X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate2friend wrote:
    Dzisiaj 8dpt blastki test ujemny, jutro juz tylko beta dla potwierdzenia. Zaczynac od razu nastepny cykl czy organizm musi jakos odpocząć od tego estrofemu czy progesteronu?

    Bardzo mi przykro :( Ja niestety nie wiem jak to jest z tymi przerwami.

    Co do tego transferu to obserwowałam nawet odwrotne sytuacje. Że doktor S ma rękę do transferu i tak dalej. Ja myślę, że jeśli jesteś zadowolona ogólnie z lekarza to nie ma co zmieniać. Chyba, że nie jesteś.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ja byłam u dr S i badalam progesteron ale chyba tylko po to żeby potwierdzić jego teorię, a serio to po prostu ja w pewnym momencie juz nie wiedzialam czego sie chwycic i jak czytalam, ze u innych lekarzy/w innych klinikach badają to też badałam i zawsze był ok ale był RÓŻNY - raz 36 jednostek, raz 16, raz 20.
    Dwa razy wyladowalam na IP i u innego gina i w obcu miejscach powiedzieli, ze Besins 3x200 i Prolutex to juz jest "pod korek" i nic nie dokładali. :)

    Ciekawe, czy ja taka mądra będę później. Póki co mnie uspokoiłyście, żebym go nie badała, ale co to będzie? :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lindalia powodzenia dzisiaj na wizycie! Daj znać!

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Musi się pojawić żywa krew, nawet mało, ale jednak.:) ostatnio z tym walczyłam 🙈

    No to dziś się pojawiła
    A ostatnia była zaledwie 19 dni temu 🙈🤬
    Czy ja muszę mieć zawsze pod górkę ? 🤦‍♀️

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    A nie pobierała Ci dr jakiś wymazów?
    Z tego co pamiętam to mi przed procedurą dr pobierał cytologię, badanie czystości pochwy, wymaz na posiew i coś jeszcze - nie pamiętam.
    Ale też po tym miałam jeden dzień plamień.
    Wlasnie nie pobierała
    Powiedziała ze na następnej wizycie po miesiączce i mamy się stawić w drugiej połowie cyklu na wymazy
    A miesiączka przyszła duzo za szybko wiec za dwa tygodnie ruszamy na wymaz i jak będzie wszystko ok to lecimy ze stymulacja 🤗

  • kate2friend Autorytet
    Postów: 2547 3753

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i_ka wrote:
    Kate miło Cię tu widzieć, napisz co u Ciebie, jak Ania :) Przykro mi, ze się teraz nie udało, życzę powodzenia. Masz jeszcze mrozaki?
    Mam jeszcze 5 mrozaczkow. Zastanawiam sie czy wziac teraz dwa, ale musza byc chyba takie same np 3bb a nie 3bb i 3ac bo jeden moze odrzucic drugi gdzies tak mi ktorys dr mowil.
    Anulka kochana, chociaz pokazuje juz jaki ma charakterek wredny. Juz po roczku ale jeszcze nie chodzi, dopiero zaczela sie puszczac i chetnie chce byc prowadzana za rece. Wiem ze ciezko teraz o druga dzidzie jak jeszcze pierwsze dziecko nie jest w miare samodzielne, zeby chociaz juz sama chodziła byloby znacznie lzej. Troche goni mnie czas bo do konca maja chcialabym zeby udal sie transfer bo do konca czerwca mam urlop wypoczynowy pelnoplatny a później urlop wychowawczy juz bez kasy dlatego sie zdecydowaliśmy podejsc. W 7 ciazach z 9 prob to tylko jedna nie wyszla dlatego ze w innej klinice dali mi jakis zarodek 1b gdzie dr S powiedział ze nie miało prawa sie udac z takim....a teraz ladny zarodek 4ab i co? Nie wiem co poszło nie tak, moze moja macica po cc sie zmieniła albo poprostu nie wtrafilismy w okienko implantacyjne...nie dowiem sie..podejdziemy drugi raz z nowa nadzieja na udany transfer

    thgfs65gpu8ocaxc.png
    2021.05.05 crio blastki 4BB
    5dpt bhcg 20,52; 7dpt bhcg 48,18; 9dpt bhcg 189,84; 13dpt bhcg 1726; 14dpt usg mamy pecherzyk ciazowy
    21dpt bhcg 20544,47 mIU/ml prog 12,87
    2021.05.29 (23dpt) usg mamy serduszko❤
    2021.06.15 usg dzidzia ma 2cm❤
    2021.07.08 usg dzidzia ma 6cm❤
    2021.08.05 usg dziewczynka 150g❤
    2021.09.03 usg ważę juz 330g❤
    2021.10.03 usg ważę 700g❤
    2021.12.22 usg ważę 2,8kg❤
    2022.01.10 3780g 53cm Ewelinka porod cc

    Mamy jeszcze 4❄❄❄❄
    2021.04.06 transfer blastki 4AB, 9dpt bhcg 0
    2020.03.19 Ania 52cm, 3680g
    2019.07.29 dzidzia 0,3cm ❤
    11dpt bhcg 959, 9dpt bhcg 354, 7dpt bhcg 81,76
    2019.07.08 FET 4AA godz 14:00 (EG)
    klz9f71xqupqgh4t.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    No to dziś się pojawiła
    A ostatnia była zaledwie 19 dni temu 🙈🤬
    Czy ja muszę mieć zawsze pod górkę ? 🤦‍♀️
    Hmm to faktycznie szybko, ale poobserwuj, bo może to tylko krwawienie śródcykliczne? Długie masz swoje cykle?

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Lindalia powodzenia dzisiaj na wizycie! Daj znać!
    Punkcja odwołana. Nie ma szału z jajcami, szkoda pobierać 4-5 dojrzałych komórek, kiedy nasienie męża jest na wagę złota.
    Dzisiaj strzelam Ovitrelle i w nowym cyklu nowe końskie dawki.
    Nie powiem, spodziewałam się i nawet mnie to cieszy. Miałam rację z tym estradiolem, że był taki kiepściutki. :)

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Punkcja odwołana. Nie ma szału z jajcami, szkoda pobierać 4-5 dojrzałych komórek, kiedy nasienie męża jest na wagę złota.
    Dzisiaj strzelam Ovitrelle i w nowym cyklu nowe końskie dawki.
    Nie powiem, spodziewałam się i nawet mnie to cieszy. Miałam rację z tym estradiolem, że był taki kiepściutki. :)
    To ten pierwszy podgląd był mega "zwodniczy" :/

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Punkcja odwołana. Nie ma szału z jajcami, szkoda pobierać 4-5 dojrzałych komórek, kiedy nasienie męża jest na wagę złota.
    Dzisiaj strzelam Ovitrelle i w nowym cyklu nowe końskie dawki.
    Nie powiem, spodziewałam się i nawet mnie to cieszy. Miałam rację z tym estradiolem, że był taki kiepściutki. :)
    Kuuurde :(((( Przykro mi, lindalia :(((

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej tak, niż gdybyśmy pobrali za mało, albo kiepskie. Wierzę, że za drugim razem uzyskamy to co chcemy. Za tydzień kontrola czy wszystko dobrze popękało i nowy protokół.

    lukaszkowa, dobuska, Danadana, mo_Nika lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Lepiej tak, niż gdybyśmy pobrali za mało, albo kiepskie. Wierzę, że za drugim razem uzyskamy to co chcemy. Za tydzień kontrola czy wszystko dobrze popękało i nowy protokół.
    Masz rację. W przypadku IVF cierpliwość to cnota. :)

    Ale wiesz co, lekarz, który robił Tobie pierwszy podgląd się zastanawiał nad dawkami, nie? Powinien był już wtedy Ci podnieść. pamiętasz u kogo byłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2021, 10:14

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Masz rację. W przypadku IVF cierpliwość to cnota. :)

    Ale wiesz co, lekarz, który robił Tobie pierwszy podgląd się zastanawiał nad dawkami, nie? Powinien był już wtedy Ci podnieść. pamiętasz u kogo byłaś?
    Tak. U doktora L. Myślał i myślał nad tymi dawkami, ale jednak nie ruszył tego. Dobrze, że u Ciebie od razu podnieśli dawkę po 7 dniach. Pewnie burza w jajnikach sie robi :D

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Właśnie widzę, jak czasami dziewczyny badają tego proga. Ja jednak ufam doktorowi i jeśli nie będzie zalecać badania to chyba nie będę tego robić.
    Nie badajcie - mówię to z własnego doświadczenia! Mi doktor S nie kazał tego robić, ja zrobiłam i wynik miałam tragiczny,a beta już była dodatnia - zaczęłam tak panikować jak ja p*******.
    Okazało się,że to w ogóle jest niemożliwe do zbadania - bo tak naprawdę najważniejszy jest poziom prrogesteronu w macicy.

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Punkcja odwołana. Nie ma szału z jajcami, szkoda pobierać 4-5 dojrzałych komórek, kiedy nasienie męża jest na wagę złota.
    Dzisiaj strzelam Ovitrelle i w nowym cyklu nowe końskie dawki.
    Nie powiem, spodziewałam się i nawet mnie to cieszy. Miałam rację z tym estradiolem, że był taki kiepściutki. :)
    Nie przejmuj się - ja też miałam odwołaną i kolejne stymulacja była już OK 👌👌👌👌

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2021, 10:21

    lindalia lubi tę wiadomość

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Tak. U doktora L. Myślał i myślał nad tymi dawkami, ale jednak nie ruszył tego. Dobrze, że u Ciebie od razu podnieśli dawkę po 7 dniach. Pewnie burza w jajnikach sie robi :D
    Mam taką nadzieję, ale nie powiem, lekki stres jest, bo ja na początku miałam mniej jajków niż Ty. :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Nie badajcie - mówię to z własnego doświadczenia! Mi doktor S nie kazał tego robić, ja zrobiłam i wynik miałam tragiczny,a beta już była dodatnia - zaczęłam tak panikować jak ja p*******.
    Okazało się,że to w ogóle jest niemożliwe do zbadania - bo tak naprawdę najważniejszy jest poziom prrogesteronu w macicy.
    O widzisz, dobra. Nie będę badać!

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saja dzięki bardzo za rady. Bardzo cenne. Odnośnie punktu 1 - ja caly czas zastanawiam się nad chustonoszeniem...

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Nie przejmuj się - ja też miałam odwołaną i kolejne stymulacja była już OK 👌👌👌👌
    Właśnie pamiętam Twoja sytuacje :) ciekawe jaka dawkę teraz dostanę, doktor S mówił, że 200 a nawet 300. Zobaczymy :)

    O i dowiedziałam się dzisiaj, że jednemu dojrzałemu pęcherzykowi odpowiada 80 -90 jednostek estradiolu.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Lepiej tak, niż gdybyśmy pobrali za mało, albo kiepskie. Wierzę, że za drugim razem uzyskamy to co chcemy. Za tydzień kontrola czy wszystko dobrze popękało i nowy protokół.
    Tak, dobre podejście. Wydłuży Ci to czas procedury tylko nieznacznie, a zdecydowanie lepszy efekt możesz uzyskać. Także byle do kolejnego cyklu :)

    dobuska, lindalia lubią tę wiadomość

‹‹ 776 777 778 779 780 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ