X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Renesme Autorytet
    Postów: 725 360

    Wysłany: 17 października 2019, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie Asiulka szczęście się Tobie należy. ❤️

    Asiulka84 lubi tę wiadomość

    13/12/19 Synuś 8 cm👶❤️
    04/12/19 dzidzia 5cm❤️
    07/11/19 dzidzia 1,23 cm❤️
    31/10/19 dzidzia 8 mm❤️
    13 dpt 1409, 47💞
    11 dpt 606,02💞
    03/10/19podana blastka 4BA z EG zostań z nami

    16/05/19blastka 4AA 8tc😩
  • Renesme Autorytet
    Postów: 725 360

    Wysłany: 17 października 2019, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    Napisałam e-mail a bo na tej kartce mam napisane żeby skontaktować się z koordynatorka i jej e-mail. Więc czekam 😉
    I coś już wiesz może się spotkamy w tym samym dniu

    13/12/19 Synuś 8 cm👶❤️
    04/12/19 dzidzia 5cm❤️
    07/11/19 dzidzia 1,23 cm❤️
    31/10/19 dzidzia 8 mm❤️
    13 dpt 1409, 47💞
    11 dpt 606,02💞
    03/10/19podana blastka 4BA z EG zostań z nami

    16/05/19blastka 4AA 8tc😩
  • anka1987 Autorytet
    Postów: 821 475

    Wysłany: 17 października 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazała mi wynik powtórzyć za 48h i dopiero mnie umówi bo to pierwsza weryfikacja dopiero 😉. Więc w poniedziałek będę się umawiać.
    Asiulka 🥰🥰🥰❤️❤️❤️🤰🤰🤰. Tak się cieszę twoim szczęściem 😘😁.
    Saja nie kracz 🙆🙆. Ja nie chcę randek z muszlą 🙀🙈. Narazie się trzymam i oby jak najdłużej 😋. Renesme a ty umawiasz sobie już jakaś wizytę u ginekologa swojego?? Bo ja teraz mam dylemat i zastanawiam się kiedy się mam umawiać. Dylemat nr 2 chodzić do ginekologa z Poznania który pracuje na Polnej (tylko nikogo nie znam i nie wiem kto cieszy się dobrą opinią) czy być u ginekologa z swojej miejscowości a na poród przyjechać do poznania??można tak no nie? Hmmm... 😜😜

  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 17 października 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    Kazała mi wynik powtórzyć za 48h i dopiero mnie umówi bo to pierwsza weryfikacja dopiero 😉. Więc w poniedziałek będę się umawiać.
    Asiulka 🥰🥰🥰❤️❤️❤️🤰🤰🤰. Tak się cieszę twoim szczęściem 😘😁.
    Saja nie kracz 🙆🙆. Ja nie chcę randek z muszlą 🙀🙈. Narazie się trzymam i oby jak najdłużej 😋. Renesme a ty umawiasz sobie już jakaś wizytę u ginekologa swojego?? Bo ja teraz mam dylemat i zastanawiam się kiedy się mam umawiać. Dylemat nr 2 chodzić do ginekologa z Poznania który pracuje na Polnej (tylko nikogo nie znam i nie wiem kto cieszy się dobrą opinią) czy być u ginekologa z swojej miejscowości a na poród przyjechać do poznania??można tak no nie? Hmmm... 😜😜
    Dzięki kochana. Ja sie na tym za bardzo nie znam czy lekarz prowadzacy ma byc z polnej czy nie ale chyba warto. Ja moge polecic z czystym sumieniem Rajewskiego jest z polnej ma swoj prywatny gabinet. Ja do niego chodze i chce zeby mi prowadzil ciaze do konca.

    anka1987 lubi tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 17 października 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka a jak leczysz sie u Sroki to u niego chyba tez mozesz prowadzic ciaze juz poza klinika.

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Filipinka Znajoma
    Postów: 20 8

    Wysłany: 17 października 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka1987 wrote:
    Beta:
    7dpt -150
    10dp - 790 🥰🥰🥰🥰
    Ania, wspaniałe wieści😉😉
    Dbaj o siebie😘😘

    anka1987 lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 października 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, w pierwszej ciąży byłam u dwóch różnych ginów z Polnej (w poradni przyszpitalnej) i nie polecam :/ Może miałam pecha, ale badanie było niedelikatne, odpowiadali zdawkowo na pytania i musiałam się prosić o przedłużenie L4. A żeby było zabawniej, to pierwsze L4 dostałam właśnie z Polnej jak wyszłam ze szpitala... Zwykłą, bezproblemową ciążę to pewnie można tam prowadzić, ale po ivf to ja szczerzę odradzam. Po tej całej procedurze potrzebujemy wsparcia i zrozumienia, a tam idzie niestety wszystko taśmowo. Bałam się przed każdą wizytą czy dziecko ma się dobrze, a potem musiałam się nasłuchać, że ciąża to nie choroba i że ona pracowała do 7 miesiąca.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 20:46

    anka1987 lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 października 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    Anka a jak leczysz sie u Sroki to u niego chyba tez mozesz prowadzic ciaze juz poza klinika.

    Tak, Sroka przyjmuje też na os. Przyjaźni --> Panacea. W Invimedzie ciąże prowadzi tylko dr Kuśnierczak :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Renesme Autorytet
    Postów: 725 360

    Wysłany: 17 października 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A będę miała tutaj na miejscu swojego ginekologa choć też się zastanawiam czy ona podoła. Co do leków to zapytam dr Sroki jak długo brać i wtedy przekażę swojemu. Ale cały czas mam dylemat. Wzięła bym dr Kusnierczak ale jeśli dostanę L4 to będzie widniał nazwa kliniki a tego nie chce bo nikt nie wie o niczym

    13/12/19 Synuś 8 cm👶❤️
    04/12/19 dzidzia 5cm❤️
    07/11/19 dzidzia 1,23 cm❤️
    31/10/19 dzidzia 8 mm❤️
    13 dpt 1409, 47💞
    11 dpt 606,02💞
    03/10/19podana blastka 4BA z EG zostań z nami

    16/05/19blastka 4AA 8tc😩
  • Myshon23 Autorytet
    Postów: 353 149

    Wysłany: 17 października 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    Dziewczyny wszystko jest dobrze dzidzia rośnie ma 1,6 cm sersuszko ladnie bije. Lekarz mówi ze ladnie przyrasta jest nawet troche wiekszy niz wiek ciazy wskazuje. Jejku ja nadal nie wierze w moje szczescie 😍😍😍
    Asiulka bardzo się cieszę 🙂po tym wszystkim, co przeszłaś życzę Ci nudnej ciąży 🙂😉

    Ps. Dr Rajewski już nie pracuje na Polnej, tylko w szpitalu w Śremie 😉 swoją drogą jakby któraś z Was zastanawiała się, gdzie rodzić, to polecam ten szpital. Oddział ginekologiczno- położniczy naprawdę robi wrażenie. Byłam tam w lipcu przez 2 dni i jeśli kiedyś jeszcze będę w ciąży, to rodzić będę chciała tylko tam😉

    atdcvcqgj7jp21h6.png

    01.17-początek starań
    26.02.18-start leczenia w Invimedzie
    30.04.18-sonohsg-nieudane
    12.06.18-histerolaparoskopia-oba jajowody niedrożne
    22.08.18-punkcja, transfer odwołany
    21.09.18-criotransfer
    On: morfologia 3%, scd 28%
    Ona:Amh 3,63
  • Myshon23 Autorytet
    Postów: 353 149

    Wysłany: 17 października 2019, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, Renesme gratulacje 🙂🙂🙂

    Anka też nie polecam przychodni na Polnej do prowadzenia ciąży. Byłam tam aż raz i o ten jeden raz za dużo 😐

    anka1987 lubi tę wiadomość

    atdcvcqgj7jp21h6.png

    01.17-początek starań
    26.02.18-start leczenia w Invimedzie
    30.04.18-sonohsg-nieudane
    12.06.18-histerolaparoskopia-oba jajowody niedrożne
    22.08.18-punkcja, transfer odwołany
    21.09.18-criotransfer
    On: morfologia 3%, scd 28%
    Ona:Amh 3,63
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 18 października 2019, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myshon23 wrote:
    Asiulka bardzo się cieszę 🙂po tym wszystkim, co przeszłaś życzę Ci nudnej ciąży 🙂😉

    Ps. Dr Rajewski już nie pracuje na Polnej, tylko w szpitalu w Śremie 😉 swoją drogą jakby któraś z Was zastanawiała się, gdzie rodzić, to polecam ten szpital. Oddział ginekologiczno- położniczy naprawdę robi wrażenie. Byłam tam w lipcu przez 2 dni i jeśli kiedyś jeszcze będę w ciąży, to rodzić będę chciała tylko tam😉
    Dziekuje kochana. No patrz to niedoinformowana jestem 😁

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Renesme Autorytet
    Postów: 725 360

    Wysłany: 18 października 2019, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak długo trzeba jeść estrofen i robić sobie zastrzyki z prolutexu? Bo metypred kończę już w niedzielę tak było w protokole bo reszta leków bez zmian tylko pytanie jak długo

    13/12/19 Synuś 8 cm👶❤️
    04/12/19 dzidzia 5cm❤️
    07/11/19 dzidzia 1,23 cm❤️
    31/10/19 dzidzia 8 mm❤️
    13 dpt 1409, 47💞
    11 dpt 606,02💞
    03/10/19podana blastka 4BA z EG zostań z nami

    16/05/19blastka 4AA 8tc😩
  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 18 października 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jestem tu nowa. 14 miałam pierwsza wizytę u Sroki, podejrzenie słabych komórek amh powyżej 5, dwa poronienia, i niepowodzenia w staraniach i niskie Endo. Zapisałam mi lek na stymulację lametta. Wiem, że pewnie nie jedna z was go stosowała, poje się trochę przestymulowania, jak brałam clo to miałam aż 4 pęcherzyki i to przy 1 tab. Teraz mam brać dwie, wiem że to inny lek inny składni. Jak zachowały się wasze jajca po tym leku ? Udało się którejś zajść po takiej stymulacji tym lekiem naturalnie ? Jak zachowało się wasze Endo, i jakie było wasze samopoczucie. Była bym wdzięczna za każdą radę i dobre słowo.

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 18 października 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Hej. Jestem tu nowa. 14 miałam pierwsza wizytę u Sroki, podejrzenie słabych komórek amh powyżej 5, dwa poronienia, i niepowodzenia w staraniach i niskie Endo. Zapisałam mi lek na stymulację lametta. Wiem, że pewnie nie jedna z was go stosowała, poje się trochę przestymulowania, jak brałam clo to miałam aż 4 pęcherzyki i to przy 1 tab. Teraz mam brać dwie, wiem że to inny lek inny składni. Jak zachowały się wasze jajca po tym leku ? Udało się którejś zajść po takiej stymulacji tym lekiem naturalnie ? Jak zachowało się wasze Endo, i jakie było wasze samopoczucie. Była bym wdzięczna za każdą radę i dobre słowo.
    Ja gorzej reagowałam na lamettę niż na cło. O ile przy clo branym 2-5dc 1x1 miałam prawie w 2-3 pęcherzyki, to jak brałam lamettę 2x1 miałam tylko 1 pęcherzyk. Do trzeciej stymulacji ivf dr też mi włączył lamettę, oprócz puregonu, na podkoksowanie komórek. W efekcie miałam tylko 3 komórki, więc punkcję odwołaliśmy. Obecnie zamiast lametty miałam dodatkowy zastrzyk, reszat leków bez zmian. W poniedziałek było 6 pęcherzyków, dzisiaj kolejny podgląd, więc liczę na więcej 😬
    Mam wrażenie, że mój organizm się z Lamettą nie lubi, bo coś nie ma przy niej efektów :P Co prawda przy problemach z cienkim endometrium lametta jest podobno lepsza niż clo, więc może dlatego ją dostałaś ;)
    Myślę, że warto spróbować chociaż jeden cykl z tym lekiem. Od 2dc masz brać? Przestymulowania bym się raczej nie obawiała, ale jeśli bardzo ciebie to martwi, to może zagadaj z dr czy nie możesz brać mniejszej dawki przez pierwszy cykl z żeby zobaczyć reakcję?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja też jestem na rezerwowej :(
    Ja to samo, mail o rezerwowym miejscu.
    Nie chce mi się wierzyć, że nikogo z tego forum nie wzięli.
    Myślałam, że chociaż jedna z nas pójdzie, porobi notatki i podzieli się wiedzą, a tu klops.
    Ciekawa ta teoria z nieprzyjmowaniem pacjentek z Invimedu.
    Człowiek myślał, że jak to zaznacza, to wręcz będzie szybciej zaproszony ;)

    A mam pytanie do Was. Gdzie kupujecie Menopur? Mają to we wszystkich aptekach w Poznaniu?

    oloowa2709 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 października 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Hej. Jestem tu nowa. 14 miałam pierwsza wizytę u Sroki, podejrzenie słabych komórek amh powyżej 5, dwa poronienia, i niepowodzenia w staraniach i niskie Endo. Zapisałam mi lek na stymulację lametta. Wiem, że pewnie nie jedna z was go stosowała, poje się trochę przestymulowania, jak brałam clo to miałam aż 4 pęcherzyki i to przy 1 tab. Teraz mam brać dwie, wiem że to inny lek inny składni. Jak zachowały się wasze jajca po tym leku ? Udało się którejś zajść po takiej stymulacji tym lekiem naturalnie ? Jak zachowało się wasze Endo, i jakie było wasze samopoczucie. Była bym wdzięczna za każdą radę i dobre słowo.

    Też na pierwszej wizycie dostałam od dr Sroki Lamettę. 3 cykle z nią przeszłam.
    2 dwóch pierwszych pęcherzyki rosły, czasem 1, czasem 2, ale bez szału. Za trzecim razem rosły słabiutko, lekarz mówił, że pewnie mam słabe komórki, no i niskie AMH robi swoje (1.11).
    Na kolejny cykl dodał Mensinorm, zaczynam za 2 tygodnie, b o zrobiłam sobie cykl przerwy, ze względu na wakacje.
    Ostatnio się go pytałam o Lamettę, mówił, że to słąby lek, stymuluje przysadkę, która wytwarza hormony pobudzające do wzrostu pęcherzyki, czyli nie działa tak inwazyjnie i bezpośrednio na jajniki, jak inne leki. Więc nie powinnaś się go obawiać. A ile dziennie kazał Ci brać?
    Przy AMH powyżej 5, można mieć słabe komórki?

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 18 października 2019, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie to jest jego zdanie słabe komórki przy amh powyżej 5 i do tego się doczepił, czekam jeszcze na wyniki badań przeciwciał przeciw antygenom jajnika i przeciw antygenom plemnika czy jakoś to się pisze napewno wiecie o co chodzi. Trochę mnie jego diagnoza zdziwiła żaden lekarza a byłam u kilku nie wspomniał o słabych komórkach, mam też problemy z krzepliwością ale zawsze jestem od owu z heparyna i biorę acard. Mam brać dwie tabletki od 4 do 8 DC.


    Czyli dzięki przestałam się bać że będę przestymulowania ;)

    A co to za lek puregon i mensinorm ? Też maja poloksowac komórki ?

    Zacznę brać znowu Q10, i mio inozytol może też jakiś pomogą.

    Czyli bez rewelacji z ta lametta widać za bardzo wam nie pomogła. Znacie kogoś komu pomogło ?

    9ewns65gkf9ocqq6.png
  • Nat123 Nowa
    Postów: 3 3

    Wysłany: 18 października 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mildred wrote:
    Hej. Jestem tu nowa. 14 miałam pierwsza wizytę u Sroki, podejrzenie słabych komórek amh powyżej 5, dwa poronienia, i niepowodzenia w staraniach i niskie Endo. Zapisałam mi lek na stymulację lametta. Wiem, że pewnie nie jedna z was go stosowała, poje się trochę przestymulowania, jak brałam clo to miałam aż 4 pęcherzyki i to przy 1 tab. Teraz mam brać dwie, wiem że to inny lek inny składni. Jak zachowały się wasze jajca po tym leku ? Udało się którejś zajść po takiej stymulacji tym lekiem naturalnie ? Jak zachowało się wasze Endo, i jakie było wasze samopoczucie. Była bym wdzięczna za każdą radę i dobre słowo.

    Cześć, ja miałam amh też ponad 5 i bardzo cienkie Endo, dodatkowo u mojego morfologia wyszla 0%. Tak jak Ty dostałam lamette + ovitrelle. W pierwszym cyklu ładnie pęcherzyki urosły ale się nie udalo, w drugim się udało ale dodatkowo dostałam estrofem plus progesteron besins. Obecnie 18 tc :)

    Fisia, MonikA_89! lubią tę wiadomość

  • Mildred Autorytet
    Postów: 1393 3153

    Wysłany: 18 października 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nat123 wrote:
    Cześć, ja miałam amh też ponad 5 i bardzo cienkie Endo, dodatkowo u mojego morfologia wyszla 0%. Tak jak Ty dostałam lamette + ovitrelle. W pierwszym cyklu ładnie pęcherzyki urosły ale się nie udalo, w drugim się udało ale dodatkowo dostałam estrofem plus progesteron besins. Obecnie 18 tc :)


    Super gratulacje !!a estrofen w tabletkach i od którego dc? ? A co to progesteron besins czym się on różni np od dupka ?

    Dajesz nadzieję ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2019, 10:12

    9ewns65gkf9ocqq6.png
‹‹ 363 364 365 366 367 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ