zaplecze embriologów 🙂

    A magne b6 to właśnie jest cytrynian magnezu. On jest ogólnie bardzo dobry i sama go brałam przy poprzednim transferze, ale później posłuchałam takiej dietetyk na instagramie i ona mówiła, że ta forma może powodować ogólne skurcze brzuszne - czyli np. skurcze jelit, biegunki itp., a to może wpływać nawet na nieodczuwalne skurcze macicy. Także wcześniej na uzupełnienie magnezu jak najbardziej ok, ale w okolicach transferu często polecają aspargin :)

    A to nie zwróciłam uwagi że to cytrynian. Tak drugi fajny magnez to aspargin.

    Limonka26 lubi tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 12 listopada 2023, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iska ja miałam od doktora S relanium także daje. W moim przypadku nic nie pomogło jak coś

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2322 1376

    Wysłany: 12 listopada 2023, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iska0108 wrote:
    Widziałam, ale nie było jeszcze ostatnio rozpiski lekarzy. Lindalia co u Was? Planujecie coś czy stop? :)
    Z jakiegoś powodu los odmawia nam rodzeństwa dla synka i obdarzył jednym dzieckiem. Przy azoospermii to i tak szansa równa kilku procentom, dostaliśmy tak wiele, że strach marzyć o czymś więcej. 🥹
    Przy cudzie i szczęściu pierwszego transferu, dostaliśmy po nosie dwoma poronieniami.
    Ale patrzę na synka i chciałabym żeby miał brata albo siostrę.
    Nie wiemy co dalej, czy kusić los i starać się o drugie dziecko, czy powiedzieć stop i dziękować za to co jest. 🥺

  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 12 listopada 2023, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny,
    Mam pytanie czy któraś z Was robiła badanie na Listerioze,
    Mam już schize przez tą bakterie, dzisiaj rano chciałam zjesc serek wiejski i dosłownie pół łyżeczki zjadłam po czym zaczęłam plus i pobiegłam spowodować wymioty bo serek okazał się kwaśny wiem nie wiem czy się już popsul czy to fermentacja bo data jeszcze ważne.
    Po tym zdarzenia zaczęłam czytać czy jest możliwość że jest w nim bakteria Listeri i okazało się że dużo dziewczyn w ciąży coś z nią miało wspólnego w ciąży co bardzo źle wróży, czy któraś z Was miała z nią nie miły kontakt?

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4516 2925

    Wysłany: 12 listopada 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linia 2286 wrote:
    Dzień dobry dziewczyny,
    Mam pytanie czy któraś z Was robiła badanie na Listerioze,
    Mam już schize przez tą bakterie, dzisiaj rano chciałam zjesc serek wiejski i dosłownie pół łyżeczki zjadłam po czym zaczęłam plus i pobiegłam spowodować wymioty bo serek okazał się kwaśny wiem nie wiem czy się już popsul czy to fermentacja bo data jeszcze ważne.
    Po tym zdarzenia zaczęłam czytać czy jest możliwość że jest w nim bakteria Listeri i okazało się że dużo dziewczyn w ciąży coś z nią miało wspólnego w ciąży co bardzo źle wróży, czy któraś z Was miała z nią nie miły kontakt?

    Ale serek wiejski jest pasteryzowany co ogranicza możliwość wystąpienia listerii. Dziewczyno wyluzuj bo oszalejesz. A najlepiej wyłącz internet. Myj owoce i warzywa, jedz dobrze usmażone/upieczone mięso, lub ugotowane. Dbaj o higienę i będzie dobrze.

    Linia 2286, angie, MarToosia lubią tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • Linia 2286 Autorytet
    Postów: 290 118

    Wysłany: 12 listopada 2023, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dżoanniks wrote:
    Ale serek wiejski jest pasteryzowany co ogranicza możliwość wystąpienia listerii. Dziewczyno wyluzuj bo oszalejesz. A najlepiej wyłącz internet. Myj owoce i warzywa, jedz dobrze usmażone/upieczone mięso, lub ugotowane. Dbaj o higienę i będzie dobrze.

    Tak wiem kochana że jest pasteryzowany , ale nawet jakoś artykuł mi ostatnio wpadl w rękę że w 2020 wycofali serek wiejski ze sklepu bo wykryto Listerie, nie jej nic surowego od zawsze, myje dokładnie warzywa i owoce, gotuje na parze, smażę piekę.
    Ale masz rację muszę odpuścić i przestać się zachowywać jak: " bo w internecie napisali" sama chyba sobie nowe stresy robię przed badaniami prenatalnym

    Dziękuję :*

  • Dżoanniks Autorytet
    Postów: 4516 2925

    Wysłany: 12 listopada 2023, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Linia 2286 wrote:
    Tak wiem kochana że jest pasteryzowany , ale nawet jakoś artykuł mi ostatnio wpadl w rękę że w 2020 wycofali serek wiejski ze sklepu bo wykryto Listerie, nie jej nic surowego od zawsze, myje dokładnie warzywa i owoce, gotuje na parze, smażę piekę.
    Ale masz rację muszę odpuścić i przestać się zachowywać jak: " bo w internecie napisali" sama chyba sobie nowe stresy robię przed badaniami prenatalnym

    Dziękuję :*

    Właśnie, przestań czytać, ciesz się ciążą :).

    Linia 2286, Mysza28, Krystalova lubią tę wiadomość

    Leon ur. 28.02.2023 ❤️
  • Kiraaa Autorytet
    Postów: 427 229

    Wysłany: 13 listopada 2023, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarToosia wrote:
    Może coś się pozmieniało w MedArt,ale my stracilismy tam rok i na koniec usłyszeliśmy oschłe,,jak sie teraz nie uda, to zbadamy zarodki,, telefonów nie odbierano w rejestracji... potrafiłam przyjechać na wizytę, poinformować o tym fakcie w rejestracji, a nastepnie dzwoniono do mnie telefonicznie ,,kiedy będę i czy potwierdzam swój przyjazd na czas,, (siedziałam na przeciwko Pani, która do mnie dzwoniła) - tak miałam 2 razy. Z tym kontaktem bezposrednio z lekarzem też było różnie... Po becie,ktora była dla mnie wątpliwa, lekarka odczytywała moje wiadomości (na WhatsApp), ale nie odpisywala 2 dni (gdzie nie wiedziałam,czy odstawić leki czy brać dalej). Miałam wrażenie, że nas tam naciągają... 3 inseminacje i namawiano nas na kolejne, bo cyt. ,,statystyki mówią, że zwykle udaje się przy 4tym razie,, 🤦🏼‍♀️ A największym hitem było to, że którejś soboty potrzebowałam pilnie receptę, zadzwoniłam (o dziwo się dodzwoniłam za którymś razem) i kazano mężowi podjechać po nią do 15.00 ... Mąż był tam dużo wcześniej, ale drzwi były zamknięte, światła pogaszone 🤦🏼‍♀️pisałam do lekarki i też nie zareagowała...nikt nas wtedy nawet nie przeprosił 😑 ja osobiście mam kiepskie doswiadczenia z tą kliniką...pod każdym względem 🙄 tylko mówię, to było w 2019 roku 😝 czytając teraz opinie na google mam wrażenie, że są one kupione, bo wypowiadają się ludzie z 1 opinią 😝


    Hej, dzięki za przekazanie tych informacji ! to też mega cenne spojrzenie. Ja od trzech par, które tam się leczyły słyszałam raczej tylko dobre opinie, ale pewnie to też jest trochę subiektywne i zależy jak się trafi. Plus tak jak mówisz, może trochę też się zmieniło przez te kilka lat. Na pewno każda klinika ma plusy i minusy. Po prostu cały ten proces jest tak frustrujący, że dla mnie ważne byłoby by czuć się zaopiekowaną a czasem mi tego trochę brakuje :(

    starania od czerwca 2022
    👩🏼30 lat
    hashimoto
    AMH 4,1
    kariotyp✅
    Owulacje własne ✅
    cross match 12%
    Kir Bx
    ANA 3 ✅ oprócz dsDNA, które słabo dodatnie
    ALLO - MLR 30,6 %
    👦🏻 32 lata
    Ciężka oligoteratozoospermia o nieznanej etiologii
    Kariotyp ✅
    Hormony ✅
    Badanie urologiczne ✅
    Badanie w kierunku mikrodelecji regionu AZF chromosomu Y ✅
    Badanie w kierunku mutacji w genie CFTR ✅
    niedoczynność tarczycy, zbyt wysoka prolaktyna, helicobacter,i bakterie w nasieniu,
    HLA DQ2/DQ8 ❌ > dieta bezglutenowa

    Luty 2023 I IVF - ICSI
    - 4 ❄️
    - dwa transfery nieudane
    - trzeci transfer - podane dwa zarodki; 8+2 - poronienie (puste jajo płodowe)

    zmiana kliniki z invimed Pozna na Medart
    luty 2024 - usg macicy 3d
    kwiecień 2024 - histeroskopia
    II IVF - 6.05.2024 pobrano 20 🥚▶️3❄️❄️❄️--> po PGT-a 2 prawidłowe i 1 nieprawidłowy
‹‹ 2149 2150 2151 2152 2153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ