X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną InviMed Wroclaw
Odpowiedz

InviMed Wroclaw

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 października 2021, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta2009 wrote:
    Dziękuje Ci bardzo za odpowiedz . W tym pierwszym transferze jak to wygladalo ? Z użyciem nasienia męża ? Z której procedury w takiej sytuacji się korzysta ?
    Dostałam dziś trochę obuchem w łeb bo jak przystępowaliśmy rok temu do inseminacji było dużo lepiej z wynikami męża …

    Pierwsza stymulacja tylko nasienie męża, nic nie przetrwało do 5 doby. Jedna najlepiej rokującą podali w 3 dniu. Druga stymulacja, pół nasieniem męża, pół dawcy. Mamy zapłodnione , 5dniowe 1 nasieniem męża, 2 dawcy.
    Między pierwszą a drugą stymulacją brałam dodatkowo glucophage, bo okazało się że cukier i insulina szaleje. U nas od początku wyniki męża nie powalały..
    W obu przypadkach ICSI :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2021, 10:35

  • Mum2b Autorytet
    Postów: 2259 1787

    Wysłany: 31 października 2021, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atka666 wrote:
    Jest serduszko <3
    Doktor powiedział, że ładnie bije. Kropeczek ma 7,75mm
    Atka daj znac czy chcialabys ten detektor, bo bede go komu innemu oddawac najwyzej, bo mi miejsce zajmuje:)

    atka666 lubi tę wiadomość

    Corka - 2018
    Syn - 2021
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8526 7420

    Wysłany: 31 października 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam się śmiało przywitać 🙂🙂
    Jestem Ewa i niestety jestem na ovu zbyt długo 🤣

    Moja historia głównie w stopce. 5 lat starań o dziecko. Kilka chorób immuno na koncie, inseminacje 2x ivf. Mam problem z uzyskaniem zarodków. Problemy po obu stronach 😑

    Jednak z jednym słabym zarodkiem z drugiej procedury udało się zajść. Choć ciężko było przez niskie przyrosty, podejrzenie pozamacicznej, krwiaki, poprzez przedwczesny poród, 4 miesiące leżenia i na koniec dramatyczny poród, który i dziecku dał ciężki start w życie.
    No ale jest! Mam córkę.

    Ogólnie wracając do początku leczenie odbywałam we Wrocławiu w invikcie ale byłam szczerze niezadowolona i miałam uczucie, że tylko mnie z kasy i godności obdzieraja.

    Trafiłam do Katowic.
    Jeździłam do kliniki 300 km.
    Do Wrocławia mam jakieś 100 więc chciałabym pomyśleć o powrocie do Wrocka ale stawiam na invimed.

    No i teraz seria pytań....
    Kogo polecacie? Napewno będę potrzebowała acofilu i nie chxhe się bujać po immuno. Mam nadzieję, że ginekolog weźmie to na klatę.

    Czy w invikcie też często zdarzają się pacjentki z 1 zarodkiem? Myślicie, że mają dobre Labo?
    Tak mi się marzy, że tutaj embriolodzy wykrzesaliby z nas więcej.

    No i jak z badaniami? Biorą pod uwagę jakieś stare czy wciskają wszystko na nowo typu amh i badania nasienia, które wiadomo, że i tak są złe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2021, 15:58

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 1 listopada 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mum2b wrote:
    Atka daj znac czy chcialabys ten detektor, bo bede go komu innemu oddawac najwyzej, bo mi miejsce zajmuje:)
    Wysłałam Ci zaproszenie :)

    Mum2b lubi tę wiadomość

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • atka666 Autorytet
    Postów: 1018 792

    Wysłany: 1 listopada 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam się śmiało przywitać 🙂🙂
    Jestem Ewa i niestety jestem na ovu zbyt długo 🤣

    Moja historia głównie w stopce. 5 lat starań o dziecko. Kilka chorób immuno na koncie, inseminacje 2x ivf. Mam problem z uzyskaniem zarodków. Problemy po obu stronach 😑

    Jednak z jednym słabym zarodkiem z drugiej procedury udało się zajść. Choć ciężko było przez niskie przyrosty, podejrzenie pozamacicznej, krwiaki, poprzez przedwczesny poród, 4 miesiące leżenia i na koniec dramatyczny poród, który i dziecku dał ciężki start w życie.
    No ale jest! Mam córkę.

    Ogólnie wracając do początku leczenie odbywałam we Wrocławiu w invikcie ale byłam szczerze niezadowolona i miałam uczucie, że tylko mnie z kasy i godności obdzieraja.

    Trafiłam do Katowic.
    Jeździłam do kliniki 300 km.
    Do Wrocławia mam jakieś 100 więc chciałabym pomyśleć o powrocie do Wrocka ale stawiam na invimed.

    No i teraz seria pytań....
    Kogo polecacie? Napewno będę potrzebowała acofilu i nie chxhe się bujać po immuno. Mam nadzieję, że ginekolog weźmie to na klatę.

    Czy w invikcie też często zdarzają się pacjentki z 1 zarodkiem? Myślicie, że mają dobre Labo?
    Tak mi się marzy, że tutaj embriolodzy wykrzesaliby z nas więcej.

    No i jak z badaniami? Biorą pod uwagę jakieś stare czy wciskają wszystko na nowo typu amh i badania nasienia, które wiadomo, że i tak są złe?
    Cześc Ewa :)
    Ja tez mam nieciekawe doświadczenia związane z kliniką Invicta niestety... z perspektywy czasu szkoda mi tylko straconych lat ( o kasie nie wspomnę). Ja jestem u doktora Krzysztofa Ż., osobiście jestem bardzo zadowolona. Bardzo konkretny. Mieliśmy na pierwszej wizycie mase badan wczesniej wykonanych, przeanalizował wszystkie i skierował mnie do immunologa. Z tego co sie orientuje, to tylko na zalecenie immuno prowadzi leczenie (wlew z accofilu itd).

    - starania o pierwszą dzidzię od 2007 r., 41 lat
    - PCOS, Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Wrogi śluz, Wysoka prolaktyna, Mutacja genu MTHFR, (homozygota TT), problem z zagnieżdżeniem, rozjechane cytokiny, haplotyp KIR AA, wysokie NK, ANA 3 dodatnie, allo MLR - 0%, po szczepieniach allo MLR – 49%
    - 4 x IUI – ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2018r. ICSI - krótki protokół - 3 blastki
    - grudzień 2018 r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - styczeń 2020 r. - crio dwóch blastek :(
    - luty 2020 r. - zmiana kliniki - Invimed, immunologia doc. Paśnik
    - 01.06.2020 r. - IMSI - krótki protokół z antagonistą – 7 blastek
    - 04.08.2020r. - crio blastki - ciąża biochemiczna :(
    - 16.10.2020r. crio blastki - 💔 6 tc
    - 16.03.2021r. - crio blastki - 💔 6/7 tc
    - 25.05., 15.06., 13.07.2021r. - szczepienia limfocytami męża
    - 30.09.2021r. - crio blastki
    - 29.10.2021r. - jest <3
    - Nifty pro - chłopczyk
    pjBmp1.png
  • Gabka86 Ekspertka
    Postów: 267 92

    Wysłany: 1 listopada 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam się śmiało przywitać 🙂🙂
    Jestem Ewa i niestety jestem na ovu zbyt długo 🤣

    Moja historia głównie w stopce. 5 lat starań o dziecko. Kilka chorób immuno na koncie, inseminacje 2x ivf. Mam problem z uzyskaniem zarodków. Problemy po obu stronach 😑

    Jednak z jednym słabym zarodkiem z drugiej procedury udało się zajść. Choć ciężko było przez niskie przyrosty, podejrzenie pozamacicznej, krwiaki, poprzez przedwczesny poród, 4 miesiące leżenia i na koniec dramatyczny poród, który i dziecku dał ciężki start w życie.
    No ale jest! Mam córkę.

    Ogólnie wracając do początku leczenie odbywałam we Wrocławiu w invikcie ale byłam szczerze niezadowolona i miałam uczucie, że tylko mnie z kasy i godności obdzieraja.

    Trafiłam do Katowic.
    Jeździłam do kliniki 300 km.
    Do Wrocławia mam jakieś 100 więc chciałabym pomyśleć o powrocie do Wrocka ale stawiam na invimed.

    No i teraz seria pytań....
    Kogo polecacie? Napewno będę potrzebowała acofilu i nie chxhe się bujać po immuno. Mam nadzieję, że ginekolog weźmie to na klatę.

    Czy w invikcie też często zdarzają się pacjentki z 1 zarodkiem? Myślicie, że mają dobre Labo?
    Tak mi się marzy, że tutaj embriolodzy wykrzesaliby z nas więcej.

    No i jak z badaniami? Biorą pod uwagę jakieś stare czy wciskają wszystko na nowo typu amh i badania nasienia, które wiadomo, że i tak są złe?

    My chodziliśmy w invimed do Gizlera, nam na razie nie pomógł ale moge go polecić. Ma duze doswiadczenie i bardzo pomogl mojej kuzynce.. Niestety do niego sa długie terminy na pierwsza wizyte. Trzeba sie do niego nastawić, bo jest oschly w rozmowie itp. Mysle, ze bedziesz musiala robic badania od nowa, moze nie wszystkie ale większość tak...

  • Esperanza05 Autorytet
    Postów: 951 437

    Wysłany: 1 listopada 2021, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez polecam dr Gizlera, mówi prawdę prosto w oczy ale w moim wypadku też czuje że szuka przyczyny, zlecił mnóstwo badań zarówno dla mnie jak i dla męża i czuje się zaopiekowana. Jestem dopiero na początku drogi i czekam na wiele wyników badań ale mam nadzieję że nam pomoże.

    👱‍♀️AMH 1,46 (07.2021), FSH 16,5
    cykle: 25-27 dni, owulacje
    kariotyp ✅
    Frax ✅
    przeciwciała przeciwjajnikowe ✅
    Homocysteina: 6,84 ✅
    mutacje: MTHFR_C677/PAI-1 4G hetero

    👱
    kariotyp ✅
    MSOME ❌ I- 0%, II- 4%
    SCD✅
    FSH ⬇
    testosteron✅
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8526 7420

    Wysłany: 1 listopada 2021, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, wstępnie umówiłam się do Gizlera i zobaczymy jak wyjdzie nam współpraca.
    Nie ukrywam, że wiele już mam za sobą i też teraz wymagam pewnych rzeczy i już nie dam sobie kitu i niepotrzebnych badań wcisnąć.

    A jak ejst z wizytami w trakcie stymulacji? Lekarz jest dostępny? W invikcie nie do pojęcia było dla mnie to, że co wizyta to iny lekarz.
    W Katowicach lekarz tak ustawiał wizyty, żebysny się widzieli na każdym etapie i to był mega komfort, że nie trzeba było wymuszać czegokolwiek już co chwilę przypominać z czym się przyszło.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2764 2345

    Wysłany: 2 listopada 2021, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) robiłam ostatnio kilka badań pod kątem zespołu antyfosfolipidowego. Mam już wyniki.
    Białko C - 107% (zakres: 70-140)
    Białko S wolne - 75% (zakres: 64-126)

    Antykoagulant toczniowy
    LA1 - 33,0 sek (zakres 31,0 - 44,0)
    PTT-LA - 35 sek (zakres 31,4 - 43,4)
    Wynik: ujemny

    Ana 3:
    DFS70 - 37 (++)
    Kontrola - 116 (+++)

    Ktoś pomoże w interpretacji Ana 3? 🙏🏼

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 2 listopada 2021, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Dzięki dziewczyny, wstępnie umówiłam się do Gizlera i zobaczymy jak wyjdzie nam współpraca.
    Nie ukrywam, że wiele już mam za sobą i też teraz wymagam pewnych rzeczy i już nie dam sobie kitu i niepotrzebnych badań wcisnąć.

    A jak ejst z wizytami w trakcie stymulacji? Lekarz jest dostępny? W invikcie nie do pojęcia było dla mnie to, że co wizyta to iny lekarz.
    W Katowicach lekarz tak ustawiał wizyty, żebysny się widzieli na każdym etapie i to był mega komfort, że nie trzeba było wymuszać czegokolwiek już co chwilę przypominać z czym się przyszło.

    Hej :) jestem u Gizlera już chyba 3 rok i jestem mimo braku powodzenia zadowolona....na początku jest rzeczywiście dośc oschły, ale to fajny człowiek, teraz oceniam go już jako ciepłego wyważonego profesjonalistę, potrafi z wyczuciem zażartować i zawsze czuję się komfortowo...

    W każdym transferze coś zmienia, zawsze szuka rozwiązań i po transferze też jest dostępny pod mailem, więc jak dla mnie to jest ok.

    Był moment że traciłam nadzieję i poszliśmy do Invicty zweryfikować czy rzeczywiście poza immunologią już więcej się zbadać nie da i no niestety Pani Joanna Gaweł zaleciła zwiększenie dawki witaminy D i test ErA który wykonała mi w tak bolesny sposób i sadząc mi takie teksty że nadal zastanawiam się czy nie napisać oficjalnej skargi na nią....jak okazało się, że test ERA nic nei wniósł do diagnostyki uznałam, że w tej klinice moja noga już nie stanie i wróciłam do Gizlera :)

    Dostępnośc lekarza jest...wiadomo godziny trzeba się dostosować, ale jak lekarz mówi, żeby zjawić się tam miedzy 10 a 12 dniem cyklu to tylko mówisz rejestrując wizytę i nie zdarzyło się żeby nei było terminu do niego....raz tylko transfer wypadł mi na jego urlopie, ale no kazdy ma prawo do urlopu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2021, 11:22

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 2 listopada 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Cześć :) robiłam ostatnio kilka badań pod kątem zespołu antyfosfolipidowego. Mam już wyniki.
    Białko C - 107% (zakres: 70-140)
    Białko S wolne - 75% (zakres: 64-126)

    Antykoagulant toczniowy
    LA1 - 33,0 sek (zakres 31,0 - 44,0)
    PTT-LA - 35 sek (zakres 31,4 - 43,4)
    Wynik: ujemny

    Ana 3:
    DFS70 - 37 (++)
    Kontrola - 116 (+++)

    Ktoś pomoże w interpretacji Ana 3? 🙏🏼
    Jesli masz objawy np bol stawów to warto wybrać się do reumatologa .
    Generalnie przy dodatnim ANA wlanczany jest steryd.

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2764 2345

    Wysłany: 2 listopada 2021, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mila82 wrote:
    Jesli masz objawy np bol stawów to warto wybrać się do reumatologa .
    Generalnie przy dodatnim ANA wlanczany jest steryd.
    Nie mam bóli stawowych, nic takiego nie zauważyłam u siebie. Czyli przy kolejnym transferze spodziewać się sterydu.. ok.

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2764 2345

    Wysłany: 2 listopada 2021, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślicie że jak dr. K kazała zrobić Ana 1 a ja zrobiłam od razu Ana 3 to będzie nie zadowolona z tego powodu ?
    Czy Ana 1 mówi o czymś więcej niż Ana 3?

    AGAaa lubi tę wiadomość

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Guniaczek Autorytet
    Postów: 1391 1230

    Wysłany: 2 listopada 2021, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Myślicie że jak dr. K kazała zrobić Ana 1 a ja zrobiłam od razu Ana 3 to będzie nie zadowolona z tego powodu ?
    Czy Ana 1 mówi o czymś więcej niż Ana 3?
    kochana a jakie ot ma znaczenie czy będzie zadowolona czy nie ;) ja większość badań robiłam bez zalecenia, jakbymc zekała, ąz mi zalecą to bym skońćzyła się badać na emeryturze;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2021, 15:13

    Kejtusia, Jaszczureczka lubią tę wiadomość

    starania od 2013 r.
    mąż:
    - morfologia 1-2%,
    - 2 operacje ŻPN,
    - hormony, suple, dieta, sport

    ja - 2021 wyszło, że:
    - KIR Bx - brak implantacyjnych,
    - TNF alfa ↑
    - białko S ↓
    - MTHFR - homozygota CC

    Genetyka ok

    2015 nieudane IVF, jeden zarodek
    - 24.07.2020 2 trzydniowce - beta 0
    - 15.10.2020 transfer 4AA - beta 0
    - 19.03.2021 transfer 4AA - beta 0
    - 26.10.2021 transfer 4AA - beta 0 (Fraxiparine,
    Zarzio, Encorton, Acard)
    - 27.04 transfer 3BA - (encorton, accofil, acard, neoparin)
  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2764 2345

    Wysłany: 2 listopada 2021, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Guniaczek wrote:
    kochana a jakie ot ma znaczenie czy będzie zadowolony czy nie ;) ja większość badań robiłam bez zalecenia, jakbymc zekała, ąz mi zalecą to bym skońćzyła się badać na emeryturze;)
    Masz rację.
    Chodziło mi bardziej o to, że nie chce żeby sobie pomyślała, że najpierw truje jej w meilach o listę badań po poronieniu a później i tak badam to co chce, na własną rękę.

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Alicja1105 Autorytet
    Postów: 820 1042

    Wysłany: 2 listopada 2021, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Masz rację.
    Chodziło mi bardziej o to, że nie chce żeby sobie pomyślała, że najpierw truje jej w meilach o listę badań po poronieniu a później i tak badam to co chce, na własną rękę.

    To powiedz,ze w laboratorium zalecili od razu ana3 i tyle :)

    parviflora lubi tę wiadomość

    ×Nieprawidłowy kariotyp

    1 Procedura(4 pobrane,3 zaplodnione)
    I 2020 ET 😔
    VI 2020 FET😔

    2 Procedura (8 pobranych,8 zapłodnionych)
    VIII 2020 ET😔
    X 2020 FET😔

    3 Procedura (5 pobranych,2 zapłodnione)
    II 2021 ET 🥰
  • AGAaa Autorytet
    Postów: 888 696

    Wysłany: 2 listopada 2021, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Myślicie że jak dr. K kazała zrobić Ana 1 a ja zrobiłam od razu Ana 3 to będzie nie zadowolona z tego powodu ?
    Czy Ana 1 mówi o czymś więcej niż Ana 3?

    Zamiast zacytować to polubiłam 🙈 Ana 3 pokazuje więcej niż ANA1. Na Ana1 masz tylko kilka parametrów, a na Ana3 masz więcej wraz z profilem świecenia.
    Wg.mnie szkoda kasy na Ana,czy Ana1 a nawet Ana2. Najlepiej robić od razu 3 albo 4 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 listopada 2021, 19:21

    Jaszczureczka lubi tę wiadomość

  • Kejtusia Autorytet
    Postów: 2764 2345

    Wysłany: 3 listopada 2021, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGAaa wrote:
    Zamiast zacytować to polubiłam 🙈 Ana 3 pokazuje więcej niż ANA1. Na Ana1 masz tylko kilka parametrów, a na Ana3 masz więcej wraz z profilem świecenia.
    Wg.mnie szkoda kasy na Ana,czy Ana1 a nawet Ana2. Najlepiej robić od razu 3 albo 4 :)
    Tak też mi dziewczyny radziły na forum, lepiej od razu zrobić Ana 3. Zrobiłam. Mam wynik ale jedyne co z niego rozumiem to to, że mam Ana dodatnie.. 😅 nie mogę rozszyfrować jaki to typ świecenia np.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2021, 10:16

    2016 - początek starań
    2019 - czynnik męski ❌
    2021 - IVF ICSI = 7❄
    I transfer 4aa - 8tc. krwiak..💔

    2022:
    12.04 - II transfer 4aa + encorton + neoparin
    22dpt - jest serdunio❤️ i krwiak...
    Połówkowe: 425 gram miłości 💕
    💙It's a boy 💙🧸
    Echo serca: zdrowe serduszko🙏🏼

    💖38+5 K. 19.12.2022 | 3770 gram | 54cm💖

    Mutacja mthfr, niedoczynność tarczycy, zsp. antyfosfolipidowy wykluczony, Ana3 dodatnie, histeroskopia diagn. - wszystko ok.
    ______________________
    Cierpliwy do czasu
    dozna przykrości, ale później
    zakwitnie dla niego radość.
    - Syr 1,23 -
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8526 7420

    Wysłany: 3 listopada 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kejtusia wrote:
    Tak też mi dziewczyny radziły na forum, lepiej od razu zrobić Ana 3. Zrobiłam. Mam wynik ale jedyne co z niego rozumiem to to, że mam Ana dodatnie.. 😅 nie mogę rozszyfrować jaki to typ świecenia np.

    Też robiłam ANA3 od razu i coś tam mi wyszło dodatnie ale szczerze to nikt nie umiał zinterpretować tego wyniku. Chyba na te wszytkie ana to dają tylko steryd i tyle.
    Ja nie chciałam już go brać przez choroby immuno i na szczęście nie był potrzebny.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8526 7420

    Wysłany: 3 listopada 2021, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zerkam na Wasze stopki i naprawdę napawają mnie optymizmem jeśli chodzi o ilość zarodków jakie posiadacie 🥰
    Mam nadzieję, że i u nas uda się uzyskać jakieś maluszki. Do tej pory z każdej procedury miałam tylko po 1 szansie więc optymizmu mi brakowało...
    A jak jest z mrożeniem w 3 dobie? Stosują? Bo mi zarodki padają w 4. Raz uparłam się żeby zamrozić jeden w 3 dobie tak w razie "w". Klinika była oporna ale nalegałam. Zamrozili. Wszystko padło, a z tego nie rokującego 8b z dużą fragmentacja mam córkę.
    Ciągle mnie nurtowało to czy gdyby ja zostawili w hodowli to czy nie spisali na straty patrząc na fakt, że dopiero 9dpt miałam minimalna pozytywna bhcg?
    Teraz chyba też zależałoby mi na jakimś 3dniowcu.

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
‹‹ 715 716 717 718 719 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ