X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 25 lutego 2020, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    A ja uważam że najwazniejsze, że dbasz o siebie i chcesz wiedzieć czy wszystko jest ok, wydaje mi się że lekarze mają tego świadomość, że kobiety po takich przejściach są bardzo wyczulone, nawet na każde ukłucie w brzuszku. Tak igielki rzeczywiście mają coś w sobie, że już się chce następne.

    Ja dziś mam gorszy dzień, ryczeć mi się chce. Boję się przyszłości, czy się uda, czy będę Mama, 😓eh

    To prawda że lekarze zajmujący się leczeniem niepłodności mówią że ich pacjentki wymagają szczególnej troski.

    Pogoda niestety sprzyja złym nastrojom. Ale głowa do góry-jesteś w dobrych rękach, ta klinika ma naprawdę świetne wyniki i teraz mogę też osobiście potwierdzić ze p. doktor jest też super:). Igielki, zmiana diety i mleczko pszczele też robią swoje:). Będzie dobrze 😊 jestem dobrej myśli! A czasem dobrze poplakac-to jakiś sposób na pozbycie się złych emocji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    To prawda że lekarze zajmujący się leczeniem niepłodności mówią że ich pacjentki wymagają szczególnej troski.

    Pogoda niestety sprzyja złym nastrojom. Ale głowa do góry-jesteś w dobrych rękach, ta klinika ma naprawdę świetne wyniki i teraz mogę też osobiście potwierdzić ze p. doktor jest też super:). Igielki, zmiana diety i mleczko pszczele też robią swoje:). Będzie dobrze 😊 jestem dobrej myśli! A czasem dobrze poplakac-to jakiś sposób na pozbycie się złych emocji.

    Robię wszystko by się udało, gorzej z psychika, ale liczę że akupunktura też pomoże mi na moje nerwy.
    Tak, Pani dr jest bardzo dobrym lekarzem. Mimo tego, że miała tylko 1 opinie na znany lekarz jak do niej szłam pierwszy raz, to postanowiłam jej zaufać. Nie żałuję.

    Faith_86 lubi tę wiadomość

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Bylam bardzo pozytywnie zaskoczona reakcją p. dr :) bo dr G to już się pewnie przyzwyczaił do tego ze panikuje strasznie😑

    Oj to mam nadzieję że igielki pomogły i będzie piękne endo😊😊 trzymam za to mocno kciuki 🍀🍀
    Od igiel to można się trochę uzależnić- ja ide w czwartek i już nie mogę się doczekać ☺

    Uff ciesze się, ze wszystko OK! Lepiej sprawdzić co tam się w brzuszku dzieje :)) ja w czwartek tez idę na igiełki :)

    Faith_86 lubi tę wiadomość

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u reumatologa, Pani doktor powiedziała, ze muszę zrobić ANA2 i ANA3 bo tylko na tej podstawkę będzie w stanie wykluczyć chorobę na tle reumatologicznym. Pielęgniarki powiedziały mi w diagnostyce ze ANA4 to takie Ana2 i ana3 w jednym a to nie do końca tak jest :]
    Nic już z tego nie rozumiem :) może być, ze moja tarczyca daje pozytywne ANA1 wiec staram się myśleć pozytywnie.
    Oczywiście zapomniałam jej zapytać o dawkowanie euthyroxu 🙈🙈🙈

    35latka dzielny ten Twój mąż !! Mój łobuz nie chce chodzić

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 25 lutego 2020, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Byłam dzisiaj u reumatologa, Pani doktor powiedziała, ze muszę zrobić ANA2 i ANA3 bo tylko na tej podstawkę będzie w stanie wykluczyć chorobę na tle reumatologicznym. Pielęgniarki powiedziały mi w diagnostyce ze ANA4 to takie Ana2 i ana3 w jednym a to nie do końca tak jest :]
    Nic już z tego nie rozumiem :) może być, ze moja tarczyca daje pozytywne ANA1 wiec staram się myśleć pozytywnie.
    Oczywiście zapomniałam jej zapytać o dawkowanie euthyroxu 🙈🙈🙈

    35latka dzielny ten Twój mąż !! Mój łobuz nie chce chodzić

    To fakt immunoliga to kosmos trochę; )
    Mogę Ci tylko podpowiedzieć ze jak mi wyszło graniczne ANA1 to dr Pasnik zlecił mi ANA3... A ta pani reumatolog mowila coś o niepłodności immunologicznej w kontekście tych badań?

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    To fakt immunoliga to kosmos trochę; )
    Mogę Ci tylko podpowiedzieć ze jak mi wyszło graniczne ANA1 to dr Pasnik zlecił mi ANA3... A ta pani reumatolog mowila coś o niepłodności immunologicznej w kontekście tych badań?

    Nic nie mówiła, w sumie bez tych badań to nie było za bardzo o czym ale przynajmniej teraz wiem, ze muszę je zrobić.Ja nigdy w ciąży nie byłam a to jest nasze pierwsze podejście i mimo wszystko chciałabym wykluczyć choć cześć przeszkód, które mogą nam stanąć na drodze.
    Chociaz na ten moment mam wrażenie, ze dokładam sobie tylko niepotrzebnie stres ;) oby tylko na tym się skończyło !

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 25 lutego 2020, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Nic nie mówiła, w sumie bez tych badań to nie było za bardzo o czym ale przynajmniej teraz wiem, ze muszę je zrobić.Ja nigdy w ciąży nie byłam a to jest nasze pierwsze podejście i mimo wszystko chciałabym wykluczyć choć cześć przeszkód, które mogą nam stanąć na drodze.
    Chociaz na ten moment mam wrażenie, ze dokładam sobie tylko niepotrzebnie stres ;) oby tylko na tym się skończyło !

    Nie katuj sie, kazda z nas chce zrobić jak najlepiej. Takze jak zaczęłaś ten temat drążyć, to pewnie nie zaznasz spokoju dopóki nie sprawdzisz wszystkiego.. bardzo dobrze to rozumiem. Trzymam kciuki żeby wynik był dobry i żebyś mogła odetchnąć z ulgą! :)

    A czy Ty już wiesz kiedy będzie transfer?

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faith_86 wrote:
    Nie katuj sie, kazda z nas chce zrobić jak najlepiej. Takze jak zaczęłaś ten temat drążyć, to pewnie nie zaznasz spokoju dopóki nie sprawdzisz wszystkiego.. bardzo dobrze to rozumiem. Trzymam kciuki żeby wynik był dobry i żebyś mogła odetchnąć z ulgą! :)

    A czy Ty już wiesz kiedy będzie transfer?

    Ja to zawsze martwię się na zapas 🙈
    Czekam na miesiączkę, od 3dc mam brac estrofem 3x1 i zgłosić się pomiędzy 11a13dc. Oby zasnę kwiatki nie wyszły z tym ANA.

    Wiecie może jak w praktyce wyglądają godziny otwarcia diagnostyki na grabiszynskiej ? Na stronie napisane, ze niby całodobowo ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć a chce skoczyć po pracy zrobić to ANA.

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Ja to zawsze martwię się na zapas 🙈
    Czekam na miesiączkę, od 3dc mam brac estrofem 3x1 i zgłosić się pomiędzy 11a13dc. Oby zasnę kwiatki nie wyszły z tym ANA.

    Wiecie może jak w praktyce wyglądają godziny otwarcia diagnostyki na grabiszynskiej ? Na stronie napisane, ze niby całodobowo ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć a chce skoczyć po pracy zrobić to ANA.

    Ja tam chodziłam tam na badanie krwi, bardzo wcześnie rano, jak jest zamknięte to trzeba dzwonić dzwonkiem i ile dobrze pamiętam mają przerwę wieczorem o 18:45 do 19:05 8 rano o 6:45 do 7:05tam jest szpital więc zawsze jest pielęgniarka.

  • Nasty Autorytet
    Postów: 1162 1189

    Wysłany: 25 lutego 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    35latka wrote:
    Ja tam chodziłam tam na badanie krwi, bardzo wcześnie rano, jak jest zamknięte to trzeba dzwonić dzwonkiem i ile dobrze pamiętam mają przerwę wieczorem o 18:45 do 19:05 8 rano o 6:45 do 7:05tam jest szpital więc zawsze jest pielęgniarka.

    Bardzo Ci dziękuje :****

    ckaiyx8dpef0wqq7.png

    32l
    Amh 1,18
    Niedoczynnosc tarczycy, opanowana
    Ureoplasma parvum- wyleczona w pierwszym podejściu
    Kariotyp OK
    Czynnik męski: żylaki powrózka nasiennego, usunięte, brak poprawy
    Plemniki prawidłowe 0%
    17/01.2020 rozpoczęcie stymulacja, protokół krótki z antagonista
    29/01.2020 Punkcją - pobranych 6 dojrzałych komórek. Transfer odroczony, progesteron 1,82
    Mamy 4 ❄️❄️❄️❄️!!!
    Kolejny transfer odroczony- torbiele krwotoczne po stymulacji
    23/03 FET 3dniowca
    7dpt jest cień :) HCG 20
    29dpt jest <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Bardzo Ci dziękuje :****

    Nie ma sprawy :) ja tam jechałam na badania o 6 rano.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 23:31

  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 25 lutego 2020, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasty wrote:
    Ja to zawsze martwię się na zapas 🙈
    Czekam na miesiączkę, od 3dc mam brac estrofem 3x1 i zgłosić się pomiędzy 11a13dc. Oby zasnę kwiatki nie wyszły z tym ANA.

    Wiecie może jak w praktyce wyglądają godziny otwarcia diagnostyki na grabiszynskiej ? Na stronie napisane, ze niby całodobowo ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć a chce skoczyć po pracy zrobić to ANA.

    Pociesze Cię ze w przypadku problemów immunologicznyc leczenie mozn a wlaczyć nawet po transferze. Standardowo i tak dostaje się leki immunosupresyjne. A bardziej zaawansowane problemy immunologiczne mozna zacząć leczyć nawet po 4 tyg ciąży (Tak mi tłumaczył dr Pasnik bo ja już będąc w trakcie stymulacji czekałam na wynik KIRow). Także masz czas!

    A grabiszynska jest otwarta naprawdę cała dobę; ), testowalan o różnych egzotycznych porach..😁 tylko jak sa zamknięte drzwi wejściowe to trzeba przejść przez główne wejście, albo takie boczne (po schodach). I tak jak pisał a 35latka trzeba dzwonić, ale to już do samego laboratorium.

  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz sie stresuje moja wizyt w pon :(
    dziewczyny czy po 18robia jeszcze w invimed badania? Bo bede musiala wiekszosc powtorzyc ;)

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 26 lutego 2020, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    Ja juz sie stresuje moja wizyt w pon :(
    dziewczyny czy po 18robia jeszcze w invimed badania? Bo bede musiala wiekszosc powtorzyc ;)

    A dlaczego stresuje Cię wizyta? Na jakim jesteś etapie?
    Jesli chodzi o badania to zależy jakie i w które dni. Na stronie jest info o godzinach pracy laboratorium. Ale nie pamiętam czy wymazy robią po 18. Zadzwoń na infolinię najlepiej.

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! Jestem pacjentką dr G.. w invimedzie. Mamy.jeden nieudany transfer za sobą. Teraz 31.01 miałam transfer blastki. ( Został tylko jeden mrozaczek) . Na początku beta rosła względnie ale i tak szału nie było. Teraz wygląda to mniej więcej tak 21dpt - 759 a 25 go 1418. Pęcherzyk ciążowy jest w macicy ale wielkosciowo ok tydzień mniejszy niż powinien. Mój lekarz jest od długiego czasu na urlopie i tak czekam.myslicie że jest jeszcze jakiś cień szansy czy już raczej nie

  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    Witajcie dziewczyny! Jestem pacjentką dr G.. w invimedzie. Mamy.jeden nieudany transfer za sobą. Teraz 31.01 miałam transfer blastki. ( Został tylko jeden mrozaczek) . Na początku beta rosła względnie ale i tak szału nie było. Teraz wygląda to mniej więcej tak 21dpt - 759 a 25 go 1418. Pęcherzyk ciążowy jest w macicy ale wielkosciowo ok tydzień mniejszy niż powinien. Mój lekarz jest od długiego czasu na urlopie i tak czekam.myslicie że jest jeszcze jakiś cień szansy czy już raczej nie

    Hej:) też jestem pacjentka dr G - czy dr nie zalecił Ci wizyty kontrolnej u innego lekarza? Mi kazał zgłosić się na wizytę do dr Koziol. Myślę, ze najlepiej byłoby gdybys spróbowała się umówić do jakiegoś lekarza w klinice-na pewno się stresujesz a to nie służy maluszkowi. A dr G będzie w pracy dopiero w przyszłym tygodniu. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze!

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nic nie zlecił, byłam na USG w innym miejscu ( do kliniki mam 130 km) jechać tyle i to jeszcze nie do swojego lekarza to już wolałam na miejscu. Martwię się tak niskimi wartościami bety. Na szczęście to nie pozamaciczna bo też się bałam.

  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    Nie nic nie zlecił, byłam na USG w innym miejscu ( do kliniki mam 130 km) jechać tyle i to jeszcze nie do swojego lekarza to już wolałam na miejscu. Martwię się tak niskimi wartościami bety. Na szczęście to nie pozamaciczna bo też się bałam.

    A co powiedział lekarz u którego byłaś? Ja bym na pewno jeszcze powtórzyła betę i do czasu powrotu dr G bralabym wszystkie leki zgodnie z zaleceniami. A masz nr do dr G?

  • katdud Przyjaciółka
    Postów: 315 37

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam numeru. Lekarz u którego byłam był bardzo miły wówczas beta była 759 i pęcherzy był 0,57 cm odpowiadał wielkości ok 4 tyg ciąży a to był 5 tydzień. Kazał przyjść za tydzień czyli idę w piątek. Beta niby rośnie ale kiepsko to wygląda : (((

  • Faith_86 Autorytet
    Postów: 431 181

    Wysłany: 26 lutego 2020, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katdud wrote:
    Nie mam numeru. Lekarz u którego byłam był bardzo miły wówczas beta była 759 i pęcherzy był 0,57 cm odpowiadał wielkości ok 4 tyg ciąży a to był 5 tydzień. Kazał przyjść za tydzień czyli idę w piątek. Beta niby rośnie ale kiepsko to wygląda : (((

    Nie trać nadziei-czytałam różne historie i opinie lekarzy i tak naprawdę dopóki beta rośnie to zawsze jest nadzieja. Postaraj się zapanować nad stresem choć wyobrażam sobie ze to trudne. Ściskam mocno kciuki żeby wszystko było dobrze z malenstwem.

‹‹ 182 183 184 185 186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ