X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • listopad 2020 Koleżanka
    Postów: 43 30

    Wysłany: 12 stycznia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jeszcze troche... Dopiero w piątek za tydzień będę wiedziała ile mamy zarodków

  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2204 1675

    Wysłany: 12 stycznia, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    listopad 2020 wrote:
    Czyli jeszcze troche... Dopiero w piątek za tydzień będę wiedziała ile mamy zarodków

    A która to wasza procedura?:) ile poprzednio mieliście zarodków:)?

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> Szczepienia

    28.05 histeroskopia+ CD138 -✅

    Szczepienia limfocytami męża strat
    22.07 I ✅
    12.08 II ✅
    02.09 III ✅
  • listopad 2020 Koleżanka
    Postów: 43 30

    Wysłany: 12 stycznia, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprzednim razem było 10 jajeczek. Transfer miałam dwa dni po punkcji i była lipa mieliśmy tylko jednego mrozaczka i się udało! Dlatego ciesze sie, ze zostal odroczony bo chociaz zobaczymy co wyjdzie po tych 5 dobach a taki swiezy nie wiadomo czy by odpadl, czy cos sie nie udalo...Mówiłam sobie, ze już nigdy więcej przez to nie chce przechodzić, ze może bym się skusiła na sam transfer gdyby zostały nam zarodki... i co? Właśnie leżę z bólem brzucha dwa dni po punkcji 😂 Ale już się śmieje do męża, wyjdzie czy nie to już ostatni raz 😁 przecież mamy już jeden cud więc jestem szczęśliwa 😊 mam tylko rozkminy co będzie jak zostaną zarodki i będę mieć z tylu głowy, ze gdzieś tam sobie czekają... chociaż jak się czeka na wyniki od embriologa to jakoś boję się, ze wyjdzie ogólna lipa...

  • Karolinaaa28 Autorytet
    Postów: 452 314

    Wysłany: 12 stycznia, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    No właśnie myślę nad tym :/ i kombinuje, czy można inne badanie zrobić (inną metodą)...
    To badanie do tanich nie należy, teraz jest też promocja prawie 2tys. kosztuje. A wynik po 15-16 tyg to późno bardzo. I tyle czasu czekać 😳

    Ja zapisana jestem na pobranie krwii do papy tydzień przed usg, aby na wizycie już był wynik i doktor mogła wszystko ogarnąć za jednym zamachem.

    Powiedzcie mi jeszcze czy badanie prenatalne jest robione przez brzuch? Czy jeszcze dopochwowo?


    Ja mialam i przez brzuch i dopochwowo. Lekarz nie mógł dokładnie zbadać małego i zdecydował że jeszcze spróbuję dopochwowo i wtedy miał lepszy obraz.

  • Karolinaaa28 Autorytet
    Postów: 452 314

    Wysłany: 12 stycznia, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polcia wrote:
    Witam po długiej przerwie.
    Chciałabym wrócić po rodzeństwo.
    Więc, zastanawiam się którego lekarza wybrać?
    Czy któraś z Was leczy się i doktor Omieciny?

    Byłam pacjentka dr. Omieciny w 2020r i prowadziła moja ciążę po udanym ivf :)

    Ścigacz lubi tę wiadomość

  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 322 136

    Wysłany: 13 stycznia, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    A ja miałam tel z laboratorium w którym miałam robić nifty pro i przez accofil muszę odczekać 4 tyg😳 aby wynik był miarodajny 😔 i nie wiem czy ma sens tak późno to badanie robić ☹️ bo najszybciej w 14 tygodniu mogłabym je wykonać ☹️ oprócz tego zapisana jestem na usg i papa, ale jakoś mnie ta statystyka nie przekonuje dokońca..

    I nie wiem co teraz 😔

    Bunkierka czy immuno nie kazal ci odstawic accofilu w 9 tygodniu? Mi pasnik kazal odstawic w 9 bo w 10 zaczyna funkcjonowac sledziona dziecka i produkowac krwinki. W sumie to sie bałam odstawić tak szybko ale bałam sie też brać dłużej zeby maluchowi niczego nie zaburzyć. Robilam nifty w 10 +4 tygodniu czyli troche ponad tydzień po odstawieniu accofilu.jak rezerwowalam test to bralam accofil jeszcze i informowalam o tym ale dostalam informacje ze przed badaniem mam odstawic jedynie heparyne bo ona zaburza wynik.
    Wiem ze dziewczyny biora accofil do 12 czasem 14 tyg przy poronieniach na wszesniejszym etapie. U mnie accofil bardziej byl chyba na zagniezdzenie to moze dlatego 9 tydzien i koniec.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia, 01:10

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA 💔
    Maj 2024 2IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️ This
    39+0 CC. jest z nami 4.400 kg i 57cm szczescia! ❤️❤️❤️
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 13 stycznia, 01:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hydrourea wrote:
    Bunkierka czy immuno nie kazal ci odstawic accofilu w 9 tygodniu? Mi pasnik kazal odstawic w 9 bo w 10 zaczyna funkcjonowac sledziona dziecka i produkowac krwinki. W sumie to sie bałam odstawić tak szybko ale bałam sie też brać dłużej zeby maluchowi niczego nie zaburzyć. Robilam nifty w 10 +4 tygodniu czyli troche ponad tydzień po odstawieniu accofilu.jak rezerwowalam test to bralam accofil jeszcze i informowalam o tym ale dostalam informacje ze przed badaniem mam odstawic jedynie heparyne bo ona zaburza wynik.
    Wiem ze dziewczyny biora accofil do 12 czasem 14 tyg przy poronieniach na wszesniejszym etapie. U mnie accofil bardziej byl chyba na zagniezdzenie to moze dlatego 9 tydzien i koniec.

    Mam zalecenie, aby brać do końca 10 tyg. Także jeszcze 3 dawki mi zostały 🤷 taką informację dostałam z testdna. Może inne konsultantki nie wnikały, nie wiem. Ja takie info dostałam zwrotne 🤷 także możliwe że będę robić to dodatkowe badanie w invimedzie. Jest tańsze, inna metoda i chyba aż tyle nie sprawdza, ale na pewno te podstawowe choroby genetyczne 🤔 muszę jeszcze sprawdzić opis sanco i porównać te 3 oferty🤔 bo w badaniu papa, pewnie wyjdzie statystycznie wysoki poziom chorób, ze względu na in vitro i wiek🤔

    💓 39+0

    age.png
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2204 1675

    Wysłany: 13 stycznia, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka a co in vitro ma do papa? Wiek owszem ale im vitro pierwsze słyszę:)

    Hydrourea, Ścigacz lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> Szczepienia

    28.05 histeroskopia+ CD138 -✅

    Szczepienia limfocytami męża strat
    22.07 I ✅
    12.08 II ✅
    02.09 III ✅
  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 322 136

    Wysłany: 13 stycznia, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Mam zalecenie, aby brać do końca 10 tyg. Także jeszcze 3 dawki mi zostały 🤷 taką informację dostałam z testdna. Może inne konsultantki nie wnikały, nie wiem. Ja takie info dostałam zwrotne 🤷 także możliwe że będę robić to dodatkowe badanie w invimedzie. Jest tańsze, inna metoda i chyba aż tyle nie sprawdza, ale na pewno te podstawowe choroby genetyczne 🤔 muszę jeszcze sprawdzić opis sanco i porównać te 3 oferty🤔 bo w badaniu papa, pewnie wyjdzie statystycznie wysoki poziom chorób, ze względu na in vitro i wiek🤔

    A jaka masz dawke accofilu? Tez mialam pappe dodatkowo i wyszlo wszystko ok. Plus prenatalne. Z pappa wiem ze jak palisz papierosy to moze wyjsc niby jakies ryzyko no i wiek. Invitro nie ma z tym nic wspolnego napewno. Z niftami mi pielegniarka przyjechala do domu pobrac krew i zaznaczyla ze jedynie heparyna zaburza wynik. Tylko ze ja mialam ponad 20 % wolnego dna plodu czyli dosc spora ilosc do zrobienia tego badania. Teoretycznie jak accofil zaburzyłby nifty to inne badania nieinwazyjne z krwi raczej tym bardziej. Bo każde wiaza sie z badaniem dna plodu z krwi matki. Troche mi to sensu w ogole nie ma ale nie znam sie 🤷‍♀️🤷‍♀️

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA 💔
    Maj 2024 2IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️ This
    39+0 CC. jest z nami 4.400 kg i 57cm szczescia! ❤️❤️❤️
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8947 7738

    Wysłany: 13 stycznia, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka a orz d biopsja endometrium odstawiałaś plaqenil?

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 13 stycznia, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hydrourea wrote:
    A jaka masz dawke accofilu? Tez mialam pappe dodatkowo i wyszlo wszystko ok. Plus prenatalne. Z pappa wiem ze jak palisz papierosy to moze wyjsc niby jakies ryzyko no i wiek. Invitro nie ma z tym nic wspolnego napewno. Z niftami mi pielegniarka przyjechala do domu pobrac krew i zaznaczyla ze jedynie heparyna zaburza wynik. Tylko ze ja mialam ponad 20 % wolnego dna plodu czyli dosc spora ilosc do zrobienia tego badania. Teoretycznie jak accofil zaburzyłby nifty to inne badania nieinwazyjne z krwi raczej tym bardziej. Bo każde wiaza sie z badaniem dna plodu z krwi matki. Troche mi to sensu w ogole nie ma ale nie znam sie 🤷‍♀️🤷‍♀️

    Myślałam, że in vitro ma znaczenie 🤔 jak nie to dobrze. I accofil zaburza przecież wyniki głównie morfologii. I ogólnie działa na organizm, bo ma za zadanie oszukać nasz organizm, aby nie odrzucał i nie atakował Kropka, a stosuję się ten lek głównie do przeszczepów, czyli nasz Kropek to taki mały organizm z obcymi (partnera) genami i lek ma sprawić, aby organizm nasz go zaakceptował.

    Co do nifty taką dostałam informację od nich. A pytałam kilka razy, czy aby na pewno. 🤷 I heparyna nie zaburza wyniku, chodzi o to, aby krew nie była zbyt rozrzedzona, aby jak najwięcej dna dziecka wyłapać, aby móc bez większych problemów zrobić badanie. A jak krew jest zbyt rzadka to może być trudniejsze to do wykonania.

    💓 39+0

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 13 stycznia, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Bunkierka a orz d biopsja endometrium odstawiałaś plaqenil?

    Nie. Odstawiłam tylko jak brałam antybiotyki :) A przynajmniej tak rematolog kazała zrobić. I jak skończyłam brać antybiotyki to wróciłam normalnie do leku.

    Kiedy masz to badanie?

    💓 39+0

    age.png
  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 322 136

    Wysłany: 13 stycznia, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem nie wnikam widocznie gdzies jest jakies sprzeczne info ale idac tym tropem zadne badanie prenatalne nie ma sensu z accofilem wiec moze odczekaj ze wszystkim do 14 tygodnia faktycznie. Chociaz ja bym psychicznie nie wytrzymala tyle czasu czekać. Morfologia wraca do normy po max 2 dniach od wziecia dawki ale to pewnie tez od dawki zalezy. Ja mialam 1/4 ampulki co 3 dzień i granulocyty mialam jedynie lekko podwyzszone a leukocyty jedynie do 7 tysiecy max.Reszta wszystko bylo w normie. Co mnie przerażało ze accofil na mnie w ogole nie działa i ze chyba bedziemy zwiekszac dawke ale Pasnik tego nie zrobił 🤷‍♀️😳 te wyniki mialam 12h po dawce bo potem wszystko wracalo do normy, i kilka razy wyslalam prawidlowa morfologie pasnikowi i prosil zeby robic 12 h po wieczornej dawce bo potem to sensu nie ma 🤷‍♀️ a w 9+1 nie zmniejszając dawki go odstawiłam z dnia na dzień. Wyslalam morfo i napisał ze to byla ostatni dawka, zeby sie nie martwic i ze wszystko bedzie ok. 🤷‍♀️

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA 💔
    Maj 2024 2IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️ This
    39+0 CC. jest z nami 4.400 kg i 57cm szczescia! ❤️❤️❤️
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 13 stycznia, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hydrourea wrote:
    Nie wiem nie wnikam widocznie gdzies jest jakies sprzeczne info ale idac tym tropem zadne badanie prenatalne nie ma sensu z accofilem wiec moze odczekaj ze wszystkim do 14 tygodnia faktycznie. Chociaz ja bym psychicznie nie wytrzymala tyle czasu czekać. Morfologia wraca do normy po max 2 dniach od wziecia dawki ale to pewnie tez od dawki zalezy. Ja mialam 1/4 ampulki co 3 dzień i granulocyty mialam jedynie lekko podwyzszone a leukocyty jedynie do 7 tysiecy max.Reszta wszystko bylo w normie. Co mnie przerażało ze accofil na mnie w ogole nie działa i ze chyba bedziemy zwiekszac dawke ale Pasnik tego nie zrobił 🤷‍♀️😳 te wyniki mialam 12h po dawce bo potem wszystko wracalo do normy, i kilka razy wyslalam prawidlowa morfologie pasnikowi i prosil zeby robic 12 h po wieczornej dawce bo potem to sensu nie ma 🤷‍♀️ a w 9+1 nie zmniejszając dawki go odstawiłam z dnia na dzień. Wyslalam morfo i napisał ze to byla ostatni dawka, zeby sie nie martwic i ze wszystko bedzie ok. 🤷‍♀️

    Nie mówię, że każde badanie zakłóca. Bo zależy pewnie to od metody obróbki. Na nifty pro działa bo ma w sobie substancję : filgrastym, który jest z grupy glikoprotein, czyli analog ludzkiego czynnika stymulującego i to może zakłócać wynik. Tego badania nie możesz wykonać jak niedawno miałaś transfuzję krwii, przeszczep, czy brałaś leki na choroby nowotworowe. Tak było w tej ulotce co dostałam.
    I póki co dostałam informację z invimedu, że ich badanie prenatalne mogę wykonać, mimo brania accofilu. Więc jakaś opcja już jest. Ale chce to jeszcze z lekarzem prowadzącym omówić.

    Ja do końca 10 tygodnia mam brać ten lek i mam większą dawkę, bo 1/3 amp co 72h. I też odstawić z dnia na dzień 🤷 zostały mi jeszcze 3 zastrzyki. Także już nie wiele. Co do komunikacji. Wolę napisać na forum, aby dziewczyny miały szansę same dopytać u źródła. Ja byłam bardzo wnikliwa. Mówiłam, że ten lek trochę wpływa na morfologię, ale reszta badań wychodzi ok. A mimo to dostałam taką zwrotną informacje 🤷 także wiem, że sama tyle czasu czekać nie zamierzam. Także najpewniej z tego badania nie skorzystam. Bo też nie chciałabym żyć w świadomości, że wynik może być zafałszowany. 🤷

    💓 39+0

    age.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8947 7738

    Wysłany: 13 stycznia, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Nie. Odstawiłam tylko jak brałam antybiotyki :) A przynajmniej tak rematolog kazała zrobić. I jak skończyłam brać antybiotyki to wróciłam normalnie do leku.

    Kiedy masz to badanie?

    We wtorek. Ale odstawiłam żeby nie zaburzał wyniku. Kilka dni wytrzymam bez leku.

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 322 136

    Wysłany: 13 stycznia, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka wrote:
    Nie mówię, że każde badanie zakłóca. Bo zależy pewnie to od metody obróbki. Na nifty pro działa bo ma w sobie substancję : filgrastym, który jest z grupy glikoprotein, czyli analog ludzkiego czynnika stymulującego i to może zakłócać wynik. Tego badania nie możesz wykonać jak niedawno miałaś transfuzję krwii, przeszczep, czy brałaś leki na choroby nowotworowe. Tak było w tej ulotce co dostałam.
    I póki co dostałam informację z invimedu, że ich badanie prenatalne mogę wykonać, mimo brania accofilu. Więc jakaś opcja już jest. Ale chce to jeszcze z lekarzem prowadzącym omówić.

    Ja do końca 10 tygodnia mam brać ten lek i mam większą dawkę, bo 1/3 amp co 72h. I też odstawić z dnia na dzień 🤷 zostały mi jeszcze 3 zastrzyki. Także już nie wiele. Co do komunikacji. Wolę napisać na forum, aby dziewczyny miały szansę same dopytać u źródła. Ja byłam bardzo wnikliwa. Mówiłam, że ten lek trochę wpływa na morfologię, ale reszta badań wychodzi ok. A mimo to dostałam taką zwrotną informacje 🤷 także wiem, że sama tyle czasu czekać nie zamierzam. Także najpewniej z tego badania nie skorzystam. Bo też nie chciałabym żyć w świadomości, że wynik może być zafałszowany. 🤷


    Reguły nie ma 🤷‍♀️ a wyjątki zawsze będą wiec to kwestia indywidualna. Kazde badanie ma jakis margines błędu i nigdy nie da 100% pewnosci niestety 🤷‍♀️ a u nas ta niepewnosc chyba zawsze bedzie juz do konca ciazy a potem po niej 😢 powodzenia mimo wszystko! ;)

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA 💔
    Maj 2024 2IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️ This
    39+0 CC. jest z nami 4.400 kg i 57cm szczescia! ❤️❤️❤️
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8947 7738

    Wysłany: 13 stycznia, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam acofil do 12 tygodnia. Duże dawki, leukocyty 65 tys. Moja morfologia po 3 dniach wciąż utrzymywała ja na poziomie 20 tys.
    Gdy pytałam o nifty to też Panie robiły wywiad i skończyło się na tym, że wynik może być zaburzony ale nagle nie wyjdą dodatkowe choroby u płodu, bardziej ryzyka wzrastania płodu czy przedwczesnego porodu. Skończyło sie na zasadzie, że badanie wyjdzie ale może być zakłócone i robię je z tym marginesem błędu. Ja się w końcu nie zdecydowałam. Pappa i USG wyszło ok. Ale np w pappa ryzyko hiporrofi miałam niskie 1:300 a córka urodziła się w 40 tyg z wagą 2,5 kg więc ma klepnieta skrajną hoporrofie poniżej 3 centyla. Ale teraz prawie 3 latka nie odstaje od rówieśników. Jest dość wysoka choć szczupła, nigdy nie miała niemowlęcych fałdek.
    No i ma niedoczynność tarczycy mimo że moje wyniki przez całą ciążę były książkowe, sprawdzane co 3 tygodnie.

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Polcia Znajoma
    Postów: 28 29

    Wysłany: 13 stycznia, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesna wrote:
    Cześć,
    Moim zdaniem wszystko zależy od tego czy będziecie zaczynać procedurę od nowa czy macie już zarodki. Jeśli będziecie zaczynać od nowa to polecałabym wszystkich poza dr O. Moja przyjaciółka była u niej i książkowo zepsuła jej całą stymulację, nie pobrała jej komórek z lewego jajnika twierdząc, że go nie widzi. Nie radzi sobie z większymi problemami, przyjaciółka sama na własną rękę robiła wszystkie badania dodatkowe, bo ona na nic nie kierowała i nic nie polecała🤷‍♀️ Ja jestem u doktor K. Najlepsi to chyba dr G i dr Ż, dr L też chyba jest dobry. To oczywiście tylko moje zdanie i mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam...



    Mamy jeszcze 3 zarodki z poprzedniej procedury.
    U mnie nie ma problemu z zajściem w ciążę.
    Wcześniej była u doktor Anety ale zaś doktor Omiecina prowadziła moja ciążę już po opuszczeniu kliniki.
    Przy prowadzeniu ciąży nie miałam żadnych zastrzeżeń do doktor, ale chciałam poznać opinie Was tutaj.

  • Hydrourea Autorytet
    Postów: 322 136

    Wysłany: 13 stycznia, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja brałam acofil do 12 tygodnia. Duże dawki, leukocyty 65 tys. Moja morfologia po 3 dniach wciąż utrzymywała ja na poziomie 20 tys.
    Gdy pytałam o nifty to też Panie robiły wywiad i skończyło się na tym, że wynik może być zaburzony ale nagle nie wyjdą dodatkowe choroby u płodu, bardziej ryzyka wzrastania płodu czy przedwczesnego porodu. Skończyło sie na zasadzie, że badanie wyjdzie ale może być zakłócone i robię je z tym marginesem błędu. Ja się w końcu nie zdecydowałam. Pappa i USG wyszło ok. Ale np w pappa ryzyko hiporrofi miałam niskie 1:300 a córka urodziła się w 40 tyg z wagą 2,5 kg więc ma klepnieta skrajną hoporrofie poniżej 3 centyla. Ale teraz prawie 3 latka nie odstaje od rówieśników. Jest dość wysoka choć szczupła, nigdy nie miała niemowlęcych fałdek.
    No i ma niedoczynność tarczycy mimo że moje wyniki przez całą ciążę były książkowe, sprawdzane co 3 tygodnie.

    No u mnie był wywiad ale ja juz accofilu nie brałam od ponad 1,5 tygodnia i to powiedziałam wyraznie i moze dlatego dostałam info ze to nie ma wpływu na badanie bo morfologie juz od dawna miałam w normie i ten lek byl odstawiony. Jedyne zalecenia dostalam z heparyna , odstawilam ja 48h przed badaniem. Mozliwe ze gdybym nadal brala accofil tez by mi powiedzieli ze wynik moze być zaburzony 🤷‍♀️ tylko ze u mnie ten accofil tym razem nie powodowal takich zawirowan w morfo jak za 1 razem. Moze sie uodporniłam jakoś 🤣 u mnie z tarczyca tez jest problem TSH mi skacze jak szalone i badam ja co 3 tyg. masakra jakaś… a tydzien przed transferem przez estrofem mialam tsh grubo ponad 11 udalo nam sie zbić to jakoś i w dniu transferu bylo 2,5 na szczescie. Tylko teraz dalej szaleje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia, 12:43

    Luty 2022 1 IVF ❄️
    18.02.22 ET 🐣🐣 💔💔 cb
    6.03.23 FET 4AA 💔
    Maj 2024 2IVF ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    13.10.23 FET 4AA Medrol, Accofil, Heparyna, AZH, UTM,
    6dpt. ⏸️ This
    39+0 CC. jest z nami 4.400 kg i 57cm szczescia! ❤️❤️❤️
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 13 stycznia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    We wtorek. Ale odstawiłam żeby nie zaburzał wyniku. Kilka dni wytrzymam bez leku.

    Nie ma to wpływu na wynik. Bo mi mimo brania leku wyszedł stan zapalny. Mały, ale jednak. Natomiast na histeroskopii nic nie było widać, aby był 🤷

    💓 39+0

    age.png
‹‹ 1035 1036 1037 1038 1039 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ