X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2020, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, czy pobolewa Cię brzuch? Mnie od wczoraj boli, tak trochę lżej niż na @, ale podobnie :( nie mam żadnych plamień, ale trochę się martwię :( za godzinę idę powtórzyć betę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 września 2020, 11:45

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 16 września 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki wszystkim! ❤️

    Danadana
  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 16 września 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co większość osób tu zawsze pisała to prolutex był zazwyczaj do 12 tyg i dopiero potem zmniejszanie dawki. Nie wiem. Może Monia niech się wypowie bo ona tu najwięcej z Nas wszystkich wie, ale już na szczęście nie będzie musiała zaglądać na to forum z dylematami staraczki!

  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 16 września 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to długo bralyscie w szpitalu obliczyli mi licząc od miesiączki 5 tydz i 5dni a ja już nie brałam acard i prolutexu wcale estrofem 1x1 utrogestan 2x2 metypted 0,5x1. Dlatego takie przypuszczenie

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 września 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    No właśnie to długo bralyscie w szpitalu obliczyli mi licząc od miesiączki 5 tydz i 5dni a ja już nie brałam acard i prolutexu wcale estrofem 1x1 utrogestan 2x2 metypted 0,5x1. Dlatego takie przypuszczenie
    To faktycznie sporo za wczesnie :(

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 16 września 2020, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    No właśnie to długo bralyscie w szpitalu obliczyli mi licząc od miesiączki 5 tydz i 5dni a ja już nie brałam acard i prolutexu wcale estrofem 1x1 utrogestan 2x2 metypted 0,5x1. Dlatego takie przypuszczenie
    Ja byłam tydzień temu na kontroli i pytałam o leki to mi moja doktor powiedziała że jeszcze musimy brać. A był to tak jak u Ciebie dokładnie 5 tydzień + 5 dni. Z Helenką jak byłam w ciąży to transfer miałam 21 listopada A leki zaczęłam odstawiać 17 grudnia ale tak że przez 2 tygodnie zmniejszona dawka np. O jedną tabletkę i tak dalej . Co prawda wszystko na raz redukowałam. Z estrofemem uważałam bo po pierwszym odstawieniu miałam potworna migrene że na pogotowie jechałam bo nic nie pomagało

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • Perelka Autorytet
    Postów: 1067 1398

    Wysłany: 16 września 2020, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z estrofenu zaszłam dość szybko, chyba po pierwszej wizycie w 6 tyg dr zalecił dokończenie opakowania i już nie branie więcej, jeżeli chodzi o prelutex to do ok 8 max 9 tyg brałam, a potem miałam drobne plamienie więc brałam luteinke jeszcze trochę. Acard miałam brać do końca I trymestru, ale skończył mi się tydzień przed i lekarz stwierdził że już nie muszę kupować;)

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 16 września 2020, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    Monika, czy pobolewa Cię brzuch? Mnie od wczoraj boli, tak trochę lżej niż na @, ale podobnie :( nie mam żadnych plamień, ale trochę się martwię :( za godzinę idę powtórzyć betę.
    W niedzielę bolał mnie jakbym miała okres dostać. Łącznie z odcinkiem lędźwiowym pleców. Teraz mnie raz po raz coś zakłuje/pociągnie. Czasem jakby jajnik, czasem podbrzusze. Oczywiście panika jest. Betę planowałam powtórzyć jutro, bo mam nadzieję, że przekroczy już 1000 i będę mogła się umówić na USG.

    Asiemka lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 16 września 2020, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika1 wrote:
    Z tego co większość osób tu zawsze pisała to prolutex był zazwyczaj do 12 tyg i dopiero potem zmniejszanie dawki. Nie wiem. Może Monia niech się wypowie bo ona tu najwięcej z Nas wszystkich wie, ale już na szczęście nie będzie musiała zaglądać na to forum z dylematami staraczki!
    Ja się nigdzie nie wybieram :D
    W utraconej ciąży prolutex brałam do końca 8tygodnia. Potem już tylko luteinę 3x. Miałam powoli odstawiać po prentalnych.

    Najbardziej martwi mnie odstawienie sterydu. Najchętniej bym go jeszcze brała przez jakiś czas. Muszę pogadać o tym z dr

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 16 września 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja metypred odstawiłam od razu po pozytywnej becie. Tak miałam napisane w protokole

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 16 września 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita92 wrote:
    Ja metypred odstawiłam od razu po pozytywnej becie. Tak miałam napisane w protokole
    Ja mam encorton teraz. Ale obawiam się odstawić ze względu na problemy immunologiczne :( Najchętniej bym brała do 12tc

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 16 września 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Ja się nigdzie nie wybieram :D
    W utraconej ciąży prolutex brałam do końca 8tygodnia. Potem już tylko luteinę 3x. Miałam powoli odstawiać po prentalnych.

    Najbardziej martwi mnie odstawienie sterydu. Najchętniej bym go jeszcze brała przez jakiś czas. Muszę pogadać o tym z dr
    Mam nadzieję, że się nie wybierasz, ale już bedzisz pisała jako ciężarówka a nie staraczka. Udzielasz tutaj się bardzo i bardzo duzo pomagasz więc liczymy wszystkie na dobre Rady!

    MonikA_89! lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    W niedzielę bolał mnie jakbym miała okres dostać. Łącznie z odcinkiem lędźwiowym pleców. Teraz mnie raz po raz coś zakłuje/pociągnie. Czasem jakby jajnik, czasem podbrzusze. Oczywiście panika jest. Betę planowałam powtórzyć jutro, bo mam nadzieję, że przekroczy już 1000 i będę mogła się umówić na USG.

    To trzymam kciuki. Ja dziś miałam już wynik 1045 i zastanawiam się czy nie za wysoki. Napisałam do koordynatorki. A na wizytę Dr kazał mi przyjechać dopiero za 2 tygodnie :)

    MonikA_89!, Salamandra lubią tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 16 września 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    To trzymam kciuki. Ja dziś miałam już wynik 1045 i zastanawiam się czy nie za wysoki. Napisałam do koordynatorki. A na wizytę Dr kazał mi przyjechać dopiero za 2 tygodnie :)
    Piękny wynik. Dlaczego uważasz, że za wysoki? Ja to się martwię, że mi wyjdzie za niska wartość

    Asiemka lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2020, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Piękny wynik. Dlaczego uważasz, że za wysoki? Ja to się martwię, że mi wyjdzie za niska wartość

    Monika, nie wiem jaki powinien być. Nigdy jeszcze nie miałam dodatniej bety i stąd nagonka myśli czy aby na pewno wszystko ok. Czytałam, ze beta powinna wzrosnąć o co najmniej 66% po 48 h. Mi wzrosła z 359 do 1045 i zamiast się cieszyć, wymyślam 🙈

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 16 września 2020, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiemka wrote:
    Monika, nie wiem jaki powinien być. Nigdy jeszcze nie miałam dodatniej bety i stąd nagonka myśli czy aby na pewno wszystko ok. Czytałam, ze beta powinna wzrosnąć o co najmniej 66% po 48 h. Mi wzrosła z 359 do 1045 i zamiast się cieszyć, wymyślam 🙈
    Może masz więcej kropków w brzuszku! 😍

    Asiemka lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 17 września 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dziewczyny sama co m myśleć. Tak po głębokim zastanowieniu czuję się zawiedziona na Małku bo wydaje mi się że bardziej powinien dmuchać na zimne i ciągnąć te leki a na większość można brać aż do 12tc. A ostatnia wizyta była dziwna czytał mi o lekach w taki sposób jakby karty pomylił nie te leki i go poprawialam. Nie chcę go obwiniać ale już nawet myślałam o zmianie lekarza ale boje się że sobie pogorsze. Co myslicie? Mój mąż mówi że jak chce zmieniać lekarza to lepiej zmienić klinikę albo zostać przy Małku. Myślę o dr. Lewandowskim dlatego że to dzięki niemu miałam transfer o 2 dni szybciej niż Małek chciał. Poszłam do niego w zastępstwie bo M był na urlopie wtedy.

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 września 2020, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    Nie wiem dziewczyny sama co m myśleć. Tak po głębokim zastanowieniu czuję się zawiedziona na Małku bo wydaje mi się że bardziej powinien dmuchać na zimne i ciągnąć te leki a na większość można brać aż do 12tc. A ostatnia wizyta była dziwna czytał mi o lekach w taki sposób jakby karty pomylił nie te leki i go poprawialam. Nie chcę go obwiniać ale już nawet myślałam o zmianie lekarza ale boje się że sobie pogorsze. Co myslicie? Mój mąż mówi że jak chce zmieniać lekarza to lepiej zmienić klinikę albo zostać przy Małku. Myślę o dr. Lewandowskim dlatego że to dzięki niemu miałam transfer o 2 dni szybciej niż Małek chciał. Poszłam do niego w zastępstwie bo M był na urlopie wtedy.
    Nie mam za bardzo doświadczenia z tym lekarzem. Raz mi robił transfer w zastępstwie za Srokę, więc ciężko mi coś powiedzieć. Uważam jednak, że między pacjentką a doktorem musi być nić porozumienia i ogromne zaufanie. Jeśli tego nie ma, warto zmienić lekarza prowadzącego. Dr Kuśnierczak zrobiła na mnie dobre wrażenie jak ostatnio byłam na USG przed transferem. Wydawała się bardzo ciepłą kobietą :) Natomiast u dr Lewandowskiego byłam raz na wizycie w Medicover, żeby wywołać @, bo Sroka był na urlopie a trafił mi się tam szybki termin. Nie wiedziałam wtedy, że przyjmuje w Invimedzie. Tylko jak usłyszał, że się tam leczę, to powiedział, że pracuje że Sroką 😁 W każdym razie też zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Spróbuj się umówi na wizytę u innego lekarza i ocenisz. Co do zmiany kliniki, to też kiedyś o tym myślałam, ale MedArt miał słabsze opinie jeśli chodzi o obsługę pacjenta (umawianie wizyt, recepcja, itp) a Bociana mi odradzał inny lekarz :P

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 17 września 2020, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Nie mam za bardzo doświadczenia z tym lekarzem. Raz mi robił transfer w zastępstwie za Srokę, więc ciężko mi coś powiedzieć. Uważam jednak, że między pacjentką a doktorem musi być nić porozumienia i ogromne zaufanie. Jeśli tego nie ma, warto zmienić lekarza prowadzącego. Dr Kuśnierczak zrobiła na mnie dobre wrażenie jak ostatnio byłam na USG przed transferem. Wydawała się bardzo ciepłą kobietą :) Natomiast u dr Lewandowskiego byłam raz na wizycie w Medicover, żeby wywołać @, bo Sroka był na urlopie a trafił mi się tam szybki termin. Nie wiedziałam wtedy, że przyjmuje w Invimedzie. Tylko jak usłyszał, że się tam leczę, to powiedział, że pracuje że Sroką 😁 W każdym razie też zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Spróbuj się umówi na wizytę u innego lekarza i ocenisz. Co do zmiany kliniki, to też kiedyś o tym myślałam, ale MedArt miał słabsze opinie jeśli chodzi o obsługę pacjenta (umawianie wizyt, recepcja, itp) a Bociana mi odradzał inny lekarz :P
    No właśnie byłam na wizycie u dr Lewandowskiego i dlatego o nim pomyślałam wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie lepsze niz kusnierczak a też kiedyś byłam u niej na wizycie w zastępstwie. Jak mi powiedział że natychmiast transfer bo za chwilę będzie za późno to już wtedy pomyślałam że szkoda ze Małek już wraca. Nie chce zmieniać kliniki bo ona mi odpowiada ale mój mąż się boi że jak zmienie lekarza to żebyśmy sobie nie pogorszyli chodź nie sądzę. Jutro jadę do Malka na konsultacje i ostatecznie podejmę decyzję. A jak chce zmienić lekarza to muszę w recepcji powiedzieć czy wystarczy że zacznę się umawiać do Lewandowskiego?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 17 września 2020, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    No właśnie byłam na wizycie u dr Lewandowskiego i dlatego o nim pomyślałam wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie lepsze niz kusnierczak a też kiedyś byłam u niej na wizycie w zastępstwie. Jak mi powiedział że natychmiast transfer bo za chwilę będzie za późno to już wtedy pomyślałam że szkoda ze Małek już wraca. Nie chce zmieniać kliniki bo ona mi odpowiada ale mój mąż się boi że jak zmienie lekarza to żebyśmy sobie nie pogorszyli chodź nie sądzę. Jutro jadę do Malka na konsultacje i ostatecznie podejmę decyzję. A jak chce zmienić lekarza to muszę w recepcji powiedzieć czy wystarczy że zacznę się umawiać do Lewandowskiego?
    Myślę, że najlepiej przez koordynatorkę to załatwić :)

    Właśnie wracam z pobrania krwi. Mam nadzieję, że maluchy się zadomowiły i beta będzie już 4-cyfrowa 🙏

    Róża29, Asiemka, Salamandra, Renessme lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
‹‹ 535 536 537 538 539 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ