X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Witaj Atka!!!Miło że jesteś z Nami.Trzymam mocno kciuki.Ja chodzę do dr.G.

    Dzięki :)

    ja tez myslałam, żeby iść do dr G. ale słyszałam, że długo się czeka na pierwsza wizytę?
    A jaki jest? jakie ma podejście do pacjenta? słyszałam, że jest konkretny? ja mam niestety nieciekawe doświadczenia z lekarzami zarówno w kwestii podejścia do "przypadku " jak i podejścia do człowieka.

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Dziękuje :*** ja już w drodze do domu, trochę obolała ale jest Ok.
    9 komórek, wszystkie będziemy zapladniac :) Transfer odroczony, będziemy mrozić. Trzymajcie kciuki, żeby zdrowo się rozwijały ❤️❤️❤️
    Trzymam mocno kciuki ✊

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Dziękuje :*** ja już w drodze do domu, trochę obolała ale jest Ok.
    9 komórek, wszystkie będziemy zapladniac :) Transfer odroczony, będziemy mrozić. Trzymajcie kciuki, żeby zdrowo się rozwijały ❤️❤️❤️

    Teraz odpoczynek i Relax.
    Jeśli będziesz miała siłę i czas, proszę opisz jak to wszystko wyglądało 🙏
    Niezmiennie trzymam kciuki 🤞🍀

  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atka666 wrote:
    Dzięki :)

    ja tez myslałam, żeby iść do dr G. ale słyszałam, że długo się czeka na pierwsza wizytę?
    A jaki jest? jakie ma podejście do pacjenta? słyszałam, że jest konkretny? ja mam niestety nieciekawe doświadczenia z lekarzami zarówno w kwestii podejścia do "przypadku " jak i podejścia do człowieka.
    Ja czekałam na pierwszą wizytę 4 miesiące.Zapisałam się do niego z polecenia ponieważ moja koleżanka dzięki niemu ma córkę przy Amh 0.01.Jest konkretny nie owija w bawełnę ale jest bardzo małomówny ,Trzeba się o wszystko wypytywać.Ja mam w lutym trzecie podejście więc co nieco wiem i nie muszę już się o wszystko pytać :). Trzymam kciuki

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Dziękuje :*** ja już w drodze do domu, trochę obolała ale jest Ok.
    9 komórek, wszystkie będziemy zapladniac :) Transfer odroczony, będziemy mrozić. Trzymajcie kciuki, żeby zdrowo się rozwijały ❤️❤️❤️
    Trzymamy kciuki.Ja po punkcji pół dnia przespałam.Dobrze że hodują do 5-6 doby.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Teraz odpoczynek i Relax.
    Jeśli będziesz miała siłę i czas, proszę opisz jak to wszystko wyglądało 🙏
    Niezmiennie trzymam kciuki 🤞🍀

    Umówieni byliśmy na 10 ale było lekkie opóźnienie, ostatecznie zostałam zaproszona na sale ok 11.

    Przed zabiegiem na recepcji płacimy, Pan wypełnia ankietę i idzie zrobić swoje ;)

    Ok 11 zawolala mnie pielęgniarka.
    Przebierasz się w jednorazowe ciuchy, swoje chowasz do szafki, bierzesz kluczyk i wchodzisz na sale - gdzie mogą znajdować się inne pacjentki, te, które są już po:) ja byłam piąta na sali ;) Panowie nie maja tam wstępu.

    Wypełniasz ankietę, dostajesz kroplówkę o po chwili prowadzą cię na sale zabiegiowa, tam jeszcze raz sprawdzają tożsamość- dostajesz znieczulenie i już Cię nie ma :)

    Obudzilam się po ok godzinie na pooperacyjnej, czułam się ok, byłam trochę śpiąca. W międzyczasie pielęgniarka mierzy ciśnienie, stopniowo pionizuje i po ok. 1h można wyjść.
    miałam pecha bo w toalecie skończyły się wkładki a trochę krwawiłam wiec warto wrzucić coś do torebki, ja o tym nie pomyślałam.

    Inne pacjentki z tego co widziałam wybiegały wręcz z sali a ja nie mogłam sie wyprostować - tak mnie ciągnęło w podbrzuszu. Nie mogłam nawet ubrać butów :( boli do teraz, tak jakbym miała super ciężki okres.
    Poza tym czuje się dobrze, mam lekkie krwawienie. Spać jak na złość nie mogę bo co chwile mnie coś wybudza ;)))
    Dostałam L4 do piątku wiec sobie odbije.

    Tak to mnie więcej wyglądało :))

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa jeszcze jedno - jeżeli macie kartę Medicover pamiętajcie, żeby wspomnieć o tym przed zapłata, należy się 5% rabatu, zawsze coś ;) ja sobie przypomniałam po zabiegu ale bez problemu zrobili zwrot.

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Aguś19 Autorytet
    Postów: 972 353

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Umówieni byliśmy na 10 ale było lekkie opóźnienie, ostatecznie zostałam zaproszona na sale ok 11.

    Przed zabiegiem na recepcji płacimy, Pan wypełnia ankietę i idzie zrobić swoje ;)

    Ok 11 zawolala mnie pielęgniarka.
    Przebierasz się w jednorazowe ciuchy, swoje chowasz do szafki, bierzesz kluczyk i wchodzisz na sale - gdzie mogą znajdować się inne pacjentki, te, które są już po:) ja byłam piąta na sali ;) Panowie nie maja tam wstępu.

    Wypełniasz ankietę, dostajesz kroplówkę o po chwili prowadzą cię na sale zabiegiowa, tam jeszcze raz sprawdzają tożsamość- dostajesz znieczulenie i już Cię nie ma :)

    Obudzilam się po ok godzinie na pooperacyjnej, czułam się ok, byłam trochę śpiąca. W międzyczasie pielęgniarka mierzy ciśnienie, stopniowo pionizuje i po ok. 1h można wyjść.
    miałam pecha bo w toalecie skończyły się wkładki a trochę krwawiłam wiec warto wrzucić coś do torebki, ja o tym nie pomyślałam.

    Inne pacjentki z tego co widziałam wybiegały wręcz z sali a ja nie mogłam sie wyprostować - tak mnie ciągnęło w podbrzuszu. Nie mogłam nawet ubrać butów :( boli do teraz, tak jakbym miała super ciężki okres.
    Poza tym czuje się dobrze, mam lekkie krwawienie. Spać jak na złość nie mogę bo co chwile mnie coś wybudza ;)))
    Dostałam L4 do piątku wiec sobie odbije.

    Tak to mnie więcej wyglądało :))
    Ładny wynik oby jak najwięcej się zaplodniło :)
    Te dziewczyny co tak wybiegały z sali to może były po transferze, ja też wybiegałam bo chce się strasznie siku.

    Nasty lubi tę wiadomość

    p19udqk3oonve1f7.png

    2004 urodziła się moja córka
    2011 torbiel na jajniku, usunięty jajnik z przydatkami, endometrioza
    04.2016 rozpoczęcie starań o dziecko
    12.2016 ciąża biochemiczna
    2017 naturalne starania
    2018 badanie amh 0.01 :(
    2018 pierwsza wizyta w invimed zapisanie w kolejkę kd
    2019 amh 0,02
    11.2019 pierwszy transfer niestety nieudany
    Zostały 2 śnieżynki
    Wysoka homocysteina
    01.06.2020 transfer
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Umówieni byliśmy na 10 ale było lekkie opóźnienie, ostatecznie zostałam zaproszona na sale ok 11.

    Przed zabiegiem na recepcji płacimy, Pan wypełnia ankietę i idzie zrobić swoje ;)

    Ok 11 zawolala mnie pielęgniarka.
    Przebierasz się w jednorazowe ciuchy, swoje chowasz do szafki, bierzesz kluczyk i wchodzisz na sale - gdzie mogą znajdować się inne pacjentki, te, które są już po:) ja byłam piąta na sali ;) Panowie nie maja tam wstępu.

    Wypełniasz ankietę, dostajesz kroplówkę o po chwili prowadzą cię na sale zabiegiowa, tam jeszcze raz sprawdzają tożsamość- dostajesz znieczulenie i już Cię nie ma :)

    Obudzilam się po ok godzinie na pooperacyjnej, czułam się ok, byłam trochę śpiąca. W międzyczasie pielęgniarka mierzy ciśnienie, stopniowo pionizuje i po ok. 1h można wyjść.
    miałam pecha bo w toalecie skończyły się wkładki a trochę krwawiłam wiec warto wrzucić coś do torebki, ja o tym nie pomyślałam.

    Inne pacjentki z tego co widziałam wybiegały wręcz z sali a ja nie mogłam sie wyprostować - tak mnie ciągnęło w podbrzuszu. Nie mogłam nawet ubrać butów :( boli do teraz, tak jakbym miała super ciężki okres.
    Poza tym czuje się dobrze, mam lekkie krwawienie. Spać jak na złość nie mogę bo co chwile mnie coś wybudza ;)))
    Dostałam L4 do piątku wiec sobie odbije.

    Tak to mnie więcej wyglądało :))

    Bardzo Ci dziękuję, że znalazłaś siłę by napisać.
    Teraz odpoczywaj i zbieraj siły. 🍀

    Nasty lubi tę wiadomość

  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Ja czekałam na pierwszą wizytę 4 miesiące.Zapisałam się do niego z polecenia ponieważ moja koleżanka dzięki niemu ma córkę przy Amh 0.01.Jest konkretny nie owija w bawełnę ale jest bardzo małomówny ,Trzeba się o wszystko wypytywać.Ja mam w lutym trzecie podejście więc co nieco wiem i nie muszę już się o wszystko pytać :). Trzymam kciuki
    4 miesiące to sporo czasu...no nic póki co zaufam doktorowi Ż. i zobaczymy jaki będzie plan działania :)

    Nasty lubi tę wiadomość

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 29 stycznia 2020, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Umówieni byliśmy na 10 ale było lekkie opóźnienie, ostatecznie zostałam zaproszona na sale ok 11.

    Przed zabiegiem na recepcji płacimy, Pan wypełnia ankietę i idzie zrobić swoje ;)

    Ok 11 zawolala mnie pielęgniarka.
    Przebierasz się w jednorazowe ciuchy, swoje chowasz do szafki, bierzesz kluczyk i wchodzisz na sale - gdzie mogą znajdować się inne pacjentki, te, które są już po:) ja byłam piąta na sali ;) Panowie nie maja tam wstępu.

    Wypełniasz ankietę, dostajesz kroplówkę o po chwili prowadzą cię na sale zabiegiowa, tam jeszcze raz sprawdzają tożsamość- dostajesz znieczulenie i już Cię nie ma :)

    Obudzilam się po ok godzinie na pooperacyjnej, czułam się ok, byłam trochę śpiąca. W międzyczasie pielęgniarka mierzy ciśnienie, stopniowo pionizuje i po ok. 1h można wyjść.
    miałam pecha bo w toalecie skończyły się wkładki a trochę krwawiłam wiec warto wrzucić coś do torebki, ja o tym nie pomyślałam.

    Inne pacjentki z tego co widziałam wybiegały wręcz z sali a ja nie mogłam sie wyprostować - tak mnie ciągnęło w podbrzuszu. Nie mogłam nawet ubrać butów :( boli do teraz, tak jakbym miała super ciężki okres.
    Poza tym czuje się dobrze, mam lekkie krwawienie. Spać jak na złość nie mogę bo co chwile mnie coś wybudza ;)))
    Dostałam L4 do piątku wiec sobie odbije.

    Tak to mnie więcej wyglądało :))
    Dzięki Nasty za opis, jesteś dla mnie skarbnica wiedzy :) trzymam mocno kciuki za rozwój Twoich komóreczek i Twój szybki powrót do formy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2020, 09:35

    Nasty lubi tę wiadomość

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się dziś czujesz Nasty? Mam nadzieję, że odpoczęłaś i nic Cię nie boli?!
    Ja dziś obudziłam się z myślą, ciekawe ile mam pęcherzyków. Brzuch bolał pod wieczór, ale ogólnie nic się nie dzieje. Chcę mieć już piątkową wizytę za sobą 🙏

    Nasty lubi tę wiadomość

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to wszystko tez jest nowe, pisze na bieżąco bo o wielu rzeczach nie wiedziałam, to forum jest skarbnica wiedzy ale czasem trudno było mi znaleźć poszczególne informacje, szkoda, ze nie ma łupki :(

    Nawet nie wiecie jak byłam zdziwiona gdy wchodząc po przebraniu się na sale, nie spodziewałam się tam tylu dziewczyn, nie byłam pewna czy mogę wejść :p

    35latka czuje się dzisiaj o niebo lepiej, już nie krwawię nawet :) za to odkryłam wielkiego siniora na udzie!!! Chyba nie wyszło im przenoszenie mnie na łóżko :p

    Trzymam kciuki za jutrzejsza wizytę, daj znać jak było !

    Śle dużo pozytywnej energii wszystkim ✊✊✊✊

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj o 19:50 program Rozenek na Discovey life :)

    Kolejna wizytę mam zaplanowana po miesiączce, wtedy ustalimy plan działania. Wiecie może, jak się przygotować pod crio? Tam jak do świeżego transferu czyli dieta wysokobiałkowa, dieta na popraw endometrium itp?

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na wizycie po punkcji lekarz powiedział, ze zapładniamy wszystkie wiec myśle, ze jest OK. Maz oddaw nasienie z 3-4 godziny przed ta rozmowa wiec gdyby nie było na czym pracować pewnie powiedziałby od razu.

    Na samym początku powiedział widząc wyniki męża, ze te kilka dobrych na pewno znajda wiec tego się trzymam :)

    Mania12 lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni chyba zapladniaja 2 klasy plemnikami,jesli nie ma tych 1 klasy.U nas tez 0% ,a zapłodniły się komórki.

    Nasty lubi tę wiadomość

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś zrobiłam nie tak i usunęłam wiadomość.

    Nasty, cieszę się że dziś czujesz się dobrze. 🌺I że punkcja już za Tobą. Trzymam kciuki za dalsze dobre wieści.
    Mam pytanie ponieważ widziałam, że u Was jest czynnik męski 0%. Masz jakieś inf. czy udało im się znaleźć plemniczki o prawidłowej budowie???
    Dopiero zauważyłam że odp wyżej. Przepraszam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2020, 16:11

  • Mania12 Autorytet
    Postów: 1343 1262

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Dzisiaj o 19:50 program Rozenek na Discovey life :)

    Kolejna wizytę mam zaplanowana po miesiączce, wtedy ustalimy plan działania. Wiecie może, jak się przygotować pod crio? Tam jak do świeżego transferu czyli dieta wysokobiałkowa, dieta na popraw endometrium itp?
    Ja też mam zamiar oglądać 😊

    Dzieli nas tylko czas...
    40 l.
    09.2012 - córcia ❤️
    01.2018 - początek starań o rodzeństwo
    09.2018 -synuś -nasz aniołek (17tc*)
    10.2019 - Invimed Wrocław, AMH 1,69, 2x IUI :-(
    02.2020 - I IVF - ❄️❄️ 3dniowe:
    1 Transfer ET- 17.02.2020 💔 7/8 tc
    2 Transfer FET- 24.07.2020 ❄️- córcia❤️ ️ur.08.04.2021
    ...niespodzianka od matki natury: 28.12.2022 - pozytywny test, 19.01.2023 - 7 tc - 1cm człowieka❤️, 09.02.2023 - 10 tc - 3 cm, 27.02.2023 - 13 tc - 7 cm, 27.04.2023 - 21 tc -456 g, 26.05.2023 - 25t - 987 g, 38 tc - 3300g, ...❤️synek ur. CC 02.09.2023, 3kg, 50 cm
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Dzisiaj o 19:50 program Rozenek na Discovey life :)

    Kolejna wizytę mam zaplanowana po miesiączce, wtedy ustalimy plan działania. Wiecie może, jak się przygotować pod crio? Tam jak do świeżego transferu czyli dieta wysokobiałkowa, dieta na popraw endometrium itp?
    Ja miałam 3 crio.Przygotowujesz się tak jak do świeżego dieta wysokobiałkowa.Co do endometrium to bierzesz estrofem a dawki są róże w zależności czy podchodzisz na cyklu sztucznym czy naturalnym.Na cyklu sztucznym zaczynasz barć estrofem od 2dc po 3x1 plus acard i medrol(schemat wg mojego lekarza) wizyta między 10 a 11 dc lekarz sprawdza czy nie ma pęcherzyka i mierzy endometrium .Jak jest odpowiedniej grubości to włącza progesteron (luteina duphaston )i transfer jest na 6 dzień. Lub na cyklu naturalnym estrofem od 10 dc 2x1 plus acard i medrol.(od 10 dc ponieważ lekarz tak ustala wizytę między 10-11 dc) dwa dni poźniej brałam OVITRELLE I dzień po zaczyna się brać progesteron (luteina duphaston) i na 6 dzień brania progesteronu jest transfer.

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 30 stycznia 2020, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania12 wrote:
    Ja też mam zamiar oglądać 😊
    Hej a o czym program? O jej drodze ivf?

    Corka - 2018
    Syn - 2021
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ