Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną INVIMED POZNAŃ
Odpowiedz

INVIMED POZNAŃ

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10275

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Juz mam dwie pary krótkie i długie w zależności od pogody 🤣
    Jestem dumna!❤️

    Marzycielka7 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Chyba zbadam tego proga w sobotę..
    Ojeju, Dzudi, teraz mi głupio, bo źle napisałam. Sprawdziłam sobie wyniki i faktycznie Sroka po wizycie kazał zbadać progesteron. Przez to wszystko wyleciało mi z głowy. Od razu po wizycie szło się na pobranie krwi. Ale na cyklu z estradiolem chyba się nie zdarza, albo bardzo bardzo rzadko, żeby progesteron był nieodpowiedni. Poza tym, transfer miałam tydzień później, a od wizyty kazał brać już progesteron, wiec nie wiem, jak to już z nim jest.

  • Nerwusek92 Autorytet
    Postów: 410 191

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 23:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    penceence wrote:
    Fisia a dasz namiar na tego psychologa? :)
    Jasne! :)
    Wklejam linka do strony:
    http://www.psycholognieplodnosci.pl/
    To pani Ania, kiedyś przyjmowała w Poznaniu, jednak od pandemii przeszła na sesje online. Ja sobie je chwalę, bo zawsze mam godziny wieczorne, zakładam już często piżamę, robię herbatę i sobie rozmawiamy.
    Można do niej napisać maila, zawsze odpisuje.
    Na swojej stronie ma też dużo materiałów o niepłodności i invitro i poronieniach. Jest w temacie, zna wszelkie leki, etapy procedury, itp, wiec dużo łatwiej się rozmawia.

    Nerwusek92 lubi tę wiadomość

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    I tego się boję..

    Ja nie wiem jak to jest z krio
    Dziś tylko pytalam o cykl naturalny ze ma być do 1

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Jestem dumna!❤️

    Muaaaa:***

    dobuska lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy FET nie bada się proga. Sprawdza się tylko grubosc endo.
    Prog ponizej 1 wymagany jest do świeżego transferu.

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Geraltowa Autorytet
    Postów: 717 723

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi ja teraz w crio na sztucznym nie miałam nic badanego w klinice w dniu monitoringu endo. Zapytałam podczas tej wizyty w 12 dc czy zbadać proga dzień przed transferem to Pani dr powiedziała że mogę ale chyba rutynowo tego nie zalecają. Ja zbadałam bo w pierwszej procedurze dostałam okres mimo brania proga tydzień po transferach i podejrzewalam że ja coś słabo wchłaniam proga. Po zbadaniu proga na dzień przed transferem miałam nisko bo niecałe 8 i dołożyła mi doktorka duphaston.

    f2wlx1hpsub9oe3g.png
    Starania od 2016
    06-11.2020 3 x IUI ☹️ ICSI(2 transfery) ☹️
    Zmiana kliniki + badanie immunologii
    04.2021 IMSI Mamy ❄️❄️
    05.2021 transfer 3bb ❄️ z 5 doby (z akupunkturą, Clexane, wlewem z accofilu, intralipidem i encortolonem) 6dpt beta 45, 8dpt beta 149, 11dpt beta 507, 13dpt beta 1280, 25 dpt❤️
    21.11.2021 urodził się Kacper 1045 gram
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Przy FET nie bada się proga. Sprawdza się tylko grubosc endo.
    Prog ponizej 1 wymagany jest do świeżego transferu.

    Ufff! Sama się nakręcam, po co? Nie wiem. Chyba już tak mam. Jak nie endo to progesteron. Matko jedyna, co ja zrobię po transferze? Zwariuje 🙈

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Ufff! Sama się nakręcam, po co? Nie wiem. Chyba już tak mam. Jak nie endo to progesteron. Matko jedyna, co ja zrobię po transferze? Zwariuje 🙈

    Myśle ze wszystkie z Tobą zwariujemy czekając na Twoje poszczególne bety 😁😁😆

  • Marzycielka7 Autorytet
    Postów: 791 466

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nerwusek92 wrote:
    Oj jutro się dowiem czy będzie punkcja czy nie...


    Mocne ✊✊✊za jutrzejsza wizytę 🙃

    Nerwusek92 lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzudi wrote:
    Ufff! Sama się nakręcam, po co? Nie wiem. Chyba już tak mam. Jak nie endo to progesteron. Matko jedyna, co ja zrobię po transferze? Zwariuje 🙈
    Zawsze zrob sobie liste pytan do lekarza. Jak sam nie powie a tu cos przeczytaj to po prostu nie bierz sobie od razu do serca tylko spokojnie zapytaj koordynatorke. Jestes w dobrych rękach, wszystko bedzie dobrze :)

    Dzudi lubi tę wiadomość

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzycielka7 wrote:
    Myśle ze wszystkie z Tobą zwariujemy czekając na Twoje poszczególne bety 😁😁😆
    Hahaha nie będziecie miały ze mną lekko 😅

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
  • penceence Autorytet
    Postów: 624 1087

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fisia dziekuje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność tarczycy, AMH 9
    07.2018 drożność jajowodów ok
    09.2018 rozpoczęcie leczenia w Invimedzie
    28.02.19 Aniołek 12tc 💔 ciąża naturalna
    08.2020 pierwsze podejście do in vitro
    07.09.2020 transfer cb 💔
    12.10.2020 kolejny transfer + embryoglue
    beta: 7 dpt - 14, 9 dpt - 60, 11 dpt - 171, 14 dpt - 1175 Aniolek 8 tc 💔
    05.2021 drugie podejście
    10.06.2021 transfer cb 💔
    Immunologia - brak najważniejszych KIRów i komórki NK 20%
    09.2021 transfer ❄️❄️ accofil, intralipid, embryoglue, beta: 6dpt 41, 8dpt 93 11dpt 445 13dpt 1087 21dpt jest zarodek + krwiak 27dpt mamy ❤️
    4.06.2022 rodzi sie nasz syn 🥰
  • kate2friend Autorytet
    Postów: 2547 3753

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska gratuluję Ci pięknej bety, super przyrost rosnie silny niunius!!

    dobuska lubi tę wiadomość

    thgfs65gpu8ocaxc.png
    2021.05.05 crio blastki 4BB
    5dpt bhcg 20,52; 7dpt bhcg 48,18; 9dpt bhcg 189,84; 13dpt bhcg 1726; 14dpt usg mamy pecherzyk ciazowy
    21dpt bhcg 20544,47 mIU/ml prog 12,87
    2021.05.29 (23dpt) usg mamy serduszko❤
    2021.06.15 usg dzidzia ma 2cm❤
    2021.07.08 usg dzidzia ma 6cm❤
    2021.08.05 usg dziewczynka 150g❤
    2021.09.03 usg ważę juz 330g❤
    2021.10.03 usg ważę 700g❤
    2021.12.22 usg ważę 2,8kg❤
    2022.01.10 3780g 53cm Ewelinka porod cc

    Mamy jeszcze 4❄❄❄❄
    2021.04.06 transfer blastki 4AB, 9dpt bhcg 0
    2020.03.19 Ania 52cm, 3680g
    2019.07.29 dzidzia 0,3cm ❤
    11dpt bhcg 959, 9dpt bhcg 354, 7dpt bhcg 81,76
    2019.07.08 FET 4AA godz 14:00 (EG)
    klz9f71xqupqgh4t.png
  • Ma_gda Ekspertka
    Postów: 224 126

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Przy FET nie bada się proga. Sprawdza się tylko grubosc endo.
    Prog ponizej 1 wymagany jest do świeżego transferu.
    Ja mialm same mrozone transfery i zawsze badany progesteron przed, raz z powodu za wysokiego mialam odroczony transfer wiec na pewno przed FET tez sie bada (przynajmniej u dra S). Ale oczywiscie tylko przed zastrzykami, potem juz nie kazal mi sprawdzac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2021, 22:46

    Danadana lubi tę wiadomość

  • lukaszkowa Autorytet
    Postów: 2759 1866

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ma_gda wrote:
    Ja mialm same mrozone transfery i zawsze badany progesteron przed, raz z powodu za wysokiego mialam odroczony transfer wiec na pewno przed FET tez sie bada (przynajmniej u dra S). Ale oczywiscie tylko przed zastrzykami, potem juz nie kazal mi sprawdzac.
    Ah oki, to w takim razie ja nie mialam badania (na 90%)... nie wiem wiec jaka jest zasada. Sorry Dzudi :)

    👪🐶🌲
    Invimed Poznań
    Udana II procedura IVF, 4 transfer (Intralipid, Prograf, Encorton).
    Janek - 13/07/2021 4130g, 58cm szczęścia.
    Marzec 2023 - ciąża naturalna.
    Basia - 6/12/2023 3680g
  • Nerwusek92 Autorytet
    Postów: 410 191

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2023, 23:16

    Motyl12 lubi tę wiadomość

  • Ma_gda Ekspertka
    Postów: 224 126

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lukaszkowa wrote:
    Ah oki, to w takim razie ja nie mialam badania (na 90%)... nie wiem wiec jaka jest zasada. Sorry Dzudi :)
    Ogolnie to chyba nie we wszystkich klinikach przywiazuja do tego taka wage, ale u mnie dr rutynowo to robil - nie ze wzgledu na jakies szczegolne wskazania, po prostu jak przychodzilam na pierwszy podglad endo to zawsze wychodzilam z kartka na badanie progesteronu, ktory mial byc ponizej 1.

  • Dzudi Autorytet
    Postów: 5990 9077

    Wysłany: 1 czerwca 2021, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, będzie co ma być. Czy zbadam proga teraz czy nie i tak nic to nie zmieni 🤷‍♀️

    LJOgp2.png

    Starania od 2014r. ☹️

    INVIMED POZNAŃ

    IVF - maj 2021
    Rozpoczęcie stymulacji - 10.05
    PUNKCJA - 21.05 💉
    CRIOTRANSFER - 17.06 blastocysta 4AB 🍀 11dpt - beta <1,2 mIU 💔

    20 LIPIEC21' - transfer blastek 4bb i 3bb 🍀 - 5dpt⏸️, 6dpt - bhcg 24 mIU/ml🍀 8dpt - bhcg 91 mIU/ml🍀 9dpt - bhcg 149mIU/ml🍀 11dpt - bhcg 332,2mIU/ml🍀 13dpt - bhcg 769mIU/ml🍀15dpt - bhcg 2120mIU/ml🍀
    16dpt - pęcherzyk ciążowy 7,7mm z ciałkiem żółtkowym 🍀
    21dpt - bhcg 22tys+ 🍀
    27dpt - 6mm👶 i bijące❤️
    35dpt - 7t5d - 1,26mm👶
    12t5d - 6,5cm 👶 156ud/min ❤️ Chłopak? 💙 I PRENATALNE
    13t6d - 90g 👶
    15t0d - 118g 👶
    17t0d - 177g 👶 SYN 💙
    17t6d - 200g 👶
    21t1d - 423g 👶 II PRENATALNE
    21t6d - 500g 👶
    24t5d - 804g 👶
    26t6d -1100g👶
    30t6d -1650g👶
    32t6d -1900g👶
    34t6d -2500g👶
    36t6d -2750g👶
    38t6d -3400g👶

    Alex
    08.04.2022
    9:04
    3760g ❤️
‹‹ 978 979 980 981 982 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ