X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Dziewczyny, bierzcie gorące kąpiele, proszę się napić winka i dołączać do mnie, bo ja już dzisiaj ostatni dzień lametty, a jutro wchodzi mój ulubieniec: orgalutran!
    :/
    Tak się denerwuję poniedziałkową wizytą, że nie macie pojęcia... (To znaczy pewne macie, bo wiem, że część z Was to przechodziła :D 😂) No, ale co będzie jak tam znowu miernota? Przecież biorę dawki jak dla konia już :D

    A poza tym będę gadać z doktorem, bo mi druga dawka szczepionki wypada na 2 czerwca i nie wiem czy to nie jest wskazanie do przełożenia transferu na czerwiec. Co prawda czytałam, że jak kobieta pomiędzy jedną, a drugą dawką zajdzie w ciąże to ma normalnie ją przyjąć, ale nie wiem czy tutaj nie ma jakichś przeciwskazań, więc będę z nim rozmawiać. :)

    A czemu Orgalutran to Twój ulubieniec ?
    Ja tez mam go zapisanego ale ruszam z kopyta koło 10-11 maja jak panienka @ dostanie paszport na granicy 😂

    Jeśli chodzi o szczepienia ja szczepilam
    Się teraz druga dawką 2 dni temu i Pani doktor wręcz zalecała by się szczepić 😉

  • Róża29 Znajoma
    Postów: 29 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mialam transfer 3-dniowca, wczoraj 8dpt test pozytywny (pierwszy raz w zyciu!) a dziś krew na papierze... Czy to wróży niepowodzeniu Waszym zdaniem? Na bete chcialam isc jutro, ale chyba dzis pójdę, tylko czy to coś zmieni 😔

    kate2friend lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża29 wrote:
    Hej dziewczyny, mialam transfer 3-dniowca, wczoraj 8dpt test pozytywny (pierwszy raz w zyciu!) a dziś krew na papierze... Czy to wróży niepowodzeniu Waszym zdaniem? Na bete chcialam isc jutro, ale chyba dzis pójdę, tylko czy to coś zmieni 😔
    Ja mialam identyko.
    Klikam na wynik bety i dodatnia a w gatkach krew. Mialam krwiaka. To nie musi byc koniec :)

    Róża29 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja jak mnie ludzie męczyli na różnych uroczystościach o picie to mówiłam raz, że nie piję dzisiaj (z podkreśleniem na dzisiaj) i czasami pomagało (no bo nie, że w ogóle tylko dziś 😁😆 ) a jak nie chcieli się odczepić to mówiłam, że miałam dzisiaj straszne rozwolnienie i jakoś nikt nie kontynuował tematu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Ja mam parę koleżanek, których spotkania na trzeźwo nie interesują, więc jak zaszłam w ciążę no to jakoś się nie widujemy... A jak mąż przez rok nie pił do operacji to wszyscy mu współczuli normalnie jakby mu zaraz mieli zrobić amputację nogi. 😆

    Ja wszystko rozumiem. Z tym alkoholem to ludzie nie mogą ogarnąć.
    Aczkolwiek jak kiedyś usłyszałam, że współczują, że nie możemy pić to powiedziałam, że każdy ma swoje priorytety.
    Ja w ogóle odpowiadam już po chamsku, bo mnie te teksty już wkur***.
    Jakiś czas temu koleżanka mi pisze, że w ciąży i coś tam i do mnie taki tekst: no kochana Ty też mogłabyś się już postarać, bo latka nam lecą

    No i wiecie... Ręce i cycki opadły. Wiec ja do niej "ooo, chętnie, ale od kilku lat walczę z niepłodnością i nie mogę"
    Myślę, że do dzisiaj jest jej głupio....
    No cóż. Myślenie naprawdę nie boli.

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Kurcze, straszne jest to co mówisz... Ludzie mnie chyba nigdy nie przestaną zadziwiać.
    Chociaż nie wiem dlaczego mnie to dziwi, w pracy mam ze dwie osoby, z którymi nie mam wielkiej przyjaźni i wiem, że za moimi plecami wypytywały co u mnie, że chyba coś złego się stało. To dla nich pożywka.

    Jakbym czytała o sobie
    U mnie w pracy to niby gadają się śmieją a jak tylko coś się u Ciebie dzieje to juz biegają na fajkę ( ja nie palę wiec nie jestem osobą z kręgu zainteresowań)😉i obgadują ile wlezie
    Dlatego nauczyłam się juz milczeć 😁

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    A czemu Orgalutran to Twój ulubieniec ?
    Ja tez mam go zapisanego ale ruszam z kopyta koło 10-11 maja jak panienka @ dostanie paszport na granicy 😂

    Jeśli chodzi o szczepienia ja szczepilam
    Się teraz druga dawką 2 dni temu i Pani doktor wręcz zalecała by się szczepić 😉

    Bo on mnie boli. Ma tępą igłę i trzeba mocno rozmasować.

    No mi też doktor zalecał szczepienie, ale gdyby wszystko poszło dobrze, to druga dawka wypadałaby na początku ciąży. Jestem ciekawa jego zdania.

  • Róża29 Znajoma
    Postów: 29 27

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ja mialam identyko.
    Klikam na wynik bety i dodatnia a w gatkach krew. Mialam krwiaka. To nie musi byc koniec :)
    Dzięki! 😘 nie ukrywam, ze nadzieję jeszcze mam, ale sama nie wiem co o tym myslec, bo pierwszy raz jestem w takiej sytuacji...

  • kate2friend Autorytet
    Postów: 2547 3753

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez nie chcieliśmy mowic nikomu ze sie staramy, ale dzisiaj tesciowa przyszla akurat jK robilam zastrzyki z heparyny i prolutexu wiec sie domyslila ale nic nie powiedziala.

    thgfs65gpu8ocaxc.png
    2021.05.05 crio blastki 4BB
    5dpt bhcg 20,52; 7dpt bhcg 48,18; 9dpt bhcg 189,84; 13dpt bhcg 1726; 14dpt usg mamy pecherzyk ciazowy
    21dpt bhcg 20544,47 mIU/ml prog 12,87
    2021.05.29 (23dpt) usg mamy serduszko❤
    2021.06.15 usg dzidzia ma 2cm❤
    2021.07.08 usg dzidzia ma 6cm❤
    2021.08.05 usg dziewczynka 150g❤
    2021.09.03 usg ważę juz 330g❤
    2021.10.03 usg ważę 700g❤
    2021.12.22 usg ważę 2,8kg❤
    2022.01.10 3780g 53cm Ewelinka porod cc

    Mamy jeszcze 4❄❄❄❄
    2021.04.06 transfer blastki 4AB, 9dpt bhcg 0
    2020.03.19 Ania 52cm, 3680g
    2019.07.29 dzidzia 0,3cm ❤
    11dpt bhcg 959, 9dpt bhcg 354, 7dpt bhcg 81,76
    2019.07.08 FET 4AA godz 14:00 (EG)
    klz9f71xqupqgh4t.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Jakbym czytała o sobie
    U mnie w pracy to niby gadają się śmieją a jak tylko coś się u Ciebie dzieje to juz biegają na fajkę ( ja nie palę wiec nie jestem osobą z kręgu zainteresowań)😉i obgadują ile wlezie
    Dlatego nauczyłam się juz milczeć 😁
    Ja na własne oczy widziałam przez okno jak taka jedna pytała o mnie moją koleżankę. Ta druga jest lojalna i powiedziała mi o wszystkim, ale ta pierwsza mnie po prostu nie lubi, więc jak u mnie dzieje sie coś złego to wypytuje. ehhh

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate2friend wrote:
    Tez nie chcieliśmy mowic nikomu ze sie staramy, ale dzisiaj tesciowa przyszla akurat jK robilam zastrzyki z heparyny i prolutexu wiec sie domyslila ale nic nie powiedziala.
    U mnie prawie cała rodzina wie i duże grono znajomych. Mają powiedziane, że mają nie wypytywać o poszczególne etapy, bo mnie to wkurza, ale wiedzą i wspierają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Ja jak mnie ludzie męczyli na różnych uroczystościach o picie to mówiłam raz, że nie piję dzisiaj (z podkreśleniem na dzisiaj) i czasami pomagało (no bo nie, że w ogóle tylko dziś 😁😆 ) a jak nie chcieli się odczepić to mówiłam, że miałam dzisiaj straszne rozwolnienie i jakoś nikt nie kontynuował tematu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

    Ja mam parę koleżanek, których spotkania na trzeźwo nie interesują, więc jak zaszłam w ciążę no to jakoś się nie widujemy... A jak mąż przez rok nie pił do operacji to wszyscy mu współczuli normalnie jakby mu zaraz mieli zrobić amputację nogi. 😆
    Rozwaliło mnie to rozwolnienie 😀. Dobre!

    dobuska, Danadana lubią tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wie tak mało ludzi, że mało dostaję dziwnych pytań, ale szepty poboczne są.
    Najdziwniejsze było to jak znajoma myślała, że dostanę tabletkę i zajdę w ciążę. Ma któraś taką? 😅
    Ja alkoholu nie pijam więc problemu nie mam, ale podczas ostatniej stymulacji miałam hocki klocki jak ukrywać, że nie jem słodkiego. To byla Wielkanoc, po rodzinie góry ciast, a ja miałam zakaz jedzenia. Teściowa obrażona, że nie jem jej wypieków, a ja ściemniałam dookoła, że cukrzyca u mnie za rogiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak swoją drogą to mi najbardziej w kwestii dzieci dokuczali... Rodzice! Najbardziej nas tępili za to, że jeszcze ich nie mamy . Ale później jak się dowiedzieli o wszystkim to chyba do tej pory im głupio i teraz są mega wsparciem. Ale oprócz tego, że latka lecą i już czas, to najgorszy jest dla mnie tekst "będziesz miała dzieci to zobaczysz". Bo po pierwsze wtedy byłam na etapie, że może nigdy nie zobaczę, a po drugie jest to tłumaczenie OKROPNEGO zachowania tych dzieciaków. Sorry, ale mnie strasznie wkurza jak przychodzi do mnie ktoś z dziećmi np 8letnimi i kończy się to brudnymi ścianami, połamaną furtką, zerwaną zasłoną, potłuczonym dozownikiem na mydło... I ja słyszę "będziesz miała dzieci to zobaczysz". No nie, znam dużo dzieci i jednak niektóre potrafią żyć w domu...

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    U nas wie tak mało ludzi, że mało dostaję dziwnych pytań, ale szepty poboczne są.
    Najdziwniejsze było to jak znajoma myślała, że dostanę tabletkę i zajdę w ciążę. Ma któraś taką? 😅
    Ja alkoholu nie pijam więc problemu nie mam, ale podczas ostatniej stymulacji miałam hocki klocki jak ukrywać, że nie jem słodkiego. To byla Wielkanoc, po rodzinie góry ciast, a ja miałam zakaz jedzenia. Teściowa obrażona, że nie jem jej wypieków, a ja ściemniałam dookoła, że cukrzyca u mnie za rogiem.
    No widzisz, a ja na stymulacji zeżarłam lody!!! aaaaa!
    A tak serio, to myślę, że się świat nie zawali.

    Mam taką koleżankę. Napisała do mnie czy już jestem po zabiegu, a ja pytam jakim, a ona no zabiegu in vitro.
    Ludzie wierzą, że jedziemy do kliniki i tak:
    Ja: dzień dobry, poprosimy blastusia płci męskiej. Najlepiej, żeby miał talent do przedmiotów ścisłych, bo chcemy żeby był lekarzem.
    Pani na recepcji: oczywiście, proszę poczekać, poszukamy co mamy na stanie
    Ja: Jasne świetnie
    Pani na recepcji: czy mógłby być taki, co ma predyspozycje do zostania prawnikiem? Wszyscy lekarze się nam skończyli.
    Ja: Hmmm dobrze niech będzie, ale niech będzie brunetem z niebieskimi oczami.
    Pani: Jest taki! Zapraszam do gabinetu numer 10. Pan doktor da tabletki i wsadzi dzieciaka. Płatność kartą czy gotówką?

    No i tak to wygląda. tadam!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2021, 10:48

    lindalia, kate2friend, Marzycielka7, Fisia lubią tę wiadomość

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śmiechłam w głos na open space, Dobuska !😅😅😅😅

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No widzisz, a ja na stymulacji zeżarłam lody!!! aaaaa!
    A tak serio, to myślę, że się świat nie zawali.

    Mam taką koleżankę. Napisała do mnie czy już jestem po zabiegu, a ja pytam jakim, a ona no zabiegu in vitro.
    Ludzie wierzą, że jedziemy do kliniki i tak:
    Ja: dzień dobry, poprosimy blastusia płci męskiej. Najlepiej, żeby miał talent do przedmiotów ścisłych, bo chcemy żeby był lekarzem.
    Pani na recepcji: oczywiście, proszę poczekać, poszukamy co mamy na stanie
    Ja: Jasne świetnie
    Pani na recepcji: czy mógłby być taki, co ma predyspozycje do zostania prawnikiem? Wszyscy lekarze się nam skończyli.
    Ja: Hmmm dobrze niech będzie, ale niech będzie brunetem z niebieskimi oczami.
    Pani: Jest taki! Zapraszam do gabinetu numer 10. Pan doktor da tabletki i wsadzi dzieciaka. Płatność kartą czy gotówką?

    No i tak to wygląda. tadam!
    To w sumie przerażające, że niektórzy naprawdę mają taką wizję i wierzą, że tak się to dzieje 😌. Ale swoją drogą bardzo fajnie to napisałaś 😄.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Śmiechłam w głos na open space, Dobuska !😅😅😅😅
    Cieszę się, że rozbawiłam.:D

    Ale uwierzcie mi, że sama wkręciłam koleżankę, że będziemy wybierać cechy charakteru u tego dziecka i ona mi uwierzyła. :D

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 7 maja 2021, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    To w sumie przerażające, że niektórzy naprawdę mają taką wizję i wierzą, że tak się to dzieje 😌. Ale swoją drogą bardzo fajnie to napisałaś 😄.

    Pisanie jest częścią mojej pracy, więc czasami mi wychodzi. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2021, 11:03

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2021, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Pisanie jest częścią mojej pracy, więc czasami mi wychodzi. :D
    Ooo, super 🙂

    dobuska lubi tę wiadomość

  • Martita92 Autorytet
    Postów: 638 656

    Wysłany: 7 maja 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róża29 wrote:
    Hej dziewczyny, mialam transfer 3-dniowca, wczoraj 8dpt test pozytywny (pierwszy raz w zyciu!) a dziś krew na papierze... Czy to wróży niepowodzeniu Waszym zdaniem? Na bete chcialam isc jutro, ale chyba dzis pójdę, tylko czy to coś zmieni 😔
    Póki Cię nic nie boli nie panikuj. Zadzwoń najlepiej do lekarza. U mnie jak zaczęłam krwawić kazali powtórzyć betę żeby sprawdzić czy rośnie. Najlepiej zrób w tym samym labo żebys się nie denerwowała że jakieś przyrosty nie do końca są

    Róża29 lubi tę wiadomość

    08 - 2016 rozpoczęcie starań;
    06 - 2018 rozpoczęcie leczenia w InVimed
    19-10-2018 kriotransfer - nieudany
    21-11-2018 II kriotransfer - udany
    17-12-2018 bijące serduszko
    21-08-2019 przychodzi na świat Helenka
    16-07-2020 kriotransfer - nieudany
    17-08-2020 kriotransfer - udany
    28-04-2021 przychodzi na świat Antonina
‹‹ 846 847 848 849 850 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ