X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    No to faktycznie daleko, Luboń jest ode mnie ok 190km. Ale w akcie desperacji, jak nie znajdziesz to jest u mnie w lodówce 😄. Ja nie miałam wlewu, tylko robiłam zastrzyki podskórnie do 9t.c. Kir mam Bx.
    To byłaś w lepszej sytuacji :) A zastrzyki zlecił Paśnik? Widziałam na innym forum, że przeważnie je zaleca.
    Ja postanowiłam polegać na 'naszej' immunolog z Invimedu i pojawiają się gdzieś obawy, że na te Kiry AA mam za mało leków. Ale jak tu wszystkie piszemy - natura nasza nie jest do końca odkryta, może zdarzy się cud :P
    Jak faktycznie okaże się, że nikt nie będzie chciał mi recepty zrealizować - odezwę się, Szczecin nie tak daleko :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Obawiam się, że żaden lekarz androlog nie zajmie się tę stroną psychologiczną :( więc jeśli faktycznie go to tak męczy to może pójdźcie razem do psychologa? Mój mąż bardzo długo sam przeżywał bezpłodność i nie chciał się z nikim dzielić przeżyciami, ale w końcu "przemielił" to sam ze sobą. Nie chciał korzystać z pomocy (ani mojej ani zewnętrznej), a być może byłoby mu łatwiej.

    Właśnie mój jest osobą, która musi sama w sobie to wszystko poukładać. Wizyta u psychologa jeżeli by nie chciał i tak by nic nie dała. Myślę, że jakbyśmy ruszyli z diagnostyka i widziałby, że są szanse na ciążę to jego nastawienie byłoby pozytywniejsze, a nie takie jak teraz. On jest osobą mocno stąpająca po ziemi i lekarz do którego miałby iść również musi tak być, żadnego ojojania, tylko fakty. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi 😊

  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Danadana, właśnie jak ktoś mi mówi o 16 lub 40 milionach plemników, to przypomina mi sie Wasz przypadek i Wasze 22 SZTUKI (dobrze pamiętam?) :)
    Taaak. Także dopóki faktycznie Wam nie powiedzą, że nie ma - to szanse zawsze są 😄

    Danadana
  • Danadana Autorytet
    Postów: 1465 839

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bindweef wrote:
    Właśnie mój jest osobą, która musi sama w sobie to wszystko poukładać. Wizyta u psychologa jeżeli by nie chciał i tak by nic nie dała. Myślę, że jakbyśmy ruszyli z diagnostyka i widziałby, że są szanse na ciążę to jego nastawienie byłoby pozytywniejsze, a nie takie jak teraz. On jest osobą mocno stąpająca po ziemi i lekarz do którego miałby iść również musi tak być, żadnego ojojania, tylko fakty. Mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi 😊
    No to tak samo jak mój mąż :) my chodziliśmy do Wawy, do dr Wolskiego. Polecałam go tu już sto razy, ale no jak widać - są potrzeby.

    Danadana
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Kasiu, super, że mała tak pięknie rośnie! <3

    A czy pamiętasz, ile ostatecznie miałaś komórek?

    Właśnie, dziewczyny, tak z ciekawości. Pytanie do tych, które miały słabą odpowiedź i nie było punkcji, pamiętacie ile udało się wyhodować za drugim razem?

    Mi w starej klinice pobrali 7 z czego zapłodnilo się 5 ale 2 były prawidłowe tylko 😏

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję dziewczyny za wszystkie odpowiedzi. Uwielbiam to forum, bo zawsze można liczyć na pomoc. W takim razie pozostała mi rozmowa z mężem i będę zapisywała nas do Invimedu. Mam nadzieję, że tam nam pomogą... 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    To byłaś w lepszej sytuacji :) A zastrzyki zlecił Paśnik? Widziałam na innym forum, że przeważnie je zaleca.
    Ja postanowiłam polegać na 'naszej' immunolog z Invimedu i pojawiają się gdzieś obawy, że na te Kiry AA mam za mało leków. Ale jak tu wszystkie piszemy - natura nasza nie jest do końca odkryta, może zdarzy się cud :P
    Jak faktycznie okaże się, że nikt nie będzie chciał mi recepty zrealizować - odezwę się, Szczecin nie tak daleko :D
    Ja mieszkam trochę od Szczecina, nie w samym ;). Tak, jeździłam do Paśnika i to on mi pilnował tych zastrzyków (robiłam morfologię co tydzień, wysyłałam mu a on dobierał jak często ma być zastrzyk)

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    Ja mieszkam trochę od Szczecina, nie w samym ;). Tak, jeździłam do Paśnika i to on mi pilnował tych zastrzyków (robiłam morfologię co tydzień, wysyłałam mu a on dobierał jak często ma być zastrzyk)
    Spotkajcie się w połowie drogi czyli w Pile i się we trzy spotkamy i będzie cudnie :D

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Spotkajcie się w połowie drogi czyli w Pile i się we trzy spotkamy i będzie cudnie :D
    Hihi! To by dopiero było! Może trochę Waszej energii ciążowej przeszłoby na mnie :D
    Zawsze, jak jestem w klinice, to się zastanawiam, czy któraś z pacjentek to nie Wy :P

    Mi się nie udało dodzwonić na żaden numer telefonu podany w internecie do Paśnika. Może wrócę do tego po pierwszym nieudanym transferze.

    dobuska lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Hihi! To by dopiero było! Może trochę Waszej energii ciążowej przeszłoby na mnie :D
    Zawsze, jak jestem w klinice, to się zastanawiam, czy któraś z pacjentek to nie Wy :P

    Mi się nie udało dodzwonić na żaden numer telefonu podany w internecie do Paśnika. Może wrócę do tego po pierwszym nieudanym transferze.
    Jeszcze na znanym lekarzu są zapisy z tego co wiem :)

    Ja w klinice juz nie bylam dlugo i pewnie nigdy nie bede ale zawsze jak przejezdzam to macham (do budynku) jak debil :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 15:54

    dobuska lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Spotkajcie się w połowie drogi czyli w Pile i się we trzy spotkamy i będzie cudnie :D
    No i to jest pomysł :). Mam rodzinę w Pile :)

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 11 maja 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ula30 wrote:
    No i to jest pomysł :). Mam rodzinę w Pile :)
    No i supcio, dajcie znac jak bedziecie :) popchamy wozki razem :)

    Ula30 lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Jeszcze na znanym lekarzu są zapisy z tego co wiem :)

    Ja w klinice juz nie bylam dlugo i pewnie nigdy nie bede ale zawsze jak przejezdzam to macham (do budynku) jak debil :D

    Tak, widziałam, ale nie ma żadnych wolnych terminów :)
    Hihi! masz im przecież za co machać!
    Piła nie tak daleko, ja z kolei mam rodzinę pod Szczecinem :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2021, 16:12

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 11 maja 2021, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuje Was od tygodnia i sprawa gdzie dostac 1 ampulke accofilu pomogła mi się odważyć i do Was dołączyć. Najpierw napisze, że dostałam 1 ampulke w aptece wielkopolskiej w Posum w Poznaniu.
    A teraz parę słów o mnie 😉 w zeszłym roku miałam 2 nieudane transfery w bocianie i w tym roku przenieśliśmy się do Invimedu. W kwietniu miałam punkcję u dr K. Mamy ❄️❄️ Teraz w czw będę mieć crio jednej blastki 3bb. Leczę sie u naszej invimedowej immunolozki. Mam kir AA, nawalone cytokiny. Nk nisko, ale za bardzo aktywne. Dostałam właśnie ten wlew z accofilu, encortolon i intralipid. I też mam te same wątpliwości co Fisia czy to nie za mało na te kiry...

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Podczytuje Was od tygodnia i sprawa gdzie dostac 1 ampulke accofilu pomogła mi się odważyć i do Was dołączyć. Najpierw napisze, że dostałam 1 ampulke w aptece wielkopolskiej w Posum w Poznaniu.
    A teraz parę słów o mnie 😉 w zeszłym roku miałam 2 nieudane transfery w bocianie i w tym roku przenieśliśmy się do Invimedu. W kwietniu miałam punkcję u dr K. Mamy ❄️❄️ Teraz w czw będę mieć crio jednej blastki 3bb. Leczę sie u naszej invimedowej immunolozki. Mam kir AA, nawalone cytokiny. Nk nisko, ale za bardzo aktywne. Dostałam właśnie ten wlew z accofilu, encortolon i intralipid. I też mam te same wątpliwości co Fisia czy to nie za mało na te kiry...
    Chyba już trochę późno żeby zmieniać leczenie ;). Zobaczysz jaki będzie efekt. Jeżeli (tfu, tfu) się nie uda, to przed kolejnym możesz jeszcze raz skonsultować się z immunologiem i ewentualnie to zmodyfikować.

    Geraltowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Tak, widziałam, ale nie ma żadnych wolnych terminów :)
    Hihi! masz im przecież za co machać!
    Piła nie tak daleko, ja z kolei mam rodzinę pod Szczecinem :D
    Świat jest mały ;).

    Fisia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    Podczytuje Was od tygodnia i sprawa gdzie dostac 1 ampulke accofilu pomogła mi się odważyć i do Was dołączyć. Najpierw napisze, że dostałam 1 ampulke w aptece wielkopolskiej w Posum w Poznaniu.
    A teraz parę słów o mnie 😉 w zeszłym roku miałam 2 nieudane transfery w bocianie i w tym roku przenieśliśmy się do Invimedu. W kwietniu miałam punkcję u dr K. Mamy ❄️❄️ Teraz w czw będę mieć crio jednej blastki 3bb. Leczę sie u naszej invimedowej immunolozki. Mam kir AA, nawalone cytokiny. Nk nisko, ale za bardzo aktywne. Dostałam właśnie ten wlew z accofilu, encortolon i intralipid. I też mam te same wątpliwości co Fisia czy to nie za mało na te kiry...

    Ja doszłam chyba do wniosku, że póki co-zaufam naszej pani immunolog. Czytałam, że niektórzy lekarze, tak jak Paśnik, stosują po transferze zastrzyki z Accofilu-tak jak miała Ula.
    Jeśli się nie uda teraz, zmienię immunologa. Mam jeszcze jednego mrozaczka.
    W Krakowie jest jeszcze doktor Sydor-dziewczyny na forum o Kirach go polecały i też leczy głównie Accofilem. Chyba łatwiej do niego się dostać.
    Ale nie ma co zapeszać, natura jest nieprzewidywalna :) Trzymam kciuki, Geraltowa, za czwartkowy transfer! :)

    Geraltowa lubi tę wiadomość

  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 11 maja 2021, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia wrote:
    Ja doszłam chyba do wniosku, że póki co-zaufam naszej pani immunolog. Czytałam, że niektórzy lekarze, tak jak Paśnik, stosują po transferze zastrzyki z Accofilu-tak jak miała Ula.
    Jeśli się nie uda teraz, zmienię immunologa. Mam jeszcze jednego mrozaczka.
    W Krakowie jest jeszcze doktor Sydor-dziewczyny na forum o Kirach go polecały i też leczy głównie Accofilem. Chyba łatwiej do niego się dostać.
    Ale nie ma co zapeszać, natura jest nieprzewidywalna :) Trzymam kciuki, Geraltowa, za czwartkowy transfer! :)

    O dobrze wiedzieć o dr Sydorze. Próbowałam się zapisać do Pasnika, ale mam wrażenie że to graniczy z cudem. Ufff masz rację trzeba zaufać nasz pani dr. Sama mówiła że Kir aa to nie wyrok i ma wiele ciąż z tym kirem. A Ty kiedy masz transfer? Ja miałam w piątek podany ten wlew z accofilu

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Geraltowa wrote:
    O dobrze wiedzieć o dr Sydorze. Próbowałam się zapisać do Pasnika, ale mam wrażenie że to graniczy z cudem. Ufff masz rację trzeba zaufać nasz pani dr. Sama mówiła że Kir aa to nie wyrok i ma wiele ciąż z tym kirem. A Ty kiedy masz transfer? Ja miałam w piątek podany ten wlew z accofilu
    Dokładnie, nie będzie tak łatwo, jak przy innych KIRach, ale to nie znaczy, że się w ogóle nie uda :) Też mam cytokiny pomieszane.
    Mam pogląd i wlew w poniedziałek. Wtedy doktor oceni, kiedy transfer. Pewnie wypadnie na piątek lub dopiero poniedziałek. Nie wiem, jakie powinny być czasowe odległości.
    Miałaś tego samego dnia Intralipid podany?
    Dzięki za polecenie apteki! Gemini do mnie dzwoniło i mówili, że pojedynczych ampułek nie ma już nigdzie w hurtowniach. Sprawdzę tę Wielkopolską :)

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 11 maja 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Danadana wrote:
    Na bank coś znajdą, skoro u nas przy martwych plemnikach wydobytych z biopsji i zamrożonych coś znaleźli :D to jak u męża plemniki są "na zewnątrz" to macie ogroooomneeeee szanse.
    Dziękuję! Budujesz mnie! <3

‹‹ 860 861 862 863 864 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ