X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Alicja1105 a jak udało Ci się pogodzić częste wizyty w klinice z pracą?
    Nie wiem czy brac L4 czy urlop... jak to zrobić, żeby nikt się nie zorientował.
    Wizyty w klinice mam w takich godzinach, ze muszę brac wolne na te dni. Po punkcji te chcilaby zostać kilka dni w domu.
    Jak to u Was wyglądało ?
    Ja sie urywam z pracy np. na 2 godziny ,a potem.zostaje po godzinach.Jesli bede miala punkcje to wezme L4,ale na drugi dzien bede musiala isc raczej do pracy.

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś będę musiała pokombinować, u nas z wybieraniem godzin był bałagan i szef się wykurzył i zabronił wybierać 2 czy 4h... nawet jakby wystarczyło zwolnił się godzinę z pracy trzeba brac cały dzień... paranoja. Dlatego boje się, ze zauważa, ze tak znikam ;)

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    A bierzesz jakieś probiotyki dopochwowe?Ja też czasem mam stany zapalne po stosunku i biorę INVAG albo LACTOVAGINAL.Ogólnie biorę po miesiączce i przed miesiączką prze kilka dni.Mi pomaga.
    Że mną nikt chyba się nie chciał bawić i od razu zaproponowali kd.
    Nigdy wcześniej nie miałam problemów że stanami zapalnymi. Teraz kończę jakieś leki A potem mam brać probiotyki dopochwowa bo w wymazie wyszło zero pałeczkek i muszę je uzupełnić. I właśnie zamierzam kupić lactovaginal :) A potem chyba będę robić tak jak ty brać po parę przed i po miesiączce.

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Coś będę musiała pokombinować, u nas z wybieraniem godzin był bałagan i szef się wykurzył i zabronił wybierać 2 czy 4h... nawet jakby wystarczyło zwolnił się godzinę z pracy trzeba brac cały dzień... paranoja. Dlatego boje się, ze zauważa, ze tak znikam ;)
    Moze postaraj sie z lekarzem umawiac po poludniu.Do jakiego lekarza chodzisz?Ja do Dr L

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja1105 wrote:
    Moze postaraj sie z lekarzem umawiac po poludniu.Do jakiego lekarza chodzisz?Ja do Dr L

    Będę kombinować :) ja chodzę do dr.Ż.

    A propos wizyt - świat jest mały. Czekamy sobie pod zabiegowym a tu do kliniki wchodzi znajomy męża z pracy ;))

    To tylko świadczy o skali problemu, jest nas więcej niż nam się wydaje

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2020, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Będę kombinować :) ja chodzę do dr.Ż.

    A propos wizyt - świat jest mały. Czekamy sobie pod zabiegowym a tu do kliniki wchodzi znajomy męża z pracy ;))

    To tylko świadczy o skali problemu, jest nas więcej niż nam się wydaje

    To fakt wiele osób boryka się z niepłodnościa. Nie jesteśmy z tym same. Często ludzie o tym nie mówią, bo to temat tabu. Sama mam dosłownie garstkę ludzi wtajemniczonych, pewnie dlatego, żeby unikanać częstych pytań. Moja teściowa często nam dokuczała, że dziecka nie mamy. W kocnu się uciszyła kiedy poznała wyniki...
    Co do l4 to lekarz prowadzący nie może Wam go wystawić.?

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Współczuje Ci.Wierze co przeszłaś.Ja miałam 3 transfery.Przy dwóch beta nawet nie drgnęła a przy 3 -cim poroniłam w 7 tygodniu.24.01 mam wizytę i szykuje sie do trzeciego IVF.Embriolog powinien ci wyjśnić dlaczego tak wyszło.My mielismy prawie 20 minutową rozmowę z zastępcą szefa embriologów.


    Masakra, kiedys myslalam ze idziesz, placisz, robia co trzeba i jest alez bylam glupia:) przykro mi, a wyjasnili ci dlaczego tak sie dzieje, to przez zarodki? ale jak widze mialas podawane po dwa i to blastki a to niby tez zwieksza szanse.A te "wspomagacze" stosowaliscie?

  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    Masakra, kiedys myslalam ze idziesz, placisz, robia co trzeba i jest alez bylam glupia:) przykro mi, a wyjasnili ci dlaczego tak sie dzieje, to przez zarodki? ale jak widze mialas podawane po dwa i to blastki a to niby tez zwieksza szanse.A te "wspomagacze" stosowaliscie?
    U nas jest wada genetyczna.Wadliwy kariotyp męża.Dlatego mieliśmy rozmowę z embriologiem.Omawiał wyniki badań genetycznych które robiliśmy.Nigdy nie miałam podawanych dwóch.Zawsze po jednym.Z pierwszego podejścia tylko jeden się nadawał do transferu po badaniu genetycznym.A w drugim podejściu mieliśmy dwa zarodki ale już nie badaliśmy ich- duży koszt.Miałam podawane po jednym.Nic nie wyszło.W naszym przypadku zarodki hodują do 5 doby czyli stadium blastocysty ze względu na wadę genetyczną.Podczas rozmowy z lekarzem pokazał nam całą historię hodowli zarodków i duża ilość obumarła w 3 dobie."Wspomagacze" nie wiem co masz na myśli.Jeśli Embryoglue to tak.Jeśli witaminy to ogromne ilości przez kilka lat zanim się dowiedzieliśmy o błędnym kariotypie.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    Madzia mialas 25 pecherzykow pobranych i zaden sie nie rozwijal czy byly puste? Jakie masz amh? Ja tez sie zastanawiam nad az wiesz jak to dokladnie wyglada. Ja mialam tylko 3 pecherzyki i wszystkie puste byly a naczekalam sie ponad 2 godz w poczekalni zeby uslyszec to od lekarza ze nie ma dobrych wiesci i wszystkie puste byly. Ja sie zastanawiam czy to tez nie kwestia zlej stymulacji bo czytalam gdzies kiedys ze to tez moze byc przyczyna aczkolwiek dr mi powiedzial ze moge miec puste owulacje i tylko raz na jakis czas np raz w roku zdarza mi sie normalna :(
    Narazie sie suplementuje ponoc prze 3 miesiace trzeba ;)

    U mnie to tylko jeden byl pusty a reszta padala. Z fych 6 co zaplodnili to tylko jedna przetrwala do 3 doby i padla a reszta nie rozwijala sie wcale. Tez tak myslalam wsumie ze to moze przez zla stymalcje ale dr mowil ze bylo ok ze niby dobrze zareagowalam na te leki.
    Amh mam niby bardzo dobre, tak zreszta jak wszystkie wyniki.
    A z az to wyglada tak, na sztucznym cyklu z estrofem zeby endometrium uroslo, wy wypelniacie ankiete ze swoimi cechami fenotypowymi i grupa krwi, szukaja zarodek i podpisujecie zgode czy sie zgadzacie, u mnie doslownie wszystko sie zgadzalo wlacznie z waga, kolorem oczow itp.
    A oplata tyle co za transfer mrozonych nie ma dodatkowych oplat
    A tobie co powiedzial, dlaczego tak? Byliscie u embriolog?

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    U nas jest wada genetyczna.Wadliwy kariotyp męża.Dlatego mieliśmy rozmowę z embriologiem.Omawiał wyniki badań genetycznych które robiliśmy.Nigdy nie miałam podawanych dwóch.Zawsze po jednym.Z pierwszego podejścia tylko jeden się nadawał do transferu po badaniu genetycznym.A w drugim podejściu mieliśmy dwa zarodki ale już nie badaliśmy ich- duży koszt.Miałam podawane po jednym.Nic nie wyszło.W naszym przypadku zarodki hodują do 5 doby czyli stadium blastocysty ze względu na wadę genetyczną.Podczas rozmowy z lekarzem pokazał nam całą historię hodowli zarodków i duża ilość obumarła w 3 dobie."Wspomagacze" nie wiem co masz na myśli.Jeśli Embryoglue to tak.Jeśli witaminy to ogromne ilości przez kilka lat zanim się dowiedzieliśmy o błędnym kariotypie.

    A to cos mi sie pomylilo ze po dwa. Tak embryoglue albo naciecie otoczki. Ale to chyba dobrze ze do 5 doby przetrwaly wiec chyba jednak mialy szanse na dalszy rozwoj?Czy jak to wyglada?

  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    A to cos mi sie pomylilo ze po dwa. Tak embryoglue albo naciecie otoczki. Ale to chyba dobrze ze do 5 doby przetrwaly wiec chyba jednak mialy szanse na dalszy rozwoj?Czy jak to wyglada?
    Problemem jest wadliwy kariotyp.Nacięcie otoczki nie wchodziło w grę bo to były już blastocysty 4aa, 4ba,4bb,4ab.Czyli już gotowe to ''wylęgnięcia" i nie trzeba nacinać.Embryoglue obowiązkowo przy blastocystach(tak lekarz powiedział).Nawet najlepszej jakości blastocysty mogą mieć wady genetyczne przez męża wadę(jego plemniki są uszkodzone)nie wiadomo w ilu procentach.To jest jak wygrać w totolotka zależy jaki plemnik wybierze embriolog a on nie widzi DNA plemnika tylko wybiera najlepszej jakości.Dlatego przy takich wadach robi się PGS badanie genetyczne zarodków ale to znów duże koszty.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś19 wrote:
    Widzę że większość z nas jest u dr Z.
    Słyszałam o embryogule ale lekarz nic mi nie proponował. Pierwsze podejście miałam w listopadzie ale niestety od dnia transferu mocne skurcze i się nie udało. Teraz walczę z homocysteina i mam nadzieję że luty, marzec uda się kolejne podejście:)

    A lekarz ci powiedzial ze to moglo byc od skurczy? Ja slyszalam ze na skurcze podaja atosiban przed w czasie i po transerze tylko niewiem czy w invimed to daja

  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Problemem jest wadliwy kariotyp.Nacięcie otoczki nie wchodziło w grę bo to były już blastocysty 4aa, 4ba,4bb,4ab.Czyli już gotowe to ''wylęgnięcia" i nie trzeba nacinać.Embryoglue obowiązkowo przy blastocystach(tak lekarz powiedział).Nawet najlepszej jakości blastocysty mogą mieć wady genetyczne przez męża wadę(jego plemniki są uszkodzone)nie wiadomo w ilu procentach.To jest jak wygrać w totolotka zależy jaki plemnik wybierze embriolog a on nie widzi DNA plemnika tylko wybiera najlepszej jakości.Dlatego przy takich wadach robi się PGS badanie genetyczne zarodków ale to znów duże koszty.

    Czyli jak sie trafi akurat ten zarodek z wada to nie ma on szans zeby mogl sie rozwijac czy to tez nie wiadomo tak do konca? Ale to trudne wszystko

  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Problemem jest wadliwy kariotyp.Nacięcie otoczki nie wchodziło w grę bo to były już blastocysty 4aa, 4ba,4bb,4ab.Czyli już gotowe to ''wylęgnięcia" i nie trzeba nacinać.Embryoglue obowiązkowo przy blastocystach(tak lekarz powiedział).Nawet najlepszej jakości blastocysty mogą mieć wady genetyczne przez męża wadę(jego plemniki są uszkodzone)nie wiadomo w ilu procentach.To jest jak wygrać w totolotka zależy jaki plemnik wybierze embriolog a on nie widzi DNA plemnika tylko wybiera najlepszej jakości.Dlatego przy takich wadach robi się PGS badanie genetyczne zarodków ale to znów duże koszty.
    Wierzę,że Ci się uda.To jest loteria,ale w końcu trafi się prawidłowy.Jak nasienie Twojego M?Badal dna plemnika?
    U mnie dziś 9 dzień stymulacji i od 3 dni nic nie czuje,jajniki przestaly bolec.Jutro wizyta kontrolna.

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    Czyli jak sie trafi akurat ten zarodek z wada to nie ma on szans zeby mogl sie rozwijac czy to tez nie wiadomo tak do konca? Ale to trudne wszystko
    Dokładnie tak.Taki zarodek nie ma szans się rozwijać.Albo beta nie drgnie albo poroni się w którymś tygodniu.Jest to strasznie trudne.A z AZ to tylko wybierają jeden zarodek?A jak jest para która oddała np 2 zarodki do adopcji to czy można wziąć dwa?

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja1105 wrote:
    Wierzę,że Ci się uda.To jest loteria,ale w końcu trafi się prawidłowy.Jak nasienie Twojego M?Badal dna plemnika?
    U mnie dziś 9 dzień stymulacji i od 3 dni nic nie czuje,jajniki przestaly bolec.Jutro wizyta kontrolna.

    Mam wrazenie jakbysmy wlasnie chcialy nie wiadomo czego, wlasnie wygranej w totka i to glownej, a dla wiekszosci to takie proste poprostu maja a my walczyc musimy ale wkoncu wszystkie wygramy.
    U meza 2% z prawidlowa morfologia ale dr mowil ze do invitro czy inseminacji nadaje sie idealnie.
    To super:) napewno bedzie dobrze. To moze sie gdzies miniemy bo ja tez jutro wizyta:)

    Alicja1105 lubi tę wiadomość

  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja1105 wrote:
    Wierzę,że Ci się uda.To jest loteria,ale w końcu trafi się prawidłowy.Jak nasienie Twojego M?Badal dna plemnika?
    U mnie dziś 9 dzień stymulacji i od 3 dni nic nie czuje,jajniki przestaly bolec.Jutro wizyta kontrolna.
    Nie badał DNA plemnika.Lekarz mówił że nie ma sensu.Ja na początku stymulacji tez czułam jajniki a później juz nic i miałam raz 8 a potem 7 komórek.Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 111 9

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Dokładnie tak.Taki zarodek nie ma szans się rozwijać.Albo beta nie drgnie albo poroni się w którymś tygodniu.Jest to strasznie trudne.A z AZ to tylko wybierają jeden zarodek?A jak jest para która oddała np 2 zarodki do adopcji to czy można wziąć dwa?

    Wlasnie bede jutro o to pytac na wizycie to dam znac bo teraz chce sprobowac wlasnie dwa wziasc. Ogolnie napewno mozna bo to niby zwieksza szanse tylko niewiem czy dwa od jednej pary, czy mozna po jednym od dwoch par

  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    Wlasnie bede jutro o to pytac na wizycie to dam znac bo teraz chce sprobowac wlasnie dwa wziasc. Ogolnie napewno mozna bo to niby zwieksza szanse tylko niewiem czy dwa od jednej pary, czy mozna po jednym od dwoch par
    Fajnie dwa od jednej pary bo dzieci są podobne do siebie bo to rodzeństwo.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 19 stycznia 2020, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Nie badał DNA plemnika.Lekarz mówił że nie ma sensu.Ja na początku stymulacji tez czułam jajniki a później juz nic i miałam raz 8 a potem 7 komórek.Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę.
    Pocieszyłaś mnie tym,bo już mam wrażenie,że pęcherzyki się wchlonely albo nie rosną.

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ