Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę w parku gapie się na kaczki bo książka bez sensu, 3 razy czytam jedno zdanie i nadal nie rozumiem. W domu mam puzzle, poukładam później ale w domu tylko jem a i tak sporo przytylam przez stymulacje. czemu to nie może być wiadomo odrazu czy się udalo czy nie.
    Na wakacjach tydzień zlatuje jakby to byl jeden dzień a czekając na bete rok mija :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 13:33

    Beata.D, gosia81 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • Mysza1986 Autorytet
    Postów: 2048 1606

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    Siedzę w parku gapie się na kaczki bo książka bez sensu, 3 razy czytam jedno zdanie i nadal nie rozumiem. W domu mam puzzle, poukładam później ale w domu tylko jem a i tak sporo przytylam przez stymulacje. czemu to nie może być wiadomo odrazu czy się udalo czy nie.
    Na wakacjach tydzień zlatuje jakby to byl jeden dzień a czekając na bete rok mija :/


    A może pomoc innym? Jak słucham czyiś problemów zapominam trochę o własnych :)

    bv5tg9v.png
  • choco Autorytet
    Postów: 1929 2528

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD popieram twoje spostrzeżenie. Ja dziś 3 dpt a mam wrażenie, że czekam już z 5 lat. Mimo, że teoretycznie nie miałam czasu na myślenie bo byłam w podróży i na zjeździe to gdzieś z tyłu głowy ciągle siedzi ta myśl "czy się udało". Zwariować można.

    **********************Gang 18+***********************
  • Kalija Autorytet
    Postów: 1140 1234

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD wrote:
    3 dpt wnikliwy przegląd gaci wykonany, plamienia implantacyjnego nie stwierdzono. Próbuję czytać ale w ogóle nie wiem co czytam, myśli krążą tylko wokół jednego, nie czuje nic, optymizm mnie opuszcza. Do dupy takie czekanie.

    MalaHD jedziemy na tym samym wózku :) trzymam za nas kciuki, za nas wszystkie tutaj. Też nie mogę się na niczym skupić (a mam naprawdę dużo pracy "umysłowej" na ten weekend) mąż mnie goni, bym się w końcu wzięła do roboty, więc odpaliłam kompa i... weszłam na ovu :)

    dqprgu1royghdo7j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    Cześć Dziewczyny. Czy któraś z Was z doświadczenia wie ile ovitrelle utrzymuje się w testach sikanych ?
    W przypadku transferu po punkcji.
    Jak testowałam 6dpt to u mnie test był bialutki.... nic nie było, pod żadnym kątem ;) nawet po rozebraniu go na części pierwsze :D

  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie 31 wrote:
    Jestem chyba największą maniaczka robienia testów testowałam już od dnia ovitrelle codziennie namiętnie
    Lh testy też i to prawda przynajmniej na moim przypadku rosło hcg i lh też

    Mam jeszcze inne testy ale żeby je wszystkie ułożyć i zrobić zdjęcie muszę męża gdzieś wygnac

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ce74808450f.jpg


    Moja królowa <3 też tak zbierałam testy ;)

    Angie 31 lubi tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emcia123, trzymam kciuki z jutrzejsza wizyte i ♡/♡♡ :)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edloteh wrote:
    Jak testowałam 6dpt to u mnie test był bialutki.... nic nie było, pod żadnym kątem ;) nawet po rozebraniu go na części pierwsze :D
    6dpt czy po ovitrelle?

    Justine
    a Tobie jak wychodziło po ovitrelle? Kiedy wyszedł Ci pozytywny test już swiadczacy o ciąży?

    iv09i09katk65tr1.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunk_a wrote:
    6dpt czy po ovitrelle?

    Justine
    a Tobie jak wychodziło po ovitrelle? Kiedy wyszedł Ci pozytywny test już swiadczacy o ciąży?

    Kurcze, nie potrafię teraz znaleźć wątku gdzie dziewczyny pisały własnie o testach po ovitrelle, ja też tam wrzuciłam foto mojego "pozytywa" ;)

    No ale... Ovitrelle brałam w sobotę wieczorem to w środę rano była wyraźna kreska. Później w sobotę już jej nie było, a w kolejną sobotę już była ;) W dniu pierwszej bety czyli 7dpt 3 dniowców kreski żadnej widać nie było.

    Oooo znalazłam :)

    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-z-pomoca-medyczna/test-po-zastrzyku-ovitrelle,3597,6.html

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • Lunk_a Autorytet
    Postów: 4756 1376

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :) czyli w dniu pozytywnej bety test negatywny. To zastrzyk utrzymywal się u Ciebie max 6 dni.

    iv09i09katk65tr1.png
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD uwielbiam Twoje poczucie humoru! :-) U mnie też żadnych objawów, plamienia implantacyjnego czy tym podobnych. Byłam dziś na działce u teściów i przynjamniej na chwilę przestałam myśleć o okruszku ;-)

    MalaHD lubi tę wiadomość

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy betujesz Mala?

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za jakieś 5 lat... czyli w czwartek :P

    Bella93, Justine, Tyszanka81, Konwalia, sylvuś, gosia81 lubią tę wiadomość

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za jakieś 10 lat czyli w sobotę :-P

    Tyszanka81, MalaHD, gosia81 lubią tę wiadomość

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja zdaze umrzec zanim crio bede miala...:(

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella biedactwo! ;-)

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w którym dniu podczas stymulacji czuje sie jajniki ?
    Czy nie jest powiedziane , że każdy czuje ?

  • ślązaczka Autorytet
    Postów: 1044 1014

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy "czułam jajaniki", miala po prostu trochę wzdęte podbrzusze zwłaszcza pod koniec stymulacji ale z tym "czuciem" to bym nie przesadzala :-) Jak dla mnie to trochę przereklamowane ;-)

    I IMSI 13.05.2016 :-(
    II IMSI 15.07.2016 :-(
    III IMSI 30.03.2017, beta 9dpt 67, 11dpt 213 :-)
    f2wlp07w6gdg3lo8.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela* wrote:
    Dziewczyny w którym dniu podczas stymulacji czuje sie jajniki ?
    Czy nie jest powiedziane , że każdy czuje ?
    Ja czulam mniej wiecej w 5/6dc ale wazylam 50kg przy 168cm, a wystartowalo mi mnostwo
    pecherzykow --> powiekszyly sie znacznie jajniki --> podraznialy mi otrzewna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2017, 22:54

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • Angela* Autorytet
    Postów: 2106 1581

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ślązaczka wrote:
    Ja nie wiem czy "czułam jajaniki", miala po prostu trochę wzdęte podbrzusze zwłaszcza pod koniec stymulacji ale z tym "czuciem" to bym nie przesadzala :-) Jak dla mnie to trochę przereklamowane ;-)

    Dzięki kochana :)
    Ja nie czuje , pytam poprostu z ciekawosci :)
    Buziaczki i dobrej nocki :)

‹‹ 4611 4612 4613 4614 4615 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ