X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Amh 3,3. Pierwsze dawki miałam puregon 150 i orgalutran. Teraz mam zapisane puregon 200 + lametta i orgalutran.
    U nas podobnie. Jedna słomka zamrożonego nasienia z biopsji na wagę złota. Dlatego tez doktor przerwał stymulację, aby ruszyć z kopyta kolejnym razem z większymi dawkami. :) nieoczekiwanie dostałam hiperki i muszę przeczekać cykl. Kiedy wypada Ci @?
    Dla mnie ta Twoja hiperka to po prostu cud świata. I złośliwość losu. Nie dość, że mało jajców, to takie coś.
    Ehhh...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2021, 07:50

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bierzcie gorące kąpiele, proszę się napić winka i dołączać do mnie, bo ja już dzisiaj ostatni dzień lametty, a jutro wchodzi mój ulubieniec: orgalutran!
    :/
    Tak się denerwuję poniedziałkową wizytą, że nie macie pojęcia... (To znaczy pewne macie, bo wiem, że część z Was to przechodziła :D 😂) No, ale co będzie jak tam znowu miernota? Przecież biorę dawki jak dla konia już :D

    A poza tym będę gadać z doktorem, bo mi druga dawka szczepionki wypada na 2 czerwca i nie wiem czy to nie jest wskazanie do przełożenia transferu na czerwiec. Co prawda czytałam, że jak kobieta pomiędzy jedną, a drugą dawką zajdzie w ciąże to ma normalnie ją przyjąć, ale nie wiem czy tutaj nie ma jakichś przeciwskazań, więc będę z nim rozmawiać. :)

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 7 maja 2021, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mo_Nika wrote:
    Ile zarodkow mieliście? Zostały Wam jakieś ❄️?
    Nie, z 22 zapłodnionych jajeczek po 5 dobie został jeden.

    Danadana
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ogóle to słuchajcie tego, wczoraj koleżanka do mnie: kiedy się spotkamy i napijemy?
    A ja mówię, że nie piję.
    A ona: o matko dlaczego?
    A ja: ze względów zdrowotnych ( nie chciałam jej mówić, bo nie jesteśmy jakoś blisko)
    A ona: To życzę, żebyś jak najszybciej znowu mogła pić.

    😂😂😂😂😂😂😂

    No i co, podziękowałam, bo jakbym powiedziała, że właśnie powinna mi życzyć odwrotnie to by sie domyśliła.
    Tak to jest jak człowiek kręci :D

    Marzycielka7, kate2friend, Fisia lubią tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 7 maja 2021, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    A w ogóle to słuchajcie tego, wczoraj koleżanka do mnie: kiedy się spotkamy i napijemy?
    A ja mówię, że nie piję.
    A ona: o matko dlaczego?
    A ja: ze względów zdrowotnych ( nie chciałam jej mówić, bo nie jesteśmy jakoś blisko)
    A ona: To życzę, żebyś jak najszybciej znowu mogła pić.

    😂😂😂😂😂😂😂

    No i co, podziękowałam, bo jakbym powiedziała, że właśnie powinna mi życzyć odwrotnie to by sie domyśliła.
    Tak to jest jak człowiek kręci :D

    Haha jeeny, a powiedziala, ze mozecie spotkac się bez picia czy już nie bardzo? :D

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5988 9076

    Wysłany: 7 maja 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska 😂

    dobuska lubi tę wiadomość

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Haha jeeny, a powiedziala, ze mozecie spotkac się bez picia czy już nie bardzo? :D
    To było tylko czcze gadanie, bo mamy do siebie kilkaset kilometrów, więc wiesz.
    No, ale mimo wszystko.... 😂😂😂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja Ci Dobuska życzę żebyś nie mogła pić co najmniej przez najbliższe 10 miesięcy 😀. A tak swoją drogą to w naszym społeczeństwie straszne jest to jak ktoś odmawia picia. Rany, tyle razy się musiałam tłumaczyć za siebie. A jak mąż nie pił pół roku przed punkcja to już w ogóle masakra- 'a czemu', 'a co Ty', 'z nami się nie napijesz'? Teraz to samo, bo leci 29 t.c i już też nie pije w razie jakby zaczęły się skurcze, bóle i trzeba by było gdzieś jechać. To też nie potrafią zrozumieć bo przecież jeszcze tyle czasu 🥴. A różnie bywa.

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    To ja Ci Dobuska życzę żebyś nie mogła pić co najmniej przez najbliższe 10 miesięcy 😀. A tak swoją drogą to w naszym społeczeństwie straszne jest to jak ktoś odmawia picia. Rany, tyle razy się musiałam tłumaczyć za siebie. A jak mąż nie pił pół roku przed punkcja to już w ogóle masakra- 'a czemu', 'a co Ty', 'z nami się nie napijesz'? Teraz to samo, bo leci 29 t.c i już też nie pije w razie jakby zaczęły się skurcze, bóle i trzeba by było gdzieś jechać. To też nie potrafią zrozumieć bo przecież jeszcze tyle czasu 🥴. A różnie bywa.
    No dokładnie. Czasami po prostu musimy powiedzieć wprost jaka jest sytuacja, to wtedy rozumieją. Chociaż mojemu mężowi zdarza się napić ze mną wina, ale teraz podczas stymulacji alkohol odstawiony na 100%. On teraz to ma zakaz kąpieli, picia. :D No trudno. Ma wyniki jakie ma.

    Wiesz, ja też po części rozumiem tych ludzi, bo zawsze z nimi sie spotykaliśmy i alkohol był na tym stole. I oni nagle słyszą, że my nie i jest taka konsternacja. :D Wczoraj też zaprosili nas sąsiedzi i ja mówię do mojego, że przecież nie pijemy alkoholu i będą na nas dziwnie patrzeć, a mój bezproblemowy mąż mówi : to im powiemy i nie będą patrzeć.
    On to by z transparentem chodził po mieście, że IVF robimy. 😂😂😂

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No dokładnie. Czasami po prostu musimy powiedzieć wprost jaka jest sytuacja, to wtedy rozumieją. Chociaż mojemu mężowi zdarza się napić ze mną wina, ale teraz podczas stymulacji alkohol odstawiony na 100%. On teraz to ma zakaz kąpieli, picia. :D No trudno. Ma wyniki jakie ma.

    Wiesz, ja też po części rozumiem tych ludzi, bo zawsze z nimi sie spotykaliśmy i alkohol był na tym stole. I oni nagle słyszą, że my nie i jest taka konsternacja. :D Wczoraj też zaprosili nas sąsiedzi i ja mówię do mojego, że przecież nie pijemy alkoholu i będą na nas dziwnie patrzeć, a mój bezproblemowy mąż mówi : to im powiemy i nie będą patrzeć.
    On to by z transparentem chodził po mieście, że IVF robimy. 😂😂😂
    W sumie emek ma jakby racje bo gdyby tu było normalnie to powiedzenie czegoś takiego powinno być równoważne z leczeniem każdej innej choroby :/

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    onaona wrote:
    dobuska jak wyglada ta kwestia dofinansowania z lubuskiego( jestem zakfalifikowania)
    po naszej stronie platnosci leza na pewno leki i badania zlecone?czy za cos jeszcze placilas juz dadatkowo?

    Nam niektóre badania tez szły z dofinansowania a tez z lubuskiego

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    W sumie emek ma jakby racje bo gdyby tu było normalnie to powiedzenie czegoś takiego powinno być równoważne z leczeniem każdej innej choroby :/
    Dokładnie tak, i chciałabym otwarcie o tym mówić, ale boję się, bo wiem jak wielu jest niedouczonych przeciwników. Bo umówmy się, ale 99% przeciwników jest przeciwnych, bo opierają swoją wiedzę na bzdurach.
    Mój mąż ma w tyłku zdanie innych. Och, chciałabym być jak on czasami. :D

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Nie mylmy dofinansowania z refundacją. Dofinansowanie do procedury mam jedno, pełne. Jeśli będą środki to będę mogła się starać o drugie. Aczkolwiek ja mówię o lubuskim, nie wiem jak to działa w innych miastach. Natomiast refundacja to "łaska" z góry i dotyczy po prostu tańszych leków do stymulacji w trzech cyklach. Jeżeli ktoś wykorzystać te leki na przykład do inseminacji, to do in vitro nie dostanie.
    To jedno od drugiego niezależne.

    Dzięki za dokładne rozjaśnienie
    Ja tez z lubuskiego 😉

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Dzięki za dokładne rozjaśnienie
    Ja tez z lubuskiego 😉
    Nie ma za co, też na początku nie ogarnęłam co jest co. Jak ktoś nie potrzebuje, to się tym nie interesuje. :)

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dokładnie tak, i chciałabym otwarcie o tym mówić, ale boję się, bo wiem jak wielu jest niedouczonych przeciwników. Bo umówmy się, ale 99% przeciwników jest przeciwnych, bo opierają swoją wiedzę na bzdurach.
    Mój mąż ma w tyłku zdanie innych. Och, chciałabym być jak on czasami. :D
    No, niestety ludzie sa (nie wszyscy ale obawiam sie, ze wiekszosc) paskudni.
    Ja jeszcze nie urodzilam, malo kto interesuje sie czy dziecko zdrowe (i nie mowie o obcych czy przyjaciolach, ale o rodzinie) czy wszystko idzie dobrze.
    Co najwyzej komentuja moj wyglad slodkimi komentarzami i nic wiecej, ale to co ich interesuje to CHRZCINY. Kiedy impreza. To mnie dobija i niesamowicie dołuje. Ja tu drżę żeby małego sprowadzić w ogole jakos na ten świat a ludzie tylko jedno. A najwieksza beka, że my Jasia nie będziemy chrzcić.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mnie ludzie męczyli na różnych uroczystościach o picie to mówiłam raz, że nie piję dzisiaj (z podkreśleniem na dzisiaj) i czasami pomagało (no bo nie, że w ogóle tylko dziś 😁😆 ) a jak nie chcieli się odczepić to mówiłam, że miałam dzisiaj straszne rozwolnienie i jakoś nikt nie kontynuował tematu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Ja mam parę koleżanek, których spotkania na trzeźwo nie interesują, więc jak zaszłam w ciążę no to jakoś się nie widujemy... A jak mąż przez rok nie pił do operacji to wszyscy mu współczuli normalnie jakby mu zaraz mieli zrobić amputację nogi. 😆

    dobuska lubi tę wiadomość

    Danadana
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    mo_Nika mam ten sam zestaw 💪

    I ja mam taki zestaw 😉
    Lecimy na tych samych zestawach 😁

    mo_Nika lubi tę wiadomość

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    No, niestety ludzie sa (nie wszyscy ale obawiam sie, ze wiekszosc) paskudni.
    Ja jeszcze nie urodzilam, malo kto interesuje sie czy dziecko zdrowe (i nie mowie o obcych czy przyjaciolach, ale o rodzinie) czy wszystko idzie dobrze.
    Co najwyzej komentuja moj wyglad slodkimi komentarzami i nic wiecej, ale to co ich interesuje to CHRZCINY. Kiedy impreza. To mnie dobija i niesamowicie dołuje. Ja tu drżę żeby małego sprowadzić w ogole jakos na ten świat a ludzie tylko jedno. A najwieksza beka, że my Jasia nie będziemy chrzcić.
    U nas to samo z tymi chrzcinami, my nie planujemy, więc od razu ucinamy temat, że jak chcą dać prezent to bardzo proszę 😂 ale niestety, chrzcin nie będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2021, 09:54

    Danadana
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    U nas to samo z tymi chrzcinami, my nie planujemy, więc od razu ucinamy temat, że jak chcą dać prezent to bardzo proszę 😂 ale niestety, chrzcin nie będzie
    O to jest tez dobry tekst :D

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    No, niestety ludzie sa (nie wszyscy ale obawiam sie, ze wiekszosc) paskudni.
    Ja jeszcze nie urodzilam, malo kto interesuje sie czy dziecko zdrowe (i nie mowie o obcych czy przyjaciolach, ale o rodzinie) czy wszystko idzie dobrze.
    Co najwyzej komentuja moj wyglad slodkimi komentarzami i nic wiecej, ale to co ich interesuje to CHRZCINY. Kiedy impreza. To mnie dobija i niesamowicie dołuje. Ja tu drżę żeby małego sprowadzić w ogole jakos na ten świat a ludzie tylko jedno. A najwieksza beka, że my Jasia nie będziemy chrzcić.
    Kurcze, straszne jest to co mówisz... Ludzie mnie chyba nigdy nie przestaną zadziwiać.
    Chociaż nie wiem dlaczego mnie to dziwi, w pracy mam ze dwie osoby, z którymi nie mam wielkiej przyjaźni i wiem, że za moimi plecami wypytywały co u mnie, że chyba coś złego się stało. To dla nich pożywka.

‹‹ 845 846 847 848 849 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ