Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF

Oceń ten wątek:
  • Asia_88 Autorytet
    Postów: 2731 2606

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lady_pink wrote:
    Ujęte w punkt! :)

    PS. Asia zobacz - kolejny przykład na moje czary haha :)
    Tym bardziej muszę Cię jakos wkurzyć przed transferem :D

    domiszka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    m2tKp2.png
    "Kiedy decydujesz się na dziecko, zgadzasz się, że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem."
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 708

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc1d8b99bdb5.jpg

    Podzielę sie z Wami tym widokiem :)

    Pranąca dziecka mi test o czułości 10 tez pokazał bladziocha przy becie 11 i przy becie 20. Teraz kupiłam test o czułości 25 więc wiem, że beta na pewno większa niż ostatnio :)

    Gratulacje. Super widok. Tez chce taki:))

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka super !! Bardzo się cieszę !!:)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, gratulacje :) Cieszyłam się jak głupia gdy miałam swój taki test ;)

    e_mil_ka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz nie kupie testu 10IU, tylko 25

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 12 maja 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PragnącaDziecka wrote:
    Ja juz nie kupie testu 10IU, tylko 25

    Uważam, że dobrze wiedzieć czy zarodek się zagnieździł wiec testy o czułości 10 nie sa złym pomysłem. Dzięki temu mogłam przypuszczać, że moje endometrium jest ok jeśli dochodzi do zagnieżdżenia. Ale wczoraj nie dostałam takiego testu wieck wzięłam ten.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • PragnącaDziecka Autorytet
    Postów: 2981 1074

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby tak, ale moja mina byla bezcenna jak zobaczylam taka niska bete :(

    2nn3dqk38okw5rud.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Morwa jest doskonałym przykładem :)

    Chyba że mówisz jeszcze o kimś innym :)
    O sobie ;)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    O sobie ;)

    A widzisz tego się nie do czytałam :)

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 12 maja 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    A widzisz tego się nie do czytałam :)
    Bo to dawno temu bylo i nieprawda ;)
    w 5dpt beta 7,86 a w 6dpt sikacz 25 pozytywny, w 7dpt beta 32

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 3005 2041

    Wysłany: 12 maja 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda że dawno temu i nie prawda :(

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 12 maja 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu wyjaśniam, że okazało się, że szpital moj nie robi beta HCG tylko HCG Total i dlatego wynik jest wysoki ale mieści się w normie 4-5 tydzień ciąży.

    13568mIU/ml

    Przestraszyłam się wyniki od razu pomyslałam zaśniad ale Pani mi szybko wyjaśniła. Tylko teraz musze w poniedziałek powtórzyć HCG Total i iśc do innego labo na beta HCG.

    Bella93, Alrauna1987, sisi lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Justine Autorytet
    Postów: 2587 3241

    Wysłany: 12 maja 2017, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Od razu wyjaśniam, że okazało się, że szpital moj nie robi beta HCG tylko HCG Total i dlatego wynik jest wysoki ale mieści się w normie 4-5 tydzień ciąży.

    13568mIU/ml

    Przestraszyłam się wyniki od razu pomyslałam zaśniad ale Pani mi szybko wyjaśniła. Tylko teraz musze w poniedziałek powtórzyć HCG Total i iśc do innego labo na beta HCG.

    Ja bym poszła jutro do labu gdzie robią beta, a później powtórzyła w poniedziałek ;)

    Problem: endometrioza 1st, Hashimoto, słabe nasienie.
    3 procedury, leczenie immunologiczne, 6 transferów, 2 straty.
    Mała Królewna jest już z nami <3
    Droga do naszego szczęścia: https://szczesliwenieszczescia.blogspot.com/
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 12 maja 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka mówiłam, że wysoka będzie :D hehe

    Co prawda nie mam pojęcia jak to się interpretuje ale jeśli wynik jest na 4-5 tc to pięęęęknie <3

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 12 maja 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine wrote:
    Ja bym poszła jutro do labu gdzie robią beta, a później powtórzyła w poniedziałek ;)

    Niestety musze czekac do poniedziałku bo u nas w sobote nie ma żadnego czynnego labo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 15:11

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4487 2375

    Wysłany: 12 maja 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka to teraz &&& za ladny przyrost :)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chciałabym się Was zapytać o opinię.
    Jestem w trakcie długiego protokołu.
    Rozpiska wygląda tak:
    od 25dc - przez 7 dni gonapeptyl daily
    od 1 dc - przez 6 dni pół ampułki gonapeptyl daily
    od 7dc - przez 7 dni pół ampułki gonapeptyl daily + 2xfostimon

    Podgląd w 12 ds, punkcja prawdopodobnie 18 dc.

    O czym świadczy taki dobór? Mam 36 lat, AMH 3,7 (robione rok temu)
    Nie za późno ta wizyta w 12dc?

    Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 19:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bc1d8b99bdb5.jpg

    Podzielę sie z Wami tym widokiem :)

    Pranąca dziecka mi test o czułości 10 tez pokazał bladziocha przy becie 11 i przy becie 20. Teraz kupiłam test o czułości 25 więc wiem, że beta na pewno większa niż ostatnio :)

    Piękny widok:) Gratuluję :)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10853 8487

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf wrote:
    Dziewczyny chciałabym się Was zapytać o opinię.
    Jestem w trakcie długiego protokołu.
    Rozpiska wygląda tak:
    od 25dc - przez 7 dni gonapeptyl daily
    od 1 dc - przez 6 dni pół ampułki gonapeptyl daily
    od 7ds - przez 7 dni pół ampułki gonapeptyl daily + 2xfostimon

    Podgląd w 12 ds, punkcja prawdopodobnie 18 dc.

    O czym świadczy taki dobór? Mam 36 lat, AMH 3,7 (robione rok temu)
    Nie za późno ta wizyta w 12dc?

    Z góry dziękuję za odpowiedź ;)
    Standardowo pierwsza wizyta pozdgladowa jest w 5/6ds, Ty masz w 6ds, wiec wcale nie tak pozno :)

    Anatolka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤

    Matylda 🩷 11.08.2022
    Zoya 🤎 Vincent 🩶 25.08.2025
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Standardowo pierwsza wizyta podgladowa jest w 5/6ds, Ty masz w 6ds, wiec wcale nie tak pozno :)

    Dziękuję Bella :)
    Czyli jest ok pod tym względem. Brałam fostimon do IUI, nie sądziłam, że znowu go dostanę. Chociaż teraz to wezmę 14 szt, a do iui tylko dwie miałam, Fakt..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2017, 20:07

‹‹ 4781 4782 4783 4784 4785 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ