Tydzień dla Płodności   

Uwaga: to już ostatnia szansa!   
Nie zwlekaj - zbadaj swoją płodność - pierwsza wizyta 1zł!
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • martimalo Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 3 sierpnia, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eliza888 wrote:
    Przy takim progesteronie żaden lekarz nie dopuszcza do świeżego transferu więc dr L. nie zrobił tego po złości 😉
    Powodzenia, niech się tam pięknie rozwijają, trzymam kciuki 🍀💪👍✊

    Prog wyszedł już po wizycie, L. go nie widział, bazował wyłącznie na doświadczeniu, ale no faktycznie się potwierdziło. Wiadomo że smutek ogromny jak się już nakręciliśmy. Ułożyłam sobie w głowie, przetrawiłam to, chyba potrzebowałam czasu.

    Dziękuję za kciuki ❤️🥹

    Teraz najgorsze to czekanie do piątku. 😭 Macie może jakieś doświadczenia, czy gdybym zadzwoniła wcześniej, to jest szansa, że coś mi powiedzą, czy nie mają takich informacji? Wiem, że w innych klinikach dają znać co 1 - 2 doby jak się rozwijają. Do piątku strasznie duuuuużo czasu 😭😭😭

    👱🏼‍♂️34 33👩🏼
    Starania od 2022

    👩🏼
    ❌MTHFR
  • Kiki25 Autorytet
    Postów: 561 251

    Wysłany: 3 sierpnia, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy jest tutaj jeszcze jakaś duszyczka, której zarodek z 6 doby się przyjął i dal ciaze? ;]
    Pozostały mi 3 zarodki z 6 doby ale mam jeszcze 19 oocytów zamrożonych. W nastepnym roku chce starać się o kolejną ciążę i zastanawiam się czy cisnąć już męża suplementami czy narazie dać mu spokoj.

    Czynnik V (R2) układ heterozygotyczny, MTHFR układ heterozygotyczny (zarówno przy >T oraz > C), PAI-1 układ heterozygotyczny
    Na zimowisku ❄️❄️ 3bb ❄️4BA

    02 VI 2023 3bb - 01.24 🧸jest już z nami
  • pinkola Autorytet
    Postów: 486 580

    Wysłany: 4 sierpnia, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martimalo wrote:
    Prog wyszedł już po wizycie, L. go nie widział, bazował wyłącznie na doświadczeniu, ale no faktycznie się potwierdziło. Wiadomo że smutek ogromny jak się już nakręciliśmy. Ułożyłam sobie w głowie, przetrawiłam to, chyba potrzebowałam czasu.

    Dziękuję za kciuki ❤️🥹

    Teraz najgorsze to czekanie do piątku. 😭 Macie może jakieś doświadczenia, czy gdybym zadzwoniła wcześniej, to jest szansa, że coś mi powiedzą, czy nie mają takich informacji? Wiem, że w innych klinikach dają znać co 1 - 2 doby jak się rozwijają. Do piątku strasznie duuuuużo czasu 😭😭😭
    Mi lekarz dała swój numer i po 3 dniach miałam napisać do niej smsa. 3 dnia skontaktuj się z koordynatorką i poproś o konsultację z lekarzem, jak rozwija się hodowla. Powinni udzielić Ci informacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia, 12:46

    martimalo lubi tę wiadomość

    starania od początku 2022 r.

    ona: '86, endometrioza IV st.❌, AMH: 6,34 ng/ml (15.09.22) ----> 4,84 (14.04.24)✔️, pai 4g/4g ❌

    on: '85, wszystkie parametry ✔️

    04.2022 - 09.2022: Visanne
    06.2023: IUI (Hiszpania) ❌😞
    07.2023: ureaplasma ❌
    09.2023: IUI (Hiszpania) ❌😞
    11.2023: ureaplasma ✔️

    12.2023: Medart Poznań ICSI 16🥚> 5 zapłodnionych > ❄️ po PGT-A, bez transferu
    04.2024: Invimed Poznań ICSI 9🥚> 7 dojrzałych > ❄️❄️❄️❄️ > PGT-A 2 prawidłowe
    26.06.2024 transfer na cyklu naturalnym (encorton, estrofem, clexane) 5dpt ⏸️; 6dpt 51,27; 8dpt 151,15; 10dpt 429,60; 13dpt 1512; 19dpt 11617; 22dpt CRL 1,7 mm i 💓
    6+5 CRL 0,89 cm
    7+5 1,47 cm 💓165 bpm
    8+5 2,20 cm
    11+4 5,70 cm 💓 166 bpm będzie 💙
    13+4 8,70 cm
    preg.png

    Na zimowisku: ❄️❄️
  • martimalo Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 4 sierpnia, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pinkola wrote:
    Mi lekarz dała swój numer i po 3 dniach miałam napisać do niej smsa. 3 dnia skontaktuj się z koordynatorką i poproś o konsultację z lekarzem, jak rozwija się hodowla. Powinni udzielić Ci informacji.

    Dziękuję! ❤️🥹😍 Spróbuję!

    👱🏼‍♂️34 33👩🏼
    Starania od 2022

    👩🏼
    ❌MTHFR
  • KamilaPol Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 5 sierpnia, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martimalo wrote:
    Prog wyszedł już po wizycie, L. go nie widział, bazował wyłącznie na doświadczeniu, ale no faktycznie się potwierdziło. Wiadomo że smutek ogromny jak się już nakręciliśmy. Ułożyłam sobie w głowie, przetrawiłam to, chyba potrzebowałam czasu.

    Dziękuję za kciuki ❤️🥹

    Teraz najgorsze to czekanie do piątku. 😭 Macie może jakieś doświadczenia, czy gdybym zadzwoniła wcześniej, to jest szansa, że coś mi powiedzą, czy nie mają takich informacji? Wiem, że w innych klinikach dają znać co 1 - 2 doby jak się rozwijają. Do piątku strasznie duuuuużo czasu 😭😭😭

    Tak jak pinkola pisała, pewnie ci powiedzą wcześniej niż w piątek jak zadzwonisz, ale ja myślę, że czasem warto jednak poczekać zamiast się nakręcać. Chociaż wiem, jakie to trudne… widziałam ostatnio wpis, że u jednej z dziewczyn były ładne zarodki w 3 dobie, a w 5 został tylko jeden… i niestety było ogromne rozczarowanie i smutek. Dlatego ja spróbowałabym uzbroić się w cierpliwość mimo wszystko. Teraz już nic nie zależy od Ciebie ♥️

    martimalo lubi tę wiadomość

  • martimalo Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 5 sierpnia, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamilaPol wrote:
    Tak jak pinkola pisała, pewnie ci powiedzą wcześniej niż w piątek jak zadzwonisz, ale ja myślę, że czasem warto jednak poczekać zamiast się nakręcać. Chociaż wiem, jakie to trudne… widziałam ostatnio wpis, że u jednej z dziewczyn były ładne zarodki w 3 dobie, a w 5 został tylko jeden… i niestety było ogromne rozczarowanie i smutek. Dlatego ja spróbowałabym uzbroić się w cierpliwość mimo wszystko. Teraz już nic nie zależy od Ciebie ♥️

    Nie patrzyłam na to z tej perspektywy… W sumie masz rację ☺️ Chyba tak zrobię, tym bardziej, że mam tendencję do „nakręcania” się 😄

    KamilaPol lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♂️34 33👩🏼
    Starania od 2022

    👩🏼
    ❌MTHFR
  • KamilaPol Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 13 sierpnia, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martimalo wrote:
    Nie patrzyłam na to z tej perspektywy… W sumie masz rację ☺️ Chyba tak zrobię, tym bardziej, że mam tendencję do „nakręcania” się 😄

    Martimalo jakie wieści? Wytrzymałaś do piątku czy dzwoniłaś wcześniej? 😊

  • martimalo Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 19 sierpnia, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamilaPol wrote:
    Martimalo jakie wieści? Wytrzymałaś do piątku czy dzwoniłaś wcześniej? 😊

    Wytrzymałam, niestety bez dobrych wieści. 💔😔
    Zaczynamy kolejny cykl i się nie poddajemy.

    KamilaPol lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♂️34 33👩🏼
    Starania od 2022

    👩🏼
    ❌MTHFR
  • KamilaPol Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 26 sierpnia, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martimalo wrote:
    Wytrzymałam, niestety bez dobrych wieści. 💔😔
    Zaczynamy kolejny cykl i się nie poddajemy.

    Szkoda ☹ Trzymam kciuki żeby się udało ❤️ Myślałaś żeby umówić konsultacje z embriologiem? Może coś podpowie w kwestii tego, co mogło być przyczyną niepowodzenia

  • martimalo Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 26 sierpnia, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamilaPol wrote:
    Szkoda ☹ Trzymam kciuki żeby się udało ❤️ Myślałaś żeby umówić konsultacje z embriologiem? Może coś podpowie w kwestii tego, co mogło być przyczyną niepowodzenia

    Dziękuję za kciuki, teraz przydadzą się jeszcze bardziej, bo jestem akurat dziś po kolejnej punkcji. Zobaczymy czy uda się teraz, jeżeli nie to skonsultujemy z embriologiem i damy sobie czas przed kolejnym podejściem.

    👱🏼‍♂️34 33👩🏼
    Starania od 2022

    👩🏼
    ❌MTHFR
  • KamilaPol Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 11 września, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martimalo wrote:
    Dziękuję za kciuki, teraz przydadzą się jeszcze bardziej, bo jestem akurat dziś po kolejnej punkcji. Zobaczymy czy uda się teraz, jeżeli nie to skonsultujemy z embriologiem i damy sobie czas przed kolejnym podejściem.

    Martimalo jaki wynik punkcji? Jak samopoczucie?

    martimalo lubi tę wiadomość

  • martimalo Koleżanka
    Postów: 39 8

    Wysłany: 11 września, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KamilaPol wrote:
    Martimalo jaki wynik punkcji? Jak samopoczucie?

    Dziękuję że pytasz, mamy dwa mroziaczki ❄️❄️😍❤️🥹 w piątek monitoring i zobaczymy co dalej, ale to że mamy dwa kropeczki już mi dało tyle szczęścia, że to koniec ❤️

    KamilaPol lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♂️34 33👩🏼
    Starania od 2022

    👩🏼
    ❌MTHFR
  • Woodwife Autorytet
    Postów: 496 1306

    Wysłany: 11 września, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć nie wiem czy ktoś z was mnie pamięta . W 2022 roku zaszłam w ciążę w invimed (3 transfer) . Mam córeczkę.


    W międzyczasie przeszłam epizod zakrzepicy proksymalnej czyli udowo-biodrowej ...nie moge przez rok zajść w ciążę. Podjęłam z mężem najcięższa decyzję. Odkryliśmy mutacje v-leiden i zdecydowaliśmy się więcej nie ryzykować i oddaliśmy zarodki 3.06 i teraz uwaga !!


    Wczoraj dowiedziałam się ,że jestem w ciąży ! Cud istny cud ,bo nie dawano nam żadnych szans na naturalne poczęcie dziecka.

    pinkola, Adgam, Tranquilo, martimalo, KamilaPol, bindweed lubią tę wiadomość

    01.2014 pierwsza ciąża naturalna <3 synuś 2810g i 55 cm szczęścia
    12.2018 HSG (lewy jajowód niedrożny)
    05. 2019 Pierwsza wizyta niepłodnościowa, PCOS, IO
    11.2021 Kolejna wizyta (mąż się oswoił z myślą o wspomaganym zajściu w ciążę)
    11.2021-04.2022 zbieranie funduszy
    04.2022 start dofinansowania 1procedura ivf
    06.2022 punkcja
    Mamy 6 mrozaczków
    7.2022 pierwszy transfer nieudany (4BA)
    8.2022 drugi transfer(3BA)
    8dpt-34.53,10dpt- 47,44;11dpt - 30,71 :(
    9.2022 trzeci transfer (3BA)
    7dpt BETA HCG 25,22
    9dpt BETA HCG 49!
    12dpt BETA HCG 205 <3
    14dpt BETA HCG 594 <3
    16dpt BETA HCG 1378<3
    23dpt BETA HCG 11027<3
    26 dpt mamy <3
  • Tranquilo Autorytet
    Postów: 597 912

    Wysłany: 11 września, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Woodwife ! Pamiętam Cię właśnie z 2022 roku. W tym samym czasie podchodziłyśmy do procedur.

    Jednak cuda się zdarzają !! ❤️ Gratuluję naturalnej ciąży ! Na jakim jesteś etapie teraz ? Który tydzień? Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze👌
    I tym samym, jestem całym sercem wdzięczna za zapewne niełatwą dla Was decyzję o oddaniu zarodków do adopcji- dzięki takim ludziom jak Wy mamy naszego wspaniałego Synka ♥️

    KamilaPol lubi tę wiadomość

    1️⃣ IVF ❌
    2️⃣ IVF ❌
    3️⃣ IVF bhcg 6dpt - 42,8 ☺️ I 8 dpt - 111,7 😊 I 11 dpt - 414,2 🤩 I 13 dpt - 1177 😍 I 25 dpt - ❤️
    Maleństwo jest z nami 🥰
  • Woodwife Autorytet
    Postów: 496 1306

    Wysłany: 12 września, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tranquilo wrote:
    Witaj Woodwife ! Pamiętam Cię właśnie z 2022 roku. W tym samym czasie podchodziłyśmy do procedur.

    Jednak cuda się zdarzają !! ❤️ Gratuluję naturalnej ciąży ! Na jakim jesteś etapie teraz ? Który tydzień? Trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze👌
    I tym samym, jestem całym sercem wdzięczna za zapewne niełatwą dla Was decyzję o oddaniu zarodków do adopcji- dzięki takim ludziom jak Wy mamy naszego wspaniałego Synka ♥️


    Cześć!!!

    No właśnie i tu się zaczynają schody ...
    Według miesiączki 10+1
    Według USG 8+2
    Według lekarza jeszcze młodsza

    Ogólnie pęcherzyk 2.85 cm i w środku nic ....czekamy do 18 września na rozwój wydarzeń ...
    Objawy są wymioty są ...brzuch urósł,piersi się zmieniły ..i gdyby nie to ,że bolały tak mocno ,se męża poprosiłam aby zobaczył czy ja guza jakiegoś nie mam to bym nie wiedziała o ciąży ...tylko on na mnie spojrzał i jego słowa " wyglądasz jakbyś miała karmić " ....na naturalną nie dawano nam żadnych szans ...

    Odpowiedz lekarza : natura zaskakuje

    martimalo lubi tę wiadomość

    01.2014 pierwsza ciąża naturalna <3 synuś 2810g i 55 cm szczęścia
    12.2018 HSG (lewy jajowód niedrożny)
    05. 2019 Pierwsza wizyta niepłodnościowa, PCOS, IO
    11.2021 Kolejna wizyta (mąż się oswoił z myślą o wspomaganym zajściu w ciążę)
    11.2021-04.2022 zbieranie funduszy
    04.2022 start dofinansowania 1procedura ivf
    06.2022 punkcja
    Mamy 6 mrozaczków
    7.2022 pierwszy transfer nieudany (4BA)
    8.2022 drugi transfer(3BA)
    8dpt-34.53,10dpt- 47,44;11dpt - 30,71 :(
    9.2022 trzeci transfer (3BA)
    7dpt BETA HCG 25,22
    9dpt BETA HCG 49!
    12dpt BETA HCG 205 <3
    14dpt BETA HCG 594 <3
    16dpt BETA HCG 1378<3
    23dpt BETA HCG 11027<3
    26 dpt mamy <3
  • KamilaPol Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 12 września, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martimalo wrote:
    Dziękuję że pytasz, mamy dwa mroziaczki ❄️❄️😍❤️🥹 w piątek monitoring i zobaczymy co dalej, ale to że mamy dwa kropeczki już mi dało tyle szczęścia, że to koniec ❤️

    Wspaniała wiadomość, cieszę się razem z Tobą <3 Trzymam kciuki i dawaj znać ^^

    martimalo lubi tę wiadomość

  • KamilaPol Znajoma
    Postów: 21 5

    Wysłany: 12 września, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woodwife wrote:
    Cześć nie wiem czy ktoś z was mnie pamięta . W 2022 roku zaszłam w ciążę w invimed (3 transfer) . Mam córeczkę.


    W międzyczasie przeszłam epizod zakrzepicy proksymalnej czyli udowo-biodrowej ...nie moge przez rok zajść w ciążę. Podjęłam z mężem najcięższa decyzję. Odkryliśmy mutacje v-leiden i zdecydowaliśmy się więcej nie ryzykować i oddaliśmy zarodki 3.06 i teraz uwaga !!


    Wczoraj dowiedziałam się ,że jestem w ciąży ! Cud istny cud ,bo nie dawano nam żadnych szans na naturalne poczęcie dziecka.

    Ogromne gratulacje ❤️ wysyłam Wam mnóstwo pozytywnej energii, oby wszystko było dobrze ❤️ ❤️

‹‹ 2194 2195 2196 2197 2198
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ