Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Ale się porobiło! Trzymam za Was kciuki, Paprotka i Perełka.
    Monia, tak super, że szybko znalazły się zarodki :D Bierz dwa! ;)
    My mamy komórki od dawczyni. Mąż je dzisiaj zapładniał 🙃 Jadę właśnie do kliniki, bo dr chciał rozmawiać. Mam nadzieję, że nic się złego nie wydarzyło po drodze...

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    My mamy komórki od dawczyni. Mąż je dzisiaj zapładniał 🙃 Jadę właśnie do kliniki, bo dr chciał rozmawiać. Mam nadzieję, że nic się złego nie wydarzyło po drodze...
    Kciuki dak znac po spotkaniu

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    My mamy komórki od dawczyni. Mąż je dzisiaj zapładniał 🙃 Jadę właśnie do kliniki, bo dr chciał rozmawiać. Mam nadzieję, że nic się złego nie wydarzyło po drodze...
    Dzięki Monia za info z tymi KIRami. Napisałam do koordynatorki, czy mogę tak z ulicy je sobie zrobić, czy muszę mieć ten świstek od doktora, ze zleceniem badań.

    Aa, widzisz, o to mi chodziło, tylko źle napisałam ;) Oby wszystko się udało i zarodek rósł jak na drożdżach💪 i szybciutko do Ciebie trafił. Trzymam kciuki !!!!
    Doktor na pewno chce może tylko omówić sprawunki.
    Pisz na bieżąco!

    A transferujecie dwa?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Transfer odwołany.... rozmroziła się 1 komórka.... 😢 W kolejnym cyklu próbujemy z inną dawczynią

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, Monia, jak mi przykro 😭
    Może lepiej jednak poczekać na dużo lepszą.
    Jak to się stało? Czy komórki też mają jakieś parametry jak zarodki, mówiące o ich jakości i takie są wybierane ?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piernicze Monika czy wy musicie za to placic? Sorrka, ze pytam ale w ogole taki scenariusz nigdy nie przyszedl mi do glowy :|

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Renessme Ekspertka
    Postów: 144 127

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za koszmar Monia jak to możliwe stare te komórki tam trzymają. Przecież teraz mają takie techniki że w 99% każda się rozmraza. Jak Sroka to wytłumaczył??

    19.06.2020 Narodziny Stasia👶👨‍👩‍👦👣💙
    27.05.2020 3200g 👶💓37tc
    14.05.2020 2500g 👶😘💓34tc
    16.04.2020 1750g 💙👶30tc
    03.04.2020 1450g 👶💓💙 28tc
    20.02.2020 508g💓👶22tc
    14.02.2020 460g👶💓21tc
    30.01.2020 380 g ma synuś 👶💓19
    tc
    02.01.2020 10,5cm👶💓15tc
    13.12.2019 synuś 8cm💓👶12tc
    31.10.2019 potwierdzenie 💓
    03.10.2019 ICSI 4BA zostań z nami
    05.2019 ICSI 😞8tc 4 AA
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Ojej, Monia, jak mi przykro 😭
    Może lepiej jednak poczekać na dużo lepszą.
    Jak to się stało? Czy komórki też mają jakieś parametry jak zarodki, mówiące o ich jakości i takie są wybierane ?
    Komórki podobno się gorzej mrożą niż zarodki. Ale żeby z 9 nadawała się 1..... Mamy cholernego pecha 😭

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ja piernicze Monika czy wy musicie za to placic? Sorrka, ze pytam ale w ogole taki scenariusz nigdy nie przyszedl mi do glowy :|
    Nie wiem... dzisiaj nic nie płaciliśmy

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdl.
    Żal słów...
    Trzymaj się Monika :*

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, ściskam Cię mocno 😘😘😘
    Co za dziadowskie g.... 😢

  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Transfer odwołany.... rozmroziła się 1 komórka.... 😢 W kolejnym cyklu próbujemy z inną dawczynią
    O kuzwa...ja nie wiem jak to dokladnie jest z tymi komorkami ale czy nie powinni dawac jakies gwarancji ? Kochana duzo sily wam zycze 😚

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja czytam i nie wierzę:(( tak mi przykro... masakra z tymi komórkami aż nie do uwierzenia :(

  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia przykro mi☹️ Co za pech☹️😪

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • ZielonaPaprotka Autorytet
    Postów: 1513 1762

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla dziewczyn z cienkim endo mam dobra wiadomość, jednak da się pogrubić 😊 udało się u mnie, urosło z 6 do 8,2 przez weekend. Brałam Estrofem, viagrę, miałam scratching i stosowałam dietę winno-orzechowa i udało się😊 transfer w sobotę, trzymajcie kciuki proszę 😘

    Asiulka84, nick nieaktualny, MmOoNnIiKkAa, MonikA_89!, Karr lubią tę wiadomość

    beta 6dpt 70 7dpt 130 9dpt 461 11dpt 1414 16dpt 18 360 19dpt 33 750 25 dpt jest ❤️ 30 dpt są ❤️❤️
    Dwa ❄️❄️ czekają 8599xzkrxp12ener.png
  • MmOoNnIiKkAa Autorytet
    Postów: 385 154

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Monia :( nie ma słów na to wszystko
    ...

    4 IVF i córka 2019 r. :)
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 7 stycznia 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiulka84 wrote:
    O kuzwa...ja nie wiem jak to dokladnie jest z tymi komorkami ale czy nie powinni dawac jakies gwarancji ? Kochana duzo sily wam zycze 😚
    Gwarancja jest, ale jak się bierze komórki z banku. Dawczynie są stymulowane na świeżo i wtedy (przy odpowiednich parametrach nasienia) mamy gwarancję 3 zarodków. My jednak braliśmy komórki od pacjentki z kliniki. Znacznie niższa jest też cena takiej adopcji, bo wyszło ok 6 tys zł, a nie ponad 20 :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2020, 06:36

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Karr Autorytet
    Postów: 815 892

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i_ka wrote:
    Dziewczyny, które biorą jeszcze besins w ciąży, jaka dawkę bierzecie? Karr Ty chyba bierzesz, dobrze pamietam?
    Hej, dawno sie nie odzywalam bo ostatni tydzien tylko pracz i sen po pracy, moge spac za pieniadze...
    Tak biore jeszcze, teraz mam dawke 2x bensis dopochwowo 200mg, moze na nastepnej wizycie znow zmniejszy...to bedzie ok 14tc.

    CZWARTA PROCEDURA
    *2023.03. 9dpt - 276 ; 11dpt - 507 ; 14dpt - 1004 ; 15dpt - 1454 ; 26dpt - ❤️😍✊️✊️✊️ 👨‍👩‍👧‍👦
    *2022.12. 9dpt - 11 ; 10dpt - 13 :(

    TRZECIA PROCEDURA
    *2022.05. punkcja , brak zarodków :(

    DRUGA PROCEDURA
    *2019.10. 9dpt - 155 ; 11dpt - 392 ; 15dpt - 2061 ; 21dpt - 10.348 ; 24dpt - ❤ 😍✊✊✊👨‍👩‍👦
    *2019.05. 9dpt - 19 ; 11dpt - 24 ; 14dpt - 47 ; 18dpt - 216 ; 22dpt - 698 ; 24dpt - 851 ; 42dpt - 1756 ; 43dpt - 1615 (8t+4) :(
    *2019.04. 9dpt 8,28 ; 11dpt 2,8 :(
    *2019.02. punkcja, transfer odroczony

    PIERWSZA PROCEDURA
    *2018.02. beta 0 :(
    *2018.04. beta 0 :(
    *2018.07. beta 0 :(
  • Asiulka84 Autorytet
    Postów: 2289 1833

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karr wrote:
    Hej, dawno sie nie odzywalam bo ostatni tydzien tylko pracz i sen po pracy, moge spac za pieniadze...
    Tak biore jeszcze, teraz mam dawke 2x bensis dopochwowo 200mg, moze na nastepnej wizycie znow zmniejszy...to bedzie ok 14tc.
    Oj pamietam ten etap 😀chociaz nadal znarza mi sie zdrzemnac w ciagu dnia 😉

    Karr lubi tę wiadomość

    zi13sek28nq2a06c.png

    mhsv9vvjjd21ilfh.png
    ~~~~~~~~
    IV procedury in vitro - bez sukcesu
    Zostały nam❄❄
    ~~~~~~~~~
    AMH - 0,91(poprawa na 1,95)
    MTHFR 1298A-C - homo
    PAI-1 - hetero
    NK - 21%
    ASA - 1:10
    ANA - ujemne
    ▪przeciwciała przeciw osłonce przejrzystej
    ▪endometrioza 1 stopień

    "Dopóki oddycham nie tracę nadziei"
  • Karr Autorytet
    Postów: 815 892

    Wysłany: 8 stycznia 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia, przykro mi, ale ta zła passa musi minąć! ✊✊✊
    Mika za Ciebie też ✊✊✊ żeby wszystko było ok!!!
    Zresztą trzymam za wszystkie Was mocno kciukasy, za transfery, bety i przyrosty🙏🙏🙏

    ZielonaPaprotka, Mika91 lubią tę wiadomość

    CZWARTA PROCEDURA
    *2023.03. 9dpt - 276 ; 11dpt - 507 ; 14dpt - 1004 ; 15dpt - 1454 ; 26dpt - ❤️😍✊️✊️✊️ 👨‍👩‍👧‍👦
    *2022.12. 9dpt - 11 ; 10dpt - 13 :(

    TRZECIA PROCEDURA
    *2022.05. punkcja , brak zarodków :(

    DRUGA PROCEDURA
    *2019.10. 9dpt - 155 ; 11dpt - 392 ; 15dpt - 2061 ; 21dpt - 10.348 ; 24dpt - ❤ 😍✊✊✊👨‍👩‍👦
    *2019.05. 9dpt - 19 ; 11dpt - 24 ; 14dpt - 47 ; 18dpt - 216 ; 22dpt - 698 ; 24dpt - 851 ; 42dpt - 1756 ; 43dpt - 1615 (8t+4) :(
    *2019.04. 9dpt 8,28 ; 11dpt 2,8 :(
    *2019.02. punkcja, transfer odroczony

    PIERWSZA PROCEDURA
    *2018.02. beta 0 :(
    *2018.04. beta 0 :(
    *2018.07. beta 0 :(
‹‹ 428 429 430 431 432 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ