X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Paulcia1988 Przyjaciółka
    Postów: 143 28

    Wysłany: 15 września, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myaia wrote:
    Niee, rok temu byłam w ginemedice, potem w Mama I ja. Ale i tu i tu to nie było pod invitro tylko po prostu przez brak owulacji wprowadzili stymulacje liczac że pozwoli to naturalnie zajsc. A jak weszla refundacja to skierowali nad juz na invitro I od czerwca jestem u T.

    Rozumiem.
    Kurczę czyli wygląda na to , że nie reagujesz na leki.
    Może coś dr wymyśli, może jakieś inne leki jeszcze i inne dawki.
    Dziewczyny też jeżdżą do Czech i tam im się często udaje.
    Może rozważ kiedyś taką opcję:( tylko wtedy już niestety nie będzie refundacji tylko komercja.
    Ale to tak w razie czego piszę.
    Sama nie wiem co będzie ze mną.
    Też kiedyś w ogóle myślałam o Czechach.
    Chciałam od razu tam podejść z racji, że czytałam o tym , że mają lepsze laboratorium i stymulują skutecznie.
    Długo się wahałam ale postanowiłam, że spróbuję w Invimedzie bo jest refundacja i dobre opinie czytałam o klinice.
    Wybrałam dr T z opinii w internecie i moja dobra znajoma też się u niego leczyła.
    Aczkolwiek nie udało się jej bo poroniła zaraz po transferze ale został jeszcze jej jeden zarodek w klinice.
    Może kiedyś po niego wróci bo póki co ... urodziła córkę z ciąży naturalnej 🙂

    Zaraz po nieudanym transferze zrobiła badania krzywej insulinowej i wyszły jej lekko podwyższone wyniki.
    Dr T nie zlecił jej żeby to kiedykolwiek sprawdziła.
    Nie wiem czy to przypadek ale kiedy zaczęła stosować metforminę to po 3 mscach zaszła w ciążę naturalna.
    Ja też pamiętając swoją historię próbowałam bezskutecznie przez lata i gdy lekarka kiedyś w Katowicach, słynna dr Paliga zleciła mi to badanie to wyszło mi również , że mam lekko podniesioną insulinę po 2 godz.
    Zaczęłam brać metforminę (glucopohage) i udało się 🙂 zaraz w pierwszym mscu aczkolwiek była to ciąża pozamaciczna.
    Ale wkoncu coś ruszyło.

    Sprawdzałaś kiedyś krzywą insulinową 3 punktową?
    Metformina pomaga w regulacji owulacji, działa też dobrze na jakość komórek jajowych.

    AMH 2,5
    Brak jednego jajowodu
    Drugi niesprawny

    2021- ciąża pozamaciczna
    2022- poronienie samoistne 5 TC

    Kariotypy ok
    Stan przedcukrzycowy

    Mąż
    Wyniki nasienia słabe
    Podwyższony stres oksydacyjny
    Reszta ok
  • Myaia Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 15 września, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tamtym roku jak poszłam do Mama i ja i tam mi zlecili wszystkie badania to bylo bardzo podobnie. Od września brałam metformine i w listopadzie zaszlam s ciążę naturalnie, ale szybko ja poronilam. Ciagle teraz biorę te leki i T. Tez mówił że mam brać
    Ja mam pcos I niedoczynność tarczycy. Ogolnie po poerwszych konsultacjach w invimedie stwierdzilismy że powodem moga byc długoletnie ciezkie treningi bo ja od kilku lat bardzo dużo trenuje i lekarz kazał z tego schodzić. Wiec bylismy pewni że to ten wysilek fizyczny powoduje zatrzymanie wydzielania hormonow przysadki i jak odpuszczę plus wlaczymy mocne leki to zaskoczy.
    Tak sie zastanawiam czy to nie jest tak ze skoro 5 lat nie mialam w ogole owulacji ani okresu no cyklu ogolnie to nie jest tak ze teraz to wraca, w sensie pierwszy raz zadzialalam na leki bo pecherzyki rosly ale poki co puste bo potrzebuja jeszcze czasu. Wymyslam trochę wiem, bo pewnie gdyby to bylo takie proste to lekarz by Sam to wiedzial

    O czechach słyszałam, no wlasnie tu kasa trochę blokuje bo ostatnie lata leczylismy sie komercyjnie no i wiecie zreszta jakie to sa koszty.

    @paulcia1988 a u Ciebie wiadomo jaka jest przyczyna że sie nie udaje?

  • Myaia Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 15 września, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorkaaa wrote:
    Wątpię żeby dr T się poddał po jednym podejściu, głowa do góry na pewno coś wymyśli. Ja do niego chodziłam rok przed ivf z niepekajacymi pecherzykami, co miesiąc robiliśmy co innego, fakt że ciągle nie pękały ale chciał próbować dalej, był też podatny na zmiany leków które ja sama proponowałam. Ja powiedziałam już sama że dalej nie chce próbować tylko ivf. Na pewno będzie miał dla ciebie inną propozycję a jak nie to też się nie przejmuj są inni lekarze. To że miał taki nastrój po twojej punkcji na pewno wynika z tego że się sam zmartwił, że tym razem nie pomógł. Mam wrażenie że on się przejmuje naszymi losami. Jak poszliśmy do niego na wizytę , potwierdzeniem ciąży po transferze to cieszył się bardziej niż my 🤪 tak jak dziewczyny pisały polecam przygotowanie przed kolejna stymulacja akurat miesiace to będzie odpowiedni czas, poczytaj "It starts with egg" można znaleźć polskie tłumaczenie w internecie

    Wlasnie tez odnioslam wrażenie że on sie bardzo angazuje I dlatego wydawal sie wręcz smutny :( dziekuje za polecenie, sprawdze sobie :)
    Martwi mnie to ze tu dziewczyny pisza o podobnych sytuacjach tj dużo pecherzykow i zaledwie jedna, dwie komorki i to wadliwe, ale to chyba wlasnie go tam zmartwilo że gdyby byla chociaż jedna to znaczy ze coś jest, a tu pusto :(

  • Paulcia1988 Przyjaciółka
    Postów: 143 28

    Wysłany: 15 września, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myaia wrote:
    Wlasnie tez odnioslam wrażenie że on sie bardzo angazuje I dlatego wydawal sie wręcz smutny :( dziekuje za polecenie, sprawdze sobie :)
    Martwi mnie to ze tu dziewczyny pisza o podobnych sytuacjach tj dużo pecherzykow i zaledwie jedna, dwie komorki i to wadliwe, ale to chyba wlasnie go tam zmartwilo że gdyby byla chociaż jedna to znaczy ze coś jest, a tu pusto :(

    Wczoraj właśnie widać było , że był jakiś poruszony i smutny.
    Ja byłam grubo po Tobie u niego.
    I odniosłam wrażenie, że jest jakiś nieswój.
    Może go ta sytuacja zesmuciła właśnie.
    Jeśli tak to lekarz jak dla mnie z wielkim sercem, naprawdę.
    Mam duży szacunek do niego.

    U mnie problem jajowodowy, więc in vitro wskazane.
    Ma po ciąży pozamacicznej wycięty jajowodów, a drugi już niesprawny bo rzęski w nim dobrze nie pracują.

    AMH 2,5
    Brak jednego jajowodu
    Drugi niesprawny

    2021- ciąża pozamaciczna
    2022- poronienie samoistne 5 TC

    Kariotypy ok
    Stan przedcukrzycowy

    Mąż
    Wyniki nasienia słabe
    Podwyższony stres oksydacyjny
    Reszta ok
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 370 368

    Wysłany: 15 września, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wychodzę, wypisałam się ogólnie na własne życzenie, bo i tak mi powiedzieli, że jakby mnie chcieli sami wypisać to i tak na moje życzenie. Czasami jeszcze krwawie, ale to normalne, dostałam jeszcze dodatkowo duphaston na recepcie do brania. Dzidzioka serduszko bije, jest z nim wszystko ok. A ja mam po prostu odpoczywać 😉 za 7 dni mam być na kontroli u jakiegoś ginekologa

    KiciaKocia91 lubi tę wiadomość

    ROK 2024
    Powrót po rodzeństwo dla Leona!! 💪💪

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️
    7 dpt ⏸️
    9 dpt ⏸️
    11dpt beta 193
    14dpt 950
    16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️💪 walcz maluchu ❤️

    Chwilo trwaj...

    ❄️❄️ jeszcze na wakacjach




    Starania: 4 lata
    20.11.2021 pierwsza wizyta w klinice InviMed Wrocław
    On35: azospermia i bezplodnosc
    Ja33: kariotyp Trisomia XXX- super women, 1 AMH.

    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów
    2 zarodki
    Badania genetyczne ❌️

    Wrześnień 2022
    Podejście nr 2

    Listopad 22
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm❤️❤️

    chwilo trwaj ❤️

    18.08.2023 synol na świecie przez CC, 4360g, 58 cm długości 💙❤️
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1041 1347

    Wysłany: 15 września, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ścigacz wrote:
    Wychodzę, wypisałam się ogólnie na własne życzenie, bo i tak mi powiedzieli, że jakby mnie chcieli sami wypisać to i tak na moje życzenie. Czasami jeszcze krwawie, ale to normalne, dostałam jeszcze dodatkowo duphaston na recepcie do brania. Dzidzioka serduszko bije, jest z nim wszystko ok. A ja mam po prostu odpoczywać 😉 za 7 dni mam być na kontroli u jakiegoś ginekologa

    Gratuluję serduszka i zazdroszczę (tak pozytywnie) bo ja nie mogę już wytrzymać tego zawieszenia 😬.
    Jutro mimo wszystko wybierasz się do kliniki czy przekładasz wizytę by zrobić z niej tę zalecaną kontrolę?

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp ok; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo, Kir genotyp Bx
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp ok

    2021 - rozpoczęcie starań
    11/23 - histeroskopia (stan zapalny endometrium)
    2/24 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 ❄️ -> embrace dla połowy); hiperstymulacja

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
    29.07.2024 - transfer ❄️ 4AB (acard, neoparin, encorton, embryo glue) 6 dpt cień cienia; 7 dpt beta 6,64; 9 dpt beta 1,40 - cb 💔
    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):
    6 dpt beta 42,2; progesteron 56,1
    8 dpt beta 99,1 (+124%)
    10 dpt beta 269 (+171%)
    12 dpt beta 869 (+223%)
    14 dpt beta 2352 (+171%) ⏳
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 370 368

    Wysłany: 15 września, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Gratuluję serduszka i zazdroszczę (tak pozytywnie) bo ja nie mogę już wytrzymać tego zawieszenia 😬.
    Jutro mimo wszystko wybierasz się do kliniki czy przekładasz wizytę by zrobić z niej tę zalecaną kontrolę?


    Jeśli droga pozwoli na przejechanie to tak będę w klinice

    ROK 2024
    Powrót po rodzeństwo dla Leona!! 💪💪

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️
    7 dpt ⏸️
    9 dpt ⏸️
    11dpt beta 193
    14dpt 950
    16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️💪 walcz maluchu ❤️

    Chwilo trwaj...

    ❄️❄️ jeszcze na wakacjach




    Starania: 4 lata
    20.11.2021 pierwsza wizyta w klinice InviMed Wrocław
    On35: azospermia i bezplodnosc
    Ja33: kariotyp Trisomia XXX- super women, 1 AMH.

    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów
    2 zarodki
    Badania genetyczne ❌️

    Wrześnień 2022
    Podejście nr 2

    Listopad 22
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm❤️❤️

    chwilo trwaj ❤️

    18.08.2023 synol na świecie przez CC, 4360g, 58 cm długości 💙❤️
  • NadiaaL Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 15 września, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nadrobiłam Was teraz, widzę dużo się działo...

    Ścigacz, bardzo się cieszę, że wszystko się u Ciebie dobrze skończyło. Życzę Ci nudnej, książkowej ciąży aż do szczęśliwego rozwiązania!

    Kate - piękna beta! Gratulacje! 🥺

    Miaya bardzo mi przykro z powodu z Twojego wyniku. Pierwsza stymulacja to chyba jest taka trochę testowa? Mam nadzieję że kolejna przyniesie Ci upragnione zdrowe komórki ☘️

    Ja byłam u dr Z na konsultacji i oprócz estrogenu nie dostałam żadnych dodatkowych leków, ani encortonu ani acardu. Dostałam jedynie estrofem, który mam brać od 4 DC... Nie wiem czy nie brać acardu na własną rękę,. może pomóc a pewnie nie zaszkodzi 🤷 Mówiłam mu, że nie czuję się dobrze pod względem neurologicznym, stymulacja, punkcja, potem covid dały mi trochę popalić. W związku z tym powiedział, że to moja decyzja czy podchodzić do transferu już w kolejnym cyklu - miesiączka za kilka dni. Będę miała teraz nad czym rozmyślać.

    Ona 33':
    -stwardnienie rozsiane (8 lat leczenia immunomodulącego 😕)
    -niedoczynność tarczycy
    - kariotyp ok ✅

    AMH: 3,26

    On 34':
    -kryptozoospermia, pojedyncze żywe plemniki 😕
    - kariotyp ok ✅

    25.07 start stymulacji
    07.08 punkcja 🤞 --> 24 🥚
    ❄️4AB, ❄️ 4AB, ❄️4BA
  • Myaia Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 15 września, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nadiaaL
    Oby, też mam ogromna nadzieje na to ❤️
    Moge dopytać czy SM ma jakiś wplyw u Ciebie na problemy z płodnością?

    Ja sama byłam diagnozowana pod kątem SM, wyniki potwierdziły diagnoze, jednak nigdy nie mialam zadnych objawow co ja wyklucza i sytuacja jest bardzo dziwna i nie pewna. Neurolodzy mówią że mam o temacie zapomnieć a T. Mówił że jednak to immunogia i może mieć jakiś wplyw, ale tak tylko rzucil, chyba głośno się zastanawial.

  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1041 1347

    Wysłany: 15 września, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a może przy tym SN lub podejrzeniu SN dobrze byłoby udać się do immunologa od niepłodności? Chyba, że już odwiedziłyście. Nie znam się kompletnie ale wydaje mi się, że warto byłoby by ktoś na to wszystko spojrzał ze strony immuno.

    Nadia, ja włączyłam sobie u dr Ż acard sama po miesiączce w cyklu transferowym. Steryd dostałam przy kontroli w 11-13 dniu cyklu (Metypred) i wtedy właśnie dr oficjalnie włączył mi też acard ;) Acard potrzebuje podobno około dwóch tyg by wysycić organizm więc warto włączyć wcześniej niż na monitoringu.

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp ok; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo, Kir genotyp Bx
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp ok

    2021 - rozpoczęcie starań
    11/23 - histeroskopia (stan zapalny endometrium)
    2/24 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 ❄️ -> embrace dla połowy); hiperstymulacja

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
    29.07.2024 - transfer ❄️ 4AB (acard, neoparin, encorton, embryo glue) 6 dpt cień cienia; 7 dpt beta 6,64; 9 dpt beta 1,40 - cb 💔
    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):
    6 dpt beta 42,2; progesteron 56,1
    8 dpt beta 99,1 (+124%)
    10 dpt beta 269 (+171%)
    12 dpt beta 869 (+223%)
    14 dpt beta 2352 (+171%) ⏳
  • NadiaaL Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 15 września, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myaia, nie, SM kompletnie nie ma wpływu na płodność. Neurolodzy też tak twierdzą, a ciąża jest nawet czasem ochronnym, bo system immunologiczny się sam na ten czas wycisza. Wyprodukowałam 24 jajeczka, zapłodniliśmy wszystkie, ale do 6 doby przetrwały tylko 3, co potwierdza tylko diagnozę o słabym nasieniu. Mam nadzieję, że w Twojej sytuacji dobra suplementacja i zmiana podejścia do stymulacji przyniesie oczekiwane efekty. Trzymam kciuki ☘️

    Kate planuję immunologię przy niepowodzeniu tej procedury. A czy mogę wiedzieć w jakich dawkach przyjmowałaś metypred? Dr Z powiedział że mogę go brać, ale na zlecenie neurologa.

    Ona 33':
    -stwardnienie rozsiane (8 lat leczenia immunomodulącego 😕)
    -niedoczynność tarczycy
    - kariotyp ok ✅

    AMH: 3,26

    On 34':
    -kryptozoospermia, pojedyncze żywe plemniki 😕
    - kariotyp ok ✅

    25.07 start stymulacji
    07.08 punkcja 🤞 --> 24 🥚
    ❄️4AB, ❄️ 4AB, ❄️4BA
  • Paulcia1988 Przyjaciółka
    Postów: 143 28

    Wysłany: 15 września, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem z kotliny kłodzkiej.
    Jest u nas powódź. Zalane są miasta.
    Jestem z miejscowości obok Kłodzka.
    U nas jest stabilnie póki co teraz.
    Czytałam, że ok 17 września ma być fala powodziowa we Wrocławiu.
    Mam już takiego stracha bo za parę dni mam zacząć stymulację i nie wiem co mam robić :(

    Jeśli dojdzie do powodzi we Wrocławiu nie daj Boże to nie wiem jak będzie wyglądać moje leczenie, monitoringi.

    Czy pisać do dr T o moich obawach?

    AMH 2,5
    Brak jednego jajowodu
    Drugi niesprawny

    2021- ciąża pozamaciczna
    2022- poronienie samoistne 5 TC

    Kariotypy ok
    Stan przedcukrzycowy

    Mąż
    Wyniki nasienia słabe
    Podwyższony stres oksydacyjny
    Reszta ok
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1041 1347

    Wysłany: 15 września, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NadiaaL wrote:
    Myaia, nie, SM kompletnie nie ma wpływu na płodność. Neurolodzy też tak twierdzą, a ciąża jest nawet czasem ochronnym, bo system immunologiczny się sam na ten czas wycisza. Wyprodukowałam 24 jajeczka, zapłodniliśmy wszystkie, ale do 6 doby przetrwały tylko 3, co potwierdza tylko diagnozę o słabym nasieniu. Mam nadzieję, że w Twojej sytuacji dobra suplementacja i zmiana podejścia do stymulacji przyniesie oczekiwane efekty. Trzymam kciuki ☘️

    Kate planuję immunologię przy niepowodzeniu tej procedury. A czy mogę wiedzieć w jakich dawkach przyjmowałaś metypred? Dr Z powiedział że mogę go brać, ale na zlecenie neurologa.

    Sprawdziłam w IKP bo już nie pamiętałam, dostałam wtedy receptę na Metypred 16 mg i miałam brać pół tabletki dziennie. Dr T. zmienił mi później ten lek na Encorton 5mg jedna tabletka dziennie a finalnie dr Sydor stwierdził, że to jeden pies co będę brała choć on pracuje bardziej na Ecortonie niż na Metypredzie.

    NadiaaL lubi tę wiadomość

    👩🏻
    35 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy; kariotyp ok; mutacje MTHFR hetero, V R2 hetero, PAI-1 homo, Kir genotyp Bx
    🧑🏻
    39 lat, MSOME 0% plemników pierwszej klasy, 1% plemników drugiej klasy; ruchliwość i ilość poniżej normy; kariotyp ok

    2021 - rozpoczęcie starań
    11/23 - histeroskopia (stan zapalny endometrium)
    2/24 - punkcja (27 🥚 pobrano -> 21 🥚 zapłodniono -> powstało 8 ❄️ -> embrace dla połowy); hiperstymulacja

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    15.04.2024 - transfer ❄️ 6AB (atosiban, acard, neoparin, metypred) - beta 0 💔
    29.07.2024 - transfer ❄️ 4AB (acard, neoparin, encorton, embryo glue) 6 dpt cień cienia; 7 dpt beta 6,64; 9 dpt beta 1,40 - cb 💔
    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):
    6 dpt beta 42,2; progesteron 56,1
    8 dpt beta 99,1 (+124%)
    10 dpt beta 269 (+171%)
    12 dpt beta 869 (+223%)
    14 dpt beta 2352 (+171%) ⏳
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 370 368

    Wysłany: 15 września, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate@@ wrote:
    Gratuluję serduszka i zazdroszczę (tak pozytywnie) bo ja nie mogę już wytrzymać tego zawieszenia 😬.
    Jutro mimo wszystko wybierasz się do kliniki czy przekładasz wizytę by zrobić z niej tę zalecaną kontrolę?


    Przez warunki atmosferyczne przełożyłam wizytę serduszkową na 23.09 😉

    Kate@@, NadiaaL lubią tę wiadomość

    ROK 2024
    Powrót po rodzeństwo dla Leona!! 💪💪

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️
    7 dpt ⏸️
    9 dpt ⏸️
    11dpt beta 193
    14dpt 950
    16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️💪 walcz maluchu ❤️

    Chwilo trwaj...

    ❄️❄️ jeszcze na wakacjach




    Starania: 4 lata
    20.11.2021 pierwsza wizyta w klinice InviMed Wrocław
    On35: azospermia i bezplodnosc
    Ja33: kariotyp Trisomia XXX- super women, 1 AMH.

    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów
    2 zarodki
    Badania genetyczne ❌️

    Wrześnień 2022
    Podejście nr 2

    Listopad 22
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm❤️❤️

    chwilo trwaj ❤️

    18.08.2023 synol na świecie przez CC, 4360g, 58 cm długości 💙❤️
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 370 368

    Wysłany: 15 września, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NadiaaL wrote:
    Dziewczyny, nadrobiłam Was teraz, widzę dużo się działo...

    Ścigacz, bardzo się cieszę, że wszystko się u Ciebie dobrze skończyło. Życzę Ci nudnej, książkowej ciąży aż do szczęśliwego rozwiązania!

    Kate - piękna beta! Gratulacje! 🥺

    Miaya bardzo mi przykro z powodu z Twojego wyniku. Pierwsza stymulacja to chyba jest taka trochę testowa? Mam nadzieję że kolejna przyniesie Ci upragnione zdrowe komórki ☘️

    Ja byłam u dr Z na konsultacji i oprócz estrogenu nie dostałam żadnych dodatkowych leków, ani encortonu ani acardu. Dostałam jedynie estrofem, który mam brać od 4 DC... Nie wiem czy nie brać acardu na własną rękę,. może pomóc a pewnie nie zaszkodzi 🤷 Mówiłam mu, że nie czuję się dobrze pod względem neurologicznym, stymulacja, punkcja, potem covid dały mi trochę popalić. W związku z tym powiedział, że to moja decyzja czy podchodzić do transferu już w kolejnym cyklu - miesiączka za kilka dni. Będę miała teraz nad czym rozmyślać.


    No jeszcze się tak dobrze nie zakończyło, bo krwiak nadal jest, nadal się z niego sączy i będzie dopóki się nie wchlonie niestety. Ale jestem już w domu i w nim będę odpoczywać

    NadiaaL lubi tę wiadomość

    ROK 2024
    Powrót po rodzeństwo dla Leona!! 💪💪

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️
    7 dpt ⏸️
    9 dpt ⏸️
    11dpt beta 193
    14dpt 950
    16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️💪 walcz maluchu ❤️

    Chwilo trwaj...

    ❄️❄️ jeszcze na wakacjach




    Starania: 4 lata
    20.11.2021 pierwsza wizyta w klinice InviMed Wrocław
    On35: azospermia i bezplodnosc
    Ja33: kariotyp Trisomia XXX- super women, 1 AMH.

    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów
    2 zarodki
    Badania genetyczne ❌️

    Wrześnień 2022
    Podejście nr 2

    Listopad 22
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm❤️❤️

    chwilo trwaj ❤️

    18.08.2023 synol na świecie przez CC, 4360g, 58 cm długości 💙❤️
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 370 368

    Wysłany: 15 września, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NadiaaL wrote:
    Dziewczyny, nadrobiłam Was teraz, widzę dużo się działo...

    Ścigacz, bardzo się cieszę, że wszystko się u Ciebie dobrze skończyło. Życzę Ci nudnej, książkowej ciąży aż do szczęśliwego rozwiązania!

    Kate - piękna beta! Gratulacje! 🥺

    Miaya bardzo mi przykro z powodu z Twojego wyniku. Pierwsza stymulacja to chyba jest taka trochę testowa? Mam nadzieję że kolejna przyniesie Ci upragnione zdrowe komórki ☘️

    Ja byłam u dr Z na konsultacji i oprócz estrogenu nie dostałam żadnych dodatkowych leków, ani encortonu ani acardu. Dostałam jedynie estrofem, który mam brać od 4 DC... Nie wiem czy nie brać acardu na własną rękę,. może pomóc a pewnie nie zaszkodzi 🤷 Mówiłam mu, że nie czuję się dobrze pod względem neurologicznym, stymulacja, punkcja, potem covid dały mi trochę popalić. W związku z tym powiedział, że to moja decyzja czy podchodzić do transferu już w kolejnym cyklu - miesiączka za kilka dni. Będę miała teraz nad czym rozmyślać.


    Moja ciąża nie jest nudna od 5dpt, bo od tego dnia już mam ciążowe objawy i nie odpuszczają na krok

    ROK 2024
    Powrót po rodzeństwo dla Leona!! 💪💪

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️
    7 dpt ⏸️
    9 dpt ⏸️
    11dpt beta 193
    14dpt 950
    16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️💪 walcz maluchu ❤️

    Chwilo trwaj...

    ❄️❄️ jeszcze na wakacjach




    Starania: 4 lata
    20.11.2021 pierwsza wizyta w klinice InviMed Wrocław
    On35: azospermia i bezplodnosc
    Ja33: kariotyp Trisomia XXX- super women, 1 AMH.

    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów
    2 zarodki
    Badania genetyczne ❌️

    Wrześnień 2022
    Podejście nr 2

    Listopad 22
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm❤️❤️

    chwilo trwaj ❤️

    18.08.2023 synol na świecie przez CC, 4360g, 58 cm długości 💙❤️
  • Ścigacz Autorytet
    Postów: 370 368

    Wysłany: 15 września, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Dziewczyny jestem z kotliny kłodzkiej.
    Jest u nas powódź. Zalane są miasta.
    Jestem z miejscowości obok Kłodzka.
    U nas jest stabilnie póki co teraz.
    Czytałam, że ok 17 września ma być fala powodziowa we Wrocławiu.
    Mam już takiego stracha bo za parę dni mam zacząć stymulację i nie wiem co mam robić :(

    Jeśli dojdzie do powodzi we Wrocławiu nie daj Boże to nie wiem jak będzie wyglądać moje leczenie, monitoringi.

    Czy pisać do dr T o moich obawach?


    We Wrocławiu woda już wylała niestety, w tygodniu ma się już wszystko uspokoić, więc mam nadzieję, że i woda zacznie opadać, jak przestanie padać. Także bądźmy dobrej myśli, ja jutrzejszą wizytę przenoszę na za tydzień w poniedziałek miedzy innymi przez nieprzejezdne drogi, ale tez ze względów zdrowotnych, ale myślę że wszystko niebawem się wyklaruje.

    ROK 2024
    Powrót po rodzeństwo dla Leona!! 💪💪

    19.08 TRANSFER 💪❤️
    5dpt ⏸️
    7 dpt ⏸️
    9 dpt ⏸️
    11dpt beta 193
    14dpt 950
    16dpt 2241 💪💪❤️
    23dpt krwotok/szpital beta 21700
    27dpt mamy serduszko ❤️❤️💪 walcz maluchu ❤️

    Chwilo trwaj...

    ❄️❄️ jeszcze na wakacjach




    Starania: 4 lata
    20.11.2021 pierwsza wizyta w klinice InviMed Wrocław
    On35: azospermia i bezplodnosc
    Ja33: kariotyp Trisomia XXX- super women, 1 AMH.

    Lipiec 2022 punkcja:
    7 oocytów
    2 zarodki
    Badania genetyczne ❌️

    Wrześnień 2022
    Podejście nr 2

    Listopad 22
    Punkcja na nowych lekach, pobrano 11 oocytów, 6 zaplodnionych, 4 dotrwały do 5 doby ❤️💪💪

    Grudzień 2022
    bombelek na święta ❤️
    08.12.2022 transfer 4AA + embryoglue
    12dpt beta 229
    14dpt 627
    20dpt 5786
    33dpt serducho jak dzwon 11,9 mm❤️❤️

    chwilo trwaj ❤️

    18.08.2023 synol na świecie przez CC, 4360g, 58 cm długości 💙❤️
  • NadiaaL Przyjaciółka
    Postów: 109 108

    Wysłany: 15 września, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Ścigacz, Miałam na myśli "dalszej", czyli w przyszłości, żeby nie działo się już nic niepokojącego 👍

    Paulcia jutro po południu powinno być wiadomo jak to się wszystko we Wrocławiu rozwinie... Sytuacja jest dynamiczna

    Ścigacz lubi tę wiadomość

    Ona 33':
    -stwardnienie rozsiane (8 lat leczenia immunomodulącego 😕)
    -niedoczynność tarczycy
    - kariotyp ok ✅

    AMH: 3,26

    On 34':
    -kryptozoospermia, pojedyncze żywe plemniki 😕
    - kariotyp ok ✅

    25.07 start stymulacji
    07.08 punkcja 🤞 --> 24 🥚
    ❄️4AB, ❄️ 4AB, ❄️4BA
  • drSylwia Autorytet
    Postów: 258 367

    Wysłany: 15 września, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NadiaaL wrote:
    Dziewczyny, nadrobiłam Was teraz, widzę dużo się działo...

    Ścigacz, bardzo się cieszę, że wszystko się u Ciebie dobrze skończyło. Życzę Ci nudnej, książkowej ciąży aż do szczęśliwego rozwiązania!

    Kate - piękna beta! Gratulacje! 🥺

    Miaya bardzo mi przykro z powodu z Twojego wyniku. Pierwsza stymulacja to chyba jest taka trochę testowa? Mam nadzieję że kolejna przyniesie Ci upragnione zdrowe komórki ☘️

    Ja byłam u dr Z na konsultacji i oprócz estrogenu nie dostałam żadnych dodatkowych leków, ani encortonu ani acardu. Dostałam jedynie estrofem, który mam brać od 4 DC... Nie wiem czy nie brać acardu na własną rękę,. może pomóc a pewnie nie zaszkodzi 🤷 Mówiłam mu, że nie czuję się dobrze pod względem neurologicznym, stymulacja, punkcja, potem covid dały mi trochę popalić. W związku z tym powiedział, że to moja decyzja czy podchodzić do transferu już w kolejnym cyklu - miesiączka za kilka dni. Będę miała teraz nad czym rozmyślać.

    Dr Ż włącza steryd i acard dopiero 5 dni przed transferem, także spokojnie zdążysz się nałykać 😉

    Paulcia sytuacja powodziowa jest dynamiczna, niby na razie jest okej, ale tak jak mówisz we wtorek ma być fala i wiem, że kliniki (przynajmniej uniwersyteckie) mają już przygotowane plany na awaryjne zamknięcia i zabezpieczenia w przypadku zalania, braku prądu i braku wody. Więc dopóki nie odwołają wizyty sami to raczej nie ma potrzeby przekładać. Tylko licz się z tym, że odwołanie może być tego samego dnia...

    NadiaaL lubi tę wiadomość

    PCOS
    całkowity brak miesiączek i owulacji

    11.21 - start starań - Clo

    02.22 9 tc 👼💔 triploidia płodu
    12.22 19 tc 💔👼 - brak ustalonej przyczyny
    07.23 - cb

    12.23 - decyzja o IVF
    03.24 - punkcja - 20 komórek - 9 zarodków - EMBRACE - 5 zdrowych blastek
    05.24 - FET 4AA ❌️
    27.08.24 - FET 5AA
    7dpt beta 122
    9dpt beta 289,5
    11dpt beta 625,6
    21dpt - 5t6d ❤️
    Kontrola 30.09
  • Sunnshinee Przyjaciółka
    Postów: 63 55

    Wysłany: 16 września, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate, widzę w stopce, że jesteś obstawiona m.in. relanium. To z zaleceń lekarza czy z Twojej inicjatywy? Jaką dawkę przyjmuszesz i jak długo zamierzasz stosować?

    👩‍❤️‍👨 2013
    👰🏼🤵 2019
    Starania od 2020
    2021 - 2023 Mediconcept
    08.2023 Invimed Wrocław

    ♀️29
    PCOS, IO, niedoczynność t., AMH 27 (2021), 19,9 (2024), PAI-1: 4G, MTHFR: homo CC + homo AA,
    brak reakcji na CLO i lamette.
    Kariotyp ✅

    ♂️29
    morfologia 0% ❌, ruchliwość 37%.
    Hba 45% ❌
    SCD ✅
    Stres oksydacyjny ✅
    Kariotyp ✅

    06.2023 - HyCoSy ✅, histero - usunięcie polipa,
    01.02.2024 - 1 IUI ❌
    07.2024 - PICSI (pobrano 35🥚, zapłodniono 6🥚, powstały 3❄️: 2x4BA, 1x4BB + 9🥚❄️).
    🔜 09.2024 - transfer
‹‹ 1233 1234 1235 1236 1237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ