X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 5 maja 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana moim zdaniem Twój spokój jest najważniejszy. Spróbuj go rozdrażnić pepsi i słodkim(polecam lody!:D), a jak nie pomoże to skontaktuj się z lekarzem. Tu się nie ma co stresować.

  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 5 maja 2021, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate2friend wrote:
    Juz siedzi w brzuszku blastusia pod moim serduszkiem, niech sie tam pieknie wkopuje i rosnie!! Od niedzieli bede testowac a pierwsza beta we wtorek. Jak sie polozylam polezec po transferze to poczulam jakby mi z szyjki cos wyplywalo zimnego..juz oczywiscie obsrana ze to moze embrioglue...eh. czekamy cierpliwie na pierwsza bete

    Trzymamy kciukasy🍀🍀🍀✊

    kate2friend lubi tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 5 maja 2021, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Ja z lodami przegrywam co drugi/ trzeci dzień xD
    W przyszłym tygodniu idę zrobić krzywą cukrową - mam nadzieję, że wyjdzie wszystko ok.

    Ja jeszcze troszke grzeszę winem przed stymulacja 😂

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 5 maja 2021, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Jak to ma Cię uspokoic to idz, rozumiem, ze sie martwisz ale zanim pojdziesz wypij duszkiem szklanke pepsi i zjedz cos slodkiego. Jak nie zareaguje to rozwaz pojscie :)

    Edit wlasnie to jest fajne w poloznych srodowiskowych bo ja tez mialam Dana te same rozterki co Ty i przyjechala polozna sprawdzic tętno - moze Twoja by podeszla?

    Moja w pandemii nie robi wizyt domowych. Ja ruchy czuję, więc z tego co czytam to jest OK, tylko po prostu mam wrażenie, że jakoś gorzej... Teraz i tak nic nie zrobię, bo jesteśmy nad tym morzem i wracamy w sobotę, w poniedziałek już od rana się umówiłam do gina,a jakbym odpukać (!!!) przestała czuć to walę gdzieś tu na IP.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2021, 19:56

    Danadana
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 5 maja 2021, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Ula, elegancko wyglądasz!!!

    lindalia, byłam na spacerze po tych lodach. Nie powinnam słodkiego, ze względu na te moje cukry, ale co tam :D

    Dobuska czy Ty masz dofinansowanie ?

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 5 maja 2021, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cofam wszystko, co napisałam 😆😆😂😂😂 on oszalał 🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊

    Ale i tak pójdę na to USG po powrocie, co mi szkodzi! 😅

    dobuska, Fisia lubią tę wiadomość

    Danadana
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 5 maja 2021, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Cofam wszystko, co napisałam 😆😆😂😂😂 on oszalał 🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊

    Ale i tak pójdę na to USG po powrocie, co mi szkodzi! 😅
    🙆 Jaki grzeczny brzdąc wysłuchał matki! Wyspał się, to teraz daje popalić. 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2021, 20:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2021, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Cofam wszystko, co napisałam 😆😆😂😂😂 on oszalał 🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊

    Ale i tak pójdę na to USG po powrocie, co mi szkodzi! 😅
    Najlepszy post dzisiaj ❤. Super, cieszę się bardzo. A teraz proszę się cieszyć wyjazdem nad morze 🙂.

    Danadana lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 maja 2021, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Cofam wszystko, co napisałam 😆😆😂😂😂 on oszalał 🥊🥊🥊🥊🥊🥊🥊

    Ale i tak pójdę na to USG po powrocie, co mi szkodzi! 😅

    Uznał : mamo, już nie mogę słuchać jak się martwisz. czy Ty nie widzisz, że jestem po prostu grzeczny? :D

    No i dobrze, niech szaleje! :D

    Danadana, Ula30 lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 maja 2021, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka tak, też mam dofinansowanie, między innymi dlatego miałam przerwaną pierwszą stymulację, bo rokowanie na jakikolwiek zarodek było zbyt kiepskie, a straciłabym kasiorę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 08:31

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 6 maja 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Marzycielka tak, też mam dofinansowanie, między innymi dlatego miałam przerwaną pierwszą stymulację, bo rokowanie na jakikolwiek było zbyt kiepskie, a straciłabym kasiorę.
    Zastanawia mnie jak to wygląda przy refundacji na leki do stymulacji od państwa. Na człowieka przysługuje trzykrotne dofinansowanie. Czy ta druga stymulacja to nadal jedno dofinansowanie czy już drugie?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 maja 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Zastanawia mnie jak to wygląda przy refundacji na leki do stymulacji od państwa. Na człowieka przysługuje trzykrotne dofinansowanie. Czy ta druga stymulacja to nadal jedno dofinansowanie czy już drugie?
    Obawiam się, że wykorzystałam już drugie dofinansowanie.
    Znalazłam informację, że dofinansowanie dotyczy trzech cykli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 08:37

  • onaona Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 maja 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Obawiam się, że wykorzystałam już drugie dofinansowanie.
    Znalazłam informację, że dofinansowanie dotyczy trzech cykli.

    dobuska jak wyglada ta kwestia dofinansowania z lubuskiego( jestem zakfalifikowania)
    po naszej stronie platnosci leza na pewno leki i badania zlecone?czy za cos jeszcze placilas juz dadatkowo?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 maja 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onaona wrote:
    dobuska jak wyglada ta kwestia dofinansowania z lubuskiego( jestem zakfalifikowania)
    po naszej stronie platnosci leza na pewno leki i badania zlecone?czy za cos jeszcze placilas juz dadatkowo?
    Częściowo się opłaca każdy etap, ale dokładnie Ci teraz nie powiem. Na wizycie dostaniesz rozpiskę co, jak i ile się płaci. :)

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 6 maja 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska z kim się kontaktowałaś, żeby zapisać się na podgląd? Dr. kazał dzwonić jak dostanę miesiączke ale nie mówił czy na infolinię czy coś 😅

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 6 maja 2021, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Dobuska z kim się kontaktowałaś, żeby zapisać się na podgląd? Dr. kazał dzwonić jak dostanę miesiączke ale nie mówił czy na infolinię czy coś 😅
    Na infolinię dzwoń :) albo napisz maila do koordynatorek.

    Dzudi lubi tę wiadomość

    Danadana
  • Marinett :) Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 6 maja 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam czy któraś z Was miała badania prenatalne w Poznaniu u dr Agnieszki Kaluba-Skotarczak? Jakie macie odczucia i doswiadczenia...polecacie?Badz gdzie w Poznaniu warto zrobic usg w pierwszym trymestrze bede jechac ponad 100 km wiec chcialabym rozeznac teren.Pozdrawiam serdecznie

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Dobuska z kim się kontaktowałaś, żeby zapisać się na podgląd? Dr. kazał dzwonić jak dostanę miesiączke ale nie mówił czy na infolinię czy coś 😅
    Raczej na infolinię. Koordynatorki nawet w stopce mają informację, żeby dzwonić na infolinię, żeby umówić wizytę. :)

  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marinett :) wrote:
    Witam czy któraś z Was miała badania prenatalne w Poznaniu u dr Agnieszki Kaluba-Skotarczak? Jakie macie odczucia i doswiadczenia...polecacie?Badz gdzie w Poznaniu warto zrobic usg w pierwszym trymestrze bede jechac ponad 100 km wiec chcialabym rozeznac teren.Pozdrawiam serdecznie
    Ja robiłam w PreMediCare (https://www.premedicare.pl/) to jest koło Plazy. Ja byłam zadowolona. Z tego co kojarzę to Lukaszkowa robiła tam połówkowe i chyba She_Wolf też prenatalne.

    Ale nie ważne jakiego lekarza wybierzesz sprawdź czy ma uprawnienia do robienia prenatalnych (https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/NT)

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • matyldaewa Koleżanka
    Postów: 40 119

    Wysłany: 6 maja 2021, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że pewnie wielokrotnie pojawiło się takie pytanie, ale ciężko odnaleźć się w całej historii forum, a jestem ciekawa, komu udało się zajść w ciążę przy pierwszym transferze? :)

‹‹ 842 843 844 845 846 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ