X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • WannaBe Autorytet
    Postów: 563 740

    Wysłany: Dzisiaj, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jo_ana wrote:
    Dziewczyny gdzie we Wrocławiu zrobię wymazy MUCHa i wymazy na bakterie tlenowe, beztlenowe, grzyby ?
    Wymazy na bank w InviMedzie. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: Dzisiaj, 11:47

    Starania od 2018
    Ja: 32 lata, AMH 3.83-> 3.1 -> 2.38 -> 1.87 ng/ml 😔
    IO, PAI-1, MTHFR heterozygotyczna
    HSG - ok ✔️
    Kariotyp prawidłowy ✔️
    Kir Bx, brak 3 DS-ów ❌
    Podwyższone CD56 ❌ - Medrol + Hydroxychloroquine
    CD138 - ok ✅

    Mąż: 34 lata, IO, asthenozoospermia
    2019: morfologia 2%,
    2021: morfologia 3%, MSOME 0%/1%, fragmentacja 30%
    2023: morfologia 4% , fragmentacja 24% 👏🏻,
    Kariotyp prawidłowy ✔️
    HLA-C - C1*07 ✔️

    1 IUI - 09.2021 - Aromek + Ovitrelle
    1 IVF-ICSI + ZyMot - długi protokół
    - 04.2022 - ET 8A, 4B ❌, 0 ❄️
    2 IVF-IMSI + Fertile Chip - nowa klinika - krótki protokół - 2x8A, ❄️ 4AA, 3BA
    - 10.2023 - ET 2x8A ❌
    - 05.2024 - FET + Embryoglue ❄️ 4AA ❌
    - 06.2024 - FET + Embryoglue ❄️ 3BA 💔 CB, beta 11dpt: 47.9, 13dpt: 47.4, 16dpt: 23.5
    3 IVF - długi protokół, 03.2025 🌷
  • Kate@@ Autorytet
    Postów: 1572 2073

    Wysłany: Dzisiaj, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMI wrote:
    Hej no chyba dobrze bo brzuch już mam całkiem spory :D dziś zaczynam 16 tydzień. Na ostatniej wizycie u gina wszystko niby dobrze, ale nadal się każdego dnia martwię jak brzuch zaboli albo cokolwiek wiadomo.
    Mdłości trochę mniejsze - wyraźnie się polepszyło jak odstawiłam progesteron, choć oczywiście nie jest to jeszcze stan idealny.
    Na koniec marca mam kolejne prenatalne to może coś sie wtedy więcej dowiem. Póki co oczywiście nic nie kupuję bo ja to jestem taka, że nie lubię zapeszać. No poza spodniami i stanikami ciążowymi bo w swoje już niestety nie wchodzę :/

    A jak tam u Ciebie i pozostałych ciężarnych ? Kate jak tam twój maluszek?
    Cały czas podczytuje forum, ale jakoś nie mam siły udzielać się na wątkach szykujących się na macierzyństwo, chyba mam za duży po prostu strach, że coś się schrzani więc śledzę ukradkiem :)

    Dobrze poczytać co u Ciebie ☺️
    Myślę, że ten stres i zmartwienia wpisane są w tę ciążę przez naszą historię więc rozumiem totalnie.

    A co u mnie? Mam takie poczucie, że początek ciąży wlókł się strasznie przez ten stres i pytanie samą siebie czy ja dalej w tej ciąży jestem. Natomiast drugi trymestr nie wiem kiedy minął, obudziłam się nagle w trzecim i spięłam, że tak niewiele czasu zostało a tyle jeszcze do ogarnięcia. Aktualnie mamy remont na chacie więc wyprawka trochę na stand-by, dużo się dzieje, mały rośnie ale jest nisko na siatce centylowej więc oczywiście się tym martwię 🙃 i ruchy nie są jakieś spektakularne (łożysko na przedniej ścianie chyba skutecznie je tłumi) więc to też nie poprawia mojego dobrostanu 🤡 więc dalej od wizyty do wizyty 🫣

    WannaBe lubi tę wiadomość

    👩🏻
    36 lat, PCOS; AMH 6.82; niedoczynność tarczycy
    🧑🏻
    39 lat, problem z morfologią plemników; ruchliwość i ilość poniżej normy

    2021 - rozpoczęcie starań
    11.2023 - histeroskopia -> stan zapalny endometrium
    2.2024 - punkcja (27 🥚 -> 8 ❄️ -> embrace dla połowy); hiperstymulacja

    ❄️2 zdrowe 6AB & 5AB
    ❄️4 nieprzebadane, 1 nieinformatywny

    4.2024 - transfer ❄️ 6AB - beta 0 💔
    7.2024 - transfer ❄️ 4AB - cb 💔

    28.08.2024 - transfer ❄️ 5AB (acard, neoparin, encorton, intralipid, accofil, relanium, UTM):

    6 dpt bHCG 42,2; 8 dpt bHCG 99,1;
    10 dpt bHCG 269; 12 dpt bHCG 869;
    14 dpt bHCG 2352; 26 dpt CRL 0,73cm, jest 💓

    1. prenatalne - ryzyka niskie, CRL 6,74cm
    🩵 it's a boy 🩵
    2. prenatalne - 390g bobasa

    preg.png
‹‹ 1326 1327 1328 1329 1330
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ