Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IUI Grudzień

Oceń ten wątek:
  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Dziewczyny u mnie lipa nie udało się.... jestem załamana
    Przykro mi, też się spodziewam takiego wyniku...

  • Karoraro Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj zaczęło się plamienie, jak zawsze przed @. 😔 jade na bete po pracy, żeby potwierdzić ze sie nie udało, ale nie załamuje się, traktuje to jak otwarcie drogi do IVF.

    🙋🏼‍♀️30 lat 🙋‍♂️36 lat
    Staramy się od: 10.2019
    ✅Drożność jajowodów
    ✅Kariotypy
    ✅AMH: 6.75
    ☑️Nasienie: SDF: 20%, HBA: 42%
    Morfologia: 0.92% -> 4.31% -> 0.85%

    💊 Pregna start, Wit. C 1000, Q10

    4.12.2021- 1sza IUI❌
    4.01.2022 - 2ga IUI❌️
    01.2022- Rekovelle (8mg) + Menopur (150) + Orgalutran (3dn x 1amp) + Gonapepty (1dn x 2amp) +Ovitrelle+ Sumamed
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoraro wrote:
    U mnie dzisiaj zaczęło się plamienie, jak zawsze przed @. 😔 jade na bete po pracy, żeby potwierdzić ze sie nie udało, ale nie załamuje się, traktuje to jak otwarcie drogi do IVF.[/QUOT

    Karoraro spokojnie, nie chce Cię nakręcać ale zaczekaj jeszcze na bete… ✊❤️

    Karoraro lubi tę wiadomość

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam rozterkę czy iść na będę w sobotę czy w poniedziałek 😱

  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena.. wrote:
    Ja mam rozterkę czy iść na będę w sobotę czy w poniedziałek 😱

    Magdalena jutro u Cb mija 2 tyg to myśle ze już powinna beta pokazać ✊❤️✊

    Karoraro lubi tę wiadomość

  • Magdalena.. Ekspertka
    Postów: 138 66

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa33 wrote:
    Magdalena jutro u Cb mija 2 tyg to myśle ze już powinna beta pokazać ✊❤️✊
    Ja 6 miałam IUI po południu, to dopiero 11 dni 😁

  • Gosia05 Koleżanka
    Postów: 55 44

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jestem tu nowa. :)
    Jeśli chodzi o mnie, miałam 1 IUI 08.12, na pękniętym pęcherzyku dzień przed czułam owu, bardzo bolał mnie jajnik. Nastepnego dnia mialam usg w klinice i pokazał się pękający pęcherzyk właśnie w prawym jajniku :) Tego samego dnia miałam IUI. Na betę mam iść w poniedziałek (12 dni po iui). Od zabiegu bolał mnie brzuch, jajnik, miałam lekkie skurcze macicy. Sam zabieg był dla mnie totalnie bezbolesny.

    Za Was trzymam kciuki 💚✊

    Karoraro, Siwa33, Joasia 🌞 lubią tę wiadomość

  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena.. wrote:
    Ja 6 miałam IUI po południu, to dopiero 11 dni 😁

    Czyli w poniedziałek 2 tyg ✊😃

  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia05 wrote:
    Hej Dziewczyny, jestem tu nowa. :)
    Jeśli chodzi o mnie, miałam 1 IUI 08.12, na pękniętym pęcherzyku dzień przed czułam owu, bardzo bolał mnie jajnik. Nastepnego dnia mialam usg w klinice i pokazał się pękający pęcherzyk właśnie w prawym jajniku :) Tego samego dnia miałam IUI. Na betę mam iść w poniedziałek (12 dni po iui). Od zabiegu bolał mnie brzuch, jajnik, miałam lekkie skurcze macicy. Sam zabieg był dla mnie totalnie bezbolesny.

    Za Was trzymam kciuki 💚✊


    Gosia ja miałam 9.12 wiec jesteśmy w podobnej sytuacji tyle, ze mnie IUI cholernie bolało tak jak opisywałam wcześniej 🙈🥺tez kusi mnie żeby zrobic już w poniedziałek 🙈

  • Gosia05 Koleżanka
    Postów: 55 44

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa33 wrote:
    Gosia ja miałam 9.12 wiec jesteśmy w podobnej sytuacji tyle, ze mnie IUI cholernie bolało tak jak opisywałam wcześniej 🙈🥺tez kusi mnie żeby zrobic już w poniedziałek 🙈


    Mnie podpieka żeby zrobić jeszcze rano test płytkowy przed betą, ale boję się, że mega mnie to zestresuje jeśli wyjdziw negatywny 😬 Na początku bardzo mi się dłużyły te dni do testowania, a teraz... To już w poniedzialek 😃 Od samego iui bardzo bacznie obserwowałam swoje ciało, ale nic sobie nie wkręcam żeby nie świrować 🥴 A Ty, miałaś jakieś "objawy"?

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 840 855

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przychodzę o poradę.
    Dr zasugerował że możemy jeszcze raz spróbować iui.
    To by była moja druga iui po szczepieniach limfocytami oraz z accofilem.
    Mąż chce spróbować wyniki ma ok natomiast caly czas wychodzi mu duża lepkość nasienie a insemnacja to eliminuje.
    Ale ja nie wiem czy jest sens jeszcze raz próbować.
    Byłoby to dopiero gdzieś w połowie stycznia bo dr między świętami nie ma.
    Nie wiem czy próbowac raz jeszcze czy zbierać na in vitro. To by nas wyniosło 700 insmenacja i wszysteki leki i wizyty ok 500 zł więc razem 1200 zł i tak myśle czy nie lepiej przeznaczyć już tą kase na in vitro.

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    04.2024 punkcja nr 2
    3 zdrowe zarodki ❄️❄️❄️
    06.2024 Transfer
    7dp beta 85,00
    9dp beta 205
    13.02.2025 Olaf
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia05 wrote:
    Mnie podpieka żeby zrobić jeszcze rano test płytkowy przed betą, ale boję się, że mega mnie to zestresuje jeśli wyjdziw negatywny 😬 Na początku bardzo mi się dłużyły te dni do testowania, a teraz... To już w poniedzialek 😃 Od samego iui bardzo bacznie obserwowałam swoje ciało, ale nic sobie nie wkręcam żeby nie świrować 🥴 A Ty, miałaś jakieś "objawy"?

    Szczerze to przy pierwszej IUI która miałam w październiku ciagle cos czułam a tonikiem kłucia w brzuchu a to skurcze i piersi miałam wrażenie ze są pełniejsze a teraz kompletnie nic nie czuje no moze poza tym, ze od wczoraj boli mnie głowa ale to akurat myśle ze raczej jest spowodowane pogoda 🙄 🙈

  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Dziewczyny przychodzę o poradę.
    Dr zasugerował że możemy jeszcze raz spróbować iui.
    To by była moja druga iui po szczepieniach limfocytami oraz z accofilem.
    Mąż chce spróbować wyniki ma ok natomiast caly czas wychodzi mu duża lepkość nasienie a insemnacja to eliminuje.
    Ale ja nie wiem czy jest sens jeszcze raz próbować.
    Byłoby to dopiero gdzieś w połowie stycznia bo dr między świętami nie ma.
    Nie wiem czy próbowac raz jeszcze czy zbierać na in vitro. To by nas wyniosło 700 insmenacja i wszysteki leki i wizyty ok 500 zł więc razem 1200 zł i tak myśle czy nie lepiej przeznaczyć już tą kase na in vitro.

    Ja bym spróbowała jeszcze raz żeby bo żeby później nie mieć do siebie pretensji, ze mogłam zaryzykować jeszcze raz ale to już sama musisz podjąć ta decyzje🙈 Ja jestem po drugiej i jeśli się nie uda to nie wiem czy podejdę do kolejnej ale tylko dlatego, ze ja mam straszny ból podczas robienia i na sama mysl się boje 🥺

    Gosia05 lubi tę wiadomość

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 840 855

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa33 wrote:
    Ja bym spróbowała jeszcze raz żeby bo żeby później nie mieć do siebie pretensji, ze mogłam zaryzykować jeszcze raz ale to już sama musisz podjąć ta decyzje🙈 Ja jestem po drugiej i jeśli się nie uda to nie wiem czy podejdę do kolejnej ale tylko dlatego, ze ja mam straszny ból podczas robienia i na sama mysl się boje 🥺

    No powiem Ci że dla mnie też jest to bolesne tak głupie uczucie że masakra na samą myśl mnie ciśnie.
    No właśnie mó mąż mówi to samo żeby spróbować bo in vitro to ostateczność i musimy mieć pewność że zrobiliśmy wszystko.

    Siwa33 lubi tę wiadomość

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    04.2024 punkcja nr 2
    3 zdrowe zarodki ❄️❄️❄️
    06.2024 Transfer
    7dp beta 85,00
    9dp beta 205
    13.02.2025 Olaf
  • Gosia05 Koleżanka
    Postów: 55 44

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    No powiem Ci że dla mnie też jest to bolesne tak głupie uczucie że masakra na samą myśl mnie ciśnie.
    No właśnie mó mąż mówi to samo żeby spróbować bo in vitro to ostateczność i musimy mieć pewność że zrobiliśmy wszystko.


    My też założyliśmy, że podejdziemy do 3 iui, dopiero potem pomyślimy o ivf

    Siwa33 lubi tę wiadomość

  • Karoraro Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Dziewczyny przychodzę o poradę.
    Dr zasugerował że możemy jeszcze raz spróbować iui.
    To by była moja druga iui po szczepieniach limfocytami oraz z accofilem.
    Mąż chce spróbować wyniki ma ok natomiast caly czas wychodzi mu duża lepkość nasienie a insemnacja to eliminuje.
    Ale ja nie wiem czy jest sens jeszcze raz próbować.
    Byłoby to dopiero gdzieś w połowie stycznia bo dr między świętami nie ma.
    Nie wiem czy próbowac raz jeszcze czy zbierać na in vitro. To by nas wyniosło 700 insmenacja i wszysteki leki i wizyty ok 500 zł więc razem 1200 zł i tak myśle czy nie lepiej przeznaczyć już tą kase na in vitro.
    Ja jestem po pierwszej IUI, teraz idę od razu w IVF. Po prostu patrze na statystyki i wiem że w IVF mamy większe szanse. Poza tym mam teraz aktualne badania i szkoda mi zeby sie przeterminowaly. A juz taki ostatni aspekt to kwestia dofinansowania z miasta, chce sie załapac poki jeszcze jest, bo w tym kraju to nic nie wiadomo...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2021, 15:18

    Siwa33 lubi tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️30 lat 🙋‍♂️36 lat
    Staramy się od: 10.2019
    ✅Drożność jajowodów
    ✅Kariotypy
    ✅AMH: 6.75
    ☑️Nasienie: SDF: 20%, HBA: 42%
    Morfologia: 0.92% -> 4.31% -> 0.85%

    💊 Pregna start, Wit. C 1000, Q10

    4.12.2021- 1sza IUI❌
    4.01.2022 - 2ga IUI❌️
    01.2022- Rekovelle (8mg) + Menopur (150) + Orgalutran (3dn x 1amp) + Gonapepty (1dn x 2amp) +Ovitrelle+ Sumamed
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    No powiem Ci że dla mnie też jest to bolesne tak głupie uczucie że masakra na samą myśl mnie ciśnie.
    No właśnie mó mąż mówi to samo żeby spróbować bo in vitro to ostateczność i musimy mieć pewność że zrobiliśmy wszystko.

    No ja zwijam się z bólu…
    Czyli mąż ma takie same zdanie jak ja wiec teraz decyzja należy do Cb ❤️

  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoraro wrote:
    Ja jestem po pierwszej IUI, teraz idę od razu w IVF. Po prostu patrze na statystyki i wiem że w IVF mamy większe szanse. Poza tym mam teraz aktualne badania i szkoda mi zeby sie przeterminowaly. A juz taki ostatni aspekt to kwestia dofinansowania z miasta, chce sie zapalac poki jeszcze jest, bo w tym kraju to nic nie wiadomo...
    Kochana a byłaś na tej becie?

  • Karoraro Przyjaciółka
    Postów: 72 77

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwa33 wrote:
    Kochana a byłaś na tej becie?
    Wracam właśnie z pobrania krwi 🙂 także pewnie wieczorem będzie wynik. Dam znać.

    Za to odebrałam wyniki kariotypow i na szczęście i meski i żeński prawidłowy.

    Gosia05, Siwa33, Joasia 🌞 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️30 lat 🙋‍♂️36 lat
    Staramy się od: 10.2019
    ✅Drożność jajowodów
    ✅Kariotypy
    ✅AMH: 6.75
    ☑️Nasienie: SDF: 20%, HBA: 42%
    Morfologia: 0.92% -> 4.31% -> 0.85%

    💊 Pregna start, Wit. C 1000, Q10

    4.12.2021- 1sza IUI❌
    4.01.2022 - 2ga IUI❌️
    01.2022- Rekovelle (8mg) + Menopur (150) + Orgalutran (3dn x 1amp) + Gonapepty (1dn x 2amp) +Ovitrelle+ Sumamed
  • Siwa33 Przyjaciółka
    Postów: 115 42

    Wysłany: 17 grudnia 2021, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoraro wrote:
    Wracam właśnie z pobrania krwi 🙂 także pewnie wieczorem będzie wynik. Dam znać.

    Za to odebrałam wyniki kariotypow i na szczęście i meski i żeński prawidłowy.

    Trzymam mocno ✊✊✊❤️

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ