X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2042 1536

    Wysłany: 27 marca, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Ehh dziewczyny, ja się chyba nie doczekam tego cyklu transferowego. Dziś 40dc. Dostaję powoli szału. Raz, że mnie to denerwuje bo każdy sobie jakoś planuje kiedy ten transfer wypadnie a u mnie się już rozjechało o 10 dni, dwa, że psychicznie nieciekawie bo znowu zepsuty cykl i jak przy takich cyklach o ciąży myśleć. Jak wszystko idzie nie tak.

    Powiedzcie mi, któraś zaczynała brać estrofem od 4dc? Praktycznie każda laska na miesięcznym zaczyna od 2-3 dc a u mnie tak późno. Zastanawiam się czemu. Boję się, że jakieś pęcherzyki urosną przez ten czas.

    Felicita, jak się czujesz? 😘

    Kochana mi też w cyklu transferowym urósł pęcherzyk mimo estrofemu. Ale dostałam na jego pęknięcie Ovitrelle i doktor mówil że to nawet ok bo podbije nam to poziom progesteronu:)

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Kasia258 Ekspertka
    Postów: 123 130

    Wysłany: 27 marca, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja w udanym cyklu z córką zaczynałam od 1 tabletki, później 2 i na koniec 3 ale dłużej brałam leki bo to Endo słabiej jednak rosło.
    Pęcherzyk jak urośnie to dają wtedy zastrzyk na pęknięcie jak leży cyklu naturalnym ale wizyt quest chyba więcej żeby kontrolować i Endo i wzrost tego pęcherzyka.
    Ja miałam transfer na cyklu naturalnym , nic nie dawaja na pęknięcie pęcherzyka . Ja miałam 2 wizyty przed i musiałam robić badanie progesteronu za każdym razem na wizytę . W piątek dostałam leki i w środę był transfer już

    20.03.2024 Fet 4AB
    6 dpt ⏸️Beta: 60,72 mIU/ml, progesteron : 41,17 ng/ml
    9dpt ⬆️Beta :339,92 mIU/ml
    13dpt ⬆️Beta:1985,96 mIU/ml
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 629 598

    Wysłany: 27 marca, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jak zwykle wielkie wsparcie tutaj ♥️. Cieszę się, że są rozwiązania nawet jak pęcherzyki urosną i nie trzeba będzie niczego odwoływać.

    KateM, ginekolog spoza kliniki też zasugerował na wizycie kontrolnej po miesiączce po punkcji by odczekać jeszcze dwa cykle a nie jeden bo jajniki były nadal mocno powiększone i było widać pozostałości pęcherzyków natomiast nie zdecydowaliśmy się na to bo już i tak sporo czasu minęło od histero, antybiotykoterapii i scratchingu endo i nie chcieliśmy by znowu jakiś stan zapalny tam się rozwinął…

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • Felicita Autorytet
    Postów: 302 301

    Wysłany: 27 marca, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lesna z całych sił wierzę że będzie dobrze ❤️❤️❤️

    👩30
    🆗Kariotyp
    🆗HSG
    🆗Hormony
    🆗Monitoring - cykle 30-33 dni, potwierdzone owulacje
    Amh - 3,01

    🧔30
    🆗Kariotyp
    🆗SCD- 9,5%
    🆗Ilość i ruchliwość
    🆗Przeciwciała przeciw plemnikom
    🆗Hormony
    🆗USG
    ✖️Morfologia - 0%
    ✖️Lekko podwyższony stres oksydacyjny - 1,79

    ….............................
    09.2022-05.2023 - 6 cykli aromek + ovitrelle ✖️
    09.2023 Imvimed Wrocław

    IUI 14.12 ✖️
    IUI 11.01 ✖️

    03.2024 start IVF 💪
    05.04.2024 punkcja
    IMSI + Fertile Chip
    26🥚->18 dojrzałych -> 8 zarodków
    2x 4AA❄️, 2x 4BA❄️, 3AA❄️, 4AB❄️, 3BA❄️, 4BB❄️

    🔜transfer!!!
  • Felicita Autorytet
    Postów: 302 301

    Wysłany: 27 marca, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się czuję okej, nic mi nie jest ale w sumie dziś dopiero 4 zastrzyk.

    Kate@@ mam nadzieję, że zaraz zaczniesz nowy cykl!!! Wiecznie trzeba czekać jak nie na jedno to drugie 🫣.

    Santi a jutro już Twoja wizyta może się czegoś dowiesz :)

    👩30
    🆗Kariotyp
    🆗HSG
    🆗Hormony
    🆗Monitoring - cykle 30-33 dni, potwierdzone owulacje
    Amh - 3,01

    🧔30
    🆗Kariotyp
    🆗SCD- 9,5%
    🆗Ilość i ruchliwość
    🆗Przeciwciała przeciw plemnikom
    🆗Hormony
    🆗USG
    ✖️Morfologia - 0%
    ✖️Lekko podwyższony stres oksydacyjny - 1,79

    ….............................
    09.2022-05.2023 - 6 cykli aromek + ovitrelle ✖️
    09.2023 Imvimed Wrocław

    IUI 14.12 ✖️
    IUI 11.01 ✖️

    03.2024 start IVF 💪
    05.04.2024 punkcja
    IMSI + Fertile Chip
    26🥚->18 dojrzałych -> 8 zarodków
    2x 4AA❄️, 2x 4BA❄️, 3AA❄️, 4AB❄️, 3BA❄️, 4BB❄️

    🔜transfer!!!
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 27 marca, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate mi też faktycznie po 2 stymulacji cykl tak się wydłużył że w końcu poprosiłam nawet o proga na wywołanie bo ciągle też miałam cienko Endo na usg, że to tyle trwało bo chyba nie miało się co złuszczać.
    Po prostu miałam jakby krwawienie z odstawienia i lekarz mówił, że dopiero z kolejną miesiączka działamy ale urosl mi polip bo dostałam zaś za dużo estrofemu i na wizycie w 8 DC oprocz Endo chyba 15 mm miałam już polip. No i tak wszystko się przeciągnęło ostatecznie o 7 miesięcy.

    Chyba musisz czekać już na ten okres. Tabletki to też czekanie bo bierzesz chyba 7 dni a później kolejne 5-7 czekasz na okres więc chyba bez sensu.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 629 598

    Wysłany: 27 marca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Kate mi też faktycznie po 2 stymulacji cykl tak się wydłużył że w końcu poprosiłam nawet o proga na wywołanie bo ciągle też miałam cienko Endo na usg, że to tyle trwało bo chyba nie miało się co złuszczać.
    Po prostu miałam jakby krwawienie z odstawienia i lekarz mówił, że dopiero z kolejną miesiączka działamy ale urosl mi polip bo dostałam zaś za dużo estrofemu i na wizycie w 8 DC oprocz Endo chyba 15 mm miałam już polip. No i tak wszystko się przeciągnęło ostatecznie o 7 miesięcy.

    Chyba musisz czekać już na ten okres. Tabletki to też czekanie bo bierzesz chyba 7 dni a później kolejne 5-7 czekasz na okres więc chyba bez sensu.

    Tak, chyba już muszę czekać. Mam tylko nadzieję, że ten okres przyjdzie, z nim sytuacja się unormuje i nie będzie już niespodzianek bo oszaleję jak się okaże, że to jeszcze nie ten cykl 😤

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • drSylwia Ekspertka
    Postów: 201 300

    Wysłany: 28 marca, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Super Lilithgirl, że tak szybko robią PGTa! Trzymam kciuki za śnieżynki! 🤞🤞Daj nam znać koniecznie!
    Ile hajsu wyszło za PGTa dla 4 sztuk? Embrace 8900 plus 600 za podkład, zastanawiam się na przyszłość czy PGTa podobnie? U mnie wyszła ta jedna nieinformatywna więc pod tym kątem PGTa byłoby na pewno dokładniejsze i bym wiedziała co z nią jest. Ale tego nie wiedziałam na etapie podejmowania decyzji 😇

    Mi genetyk na wizycie mówiła, że wykonanie embrace nie wyklucza pgta. I można zrobić tak, że jak w embrace jest coś nie tak to robisz pgta dla tego zarodka, żeby się upewnić. Zapytaj w klinice może jeszcze można dla tego Twojego nieinformatywnego.

    Kate@@ lubi tę wiadomość

    PCOS
    całkowity brak miesiączek i owulacji

    11.21 - Clo
    02.22 9 tc 👼💔 triploidia płodu
    12.22 19 tc 💔👼 - brak ustalonej przyczyny
    07.23 - cb
    10.23 Clo
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2042 1536

    Wysłany: 28 marca, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No cześć i czołem! Być może któraś z was chciałby wiedzieć czego dowiedzieliśmy się w Katowicach... Otóż dowiedzieliśmy się sporo, wszystkie moje obawy z tym że idąc do pani doktor w trakcie realizacji 3 procedury będzie niestosowne okazało się niesłuszne. Pani doktor bardzo serdecznie nas przyjęła jak zwykle z uśmiechem, wysłuchała, przejrzała wszystkie wyniki, wszystko sobie pozapisywała i przeszła do konkretów.

    1.Mam do zrobienia dużo badań w tym podstawowe typu: żelazo, ferrytyna, krzywa insulinowo-glukozowa i wyniki wysłać do niej mówiłem.
    2. Histeroskopia - już umówioną na 28 mają
    3. Moja bolączka ... Immunologia Ana1, CBA-cytokiny, alloMLR + LCT. No i najgorsze w związku z tym wizyta u któregoś z wiodących immunologów. Do Sydora próbowałam w obu klinikach się umówić w których pracuje ale nie zapisują żadnych nowych pacjentek które nie leczą się w Gyncentrum 🤦🏻‍♀️ a do Paśnika zapisy na czerwiec-grudzień będą 12 kwietnia. Także moja droga znacznie się wydłuży

    Jednak po długiej rozmowie z doktor Paligą ustalenia są takie że ona przygotuje nas do transferu a transfer zrobimy we Wrocławiu z dr Gizlerem (muszę go tylko o tym poinformować 🙈) . Bo brałam po uwagę przeniesienie zarodków ale doktor nam odradziła taki ruch czym też mnie uspokoiła bo bałam się że to dla niej będzie oczywiste że jeśli przyjechaliśmy do niej po pomoc to całość zrobimy już w Katowicach.

    Jej pozytywną energią i wieczny uśmiech na twarzy serio naśladowały mnie nową energią, troszkę skrzydła opadły przez to że do tych immunologów nie idzie się dostać ale poszperał jeszcze na forum, popytam, podzwonie i zobaczę jak to się skończy;)

    Moncik, Felicita, Ewa89_89, Lilithgirl lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Moncik Autorytet
    Postów: 364 275

    Wysłany: 28 marca, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    No cześć i czołem! Być może któraś z was chciałby wiedzieć czego dowiedzieliśmy się w Katowicach... Otóż dowiedzieliśmy się sporo, wszystkie moje obawy z tym że idąc do pani doktor w trakcie realizacji 3 procedury będzie niestosowne okazało się niesłuszne. Pani doktor bardzo serdecznie nas przyjęła jak zwykle z uśmiechem, wysłuchała, przejrzała wszystkie wyniki, wszystko sobie pozapisywała i przeszła do konkretów.

    1.Mam do zrobienia dużo badań w tym podstawowe typu: żelazo, ferrytyna, krzywa insulinowo-glukozowa i wyniki wysłać do niej mówiłem.
    2. Histeroskopia - już umówioną na 28 mają
    3. Moja bolączka ... Immunologia Ana1, CBA-cytokiny, alloMLR + LCT. No i najgorsze w związku z tym wizyta u któregoś z wiodących immunologów. Do Sydora próbowałam w obu klinikach się umówić w których pracuje ale nie zapisują żadnych nowych pacjentek które nie leczą się w Gyncentrum 🤦🏻‍♀️ a do Paśnika zapisy na czerwiec-grudzień będą 12 kwietnia. Także moja droga znacznie się wydłuży

    Jednak po długiej rozmowie z doktor Paligą ustalenia są takie że ona przygotuje nas do transferu a transfer zrobimy we Wrocławiu z dr Gizlerem (muszę go tylko o tym poinformować 🙈) . Bo brałam po uwagę przeniesienie zarodków ale doktor nam odradziła taki ruch czym też mnie uspokoiła bo bałam się że to dla niej będzie oczywiste że jeśli przyjechaliśmy do niej po pomoc to całość zrobimy już w Katowicach.

    Jej pozytywną energią i wieczny uśmiech na twarzy serio naśladowały mnie nową energią, troszkę skrzydła opadły przez to że do tych immunologów nie idzie się dostać ale poszperał jeszcze na forum, popytam, podzwonie i zobaczę jak to się skończy;)

    Super wiadomość! Jest plan i nowa nadzieja, fakt troszkę w czasie nie przesunie ale moooooocno trzymam kciuki
    Czas i tak płynie więc czy będzie szybciej czy troszeczkę później nie ma większego znaczenia liczy się efekt końcowy ❤️

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    Początek starań: czerwiec 2021

    👩🏼: 29🧔🏻‍♂️:35
    5.09.2023 IUI ✖️
    4.10.2023 IUI ✖️
    11.2023 start 🔜 IVF
    29.11 punkcja ->21🥚->4AB❄️4BB❄️
    FET 23.01 4AB❄️
    6 dpt ⏸️ Beta: 28,32 mlU/ml, prog: 21,83 ng/ml
    8 dpt ⬆️ Beta: 81,11 mlU/ml, prog: 23,94 ng/ml
    10 dpt ⬆️ Beta: 280,14 mlU/ml, prog: 31,92 ng/ml
    14.02 ❤️
    preg.png
  • Kasia258 Ekspertka
    Postów: 123 130

    Wysłany: 28 marca, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    No cześć i czołem! Być może któraś z was chciałby wiedzieć czego dowiedzieliśmy się w Katowicach... Otóż dowiedzieliśmy się sporo, wszystkie moje obawy z tym że idąc do pani doktor w trakcie realizacji 3 procedury będzie niestosowne okazało się niesłuszne. Pani doktor bardzo serdecznie nas przyjęła jak zwykle z uśmiechem, wysłuchała, przejrzała wszystkie wyniki, wszystko sobie pozapisywała i przeszła do konkretów.

    1.Mam do zrobienia dużo badań w tym podstawowe typu: żelazo, ferrytyna, krzywa insulinowo-glukozowa i wyniki wysłać do niej mówiłem.
    2. Histeroskopia - już umówioną na 28 mają
    3. Moja bolączka ... Immunologia Ana1, CBA-cytokiny, alloMLR + LCT. No i najgorsze w związku z tym wizyta u któregoś z wiodących immunologów. Do Sydora próbowałam w obu klinikach się umówić w których pracuje ale nie zapisują żadnych nowych pacjentek które nie leczą się w Gyncentrum 🤦🏻‍♀️ a do Paśnika zapisy na czerwiec-grudzień będą 12 kwietnia. Także moja droga znacznie się wydłuży

    Jednak po długiej rozmowie z doktor Paligą ustalenia są takie że ona przygotuje nas do transferu a transfer zrobimy we Wrocławiu z dr Gizlerem (muszę go tylko o tym poinformować 🙈) . Bo brałam po uwagę przeniesienie zarodków ale doktor nam odradziła taki ruch czym też mnie uspokoiła bo bałam się że to dla niej będzie oczywiste że jeśli przyjechaliśmy do niej po pomoc to całość zrobimy już w Katowicach.

    Jej pozytywną energią i wieczny uśmiech na twarzy serio naśladowały mnie nową energią, troszkę skrzydła opadły przez to że do tych immunologów nie idzie się dostać ale poszperał jeszcze na forum, popytam, podzwonie i zobaczę jak to się skończy;)
    Powodzenia Santi :) Najważniejsze ,ze dowiedzieliście się konkretów :) Trzymam Kciuki ,aby wszystko sie udało i było po waszej myśli 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 10:04

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    20.03.2024 Fet 4AB
    6 dpt ⏸️Beta: 60,72 mIU/ml, progesteron : 41,17 ng/ml
    9dpt ⬆️Beta :339,92 mIU/ml
    13dpt ⬆️Beta:1985,96 mIU/ml
  • dorkaaa Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 marca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś z was ma mięśniaki i podchodziła na transferze sztucznym z estrofemem ? Wszędzie na ulotkach pisze, że mięśniaki są przeciwskazaniem, pewnie dlatego, że od estrogenów one rosną, pytanie jak to wygląda w praktyce bo trochę się cykam

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 28 marca, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi wiedziałam, że wrócisz z nowymi siłami!

    Fajnie, że jednak histero, a nie laparo bo to mniej inwazyjny zabieg.
    Czyli doktor stawia na immunologię w Waszym przypadku?

    Ciekawe jak G zareaguje na takie zagranie. Ale wiesz co? Jest dorosły i musi sobie poradzić z takim obrotem sprawy, a to Twoje zarodki Twoje decyzję!

    Super, super!

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Bunkierka Autorytet
    Postów: 2155 1185

    Wysłany: 28 marca, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    No cześć i czołem! Być może któraś z was chciałby wiedzieć czego dowiedzieliśmy się w Katowicach... Otóż dowiedzieliśmy się sporo, wszystkie moje obawy z tym że idąc do pani doktor w trakcie realizacji 3 procedury będzie niestosowne okazało się niesłuszne. Pani doktor bardzo serdecznie nas przyjęła jak zwykle z uśmiechem, wysłuchała, przejrzała wszystkie wyniki, wszystko sobie pozapisywała i przeszła do konkretów.

    1.Mam do zrobienia dużo badań w tym podstawowe typu: żelazo, ferrytyna, krzywa insulinowo-glukozowa i wyniki wysłać do niej mówiłem.
    2. Histeroskopia - już umówioną na 28 mają
    3. Moja bolączka ... Immunologia Ana1, CBA-cytokiny, alloMLR + LCT. No i najgorsze w związku z tym wizyta u któregoś z wiodących immunologów. Do Sydora próbowałam w obu klinikach się umówić w których pracuje ale nie zapisują żadnych nowych pacjentek które nie leczą się w Gyncentrum 🤦🏻‍♀️ a do Paśnika zapisy na czerwiec-grudzień będą 12 kwietnia. Także moja droga znacznie się wydłuży

    Jednak po długiej rozmowie z doktor Paligą ustalenia są takie że ona przygotuje nas do transferu a transfer zrobimy we Wrocławiu z dr Gizlerem (muszę go tylko o tym poinformować 🙈) . Bo brałam po uwagę przeniesienie zarodków ale doktor nam odradziła taki ruch czym też mnie uspokoiła bo bałam się że to dla niej będzie oczywiste że jeśli przyjechaliśmy do niej po pomoc to całość zrobimy już w Katowicach.

    Jej pozytywną energią i wieczny uśmiech na twarzy serio naśladowały mnie nową energią, troszkę skrzydła opadły przez to że do tych immunologów nie idzie się dostać ale poszperał jeszcze na forum, popytam, podzwonie i zobaczę jak to się skończy;)

    Nie wiedziałam że zmieniasz lekarza. W każdym razie Doktor Sydor nie przyjmuję tylko tam. Przyjmuję również w Krakowie, zobacz adresy:
    https://www.znanylekarz.pl/wojciech-sydor/immunolog-angiolog-internista/krakow#addresses-section

    I tu łatwiej się dostać. Także powodzenia:) A lista badań Pani Doktor wydają się podstawowe i obowiązkowe:) I najważniejsze, że jest plan!

    preg.png
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2042 1536

    Wysłany: 28 marca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunkierka DZIĘKI za podpowiedź! Umówiłam się wstępnie do dr Sydora na 11 czerwca ❤️ ale w innym miejscu będą zapisy 17 kwietnia z grafikiem na maj może uda mi się upolować coś wcześniej ❤️

    A podpowiedzieć mo gdzie najlepiej zrobić te badania? Jestem w tym zielona jak w fizyce kwantowej 🙈😱

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 629 598

    Wysłany: 28 marca, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi, wygląda na to, że idziecie w immunologię! Histero też fajnie bo czasem w biopsji z fotela gin wydaje się być czysto a na histero potrafią wyjść cuda do przeleczenia. Cieszę się, że plan dodał Ci skrzydeł ♥️
    Ja mam umówioną wizytę na koniec kwietnia dr Sydora w Sports Medicum w Krakowie, tam nie trzeba być wcześniej pacjentką. Dzwoń tam 😘

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 629 598

    Wysłany: 28 marca, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Bunkierka DZIĘKI za podpowiedź! Umówiłam się wstępnie do dr Sydora na 11 czerwca ❤️ ale w innym miejscu będą zapisy 17 kwietnia z grafikiem na maj może uda mi się upolować coś wcześniej ❤️

    A podpowiedzieć mo gdzie najlepiej zrobić te badania? Jestem w tym zielona jak w fizyce kwantowej 🙈😱

    Z tego co dziewczyny piszą na wątku miesięcznym to ma być to taki punkt gdzie później krew jest wysyłana do badania do APC w Łodzi. Więc trzeba się najpierw upewnić, że tak robią a później kupić badania. Niestety nie robiłam żadnych więc nie mam konkretnego punktu do polecenia we Wro. Może Bunkierka podpowie.

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • Felicita Autorytet
    Postów: 302 301

    Wysłany: 28 marca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi cieszę się, że jest plan działania ❤️❤️❤️ Kroki wydają się konkretne 💪

    Santi_14 lubi tę wiadomość

    👩30
    🆗Kariotyp
    🆗HSG
    🆗Hormony
    🆗Monitoring - cykle 30-33 dni, potwierdzone owulacje
    Amh - 3,01

    🧔30
    🆗Kariotyp
    🆗SCD- 9,5%
    🆗Ilość i ruchliwość
    🆗Przeciwciała przeciw plemnikom
    🆗Hormony
    🆗USG
    ✖️Morfologia - 0%
    ✖️Lekko podwyższony stres oksydacyjny - 1,79

    ….............................
    09.2022-05.2023 - 6 cykli aromek + ovitrelle ✖️
    09.2023 Imvimed Wrocław

    IUI 14.12 ✖️
    IUI 11.01 ✖️

    03.2024 start IVF 💪
    05.04.2024 punkcja
    IMSI + Fertile Chip
    26🥚->18 dojrzałych -> 8 zarodków
    2x 4AA❄️, 2x 4BA❄️, 3AA❄️, 4AB❄️, 3BA❄️, 4BB❄️

    🔜transfer!!!
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2042 1536

    Wysłany: 28 marca, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Santi, wygląda na to, że idziecie w immunologię! Histero też fajnie bo czasem w biopsji z fotela gin wydaje się być czysto a na histero potrafią wyjść cuda do przeleczenia. Cieszę się, że plan dodał Ci skrzydeł ♥️
    Ja mam umówioną wizytę na koniec kwietnia dr Sydora w Sports Medicum w Krakowie, tam nie trzeba być wcześniej pacjentką. Dzwoń tam 😘

    Właśnie dzwoniłam i najbliższy termin mają na 5 czerwca:) więc już ten 11 zostawię. Ale bardzo wam dziękuję ❤️

    Mam już jeden punkt pobrań we Wrocławiu gdzie wysyłają właśnie do Łodzi też dziękuję za tą wskazówkę 💪🏻 jednak chyba zaryzykuję i zrobię badania bliżej siebie w ALAB gdzie wysyłają do Warszawy :) ale na razie mam dosyć tych długich podróży 🤪

    Na razie wszystko ogarnięte ale z tymi badaniami to szopka w tych laboratoriach, nikt nie wie o co chodzi hehe ale po godzinach rozmów z różnymi diagnostami doszliśmy co jest co (mam nadzieję 🙈)

    Także u mnie do 28 maja niewiele będzie się działo. Całe szczęście wy będziecie nadrabiać poziomem napięcia na forum 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca, 13:52

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8525 7418

    Wysłany: 28 marca, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi to gdzie udało się umówić do Sydora?

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 1108 1109 1110 1111 1112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ