X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Nie, usg nie było robione. Lekarz stwierdził, że jeżeli do czerwca naturalnie nie uda się zajść w ciążę to zaczniemy myśleć o inseminacji.
    Troszke glupie bo z usg moglyby wyjsc zylaki i do czerwca byscie juz mieli termin na zabieg moze...
    A to byla wizyta u androloga?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 12:58

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoliNadzieja wrote:
    Gdybym wiedziała wszystko co wiem dzisiaj to sama bym przerwała tą stymulacje, ale ufałam i woerzyłam a na torbielki usłyszałam że "a takie małe to nam nie przeszkadzają". Zapisałam się do dr S na 8.06 i przenoszę dokumentację jestem ciekawa tylko czy jak on to wszystko zobaczy to jakoś skomentuje. Tak samo dziewczyny jak jest z estrofemem u Was po transferze? Uważam ze na moje poronienie przy 1 procedurze moglo miec ogromny wplyw to, że kazano mi zacząć odstawiać estrofem zbyt szybko bo już po 2 weryfikacji bety... 😔
    U nas estrofem odstawia sie po usg serduszkowym, bierzesz ile zostalo i koniec. Ale dziewczyny czasem przedluzaly bo strach byl odstawic. Ale 6, 7 tc to minimum.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate2friend wrote:
    Chcialam dzisiaj jechac ale mąż sie nie wyrobi zeby mnie zawiezc, zrobilam test i jak polazal szybciej druga kreske to juz jestem spokojniejsza i poczekam do jutrzejszej bety
    To dobrze, spokój najważniejszy :)
    Sama widzisz, że te testy tyle nam mówią co nic. Ich zaletą jest tylko to, że łatwo je dostać i zrobić, ale emocje później mogą zwalać z nóg niepotrzebnie :)
    A sprawdzasz równo po 48h, żeby policzyć przyrost?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Nie było mnie tu trochę, chyba z 2h nadrabiałam zaległości w forum :D
    Trzymam kciuki dziewczyny za Wasze stymulacje i punkcje! Zastrzykowe pierwsze koty za płoty, więc teraz już z górki pójdzie :D

    kate2friend i jak beta? rośnie? Trzymam kciuki!

    lukaszkowa, tak to zleciało! To prawda, niedawno wszystkie żyłyśmy Twoimi krwawieniami, a tu już rozmowy o porodzie! :)

    Mam jeszcze do Was pytanie - czy któraś z Was miała Accofil przepisany? Muszę go mieć na poniedziałkową wizytę. Gdzie go dostałyście? Mam receptę na 1 ampułkę, a wszędzie są pakowane po 5 lub 7.
    Ula miala Accofil ale pewnie kupowala gdzies obok siebie kolo Szczecina :(

    Kiedy transferujesz? 😌

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Troszke glupie bo z usg moglyby wyjsc zylaki i do czerwca byscie juz mieli termin na zabieg moze...
    A to byla wizyta u androloga?

    Nie, nie u androloga. Tak naprawdę cieszę się, że uciekliśmy od tamtego lekarza, nie czułam się tam zaopiekowana. Widać, że problem męski jakoś szczególnie go nie interesował, a nie umawialiśmy się na wizytę u androloga, bo wiedziałam, że przed nami wyprowadzka a chciałabym żebyśmy byli diagnozowani w jednym miejscu od A do Z. Jedynie tamten lekarz kazał zrobić przy badaniu nasienia dodatkowo fragmentację i HBA. Dlatego szukam miejsca, w którym się nami zajmą, nie będę musiała sama wymyślać potrzebnych badań itd. Jestem ciekawa czy wgl z takimi wynikami warto próbować z inseminacją...

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Nie, nie u androloga. Tak naprawdę cieszę się, że uciekliśmy od tamtego lekarza, nie czułam się tam zaopiekowana. Widać, że problem męski jakoś szczególnie go nie interesował, a nie umawialiśmy się na wizytę u androloga, bo wiedziałam, że przed nami wyprowadzka a chciałabym żebyśmy byli diagnozowani w jednym miejscu od A do Z. Jedynie tamten lekarz kazał zrobić przy badaniu nasienia dodatkowo fragmentację i HBA. Dlatego szukam miejsca, w którym się nami zajmą, nie będę musiała sama wymyślać potrzebnych badań itd. Jestem ciekawa czy wgl z takimi wynikami warto próbować z inseminacją...
    Te dodatkowe badania są spoko i zrobisz je w Invimedzie. Ale do androloga warto pójsc wlasnie ze wzgledu na usg.
    Ja jesli mam szczerze powiedziec, to nie wierze w inseminację szczegolnie przy problemach z nasieniem bo ono w tym zabiegu jest bardzo slabo obrabiane.
    Co innego jak nasienie super ale jest problem moze troche z owulka czy cos.
    Nie wiem tez czy robilas droznosc jajowodow?
    Jesli nie to do inseminacji w ogole nie podchodz.

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • kate2friend Autorytet
    Postów: 2547 3753

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    To dobrze, spokój najważniejszy :)
    Sama widzisz, że te testy tyle nam mówią co nic. Ich zaletą jest tylko to, że łatwo je dostać i zrobić, ale emocje później mogą zwalać z nóg niepotrzebnie :)
    A sprawdzasz równo po 48h, żeby policzyć przyrost?
    Tak zrobie jutro okolo 10tej tak jak wczoraj zeby wyszlo te 48h. Tylko w innym labie ale jak kiedys robilam progesteron to wyszly identycznie w kazdym

    Fisia lubi tę wiadomość

    thgfs65gpu8ocaxc.png
    2021.05.05 crio blastki 4BB
    5dpt bhcg 20,52; 7dpt bhcg 48,18; 9dpt bhcg 189,84; 13dpt bhcg 1726; 14dpt usg mamy pecherzyk ciazowy
    21dpt bhcg 20544,47 mIU/ml prog 12,87
    2021.05.29 (23dpt) usg mamy serduszko❤
    2021.06.15 usg dzidzia ma 2cm❤
    2021.07.08 usg dzidzia ma 6cm❤
    2021.08.05 usg dziewczynka 150g❤
    2021.09.03 usg ważę juz 330g❤
    2021.10.03 usg ważę 700g❤
    2021.12.22 usg ważę 2,8kg❤
    2022.01.10 3780g 53cm Ewelinka porod cc

    Mamy jeszcze 4❄❄❄❄
    2021.04.06 transfer blastki 4AB, 9dpt bhcg 0
    2020.03.19 Ania 52cm, 3680g
    2019.07.29 dzidzia 0,3cm ❤
    11dpt bhcg 959, 9dpt bhcg 354, 7dpt bhcg 81,76
    2019.07.08 FET 4AA godz 14:00 (EG)
    klz9f71xqupqgh4t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ula miala Accofil ale pewnie kupowala gdzies obok siebie kolo Szczecina :(

    Kiedy transferujesz? 😌
    Mam podgląd endometrium w poniedziałek i tego samego dnia też Accofil + Intralipid. Doktor oceni, kiedy transferujemy naszego 5-dniowca :)
    Tak coś obliczam i może wyjść to dopiero przyszły piątek, to się okaże czy endo dobre. A jakieś dodatkowe parametry/badania sprawdzałyście same przed transferem? Bo doktor nic nie kazał badać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Te dodatkowe badania są spoko i zrobisz je w Invimedzie. Ale do androloga warto pójsc wlasnie ze wzgledu na usg.
    Ja jesli mam szczerze powiedziec, to nie wierze w inseminację szczegolnie przy problemach z nasieniem bo ono w tym zabiegu jest bardzo slabo obrabiane.
    Co innego jak nasienie super ale jest problem moze troche z owulka czy cos.
    Nie wiem tez czy robilas droznosc jajowodow?
    Jesli nie to do inseminacji w ogole nie podchodz.

    Tak, robiłam w marcu, wszystko w porządku. Hormony u mnie także w porządku. Wg monitoringu owulacje mam, z resztą ja mam bardzo charakterystyczny ból owulacyjny, dużo śluzu, cykle regularne 26-30 dni. Teraz będzie już nasz 19 cykl starań i powoli tracę nadzieję, szczególnie że ja mam 26 lat, ale moja druga połówka już 36...

    I teraz nie wiem czy zapisać się na pierwszą wizytę niepłodnościową i później do androloga, czy może najpierw badanie nasienia?

    Którego lekarza polecacie?

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Mam podgląd endometrium w poniedziałek i tego samego dnia też Accofil + Intralipid. Doktor oceni, kiedy transferujemy naszego 5-dniowca :)
    Tak coś obliczam i może wyjść to dopiero przyszły piątek, to się okaże czy endo dobre. A jakieś dodatkowe parametry/badania sprawdzałyście same przed transferem? Bo doktor nic nie kazał badać.
    Nie, nic nie robiłam :)

    Fisia lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Nie, nie u androloga. Tak naprawdę cieszę się, że uciekliśmy od tamtego lekarza, nie czułam się tam zaopiekowana. Widać, że problem męski jakoś szczególnie go nie interesował, a nie umawialiśmy się na wizytę u androloga, bo wiedziałam, że przed nami wyprowadzka a chciałabym żebyśmy byli diagnozowani w jednym miejscu od A do Z. Jedynie tamten lekarz kazał zrobić przy badaniu nasienia dodatkowo fragmentację i HBA. Dlatego szukam miejsca, w którym się nami zajmą, nie będę musiała sama wymyślać potrzebnych badań itd. Jestem ciekawa czy wgl z takimi wynikami warto próbować z inseminacją...
    Nie wiem, czy nie szkoda czasu i $ na inseminację, przy słabym nasieniu. Ale w sumie jego jakość zawsze można poprawić, tylko to wymaga czasu. Badania ze spokojem zrobicie w Invimedzie.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Tak, robiłam w marcu, wszystko w porządku. Hormony u mnie także w porządku. Wg monitoringu owulacje mam, z resztą ja mam bardzo charakterystyczny ból owulacyjny, dużo śluzu, cykle regularne 26-30 dni. Teraz będzie już nasz 19 cykl starań i powoli tracę nadzieję, szczególnie że ja mam 26 lat, ale moja druga połówka już 36...

    I teraz nie wiem czy zapisać się na pierwszą wizytę niepłodnościową i później do androloga, czy może najpierw badanie nasienia?

    Którego lekarza polecacie?
    Ktorego lekarza polecamy - mozesz poczytac kilka postow wyzej. Srednio raz w tygodniu jest to pytanie :). Poszukaj troszke, duzo znajdziesz, na pewno na kogos sie zdecydujesz.

    Ja bym poszla do androloga zdecydowanie, ktory zrobi usg. Mozesz jednoczesnie klepnac termin do lekarza niepodlnosciowego.

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Nie wiem, czy nie szkoda czasu i $ na inseminację, przy słabym nasieniu. Ale w sumie jego jakość zawsze można poprawić, tylko to wymaga czasu. Badania ze spokojem zrobicie w Invimedzie.
    No niestety z tą poprawą to nie zawsze... My usilnie próbowaliśmy poprawiać nasienie. Mąż leczył się u dwóch andrologów, przechodził nawet jakiś zabieg, na suplementy wydaliśmy krocie... i jest jeszcze gorzej. :(
    Mam nadzieję, że przy moich marnych kilku Komorkach i jego nasieniu coś z tego wyjdzie. :(

    Ja ogólnie jestem bardzo sceptyczna wobec inseminacji. Może gdyby to było tańsze rozwiązanie, to jeszcze bym próbowała, ale porównując stosunek skuteczności do ceny... ehh...

    Fisia lubi tę wiadomość

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PoliNadzieja wrote:
    Witam dziewczyny, przychodzę do Was z Wrocławskiego Invimedu, jestem po 2 procedurach ivf, 3 transferach w tym hedno poronienie w 7tc. Dajemy sobie wraz z mężem jeszcze jedną szansę ale chcemy spróbować w innym miejscu i tu do Was moje pytanie: bardzo Was proszę, polećcie mi lekarza od ivf i od przypadków beznadziejnych 😉
    Dr Sroka ;) Ja też byłam beznadziejnym przypadkiem, ale w końcu się udało i mamy dwójkę słodkich bąbelków w domu

    PoliNadzieja, kate2friend, Marzycielka7 lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Tak, robiłam w marcu, wszystko w porządku. Hormony u mnie także w porządku. Wg monitoringu owulacje mam, z resztą ja mam bardzo charakterystyczny ból owulacyjny, dużo śluzu, cykle regularne 26-30 dni. Teraz będzie już nasz 19 cykl starań i powoli tracę nadzieję, szczególnie że ja mam 26 lat, ale moja druga połówka już 36...

    I teraz nie wiem czy zapisać się na pierwszą wizytę niepłodnościową i później do androloga, czy może najpierw badanie nasienia?

    Którego lekarza polecacie?

    Wiesz, owulacja i podstawowe hormony to jedno, ale są też inne badania, całkiem podstawowe już teraz, które doktor zleca na samym początku.
    No i badanie nasienia, numer jeden w tej całej zabawie.

    Ja bym zaczęła od badania nasienia i wizyty niepłodności owej. Jak doktor powie, że badanie jest nieciekawe, dodatkowo idziecie do androloga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 13:44

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saja wrote:
    Ja nie dbałam i miałam problem, bo mi blizna przerosła. Ostatecznie u mnie się sprawdziło najlepiej combo- cepan, a na to plastry silikonowe i z takim okładem chodziłam cała dobę, przy czym ja już na tym etapie walczyłam z przerostem. Na początek pewnie wystarczy sam cepan, jest skuteczny. Mobilizację robi fizjoterapeuta, ja osobiście byłam tylko raz, potem szczupakami blzine we własnym zakresie.
    Cepan od kiedy zaczęłaś stosować?

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Nie było mnie tu trochę, chyba z 2h nadrabiałam zaległości w forum :D
    Trzymam kciuki dziewczyny za Wasze stymulacje i punkcje! Zastrzykowe pierwsze koty za płoty, więc teraz już z górki pójdzie :D

    kate2friend i jak beta? rośnie? Trzymam kciuki!

    lukaszkowa, tak to zleciało! To prawda, niedawno wszystkie żyłyśmy Twoimi krwawieniami, a tu już rozmowy o porodzie! :)

    Mam jeszcze do Was pytanie - czy któraś z Was miała Accofil przepisany? Muszę go mieć na poniedziałkową wizytę. Gdzie go dostałyście? Mam receptę na 1 ampułkę, a wszędzie są pakowane po 5 lub 7.
    Kupowałam w Gemini 5 ampułek. Na sztuki chyba nie sprzedają

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Nie, usg nie było robione. Lekarz stwierdził, że jeżeli do czerwca naturalnie nie uda się zajść w ciążę to zaczniemy myśleć o inseminacji.
    To uciekajcie od takiego lekarza ;) musicie znaleźć naprawdę dobrego androloga, który wykona USG. Mój mąż też miał żylaki II stopnia, których dwóch konowałów (bo inaczej ich nie nazwę) nie widziało.

    Danadana
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No niestety z tą poprawą to nie zawsze... My usilnie próbowaliśmy poprawiać nasienie. Mąż leczył się u dwóch andrologów, przechodził nawet jakiś zabieg, na suplementy wydaliśmy krocie... i jest jeszcze gorzej. :(
    Mam nadzieję, że przy moich marnych kilku Komorkach i jego nasieniu coś z tego wyjdzie. :(

    Ja ogólnie jestem bardzo sceptyczna wobec inseminacji. Może gdyby to było tańsze rozwiązanie, to jeszcze bym próbowała, ale porównując stosunek skuteczności do ceny... ehh...
    Faktycznie, skuteczność inseminacji nie powala. A nasienie może się czasem inie poprawić, masz rację. Mojemu M się pogorszyło z 4% na 1% i ja spanikowałam. Suplami go zarzuciłam, odcięłam alkohol., dietę i tak mieliśmy zdrową. Ale wydaje mi się, że duży swój udział tu miała praca zdalna od ponad roku . Mimo to, doktor Sroka powiedział, żeby się tym w ogóle nie przejmować, bo oni wybiorą najlepszych zawodników :) I że przy inseminacji czy staraniach naturalnych faktycznie byłby to problem, ale nie przy IVF :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Nie, nic nie robiłam :)
    lukaszkowa, a Ty miałaś tylko jeden wlew z Accofilu? Ten przed transferem?

‹‹ 858 859 860 861 862 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ