X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IUI Grudzień

Oceń ten wątek:
  • anulla91 Autorytet
    Postów: 762 630

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie lipa nie udało się.... jestem załamana

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Dziewczyny u mnie lipa nie udało się.... jestem załamana

    🥺przykro mi Kochana…
    Trzeba walczyć dalej! Kiedyś musi się udać! Wiem jak to jest bo staramy się już 6 lat i teraz czekam na testowanie po drugiej IUI…

    Karoraro lubi tę wiadomość

  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Dziewczyny u mnie lipa nie udało się.... jestem załamana

    Przykro mi , najważniejsze się nie poddawać , wiem ze się to łatwo mówi ale musisz iść dalej , jesteś młoda , dasz radę 💪🍀

    Siwa33 lubi tę wiadomość

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 🌞 wrote:
    Przykro mi , najważniejsze się nie poddawać , wiem ze się to łatwo mówi ale musisz iść dalej , jesteś młoda , dasz radę 💪🍀

    Joasia a jak Ty się czujesz? Robiłaś bete?

  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa33 wrote:
    Joasia a jak Ty się czujesz? Robiłaś bete?

    W miarę dobrze , czasami brzuch pobolewa i głowa , niestety mieszkam za granicą , a tu wszystko jest na skierowanie , trzeba pierwsze zadzwonić do lekarza rodzinnego a potem łaskawie dostaniesz skierowanie na betę , zrobiłam już chyba ze 12 testów ciążowych i wszystkie są pozytywne :)
    5 stycznia mam pierwsze USG ;) nie wiem jak wytrzymam tyle czasu 🙃

    Karoraro lubi tę wiadomość

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa33 wrote:
    Joasia a jak Ty się czujesz? Robiłaś bete?


    A kiedy Ty testujesz ?
    9 grudnia miałaś inseminację ? Jak się czujesz ?

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 🌞 wrote:
    A kiedy Ty testujesz ?
    9 grudnia miałaś inseminację ? Jak się czujesz ?

    Ja dziś czuje się jak na okres tylko tyle i niestety ale myśle ze pewnie dostanę 🥺
    Dziś mija tydzień wiec jeszcze za wcześniej ale tak myśle, ze może w poniedziałek zrobię test bo chyba zwariuje 🙈 A Ty czułaś cos wcześniej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 grudnia 2021, 21:21

  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa33 wrote:
    Ja dziś czuje się jak na okres tylko tyle i niestety ale myśle ze pewnie dostanę 🥺
    Dziś mija tydzień wiec jeszcze za wcześniej ale tak myśle, ze może w poniedziałek zrobię test bo chyba zwariuje 🙈

    Ja gdybym nie robiła testów które są pozytywne tez bym myślała ze dostanę okres , czuje się tak jak każdy miesiąc przed @ ,
    Wiem jak trudne jest czekanie , ja tez dość wcześnie zaczęłam testować co było ryzykowne.
    Miałaś tez Ovitrelle ?

    Siwa33 lubi tę wiadomość

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 🌞 wrote:
    Ja gdybym nie robiła testów które są pozytywne tez bym myślała ze dostanę okres , czuje się tak jak każdy miesiąc przed @ ,
    Wiem jak trudne jest czekanie , ja tez dość wcześnie zaczęłam testować co było ryzykowne.
    Miałaś tez Ovitrelle ?

    To moja druga IUI i pierwsza zaczelam testować tez dosyć szybko i wychodziły mi pozytywne testy a później nagle negatywne wiec wiesz jaka byłam rozczarowana 🥺miałam wcześniej Ovitrelle i teraz tez dzień przed IUI. A od którego dnia po IUI wychodziły Ci pozytywne testy?

  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie to rozumiem te rozczarowanie 😔
    12 dni po Ovitrelle a10 dni po inseminacji zaczęły się lekko zabawiać , tak ze gołym okiem widziałam ze tam jest druga kreska , bardzo wcześnie , ale w 9 dp ovitrelle wyszedł mi negatywny więc wiedziałam ze te pozytywne raczej nie mogą być z zastrzyku .
    Tutaj kilka testów z pierwszych dni , pierwsze od góry 12 dzień po ovi
    Miej nadzieję , ja się nastawiałam ze pierwsza inseminacja i tak się nie uda , a jednak …

    https://zapodaj.net/c6c519119e719.jpg.html

    Siwa33 lubi tę wiadomość

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 🌞 wrote:
    Dokładnie to rozumiem te rozczarowanie 😔
    12 dni po Ovitrelle a10 dni po inseminacji zaczęły się lekko zabawiać , tak ze gołym okiem widziałam ze tam jest druga kreska , bardzo wcześnie , ale w 9 dp ovitrelle wyszedł mi negatywny więc wiedziałam ze te pozytywne raczej nie mogą być z zastrzyku .
    Tutaj kilka testów z pierwszych dni , pierwsze od góry 12 dzień po ovi
    Miej nadzieję , ja się nastawiałam ze pierwsza inseminacja i tak się nie uda , a jednak …

    https://zapodaj.net/c6c519119e719.jpg.html

    O kurde zerknęłam na te Twoje testy ale piekny widok 😍
    Tez bym chciała taki zobaczyć ale muszę jeszcze czekać tak myśle, ze najszybciej zrobię w poniedziałek bo to będzie 11 dni po IUI i 10 po zastrzyku. A najgorsze jeszcze jest to ze moje obydwie IUI tak strasznie mnie bolały i cały ten pierwszy dzień brzuch strasznie bolała, ze po drugiej dostałam zastrzyk. Mam je takie bolesne ze nie mogę wytrzymać z bólu w trakcie i zalewam się łzami, gin twierdzi ze mam przodozgiecie macicy i jest tak bardzo tam wygięta ze nie może się dostać i ze musi ja wciągnąć za każdym razem i do tego jeszcze czuje i zreszta mi to mówi ze musi nakłuć i tez to tak strasznie boli 🙈

    Joasia 🌞 lubi tę wiadomość

  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ohh jejku , ale sama inseminacja Cię tak boli ?
    Czy po ?
    Ja mam tyłozgięcie , myśle ze to było powodem niepłodności , ale sama inseminacja była dla mnie nieprzyjemna ale nie aż tak bolesna …
    Nie mogę myśleć jaki to straszny ból musi być 😣

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 🌞 wrote:
    Ohh jejku , ale sama inseminacja Cię tak boli ?
    Czy po ?
    Ja mam tyłozgięcie , myśle ze to było powodem niepłodności , ale sama inseminacja była dla mnie nieprzyjemna ale nie aż tak bolesna …
    Nie mogę myśleć jaki to straszny ból musi być 😣

    Sama inseminacja i ten pierwszy dzień zaraz po tylko leze bo boli mnie bardzo brzuch a ból w trakcie inseminacji jest tak okropny, ze oddycham tak jakbym rodziła i łzy lecą same, okropny 🥺myślałam ze za drugim razem nie będzie tak bolec a było tak samo i zaraz po dostałam zastrzyk przeciwbólowy, rozkurczowy. Na sama mysl jak pomyśle, ze mogę podchodzić jeszcze raz to już się boje a wszędzie piszą, ze przecież inseminacja jest całkowicie bezbolesna 🥺

  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straszne to co piszesz ,
    Całkowicie bezbolesna tego bym nie powiedziała , ja czułam jak cewnikiem wstrzykiwała nasienie to tez miałam bardzo nie przyjemne skurcze ale po kilku minutach przeszły ,
    Nie dziwię się ze nie masz ochoty podchodzić do trzeciej , ale … przecież nadzieja jeszcze jest ze ten się uda ?🌟🍀

    Nie mogą Ci tego zastrzyku dać przed inseminacją?

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 🌞 wrote:
    Straszne to co piszesz ,
    Całkowicie bezbolesna tego bym nie powiedziała , ja czułam jak cewnikiem wstrzykiwała nasienie to tez miałam bardzo nie przyjemne skurcze ale po kilku minutach przeszły ,
    Nie dziwię się ze nie masz ochoty podchodzić do trzeciej , ale … przecież nadzieja jeszcze jest ze ten się uda ?🌟🍀

    Nie mogą Ci tego zastrzyku dać przed inseminacją?

    Czyli nie jest to takie piękne bezbolesne jak opisują wszyscy… Wiesz co chyba ginekolog myslal, ze tym razem nie będzie takiego bólu a w trakcie robienia powiedział tylko i znowu Panią wyleczę a przy okazji i siebie bo nprawde ciezko jest się tam dostać…
    Mam cały czas nadzieje, ze może w końcu się udało ale boje się rozczarowania jak większość 🙁

  • Joasia 🌞 Przyjaciółka
    Postów: 65 37

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa33 wrote:
    Czyli nie jest to takie piękne bezbolesne jak opisują wszyscy… Wiesz co chyba ginekolog myslal, ze tym razem nie będzie takiego bólu a w trakcie robienia powiedział tylko i znowu Panią wyleczę a przy okazji i siebie bo nprawde ciezko jest się tam dostać…
    Mam cały czas nadzieje, ze może w końcu się udało ale boje się rozczarowania jak większość 🙁

    Doskonale Cię rozumiem , ja się nastawiałam ze i tak sie pierwsza nie powiedzie , ale nadziei nie oszukasz , zawsze gdzieś tam jest …

    Trzymam kciuki za Ciebie 🍀🌸
    Jeszcze nic straconego 😊

    Siwa33 lubi tę wiadomość

    Starania od września 2019 z przerwami
    👱🏻‍♀️Ja -wszystkie badania w normie
    AMH 21,8
    Mały torbiel na prawym jajniku ,
    👱🏻‍♂️On-wszystkie badania w normie
    Wyniki nasienia b.dobre
    Wrzesień 2021 klinika płodności
    -Nie znaleziono powodu
    1 IUI ❇01.12.2021 Gonal f+ovitrelle
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 🌞 wrote:
    Doskonale Cię rozumiem , ja się nastawiałam ze i tak sie pierwsza nie powiedzie , ale nadziei nie oszukasz , zawsze gdzieś tam jest …

    Trzymam kciuki za Ciebie 🍀🌸
    Jeszcze nic straconego 😊

    Joasia jeszcze kilka dni i wszystko się okaże 😉

    Joasia 🌞 lubi tę wiadomość

  • Karoraro Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joasia 🌞 wrote:
    Dokładnie to rozumiem te rozczarowanie 😔
    12 dni po Ovitrelle a10 dni po inseminacji zaczęły się lekko zabawiać , tak ze gołym okiem widziałam ze tam jest druga kreska , bardzo wcześnie , ale w 9 dp ovitrelle wyszedł mi negatywny więc wiedziałam ze te pozytywne raczej nie mogą być z zastrzyku .
    Tutaj kilka testów z pierwszych dni , pierwsze od góry 12 dzień po ovi
    Miej nadzieję , ja się nastawiałam ze pierwsza inseminacja i tak się nie uda , a jednak …

    https://zapodaj.net/c6c519119e719.jpg.html
    Az miło patrzeć! 😍 U mnie jutro 13 dzień mija od IUI I jade popoludniu na bete. Testy niestety negatywne, wiec nie spodziewam się pozytywnego wyniku chociaz cień nadzieji jeszcze jest.

    Dziewczyny, od czego zależy to czy lekarz podaje zastrzyk Ovitrelle? Ja podchodziłam do IUI na swoim naturalnym cyklu, bez zastrzyku, bez żadnych leków (poza estrofemem). W sumie po IUI tez nie miałam żadnej kontroli, także takie mam trochę poczucie że nie do końca to było wszystko kontrolowane tak jak u innych.

    Joasia 🌞 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️30 lat 🙋‍♂️36 lat
    Staramy się od: 10.2019
    ✅Drożność jajowodów
    ✅Kariotypy
    ✅AMH: 6.75
    ☑️Nasienie: SDF: 20%, HBA: 42%
    Morfologia: 0.92% -> 4.31% -> 0.85%

    💊 Pregna start, Wit. C 1000, Q10

    4.12.2021- 1sza IUI❌
    4.01.2022 - 2ga IUI❌️
    01.2022- Rekovelle (8mg) + Menopur (150) + Orgalutran (3dn x 1amp) + Gonapepty (1dn x 2amp) +Ovitrelle+ Sumamed
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 16 grudnia 2021, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoraro wrote:
    Az miło patrzeć! 😍 U mnie jutro 13 dzień mija od IUI I jade popoludniu na bete. Testy niestety negatywne, wiec nie spodziewam się pozytywnego wyniku chociaz cień nadzieji jeszcze jest.

    Dziewczyny, od czego zależy to czy lekarz podaje zastrzyk Ovitrelle? Ja podchodziłam do IUI na swoim naturalnym cyklu, bez zastrzyku, bez żadnych leków (poza estrofemem). W sumie po IUI tez nie miałam żadnej kontroli, także takie mam trochę poczucie że nie do końca to było wszystko kontrolowane tak jak u innych.

    Test może jeszcze nie pokazać ale beta już powinna wiec trzymam kciuki ✊✊✊
    Co do zastrzyku to może Twój lekarz stwierdził, ze u Cb owulacja przebiega prawidłowo i pecherzyki pękają, ja np pierwsza IUI tez miała na naturalnym cyklu bez żadnych leków ale zastrzyk mimo wszytko dostałam, wtedy jest raczej pewne ze pęcherzyk pęknie i dojdzie do owulacji tak ja to rozumiem…

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoraro wrote:
    Az miło patrzeć! 😍 U mnie jutro 13 dzień mija od IUI I jade popoludniu na bete. Testy niestety negatywne, wiec nie spodziewam się pozytywnego wyniku chociaz cień nadzieji jeszcze jest.

    Dziewczyny, od czego zależy to czy lekarz podaje zastrzyk Ovitrelle? Ja podchodziłam do IUI na swoim naturalnym cyklu, bez zastrzyku, bez żadnych leków (poza estrofemem). W sumie po IUI tez nie miałam żadnej kontroli, także takie mam trochę poczucie że nie do końca to było wszystko kontrolowane tak jak u innych.
    Zastrzyk jest na pęknięcie pęcherzyka, może i Ciebie nie ma z tym problemu. Ja też na naturalnym cyklu podchodzilan, ale zastrzyk dostałam 2 godz przed inseminacja. Tak w razie w chyba bo lh miałam wysokie i pęcherzyk był 24.6.

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ