Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 15 listopada 2020, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _meva_ wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem tu nowa :) w czwartek miałam criotransfer 2 blastek u dr S. :)

    Powiedzcie mi proszę, czy po transferze miałyście jakieś objawy?

    Oczywiście doszukuję się jakiś znaków, że się udało. Wczoraj miałam delikatne skurcze macicy. Oby to był dobry znak :/
    Ja myślałam, że okres dostanę. 9dpt miałam bóle pleców i plamienie, a 10dpt beta pozytywna :)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 15 listopada 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Kochane,
    czy któraś z Was brała inny steryd niż Encorton? Pytam, bo niestety mam naprawdę silne skutki uboczne tego leku, łącznie z brodą i włosami na brzuchu. Jutro mam wizytę u dr S przed transferem i jeśli endometrium i progesteron będą ok to wiadomo - działamy niedługo. Jeśli nie będą okej to chcę poprosić doktora o inny steryd na nową stymulację...
    Przy pierwszej o drugiej procedurze miałam Metypred, potem już dr zapisywał Encorton. Nie wiem skąd ta zmiana 🙈

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 15 listopada 2020, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Kochane,
    czy któraś z Was brała inny steryd niż Encorton? Pytam, bo niestety mam naprawdę silne skutki uboczne tego leku, łącznie z brodą i włosami na brzuchu. Jutro mam wizytę u dr S przed transferem i jeśli endometrium i progesteron będą ok to wiadomo - działamy niedługo. Jeśli nie będą okej to chcę poprosić doktora o inny steryd na nową stymulację...
    Ja 2 lata temu brałam metypred czy jakoś tak

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 15 listopada 2020, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ktore mialy/maja problem z prolaktyną - czy po transferze brałyście bromergon/dostinex czy juz nie?

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 15 listopada 2020, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Dziewczyny, ktore mialy/maja problem z prolaktyną - czy po transferze brałyście bromergon/dostinex czy juz nie?
    Przed stymulacja do punkcji już odstawić kazali

    lukaszkowa lubi tę wiadomość

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 listopada 2020, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny.
    Podkrwawiam juz w sumie prawie tydzien - raz cisza, a potem chlup i tak w kolko.
    Ogolnie załamka.
    Pojechałam wiec dzis dzień wczesniej na wizyte i ku zdziwieniu usłyszałam serduszko.
    Dzis 25 dpt, 5tc+5, maluszek wymiarowo 6+1.
    Najpewniej mam ciut odklejona kosmowkę i tam tworzy sie krwiaczek wiec oszczedny tryb zycia i to w sumie tyle. Jutro wlew z intralipidu, potem jeszcze dwa i to tyle...

    Mania wiesz juz cos? W klinice dzis serio mnostwo ludzi wiec moze sama dopytaj jak nie dzwonili? Widzialam tez dzis dr Małka wiec chyba przyjmuje normalnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2020, 13:39

    mo_Nika, KASIA, MonikA_89!, penceence, Olka2304, Asiulka84, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Hejka dziewczyny.
    Podkrwawiam juz w sumie prawie tydzien - raz cisza, a potem chlup i tak w kolko.
    Ogolnie załamka.
    Pojechałam wiec dzis dzień wczesniej na wizyte i ku zdziwieniu usłyszałam serduszko.
    Dzis 25 dpt, 5tc+5, maluszek wymiarowo 6+1.
    Najpewniej mam ciut odklejona kosmowkę i tam tworzy sie krwiaczek wiec oszczedny tryb zycia i to w sumie tyle. Jutro wlew z intralipidu, potem jeszcze dwa i to tyle...

    Mania wiesz juz cos? W klinice dzis serio mnostwo ludzi wiec moze sama dopytaj jak nie dzwonili? Widzialam tez dzis dr Małka wiec chyba przyjmuje normalnie.
    Tak już przyjmuje ale ja już chce skończyć u Lewandowskiego. Mam 3 zarodki 2 z 3doby i 1 blaske. Nie jest zle ale myślałam że będzie lepiej

    lukaszkowa lubi tę wiadomość

  • Mania30 Autorytet
    Postów: 537 316

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ludzi dziś dużo. Super że masz serduszko
    Cieszę się i gratuluję

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania30 wrote:
    Tak już przyjmuje ale ja już chce skończyć u Lewandowskiego. Mam 3 zarodki 2 z 3doby i 1 blaske. Nie jest zle ale myślałam że będzie lepiej
    To zawsze dwie lub 3 szanse, bo nie wiem czy te trzydniowce masz zamrozone razem?

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, codziennie od transferu odczuwam jakieś rewolucje w brzuchu. Nie takie typowe skurcze jak na okres, raczej wyżej , pod pepkiem, trochę jak zakwasy. Nie wiem nawet czy to ból czy taki dyskomfort. Jeśli ból to taki maks nasilenie 3/10. Biorę no spe codziennie. Mam się martwić?

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11236

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dziewczyny, codziennie od transferu odczuwam jakieś rewolucje w brzuchu. Nie takie typowe skurcze jak na okres, raczej wyżej , pod pepkiem, trochę jak zakwasy. Nie wiem nawet czy to ból czy taki dyskomfort. Jeśli ból to taki maks nasilenie 3/10. Biorę no spe codziennie. Mam się martwić?
    Takie bóle i ciągnięcia są normalne. Do tej pory je odczuwam ;)

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Dziewczyny, codziennie od transferu odczuwam jakieś rewolucje w brzuchu. Nie takie typowe skurcze jak na okres, raczej wyżej , pod pepkiem, trochę jak zakwasy. Nie wiem nawet czy to ból czy taki dyskomfort. Jeśli ból to taki maks nasilenie 3/10. Biorę no spe codziennie. Mam się martwić?
    Nie martw się, ja tak miałam po transferze pierwszym, który się nie udał i przy drugim, który się udało. Bierz nospe tak jak piszesz i odpoczywaj gdy Cię boli

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Takie bóle i ciągnięcia są normalne. Do tej pory je odczuwam ;)
    Uf... dzięki ❤

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita92 wrote:
    Nie martw się, ja tak miałam po transferze pierwszym, który się nie udał i przy drugim, który się udało. Bierz nospe tak jak piszesz i odpoczywaj gdy Cię boli
    Staram się leżeć kiedy mogę, wolę dmuchać na zimne.

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 listopada 2020, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Penceence jak tam?? Jakies wiadomosci? Idziesz w srodę?

    penceence lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 16 listopada 2020, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś też byłam w klinice - endo ok, jutro robię Progesteron. Jak wyjdzie znów do d*** to podadzą mi ten Zoladex...

    lukaszkowa, nick nieaktualny, penceence lubią tę wiadomość

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2020, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Kochane,
    czy któraś z Was brała inny steryd niż Encorton? Pytam, bo niestety mam naprawdę silne skutki uboczne tego leku, łącznie z brodą i włosami na brzuchu. Jutro mam wizytę u dr S przed transferem i jeśli endometrium i progesteron będą ok to wiadomo - działamy niedługo. Jeśli nie będą okej to chcę poprosić doktora o inny steryd na nową stymulację...

    Danadana, ja brałam Metypred i nie miałam żadnych skutków ubocznych :)

    Danadana lubi tę wiadomość

  • penceence Autorytet
    Postów: 624 1087

    Wysłany: 16 listopada 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lukaszkowa super gratuluje :) mialam jutro pisac zebys dala znac po usg :)

    Ja nadal czekam na srode. Na szczescie plamien brak, ale jestem raczej nastawiona na strate tej ciazy. Niestety cuda w moim przypadku nie istnieja. Ale mam juz pewien plan dzialania z mezem wiec zobaczymy. No i namowil mnie zebym jednak zostala u Sroki, bo ona zna nasz przypadek itd. No, ale wszystko okaze sie w srode, wiec cierpliwie czekam :)

    PCOS, niedoczynność tarczycy, AMH 9
    07.2018 drożność jajowodów ok
    09.2018 rozpoczęcie leczenia w Invimedzie
    28.02.19 Aniołek 12tc 💔 ciąża naturalna
    08.2020 pierwsze podejście do in vitro
    07.09.2020 transfer cb 💔
    12.10.2020 kolejny transfer + embryoglue
    beta: 7 dpt - 14, 9 dpt - 60, 11 dpt - 171, 14 dpt - 1175 Aniolek 8 tc 💔
    05.2021 drugie podejście
    10.06.2021 transfer cb 💔
    Immunologia - brak najważniejszych KIRów i komórki NK 20%
    09.2021 transfer ❄️❄️ accofil, intralipid, embryoglue, beta: 6dpt 41, 8dpt 93 11dpt 445 13dpt 1087 21dpt jest zarodek + krwiak 27dpt mamy ❤️
    4.06.2022 rodzi sie nasz syn 🥰
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 16 listopada 2020, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    penceence wrote:
    Lukaszkowa super gratuluje :) mialam jutro pisac zebys dala znac po usg :)

    Ja nadal czekam na srode. Na szczescie plamien brak, ale jestem raczej nastawiona na strate tej ciazy. Niestety cuda w moim przypadku nie istnieja. Ale mam juz pewien plan dzialania z mezem wiec zobaczymy. No i namowil mnie zebym jednak zostala u Sroki, bo ona zna nasz przypadek itd. No, ale wszystko okaze sie w srode, wiec cierpliwie czekam :)
    Bardzo trzymam kciuki. Nie jest łatwo, wiem, ale może jednak się zaskoczysz pozytywnie. Ja tez zawsze mowie, ze cuda to nie u mnie - ale bedzie co ma byc kochana :*

    penceence lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Nika1 Autorytet
    Postów: 262 178

    Wysłany: 16 listopada 2020, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja dziś też byłam w klinice - endo ok, jutro robię Progesteron. Jak wyjdzie znów do d*** to podadzą mi ten Zoladex...
    Będzie dobry, musi być.

    penceence, Danadana lubią tę wiadomość

‹‹ 568 569 570 571 572 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ