X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • kate2friend Autorytet
    Postów: 2547 3753

    Wysłany: 6 maja 2021, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matyldaewa wrote:
    Wiem, że pewnie wielokrotnie pojawiło się takie pytanie, ale ciężko odnaleźć się w całej historii forum, a jestem ciekawa, komu udało się zajść w ciążę przy pierwszym transferze? :)
    Mi sie udalo z blastka 4aa, teraz wrocilismy po rodzenstwo i pierwszy sie nie udal, jakby organizm byl uspiony po cc, moze wina zarodka. Wczoraj mialam kolejny transfer 4bb i czekamy na wyniki

    Marzycielka7, matyldaewa lubią tę wiadomość

    thgfs65gpu8ocaxc.png
    2021.05.05 crio blastki 4BB
    5dpt bhcg 20,52; 7dpt bhcg 48,18; 9dpt bhcg 189,84; 13dpt bhcg 1726; 14dpt usg mamy pecherzyk ciazowy
    21dpt bhcg 20544,47 mIU/ml prog 12,87
    2021.05.29 (23dpt) usg mamy serduszko❤
    2021.06.15 usg dzidzia ma 2cm❤
    2021.07.08 usg dzidzia ma 6cm❤
    2021.08.05 usg dziewczynka 150g❤
    2021.09.03 usg ważę juz 330g❤
    2021.10.03 usg ważę 700g❤
    2021.12.22 usg ważę 2,8kg❤
    2022.01.10 3780g 53cm Ewelinka porod cc

    Mamy jeszcze 4❄❄❄❄
    2021.04.06 transfer blastki 4AB, 9dpt bhcg 0
    2020.03.19 Ania 52cm, 3680g
    2019.07.29 dzidzia 0,3cm ❤
    11dpt bhcg 959, 9dpt bhcg 354, 7dpt bhcg 81,76
    2019.07.08 FET 4AA godz 14:00 (EG)
    klz9f71xqupqgh4t.png
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 6 maja 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Marzycielka tak, też mam dofinansowanie, między innymi dlatego miałam przerwaną pierwszą stymulację, bo rokowanie na jakikolwiek zarodek było zbyt kiepskie, a straciłabym kasiorę.

    A my mamy dofinansowanie do 3 procedur tak ?
    Bo juz głupieje ?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 maja 2021, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    A my mamy dofinansowanie do 3 procedur tak ?
    Bo juz głupieje ?
    Nie mylmy dofinansowania z refundacją. Dofinansowanie do procedury mam jedno, pełne. Jeśli będą środki to będę mogła się starać o drugie. Aczkolwiek ja mówię o lubuskim, nie wiem jak to działa w innych miastach. Natomiast refundacja to "łaska" z góry i dotyczy po prostu tańszych leków do stymulacji w trzech cyklach. Jeżeli ktoś wykorzystać te leki na przykład do inseminacji, to do in vitro nie dostanie.
    To jedno od drugiego niezależne.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 12:21

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • Marinett :) Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 6 maja 2021, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassssia wrote:
    Ja robiłam w PreMediCare (https://www.premedicare.pl/) to jest koło Plazy. Ja byłam zadowolona. Z tego co kojarzę to Lukaszkowa robiła tam połówkowe i chyba She_Wolf też prenatalne.

    Ale nie ważne jakiego lekarza wybierzesz sprawdź czy ma uprawnienia do robienia prenatalnych (https://fetalmedicine.org/lists/map/certified/NT)
    Dziękuję za podpowiedz bo sama juz nie wiem co tu robic czy wlasnie na Polna sie udac (nfz) czy tam gdzie wskazalas...

  • Kassssia Autorytet
    Postów: 400 282

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marinett :) wrote:
    Dziękuję za podpowiedz bo sama juz nie wiem co tu robic czy wlasnie na Polna sie udac (nfz) czy tam gdzie wskazalas...
    To już sama musisz podjąć decyzję :) Ja nie miałam wyboru, bo na nfz się nie kwalifikuje.

    l22n9vvj7eq2lufw.png
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marinett :) wrote:
    Witam czy któraś z Was miała badania prenatalne w Poznaniu u dr Agnieszki Kaluba-Skotarczak? Jakie macie odczucia i doswiadczenia...polecacie?Badz gdzie w Poznaniu warto zrobic usg w pierwszym trymestrze bede jechac ponad 100 km wiec chcialabym rozeznac teren.Pozdrawiam serdecznie
    Ja bardzo polecam dr Anissę Hamid. Przyjmuje m.in. w Centrum Drews. Ma bardzo dużo opinii na ZnanymLekarzu, więc możesz poczytać :)

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 6 maja 2021, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    matyldaewa wrote:
    Wiem, że pewnie wielokrotnie pojawiło się takie pytanie, ale ciężko odnaleźć się w całej historii forum, a jestem ciekawa, komu udało się zajść w ciążę przy pierwszym transferze? :)
    Mi - pierwszy FET z embrioglue, blastka 5BB.

    dobuska, kate2friend, Dzudi, matyldaewa, Fisia lubią tę wiadomość

    Danadana
  • Motyl12 Autorytet
    Postów: 1105 1284

    Wysłany: 6 maja 2021, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki-dostalam dzisiaj protokół-jade na krótkim, ale transfer będziemy robic w czerwcu ze względu na moją immunologie i leukopenie. Za jakis tydzien powinna przyjść@ i jade z 💉💉💉mam puregon i cetrotide. Juz nie mogę się doczekać😁😁😁

    dobuska, Danadana, kate2friend, mo_Nika, Ula30, Marzycielka7, Fisia lubią tę wiadomość

    Udane 2IVF-Zdarzył się cud😍
    Maj 2022r-rodzi się synuś🤱💙
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombka wrote:
    Dziewuszki-dostalam dzisiaj protokół-jade na krótkim, ale transfer będziemy robic w czerwcu ze względu na moją immunologie i leukopenie. Za jakis tydzien powinna przyjść@ i jade z 💉💉💉mam puregon i cetrotide. Juz nie mogę się doczekać😁😁😁
    Super!!! <3

    Motyl12 lubi tę wiadomość

  • Marinett :) Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za podpowiedzi a tak z ciekawosci czy któras z Was prowadzi ciąże w klinice mimo odległości od Poznania wiekszej niż np. 50 km? Czy doradzono Wam prowadzwnie ciąży u siebie w miejscu zamieszkania?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marinett :) wrote:
    Dzięki dziewczyny za podpowiedzi a tak z ciekawosci czy któras z Was prowadzi ciąże w klinice mimo odległości od Poznania wiekszej niż np. 50 km? Czy doradzono Wam prowadzwnie ciąży u siebie w miejscu zamieszkania?
    Ja prowadzę u dr Sroki ale poza kliniką, w Poznaniu. Dojezdzam 90km. Asiemka tez jezdzila zdaje się.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marinett :) wrote:
    Dzięki dziewczyny za podpowiedzi a tak z ciekawosci czy któras z Was prowadzi ciąże w klinice mimo odległości od Poznania wiekszej niż np. 50 km? Czy doradzono Wam prowadzwnie ciąży u siebie w miejscu zamieszkania?
    Klinika nie prowadzi ciąż ;)

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 6 maja 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Klinika nie prowadzi ciąż ;)
    Wiekszosc lekarzy procz dr Sroki i dr Małka prowadzi ciąże w Invimedzie ;). Pytałam osobiście bo slyszalam o tym a raz jak czekalam to na korytarzu wisi plakat, że prowadzą. Raz na wlewie z Intralipidu lezala dziewczyna na ktg od dr Kusnierczak bo prowadziła u niej. Więc prowadzą na 100%.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2021, 19:51

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Gosiaczek:* Koleżanka
    Postów: 57 17

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje, moja dr. K jak zobaczyła wyniki męża to oczywiście powiedziała, że będziemy próbować je naprawić - plemników 8mil/ml i morfologia 0% - idziemy za wizytę w następnym tygodniu.
    Dziewczyny co z takimi wynikami. Mamy szanse bez invitro czy już zbierać pieniążki? Jakie są szanse?

    Teraz się Cieszę, że Poznań ma to dofinansowanie.

    Starania od końca 2019r.
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Wiekszosc lekarzy procz dr Sroki i dr Małka prowadzi ciąże w Invimedzie ;). Pytałam osobiście bo slyszalam o tym a raz jak czekalam to na korytarzu wisi plakat, że prowadzą. Raz na wlewie z Intralipidu lezala dziewczyna na ktg od dr Kusnierczak bo prowadziła u niej. Więc prowadzą na 100%.


    O kurcze, powiem szczerze, że też myślałam że nie prowadzą w klinice ciąży. Nawet mi się jeszcze nie zdążyło nigdy spotkać na korytarzu ciężarnej z widoczny brzuszkiem :) ale dobrze wiedzieć :)

    3jgxcsqva773duy4.png
  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Dziś byłam u wyjęcia szwów. Przy okazji badanie. Wszystko się dobrze goi. Czyli standardowo u mnie jak na psie 😉 kontrola za 7 tygodni🙂

    lukaszkowa, mo_Nika, Ula30, Danadana, lindalia, kate2friend, dobuska, Asiulka84, Motyl12, Marzycielka7, MonikA_89!, Fisia lubią tę wiadomość

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
  • mo_Nika Autorytet
    Postów: 614 659

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bombka wrote:
    Dziewuszki-dostalam dzisiaj protokół-jade na krótkim, ale transfer będziemy robic w czerwcu ze względu na moją immunologie i leukopenie. Za jakis tydzien powinna przyjść@ i jade z 💉💉💉mam puregon i cetrotide. Juz nie mogę się doczekać😁😁😁

    Też jestem po wizycie i również mam protokół krótki. Za kilka dni stymulacja, ale już wiem że na transfer świeży nie ma szans z uwagi na moje PCOS i mocną stymulacje jak na policystyczne jajniki. No ale cóż...dziewczyny już wielokrotnie tu powtarzały, że trzeba być bardzo cierpliwym 🤷‍♀️

    lukaszkowa, Danadana lubią tę wiadomość

    3jgxcsqva773duy4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marinett :) wrote:
    Dzięki dziewczyny za podpowiedzi a tak z ciekawosci czy któras z Was prowadzi ciąże w klinice mimo odległości od Poznania wiekszej niż np. 50 km? Czy doradzono Wam prowadzwnie ciąży u siebie w miejscu zamieszkania?
    Ja np prowadzę w mieście 75km ode mnie. Tam też jeżdżę na szkołę rodzenia i tam mam zamiar rodzić ;).

    lukaszkowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martita92 wrote:
    Hej! Dziś byłam u wyjęcia szwów. Przy okazji badanie. Wszystko się dobrze goi. Czyli standardowo u mnie jak na psie 😉 kontrola za 7 tygodni🙂
    To dobrze :). Już nie boli? Dziewczynki jak?

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 6 maja 2021, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Wiekszosc lekarzy procz dr Sroki i dr Małka prowadzi ciąże w Invimedzie ;). Pytałam osobiście bo slyszalam o tym a raz jak czekalam to na korytarzu wisi plakat, że prowadzą. Raz na wlewie z Intralipidu lezala dziewczyna na ktg od dr Kusnierczak bo prowadziła u niej. Więc prowadzą na 100%.
    To dziwne, bo mi koordynatorka mówiła, że nie prowadzą 😄 a pytałam dwa razy 😂

    Danadana
‹‹ 843 844 845 846 847 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ