X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 664 618

    Wysłany: 4 maja, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Hejka ☀️ FELICITA jak się czujesz???

    Kate@ jak i Ciebie - już wszytko sobie poukładałaś z tym przedłużonym czasem do transferu? Przyzwyczaiłam się do tej myśli i jest troszkę lepiej psychicznie?❤️

    Hej!

    Dzwoniliśmy dziś do Bociana w Poznaniu i też rzeczywiście zrobimy tam allo, cross i cytokiny ale to pod koniec maja by wyczekać minimum to 6 tygodni i wejść w kolejny cykl.
    Co do psychiki to jest fatalnie, kiepsko sobie z tym wszystkim radzę. Już nawet myślałam o porzuceniu forum. Dużo płaczę 😢. W poniedziałek mam wizytę w klinice, dam Wam znać co powie dr. Postanowiłam go trochę „wyczekać” i zobaczyć czy coś zaproponuje zanim powiem o wizycie u dr Sydora.

    Felicita, czekamy z Tobą do wtorku!

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2074 1555

    Wysłany: 4 maja, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Hej!

    Dzwoniliśmy dziś do Bociana w Poznaniu i też rzeczywiście zrobimy tam allo, cross i cytokiny ale to pod koniec maja by wyczekać minimum to 6 tygodni i wejść w kolejny cykl.
    Co do psychiki to jest fatalnie, kiepsko sobie z tym wszystkim radzę. Już nawet myślałam o porzuceniu forum. Dużo płaczę 😢. W poniedziałek mam wizytę w klinice, dam Wam znać co powie dr. Postanowiłam go trochę „wyczekać” i zobaczyć czy coś zaproponuje zanim powiem o wizycie u dr Sydora.

    Felicita, czekamy z Tobą do wtorku!

    Ehhh rozumiem Cię z kiepska kondycją psychiczną - ojjj rozumiem 🥺🥺 ja pod koniec maja mam histeroskopii więc razem "ruszymy" z miejsca - bo też będę pewnie czekała ze 3 tygodnie na wynik cd138 (bez tego nie ruszę dalej). Jak już będę miała wynik to umowie się też do Gizlera pogadać z nim o wszystkim co robiliśmy bez jego wiedzy i pogadamy o tym jakie mamy dalsze plany i jak on to widzi. Spytam retorycznie co sądzi o szczepieniach limfocytami męża co prawda my decyzję już podjęliśmy ale jestem ciekawa co powie, chociaż wydaje mi się że powie coś w stylu "to państwa decyzja a ja uszanuję każdą"
    Nie wiem czy Twój dr Ż. zasugeruje immunologię szczerze mówiąc ale jasne - wyczekany

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 664 618

    Wysłany: 4 maja, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santi_14 wrote:
    Ehhh rozumiem Cię z kiepska kondycją psychiczną - ojjj rozumiem 🥺🥺 ja pod koniec maja mam histeroskopii więc razem "ruszymy" z miejsca - bo też będę pewnie czekała ze 3 tygodnie na wynik cd138 (bez tego nie ruszę dalej). Jak już będę miała wynik to umowie się też do Gizlera pogadać z nim o wszystkim co robiliśmy bez jego wiedzy i pogadamy o tym jakie mamy dalsze plany i jak on to widzi. Spytam retorycznie co sądzi o szczepieniach limfocytami męża co prawda my decyzję już podjęliśmy ale jestem ciekawa co powie, chociaż wydaje mi się że powie coś w stylu "to państwa decyzja a ja uszanuję każdą"
    Nie wiem czy Twój dr Ż. zasugeruje immunologię szczerze mówiąc ale jasne - wyczekany

    Dokładnie, przynajmniej tyle, że jest raźniej jak się rusza z kopyta razem. Ale czekanie nie ułatwia spraw.
    A dzwoniłaś do Angeliusa w sprawie tego cd138 już? Rzeczywiście na wynik czekałam około 3 tygodnie ale plusem było to, że nie trzeba było umawiać wizyty by się czegoś dowiedzieć tylko któregoś pięknego dnia dostałam sms, że wystawiono mi recepty więc już wiedziałam, że wyszedł stan zapalny i po chwili zadzwonili z recepcji z dawkowaniem.

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • drSylwia Ekspertka
    Postów: 216 322

    Wysłany: 4 maja, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Cześć dziewczyny

    Mam pytanie

    Mogłybyście mi napisać jak czułyście się po punkcji? Czy któraś z Was miała hiperstymulację? Czy klinika ewentualnie daje jakieś leki żeby jej uniknąć?

    Pytam Was bo jestem zielona w tym temacie.
    Zapisałam się na czerwiec na pierwszą wizytę do Trzeciaka, jesteśmy z mężem gotowi na ivf ( mam tylko jeden jajowód niesprawny zresztą).
    Także wiem , że w naszym przypadku doktor nic innego niż ivf nie zaoferuje i ja się z tym zgadzam.
    Jednakże bardzo boję się samej procedery i cholernie przeraża mnie ta hiperka.
    Wiem, nie każda ją mą ale jak się człowiek naczyta w necie o tym to później sobie wkręca do głowy,ze mnie to spotka.
    Taki już ze mnie typ, wszystko zawsze w czarnych barwach.
    Ale tak serio dziewczyny proszę napiszcie o całym przebiegu ivf w sensie jak się czułyście i najważniejsze jak się czułyście po:)
    Napiszcie może czym byłyście stymulowane.
    Będę bardzo wdzięczna.
    Cześć!
    Ja przez pcos miałam bardzo duże ryzyko hiperstymulacji i lekarz powiedział, że jak będę się źle czuła to zakończymy stymulację wcześniej. Miałam wizyty kontrolne co 2 dni, ale czułam się dobrze i nie chciałam odpuścić. Dzień przed punkcja byłam już leżąca i cierpiąca z ogromnym brzuchem. Sama punkcja była w znieczuleniu ogólnym. Przed i po na własne życzenie dostałam kroplówki przeciwbólowe. Po punkcji przez 3 dni utrzymywało mi się jeszcze wodobrzusze i byłam obolała. Po 2 dniach zaczęłam dopiero chodzić.
    Po punkcji dostałam od lekarza aromek i dostinex.

    PCOS
    całkowity brak miesiączek i owulacji

    11.21 - start starań

    02.22 9 tc 👼💔 triploidia płodu
    12.22 19 tc 💔👼 - brak ustalonej przyczyny
    07.23 - cb

    12.23 - decyzja o IVF
    03.24 - punkcja - 20 komórek - 9 zarodków - EMBRACE - 5 zdrowych blastek
    05.24 - transfer?
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2074 1555

    Wysłany: 4 maja, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Dokładnie, przynajmniej tyle, że jest raźniej jak się rusza z kopyta razem. Ale czekanie nie ułatwia spraw.
    A dzwoniłaś do Angeliusa w sprawie tego cd138 już? Rzeczywiście na wynik czekałam około 3 tygodnie ale plusem było to, że nie trzeba było umawiać wizyty by się czegoś dowiedzieć tylko któregoś pięknego dnia dostałam sms, że wystawiono mi recepty więc już wiedziałam, że wyszedł stan zapalny i po chwili zadzwonili z recepcji z dawkowaniem.

    Nie dzwoniłam do samego Angeliusa tylko ustaliłam z dr Paligą wszystko meilowo ale w poniedziałek zadzwonię tam żeby spytać jak to wygląda jeśli mam wszystko ustalone z lekarzem :)

    Kate@@ lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Paulcia1988 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 4 maja, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny bardzo za takie liczne komentarze:)
    A możecie mi napisać czy klinika stosuje stymulacje z małymi dawkami leków?

    W Czechach to się nazywa tzw. ministymulacja.
    Ciekawa jestem czy u nas też się stosuje takie stymulacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja, 19:10

  • Appsovaa Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 4 maja, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś kilka postów wcześniej pytał o badanie cross match, ja ostatnio (miesiąc temu) robiłam to badanie na opolskiej we Wrocławiu i dostałam wynik z APC jak coś 😉.

  • NovaS Przyjaciółka
    Postów: 93 24

    Wysłany: 5 maja, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Hej!

    Dzwoniliśmy dziś do Bociana w Poznaniu i też rzeczywiście zrobimy tam allo, cross i cytokiny ale to pod koniec maja by wyczekać minimum to 6 tygodni i wejść w kolejny cykl.
    Co do psychiki to jest fatalnie, kiepsko sobie z tym wszystkim radzę. Już nawet myślałam o porzuceniu forum. Dużo płaczę 😢. W poniedziałek mam wizytę w klinice, dam Wam znać co powie dr. Postanowiłam go trochę „wyczekać” i zobaczyć czy coś zaproponuje zanim powiem o wizycie u dr Sydora.

    Felicita, czekamy z Tobą do wtorku!
    Trzymaj się Kate,
    Przechodziłam to samo… Ale po paru dniach minie. Odpocznij bo dużo odpoczynku psychicznego potrzeba wtedy.. jest to bardzo trudny okres ale wszystkie jesteśmy z tobą 🫶.

    Kate@@ lubi tę wiadomość

  • NovaS Przyjaciółka
    Postów: 93 24

    Wysłany: 5 maja, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Dziękuję Wam dziewczyny bardzo za takie liczne komentarze:)
    A możecie mi napisać czy klinika stosuje stymulacje z małymi dawkami leków?

    W Czechach to się nazywa tzw. ministymulacja.
    Ciekawa jestem czy u nas też się stosuje takie stymulacje.
    To zależy od kliniki. U mnie dobierali do wieku wagi itd. Mają swoje parametry. Jeżeli chciałabyś mieć mniej to chyba musiałabyś porozmawiać ze swoim prowadzącym lekarzem. Możesz spytaj i zobaczyć naturalny cykl.

  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 664 618

    Wysłany: 5 maja, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Appsovaa wrote:
    Ktoś kilka postów wcześniej pytał o badanie cross match, ja ostatnio (miesiąc temu) robiłam to badanie na opolskiej we Wrocławiu i dostałam wynik z APC jak coś 😉.

    Hej, od 1 kwietnia podobno Diagnostyka nie wysyła do APC tylko robi sobie sama tę immunologię, z opłakanym skutkiem. Stąd turystyka medyczna, która teraz trzeba uprawiać na potęgę 😬

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 5 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa to ja nie wiem gdzie zrobię te badania. Nastawiłam się na Wrocław.
    A te wyniki aż tak się różnią?
    Bo te cytokiny to rozumiem, że w AP mają swoje normy itd ale w cross i allo to nie bardzo jest pole do popisu skoro to wynik podany w procentach 🤷

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • dorkaaa Znajoma
    Postów: 24 36

    Wysłany: 5 maja, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Hej, od 1 kwietnia podobno Diagnostyka nie wysyła do APC tylko robi sobie sama tę immunologię, z opłakanym skutkiem. Stąd turystyka medyczna, która teraz trzeba uprawiać na potęgę 😬
    15 kwietnia byłam w APC na szczepieniach i Pani w recepcji mówiła, że ALLO można robić i w diagnostykach i w alabach bo wysyłają do nich. Na pewno nie wysyłają już cytokin. O cross match trzeba dopytać

    endometrioza, adenomioza, macica mięśniakowata, MTHFR hetero i PAI homo, hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa

    1.03 - punkcja -> 20 pęcherzyków ->9 komórek -> 8 prawidłowych zapłodnionych ->❄️❄️❄️❄️4 x 4AA + ❄️ 4BB
    23.04 - FET blastki 4AA z embryoglue:
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 78,2, prog 13,38
    9dpt beta 372, prog 17
    13dpt beta 1676, prog 33
    15dpt beta 3269, prog 30
    20dpt beta 11771, prog 23
    20dpt -> doszczepienie APC 💉
    23dpt -> pierwsze USG😍 CRL=0,35cm+ migające💓
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 664 618

    Wysłany: 5 maja, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorkaaa wrote:
    15 kwietnia byłam w APC na szczepieniach i Pani w recepcji mówiła, że ALLO można robić i w diagnostykach i w alabach bo wysyłają do nich. Na pewno nie wysyłają już cytokin. O cross match trzeba dopytać

    Dokładnie, allo tak. Cross już niestety Alab robi u siebie i mi dr Sydor powiedział, że chce żeby był z APC więc nie będę ryzykować. Cytokiny podobnie. Więc samo allo mogłabym zrobić tutaj na miejscu ale nie opłaca mi się bo i tak muszę gdzieś jechać na cross i na cytokiny.

    Ewa, dr Sydor mówił, że podjął temat z Diagnostyką i zapytał czy mogą przestawić procesy by te wyniki były miarodajne ale powiedział, że to może zająć miesiące.

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp prawidłowy; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp prawidłowy

    2021 - rozpoczęcie starań
    6.2023 - Invimed Wrocław
    11.2023 - histeroskopia (Angelius Katowice),
    12.2023 - stan zapalny endometrium 8/10, antybiotykoterapia
    1.2024 - scratching endo z kontrolnym cd138 - stan zapalny wyleczony
    2.2024 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 zarodków -> embrace dla połowy)

    ❄️❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
  • Santi_14 Autorytet
    Postów: 2074 1555

    Wysłany: 5 maja, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Kuźwa to ja nie wiem gdzie zrobię te badania. Nastawiłam się na Wrocław.
    A te wyniki aż tak się różnią?
    Bo te cytokiny to rozumiem, że w AP mają swoje normy itd ale w cross i allo to nie bardzo jest pole do popisu skoro to wynik podany w procentach 🤷

    Ewcia wiem że niektóre laboratoria allo mlr i Cross match robią i chyba podają tylko słownie wynik (np. reaktywny/nie reaktywny) a nie ma wartości procentowej i dlatego lekarzom to nie pasuje bo nie wiedzą w jakim procencie.

    A cytokiny z innych laboratorium mają zupełnie inne normy i sama jak widziałam te wyniki to znacznie się różnią 🤷🏻‍♀️

    Adaś ❤️ 20.06.2021

    01.2020 pierwsza procedura IVF ❌ Polmedis Wrocław
    09.2020 druga procedura IVF ✅ Angelius Katowice

    START - powrót po rodzeństwo 💪🏻💪🏻✊🏻
    09.2023 trzecia procedura IVF Invimed Wrocław 🍀🤞🏻
    29.09 - punkcja -> ET 2x8A, FET4AA, FET4BB, ❄️❄️2x8A
    02.10.23 - ET 2 zarodków 8A -> ❌
    04.12.23 - FET 4AA -> ❌
    27.02.24 - FET 4BB ❌

    23.04.24 - wizyta immuno Paśnik
    Ana1✅Cytokiny✅ Cross mach✅ AlloMLR 0%❌ -> szczepienia❓

    🔜 28.05 histeroskopia+ CD138
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 6 maja, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Załamka, to ja nie wiem czy uda mi się zrobić te badania 😔
    Może chociaż to allo skoro je można we Wrocławiu.

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Felicita Autorytet
    Postów: 331 355

    Wysłany: 6 maja, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nic z tego zaczął mnie ciągnąć brzuch jak na okres, od kilku dni czuję ale dziś mocniej 🤦🤦🤦

    👩30
    🆗Kariotyp
    🆗HSG
    🆗Hormony
    🆗Monitoring - cykle 30-33 dni, potwierdzone owulacje
    Amh - 3,01

    🧔30
    🆗Kariotyp
    🆗SCD- 9,5%
    🆗Ilość i ruchliwość
    🆗Przeciwciała przeciw plemnikom
    🆗Hormony
    🆗USG
    ✖️Morfologia - 0%
    ✖️Lekko podwyższony stres oksydacyjny - 1,79

    ….............................
    09.2022-05.2023 - 6 cykli aromek + ovitrelle ✖️
    09.2023 Imvimed Wrocław

    IUI 14.12.2023✖️
    IUI 11.01.2023✖️

    03.2024 start IVF 💪
    05.04.2024 punkcja
    IMSI + Fertile Chip
    26🥚->18 dojrzałych -> 8 zarodków
    2x 4AA❄️, 2x 4BA❄️, 3AA❄️, 4AB❄️, 3BA❄️, 4BB❄️

    29.04.2024 transfer

    8dpt Beta: 215 mIU/ml
    10dpt Beta: 547 mIU/ml Prog. 19,80 ng/ml
    14dpt Beta 2291 mIU/ml Prog. 49,30 ng/ml
    17dpt Beta 6520 mIU/ml Prog. 24,49 mg/ml
  • drSylwia Ekspertka
    Postów: 216 322

    Wysłany: 6 maja, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicita wrote:
    U mnie chyba nic z tego zaczął mnie ciągnąć brzuch jak na okres, od kilku dni czuję ale dziś mocniej 🤦🤦🤦
    Spokojnie, to jeszcze nic nie znaczy. Trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie ☺️

    Dziewczyny czy jesteście w stanie mi powiedzieć w jakim mniej więcej dniu cyklu planuje się transfer 6 dniowej blaski?

    Felicita lubi tę wiadomość

    PCOS
    całkowity brak miesiączek i owulacji

    11.21 - start starań

    02.22 9 tc 👼💔 triploidia płodu
    12.22 19 tc 💔👼 - brak ustalonej przyczyny
    07.23 - cb

    12.23 - decyzja o IVF
    03.24 - punkcja - 20 komórek - 9 zarodków - EMBRACE - 5 zdrowych blastek
    05.24 - transfer?
  • dorkaaa Znajoma
    Postów: 24 36

    Wysłany: 6 maja, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicita wrote:
    U mnie chyba nic z tego zaczął mnie ciągnąć brzuch jak na okres, od kilku dni czuję ale dziś mocniej 🤦🤦🤦
    też tak miałam a okazało się, że beta pozytywna :)

    drSylwia, Felicita lubią tę wiadomość

    endometrioza, adenomioza, macica mięśniakowata, MTHFR hetero i PAI homo, hashimoto, hiperprolaktynemia czynnościowa

    1.03 - punkcja -> 20 pęcherzyków ->9 komórek -> 8 prawidłowych zapłodnionych ->❄️❄️❄️❄️4 x 4AA + ❄️ 4BB
    23.04 - FET blastki 4AA z embryoglue:
    4dpt ⏸️
    6dpt beta 78,2, prog 13,38
    9dpt beta 372, prog 17
    13dpt beta 1676, prog 33
    15dpt beta 3269, prog 30
    20dpt beta 11771, prog 23
    20dpt -> doszczepienie APC 💉
    23dpt -> pierwsze USG😍 CRL=0,35cm+ migające💓
  • Felicita Autorytet
    Postów: 331 355

    Wysłany: 6 maja, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okey, czekam dalej, ale się nakręciłam jak śmigłowiec. Ja miałam transfer 5dniowej w 19 DC.

    drSylwia lubi tę wiadomość

    👩30
    🆗Kariotyp
    🆗HSG
    🆗Hormony
    🆗Monitoring - cykle 30-33 dni, potwierdzone owulacje
    Amh - 3,01

    🧔30
    🆗Kariotyp
    🆗SCD- 9,5%
    🆗Ilość i ruchliwość
    🆗Przeciwciała przeciw plemnikom
    🆗Hormony
    🆗USG
    ✖️Morfologia - 0%
    ✖️Lekko podwyższony stres oksydacyjny - 1,79

    ….............................
    09.2022-05.2023 - 6 cykli aromek + ovitrelle ✖️
    09.2023 Imvimed Wrocław

    IUI 14.12.2023✖️
    IUI 11.01.2023✖️

    03.2024 start IVF 💪
    05.04.2024 punkcja
    IMSI + Fertile Chip
    26🥚->18 dojrzałych -> 8 zarodków
    2x 4AA❄️, 2x 4BA❄️, 3AA❄️, 4AB❄️, 3BA❄️, 4BB❄️

    29.04.2024 transfer

    8dpt Beta: 215 mIU/ml
    10dpt Beta: 547 mIU/ml Prog. 19,80 ng/ml
    14dpt Beta 2291 mIU/ml Prog. 49,30 ng/ml
    17dpt Beta 6520 mIU/ml Prog. 24,49 mg/ml
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 6 maja, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Felicita wrote:
    Okey, czekam dalej, ale się nakręciłam jak śmigłowiec. Ja miałam transfer 5dniowej w 19 DC.

    Trzymasz się dzielnie, że nie poszłaś dzisiaj na betę ale mam nadzieję, że jutro będą fanfary!

    Felicita lubi tę wiadomość

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 1137 1138 1139 1140 1141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ