X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mam czekać na list z data wizyty.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 21 lipca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka no co ty, niekoniecznie moze w Twojej kllinice sa po prostu inne procedury. A nie widzialas na monitorze czy kontrast przeplynal?

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam to badanie robione w szpitalu

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 21 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dawno nie wchodzilam na forum, potrzebowakam troche odpoczac od twnatu staran. Stiffi bardzo mi przykro przez co musialas przejsc, nie wyobrazam sobie tego jakie to musialo byc trudne. Mam nadzieje ze szybko zyskasz nowe sily do walki. Na pewno uda sie na mrozaczku &&&&
    Brenya, Niezapominajka Was tez sciskam mocno i wierze ze kazda z nas juz niedlugo doczeka sie upragnionego brzuszka.
    Trzymam mocno kciuki za dziewczyny ktore niedlugo rozpoczynaja leczenie.
    Ja mialam podchodzic do mrozonego transferu w lipcu ale jednak musialam to przesunac. Sterydy poprawily problemy immunologiczne o 20%, ja potrzebuje az 60% spadku. Zalecono mi intralipidy, jestem juz po pierwszym wlewie. Za 3 tyg znow bede powtarzac wyniki czy wlewy pomogly
    Jezeli chodzi o transfer na cyklu naturalnym to takze nie mam zbyt dobrych doswiadczen, tez caly timing opieral sie ba tescie owulacyjnym, ja dostalam progesteron ale mialam wrazenie ze bylo go za duzo. U mnie w klinice niby rzadko sie to wykonuje, ale skutecznosc niby jest podobna.
    Witamy na swiecie piekne coreczki Evcik i Sissi :*.
    Lilah pochwal sie po skanie koniecznie.
    Pozdrowienia

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka30 a ta cała immunologie to tutaj ogarniasz czy w Polsce?

  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 21 lipca 2017, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie badania robilam w Polsce, intralipidy juz w Londynie sobie zalatwilam,zeby nie latac do Pl zbyt czesto. Jezeli intralipidy nie pomoga, to nam miec konsultacje z immunologiem. Na razie mysle ze warto przyjrzec sie immunologi po noepowodzeniach, lecz nawet jak wyniki sa zle nie oznacza to ze bez leczenia sie nie uda.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 23 lipca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Czyli wygląda na to ze u mnie może byc cos nie tak ze wysyłają badanie do konsultacji

    Niekoniecznie chyba...
    U mnie wszystkie skany ktore mialam w szpitalu tak wygladaly. Pielegniarka robi usg i nic Ci nie mowi, wsyztsko jest wysyłanego technika ktory dopiero przygotowuje sprawozdanie i to jest wysyłane do Twojego GP czy gina ktory przygotowuje dla Cebie list.
    Mozliwe ze Twoje badanie tak samo wyglądało. Oczywiscie nie mowie o monitoringu ale o skanie gdzie podejrzewają jakas torbiel czy cystę...

    Meli czyli juz cos ruszyło. Wybrałaś juz klinikę???


    Niezapominajka30 witaj ponownie!!! Bardzo sie ciesze ze ponownie wrocilas. Czyli chwile jeszcze musisz poczekac. Niegdy mie słyszałam o takich wlewach ale mam wielka nadzieje ze to pomoże. Ile masz jeszcze takich wylewów???
    Kiedy myslisz podchodzić do kolejnego transferu?

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 23 lipca 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi chodzi o czas oczekiwania na wynik badania hsg.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 23 lipca 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    carper tak wybralismy ta sama co Lilah.
    tylko musze poczekac ten tydzien na zrobienie nasienia. mąż chodzi w tyn tygodniu na pierwsza zmiane do pracy i wychodzi z domu o 6 rano , a probke moge oddac od 8.30.. chociaz tyle dobrego, ze tylko tydzien bedzieny czekać na wyniki i wtedy wysle wszystkie dokumenty. liczę po cichu na pierwsza wizyte pod koniec sierpnia :)

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 23 lipca 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Mi chodzi o czas oczekiwania na wynik badania hsg.
    Wyniki HsG mówią od razu. Ja miałam robione 5lipcai od razu po badaniu powiedziano mi ze wszyscy jest Ok.

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 23 lipca 2017, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi nic nie powiedzieli i to mnie martwi.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 23 lipca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    A mi nic nie powiedzieli i to mnie martwi.


    Kochana nie zamartwiaj sie tym. Moze przysla Ci listownie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Wanna ja nie pomoge bo my dopiero na poczatku naszej drogi jestesmy.

    Dostalam list z wyborem kliniki.

    Lilah Ty bylas w klinice care TW, jakie wrazenia? jakieś rady ? Ja tez tam chce isc..


    Meli ogolnie wrazenia ok, z opieki bylam zadowolona, pielegniarki przemile i bardzo dobrze wszystko tlumacza, na kazdym etapie wiedzialam co mnie czeka i co sie bedzie dzialo. Polska pielegniarka jest super bo jak robi usg to dokladnie tlumaczy co widzi. Ja mam 2 miesniaki i chcialam zeby je pomierzyla i sprawdzila w jakim tempie rosna. Sprawdzila wszystkie moje poprzednie skany, wydrukowala zdjecia, pomierzyla.

    Pielegniarki dzwonia wtedy kiedy mowia ze beda dzwonic, atmosfera podczas punkcji i transferu super, bardzo sie mna opiekowaly :)

    Od strony medycznej to nie wiem za bardzo co myslec...Troche brakowalo mi dodatkowych badan, np moich hormonow na swiezo przed stymulacja lub w trakcie, nic nie badali. Ale nie wiem czy to wynika z ich podejscia czy z faktu ze sa ograniczeni przez nhs. Tak samo z lekarzem - widzialam tylko podczas punkcji i transferu.

    Na pierwsza wizyte polecam liste pytan, jest bardzo duzo do przedyskutowania


    Witam nowe dziewczyny i powodzenia w dzialaniach!

    Sisi czekamy az sie pochwalisz coreczka :) Ja juz teraz Ci serdecznie gratuluje i zycze duzo radosci z opieki nad malenstwem. I duzo sily!


    Betka teraz Twoja kolej :) Jak samopoczucie?


    Witam nowe dziewcyny i zycze powodzenia w dzialaniach. Co do crio to nie pomoge bo nigdy nie mialam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka witaj z powrotem :)

    Mocne kciuki za pomyslne wyniki &&&&

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 24 lipca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lilah ja sama nie wiem o co pytac. z moim amh chyba bedzie krotki protokół?

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 24 lipca 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    lilah ja sama nie wiem o co pytac. z moim amh chyba bedzie krotki protokół?
    Meli wszystko powiedza Ci w clinic. Ja tez mam bardzo dobre AMH w stosunku do wieku a limo to die długim protokołem, chociaz tez myslalam ze bedzie krotki.

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 24 lipca 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah czuje sie w miare ok, dzis polozna sprowadzila mnie troszke na ziemie,zaczełam plamic i miec mocne bóle jak na @ od dwoch dni i takm sobie myslalam ze sie rozkreca i urodze przed 27. Pani mnie zbadala i wszystko jeszcze wysoko, zrobila mi masaz szyjki taki ekspresowy, moze to cos przyspieszy. A Ty kiedy masz 20 tyg scan?

    Niezapominajka super ze wróciłas. Trzymam kciuki za was wszystkie

    Niezapominajka30, CarPer lubią tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 24 lipca 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak wrote:
    Meli wszystko powiedza Ci w clinic. Ja tez mam bardzo dobre AMH w stosunku do wieku a limo to die długim protokołem, chociaz tez myslalam ze bedzie krotki.

    Pusiak a moge zapytac w jakim jestes wieku? Ja tez bede miała długi protokół. Ciekawe czy rodzaj protokołu moze świadczyć o tym czy sie uda czy nie??? To znaczy czy gdyby długim sie nie udało to czy kolejnym razem krótkim mogłoby sie udać...

    Zreszta kobieta nie miała mojego Amh ktore robiłam ostatnio w szpitalu wiec nawet ńie wiem dokładnie :(.

    Betka teraz Twoja kolej. Opróżniaj brzuszek! Trzymamy kciuki oczywiscie!!!

    Sisi jak sie czujesz? Jesteście juz w domu?

    Evcik jak maleństwo????

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 25 lipca 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Pusiak a moge zapytac w jakim jestes wieku? Ja tez bede miała długi protokół. Ciekawe czy rodzaj protokołu moze świadczyć o tym czy sie uda czy nie??? To znaczy czy gdyby długim sie nie udało to czy kolejnym razem krótkim mogłoby sie udać...

    Zreszta kobieta nie miała mojego Amh ktore robiłam ostatnio w szpitalu wiec nawet ńie wiem dokładnie :(.

    Betka teraz Twoja kolej. Opróżniaj brzuszek! Trzymamy kciuki oczywiscie!!!

    Sisi jak sie czujesz? Jesteście juz w domu?

    Evcik jak maleństwo????
    Kochana w piątek skończyłam 28;-)

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 25 lipca 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer a kiedy Ty zaczynasz?? Bo chyba przegapiłam ta informacje

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ