X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Lilithgirl Autorytet
    Postów: 283 214

    Wysłany: 12 marca, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate i Kasia258 czekamy na dobre wieści po dzisiejszych wizytach 🙂

    Ja mam druga wizytę w trakcie stymulacji pojutrze. Dziś 9 ds i nawet jest znośnie fizycznie, ale psychicznie bywa średnio. Wrczoraj na pierwszej wizycie było po 10 pęcherzyków na każdym jajniku + kilka mniejszych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca, 18:53

    Kate@@, Kasia258 lubią tę wiadomość

    Ona: 87' kariotyp ok, PCOS, AMH=5,07 (01.24), niedrożny lewy jajowód, hipoglikemia reaktywna, tarczyca ok, MTHHFR C677T MTHFR A1298C PAI-1 hetero, KIR AA, immunofenotyp ok, ANA1 dodatnie, ANA3 ujemne

    On 82' kariotyp ok, słaba jakość nasienia

    03/04/05.23 - 3 x IUI nieudane (Aromek, Ovitrelle, Duphaston)

    03.24 - stymulacja (Gonal F, Ganirelix, Ovitrelle) -> hiperstymulacja
    Pobrano 21 komórek (jedna pusta) -> zapłodniono 14 -> po 3 dobie 10 zarodków -> po 5 dobie 4 zarodki -> PGT-A -> 3 zarodki 3BB, 4AA, 5AB

    04.24 scratching endometrium + biopsja -> CD138 25/10HPF CD56 >100/1HPF -> doxycylina 14x2

    18/07 PET 4AA (cykl sztuczny, acard, encorton, EG) 💔
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 12 marca, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilithgirl wrote:
    Kate i Kasia258 czekamy na dobre wieści po dzisiejszych wizytach 🙂

    Ja mam druga wizytę w trakcie stymulacji pojutrze. Dziś 9 ds i nawet jest znośnie fizycznie, ale psychicznie bywa średnio. Wrczoraj na pierwszej wizycie było po 10 pęcherzyków na każdym jajniku + kilka mniejszych.

    To dobra wiadomość 😉 jak chodzi o samopoczucie to hormony. Dasz radę! Jeszcze chwila i będziesz po 😉

    Lilithgirl lubi tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1148 1499

    Wysłany: 12 marca, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilithgirl wrote:
    Kate i Kasia258 czekamy na dobre wieści po dzisiejszych wizytach 🙂

    Ja mam druga wizytę w trakcie stymulacji pojutrze. Dziś 9 ds i nawet jest znośnie fizycznie, ale psychicznie bywa średnio. Wrczoraj na pierwszej wizycie było po 10 pęcherzyków na każdym jajniku + kilka mniejszych.

    Dziękuję za pamięć 😘
    9ds to już zaawansowany etap, na wizycie na pewno pogadacie na temat tego kiedy punkcja, daj nam znać żebyśmy trzymały kciuki! A czemu psychicznie Ci średnio? Mi pomagało pomyślenie sobie jak ważny jest to proces i czułam się wtedy jakaś taka bardziej w centrum uwagi mimo wszystko. Pęcherzyków dużo, rosną, więc kurka robi dobrą robotę, głowa do góry!

    Jak chodzi o moją wizytę to przygotowujemy się do transferu w kolejnym cyklu. Dziś był 25dc ale niby jakiś pęcherzyk był i śluz też jest więc nawet nie wiem czy ten cykl zamierza się skończyć na czas czy nie. Lekarz mało rozmowny, nie bardzo tłumaczył. Dziwnie zareagował na moje pytania czy Wielkanoc i dni wolne z tego tytułu w które potencjalnie wypada transfer nie będą problemem. Zapytałam tylko czy jesteśmy lekami tak w stanie to ustawić by nie było lipy. No ale reakcja była dziwna. Plus wzięłam ze sobą wynik badania w kierunku trombofilii z nadzieją, że nie muszę już badać jakichś dodatkowych cudów tylko dostanę acard i heparynę a wysyła mnie do konkretnego hematologa i mam wykonać sto badań (białko s, białko c i wiele innych) i hematolog ma napisać co rekomenduje. Niby spoko ale i tak skończy się to heparyna więc czy nie lepiej mi ją dać po prostu? Wyszłam niezadowolona i dalej jestem jakaś taka niepocieszona.

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy

    2021 - rozpoczęcie starań
    11.2023 - histeroskopia -> stan zapalny endometrium
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 ❄️ -> embrace dla połowy); hiperstymulacja

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    4.2024 - transfer ❄️ 6AB - beta 0 💔
    7.2024 - transfer ❄️ 4AB - cb 💔

    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):

    6 dpt bHCG 42,2; 8 dpt bHCG 99,1;
    10 dpt bHCG 269; 12 dpt bHCG 869;
    14 dpt bHCG 2352; 26 dpt CRL 0,73cm, jest 💓

    preg.png
  • Lilithgirl Autorytet
    Postów: 283 214

    Wysłany: 12 marca, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To samopoczucie po wizycie to pewnie wynika z tego, że chciałaś wyjść z jakąś konkretną informacją i planem działania a tu pojawiły się kolejne etapy, ale z drugiej strony więcej badań to też więcej wynikow, więc ostatecznie może wyjdzie na plus.
    Nie wiem jak to z transferem, ale w orzypadku wcześniej IUI i teraz stymulacji widzę, że u mnie prowadzący raczej dobiera wszystko tak, żeby wizyty i zabiegi wypadaly w dni, w które przyjmuję. Pewnie to ogólna praktyka w klinice.

    Psychicznie to doskwierają mi troche wahania nastrojów i to, ze chce mi się płakać czasem z powodu jakieś totalniej pierdoly. Pewnie hormony + emocje dają mi taka mieszankę 😀

    Ona: 87' kariotyp ok, PCOS, AMH=5,07 (01.24), niedrożny lewy jajowód, hipoglikemia reaktywna, tarczyca ok, MTHHFR C677T MTHFR A1298C PAI-1 hetero, KIR AA, immunofenotyp ok, ANA1 dodatnie, ANA3 ujemne

    On 82' kariotyp ok, słaba jakość nasienia

    03/04/05.23 - 3 x IUI nieudane (Aromek, Ovitrelle, Duphaston)

    03.24 - stymulacja (Gonal F, Ganirelix, Ovitrelle) -> hiperstymulacja
    Pobrano 21 komórek (jedna pusta) -> zapłodniono 14 -> po 3 dobie 10 zarodków -> po 5 dobie 4 zarodki -> PGT-A -> 3 zarodki 3BB, 4AA, 5AB

    04.24 scratching endometrium + biopsja -> CD138 25/10HPF CD56 >100/1HPF -> doxycylina 14x2

    18/07 PET 4AA (cykl sztuczny, acard, encorton, EG) 💔
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1148 1499

    Wysłany: 12 marca, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilithgirl wrote:
    To samopoczucie po wizycie to pewnie wynika z tego, że chciałaś wyjść z jakąś konkretną informacją i planem działania a tu pojawiły się kolejne etapy, ale z drugiej strony więcej badań to też więcej wynikow, więc ostatecznie może wyjdzie na plus.
    Nie wiem jak to z transferem, ale w orzypadku wcześniej IUI i teraz stymulacji widzę, że u mnie prowadzący raczej dobiera wszystko tak, żeby wizyty i zabiegi wypadaly w dni, w które przyjmuję. Pewnie to ogólna praktyka w klinice.

    Psychicznie to doskwierają mi troche wahania nastrojów i to, ze chce mi się płakać czasem z powodu jakieś totalniej pierdoly. Pewnie hormony + emocje dają mi taka mieszankę 😀

    Pewnie jest dokładnie tak jak mówisz w moim przypadku, chciałam prosty plan a jak zwykle coś wyszło po drodze. Plus ten fakt, że ma się potrzebę omówienia tego procesu czasem i okazuje się, że nie da się tego zrobić na wizycie tylko trzeba później na forum 😅

    Co do nastrojów to pamiętam jak na końcówce jak ze śmiechu przechodziłam płynnie w szloch, na szczęście te emocje intensywne ale szybko przechodziły więc za chwilę byłam już spokojna 😅 mąż mówił do mnie per kurka a ja najpierw się śmiałam, za moment już płakałam a po chwili krzyczałam, żeby się zamknął 😆

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy

    2021 - rozpoczęcie starań
    11.2023 - histeroskopia -> stan zapalny endometrium
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 ❄️ -> embrace dla połowy); hiperstymulacja

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    4.2024 - transfer ❄️ 6AB - beta 0 💔
    7.2024 - transfer ❄️ 4AB - cb 💔

    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):

    6 dpt bHCG 42,2; 8 dpt bHCG 99,1;
    10 dpt bHCG 269; 12 dpt bHCG 869;
    14 dpt bHCG 2352; 26 dpt CRL 0,73cm, jest 💓

    preg.png
  • NovaS Przyjaciółka
    Postów: 153 47

    Wysłany: 12 marca, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny szybkie pytanko,
    Jak już pisałam jestem po 2FET ale obie zakończone niepowodzeniem, chciałabym się umówić do lekarza w invimedzie Wrocław, a że nie mieszkam w PL to zależy mi żeby pierwszą wizytę zrobić online, dostać pakiet badań co można zrobić jeszcze. I wtedy ogarnąć przylot, zrobić badania i iść na kolejną wizytę. Jak się okazuje invimed we Wrocku tego nie oferuje.. Naprawdę wszystko jest na wizytę? Któraś z wam może ma teleporade z lekarzem chociaż?

  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 13 marca, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Dziękuję za pamięć 😘
    9ds to już zaawansowany etap, na wizycie na pewno pogadacie na temat tego kiedy punkcja, daj nam znać żebyśmy trzymały kciuki! A czemu psychicznie Ci średnio? Mi pomagało pomyślenie sobie jak ważny jest to proces i czułam się wtedy jakaś taka bardziej w centrum uwagi mimo wszystko. Pęcherzyków dużo, rosną, więc kurka robi dobrą robotę, głowa do góry!

    Jak chodzi o moją wizytę to przygotowujemy się do transferu w kolejnym cyklu. Dziś był 25dc ale niby jakiś pęcherzyk był i śluz też jest więc nawet nie wiem czy ten cykl zamierza się skończyć na czas czy nie. Lekarz mało rozmowny, nie bardzo tłumaczył. Dziwnie zareagował na moje pytania czy Wielkanoc i dni wolne z tego tytułu w które potencjalnie wypada transfer nie będą problemem. Zapytałam tylko czy jesteśmy lekami tak w stanie to ustawić by nie było lipy. No ale reakcja była dziwna. Plus wzięłam ze sobą wynik badania w kierunku trombofilii z nadzieją, że nie muszę już badać jakichś dodatkowych cudów tylko dostanę acard i heparynę a wysyła mnie do konkretnego hematologa i mam wykonać sto badań (białko s, białko c i wiele innych) i hematolog ma napisać co rekomenduje. Niby spoko ale i tak skończy się to heparyna więc czy nie lepiej mi ją dać po prostu? Wyszłam niezadowolona i dalej jestem jakaś taka niepocieszona.

    To tak nie działa, że bez dalszych badań wypiszę Ci leki. Bo badania na trombofilie to badania genetyczne. Listę która dostałaś to sprawdzenie, czy te geny są aktywne i czy masz predyspozycje do zakrzepicy. Dopiero całość badań daję cały obraz sytuacji, samo 1 badanie to jedynie fragment. Domyślam się do którego hematologa dostałaś skierowanie. On również daję zalecenia jak w trakcie ciąży zacząć suplementować witaminy...

    Co do planu. Lekarz Ci nakreślił 😉 chcesz to rozszerzamy badania, aby był cały obraz sytuacji i skierował do specjalisty, który tym się zajmuję. Przygotowania do transferu (zakładam, że dał Ci rozpiskę leków), nie jest wróżka 😉 leki będzie pewnie modyfikował po usg 😉 także zaufaj lekarzowi, będzie wszystko ok. 😉

    Kate@@ lubi tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 13 marca, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanko,
    Jak już pisałam jestem po 2FET ale obie zakończone niepowodzeniem, chciałabym się umówić do lekarza w invimedzie Wrocław, a że nie mieszkam w PL to zależy mi żeby pierwszą wizytę zrobić online, dostać pakiet badań co można zrobić jeszcze. I wtedy ogarnąć przylot, zrobić badania i iść na kolejną wizytę. Jak się okazuje invimed we Wrocku tego nie oferuje.. Naprawdę wszystko jest na wizytę? Któraś z wam może ma teleporade z lekarzem chociaż?

    Niestety tak się nie da. Ja każda wizytę miałam osobistą. Możesz pisać do swojego prowadzącego email. Ale jeżeli nie leczysz się w invimedzie to takiej opcji poprostu nie ma🤷 lekarz musi poznać Twój przypadek, aby zaproponować leczenie i wymaga to wizyty osobistej. I zależy jakie badania chcesz zrobić. Bo niestety na wyniki większości badań trzeba czekać dłużej niż 1 dzień. Czasem nawet do 2-3 tygodni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 00:51

    💓 39+0

    age.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8945 7735

    Wysłany: 13 marca, 06:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate podejrzewam, że hematolog do ivf i tak da Ci heparynę, a jak tego nie ogarniesz do transferu to pisz śmiało, mam zapas to wyślę Ci na miesiąc do przodu.

    Kate@@ lubi tę wiadomość

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8945 7735

    Wysłany: 13 marca, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS wrote:
    Dziewczyny szybkie pytanko,
    Jak już pisałam jestem po 2FET ale obie zakończone niepowodzeniem, chciałabym się umówić do lekarza w invimedzie Wrocław, a że nie mieszkam w PL to zależy mi żeby pierwszą wizytę zrobić online, dostać pakiet badań co można zrobić jeszcze. I wtedy ogarnąć przylot, zrobić badania i iść na kolejną wizytę. Jak się okazuje invimed we Wrocku tego nie oferuje.. Naprawdę wszystko jest na wizytę? Któraś z wam może ma teleporade z lekarzem chociaż?

    Nie ma teleporad z lekarzem. Ogólnie to wszystko o czym Ci pisałyśmy, te wszystkie badania i tak w większości są naszą samowolką. Kliniki na całym świecie, w pl podobnie są nastawione na transfery bez szukania większych przyczyn niepowodzeń. My szukamy same, grzebiemy dociekamy i dzielimy się doświadczeniem żeby ktoś nie bujał się od wizyty do wizyty przez 5 lat tylko zrobił to w pół roku.

    Mi leci 9 rok starań. Jak zaczynałam to temat immunologii dopiero raczkował, same do wszystkiego musiałyśmy dojść, tłukąc się od wizyty do wizyty czasem z jednym badaniem bo nikt nie wiedział że np trzeba mieć 3 żeby to miało sens.

    Ale przez te lata za wiele się nie zmieniło. Kliniki często nie zlecają podstaw, chciałyby tylko stymulować i transferować.

    Także jeśli chciałabyś żeby ktoś naprawdę pochylił się nad Twoim przypadkiem i zlecił Fi milion badań do diagnostyki a później omówił je wszystkie to raczej o tak nikogo nie znajdziesz.
    Przy dobrym wietrze czekają wizyty u ginekologa który operuje, u hematologa i immunologa.

    Albo zlecasz sobie sama badania bazując na wiedzy koleżanek, omawiasz je też bazując na wiedzy koleżanek a dopiero gdy coś wskazuje nieprawidłowości to szukasz specjalisty albo szukasz ich od razu i czekasz na konkretne wytyczne. No ale to są wizyty u specjalisty. Nigdy nie kończy się na jednej ani nie zrobisz tego w miesiąc.

    NovaS lubi tę wiadomość

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1148 1499

    Wysłany: 13 marca, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, postaram się ogarnąć te badania i wizytę na szybko. Trochę okrężna droga do tej heparyny no ale chyba nie mam wyjścia.

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy

    2021 - rozpoczęcie starań
    11.2023 - histeroskopia -> stan zapalny endometrium
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 ❄️ -> embrace dla połowy); hiperstymulacja

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    4.2024 - transfer ❄️ 6AB - beta 0 💔
    7.2024 - transfer ❄️ 4AB - cb 💔

    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):

    6 dpt bHCG 42,2; 8 dpt bHCG 99,1;
    10 dpt bHCG 269; 12 dpt bHCG 869;
    14 dpt bHCG 2352; 26 dpt CRL 0,73cm, jest 💓

    preg.png
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8945 7735

    Wysłany: 13 marca, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Dzięki dziewczyny, postaram się ogarnąć te badania i wizytę na szybko. Trochę okrężna droga do tej heparyny no ale chyba nie mam wyjścia.

    No nie masz bo uważam, że warto żebyś miała taką obstawę, a jeśli lekarz uzna, że np wystarczy acard to też niech to poprzez swoją specjalistyczna wiedzą tak żebyś wyszła spokojna z wizyty że masz wszystko co Ci potrzeba.

    Kate@@ lubi tę wiadomość

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 13 marca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NovaS, Ewcia ma rację.

    Ja większość badań dodatkowych zrobiłam dzięki wiedzy i historii innych dziewczyn z forum. Czytałam co dają te badania, ale później wyniki konsultowałam ze specjalistą. Bo jak chodzi o immunologie to dość specyficzna dziedzina i tu trzeba mieć wynik kilku badań, aby wyciągnąć wnioski co dalej.
    W moim wypadku immunolog pomógł i przy okazji zdiagnozował mi początek choroby, co mogłoby bez leku wpłynąć źle na dziecko, był On polecany tu na forum. Niestety lekarze zazwyczaj idą schematem, szczególnie jak u pary wszystko wygląda ok. Jak od początku jest kłopot, choroby to może inaczej trochę spojrzą.

    Ale pierwszą procedurę traktują zazwyczaj jak badanie i test organizmu. Brutalne, ale prawdziwe.
    Czasem się udaję, a czasem niestety trzeba szukać 🤷

    NovaS lubi tę wiadomość

    💓 39+0

    age.png
  • zulka Autorytet
    Postów: 1750 2171

    Wysłany: 13 marca, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem po wizycie w klinice i mamy ❤️. Za dwa tyg wizyta u lekarza prowadzącego i myślę, że zostanę u lekarza z kliniki bo przyjmuje blisko mojego zamieszkania.

    Santi_14, Kate@@, Moncik, Bunkierka, Kasia258, Lilithgirl, Rahia, Ewa89_89, Przedszkolanka123, Felicita, lesna lubią tę wiadomość

  • Kasia258 Ekspertka
    Postów: 132 136

    Wysłany: 13 marca, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilithgirl wrote:
    Kate i Kasia258 czekamy na dobre wieści po dzisiejszych wizytach 🙂

    Ja mam druga wizytę w trakcie stymulacji pojutrze. Dziś 9 ds i nawet jest znośnie fizycznie, ale psychicznie bywa średnio. Wrczoraj na pierwszej wizycie było po 10 pęcherzyków na każdym jajniku + kilka mniejszych.
    Dzięki za pamięć :) Doktorek wczoraj mnie zbadał ,pęcherzyk rośnie więc owulacja będzie ,endometrium było małe 6mm ,ale ja mam późniejsze owulacje zawsze ,więc powinno być dobrze ,chociaż nie powiem stresuje mnie to wszystko strasznie ,jakoś czym bliżej transferu tym jest gorzej , wiecie może dziewczyny czy mogę pić melisę ?:) Jutro mam znów zbadać progesteron i jeśli nadal będzie niski to najprawdopodobniej w tym miesiącu transfer na cyklu naturalnym :) w piątek mam wizytę to doktorek zdecyduje

    Lilithgirl, Kate@@ lubią tę wiadomość

    20.03.2024 Fet 4AB
    6 dpt ⏸️Beta: 60,72 mIU/ml, progesteron : 41,17 ng/ml
    9dpt ⬆️Beta :339,92 mIU/ml
    13dpt ⬆️Beta:1985,96 mIU/ml
    24 dpt ❤️
    9+0 2,77cm
    21+2 436g chłopaka
    25+2 840 g
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8945 7735

    Wysłany: 13 marca, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zulka gratuluje serduszka!
    Teraz z każdym dniem ryzyka coraz mniejsze!

    zulka lubi tę wiadomość

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • lesna Autorytet
    Postów: 892 902

    Wysłany: 14 marca, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj beta 60,8 7dpt 🙏 Na razie robie przerwę w badaniu, bo żyły wołają o pomoc 🙈 Zrobię dopiero w poniedziałek dla kliniki, mam nadzieję, że wytrzymam 😅
    edit: jednak nie jest dobrze pojawiła się krew 😭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 07:28

    preg.png[/url]
    age.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    Problem męski: oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.2022 Jan 3960g 56 cm ❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 8dpt beta 119 prog 45,80; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g, 32+3 1780g
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8945 7735

    Wysłany: 14 marca, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesna wrote:
    U mnie wczoraj beta 60,8 7dpt 🙏 Na razie robie przerwę w badaniu, bo żyły wołają o pomoc 🙈 Zrobię dopiero w poniedziałek dla kliniki, mam nadzieję, że wytrzymam 😅
    edit: jednak nie jest dobrze pojawiła się krew 😭

    U mnie to już chyba standard, że zaczynam krwawić w 7-9 dpt jeśli jest implantacja.
    Leśna wierzę że będzie dobrze. Dużo tej krwi?

    08.2024 FET 8a❌ 😔
    06.2024 FET 8a❌
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2x8a, 3bb,4ab,4ba.

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • lesna Autorytet
    Postów: 892 902

    Wysłany: 14 marca, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    U mnie to już chyba standard, że zaczynam krwawić w 7-9 dpt jeśli jest implantacja.
    Leśna wierzę że będzie dobrze. Dużo tej krwi?
    Nie było dużo tej krwi, ledwie na papierze, ale panika już się włączyła 😔 Wiem, ze dużo dziewczyn krwawi na początku, ale liczyłam, że mnie to nie spotka. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Poleciałam zbadać progesteron, bo może spadł i dlatego ta krew 🤷‍♀️

    preg.png[/url]
    age.png
    🧍‍♀️ '86 🧍‍♂️'87
    Starania od 2017
    Problem męski: oligoasthenozoospermia
    Punkcja 10.21- 24 dojrzałe komórki
    Transfer: 23.11.2021 blastka 4AA
    6dpt ⏸ 7dpt beta 82,28; 13 dpt beta 2179,55, 22 dpt jest pęcherzyk
    29 dpt 22.12. CRL 9,09mm i❤️
    12+2 CRL 6,1cm prenatalne ok
    21+0 połówkowe ok; 422 g synka
    18.08.2022 Jan 3960g 56 cm ❤️
    Transfer: 05.02.2024 blastka 4AA ❌️
    Zostało 4 ❄ 2x3AA, 1x4BA, 1x4AB
    Transfer: 06.03.2024 blastka 4AA 🙏
    5dpt beta 15,4 prog 30,40; 7dpt beta 60,8 plamienie; 8dpt beta 119 prog 45,80; 14 dpt beta 2734; 20dpt krwotok😭 beta 16923;
    23 dpt usg jest pęcherzyk, brak zarodka 😔
    29dpt 6+5 8,51 mm i ❤️🥹
    9+4 CRL 2,76 cm
    Veracity niskie ryzyka, córcia😍
    20+3 ok, 336g córci
    30+3 usg III 1381g, 32+3 1780g
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2318 1313

    Wysłany: 14 marca, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lesna wrote:
    Nie było dużo tej krwi, ledwie na papierze, ale panika już się włączyła 😔 Wiem, ze dużo dziewczyn krwawi na początku, ale liczyłam, że mnie to nie spotka. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Poleciałam zbadać progesteron, bo może spadł i dlatego ta krew 🤷‍♀️


    A bierzesz acard? Masz dopochwowy prog? Jak tak to mogłaś podrażnić w trakcie aplikacji. Bo przy acardzie wszystko jest dużo mocniej ukrwione.

    💓 39+0

    age.png
‹‹ 1096 1097 1098 1099 1100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ