X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak wrote:
    Meli udało Ci sie cos dowiedziec??

    A w ogole taka cisza tutaj.... dzieje się coś u Was dziewczyny?? I gdzie podziewa się nasza mama trojaczków ?? Albo Lilah? jak sie czujecie?

    Pusiak ja czytam na biezaco. Jestem cały czas z Toba!!! I tez czekam cierpliwie na swoja kolej.

  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są jakieś jaja... w szpitalu nie maja dokumentów i w klinice tez. musze jechac do szpitala to wyjaśnić.. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 sierpnia 2017, 12:26

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    są jakieś jaja... w szpitalu nie maja dokumentów i w klinice tez. musze jechac do szpitala to wyjaśnić.. :(
    Widzisz, dlatego wlasnie trzeba dzwonic... tak bys nadal czekala i czas traciła... u was było podobnie ale po godzinie wszystko sie znalazło- a w zasadzie zostalo wysłane ponownie.

    CarPer Ty we wrzesniu ruszasz tak?

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    są jakieś jaja... w szpitalu nie maja dokumentów i w klinice tez. musze jechac do szpitala to wyjaśnić.. :(
    A może są właśnie w drodze ?

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli to dobrze ze zadzwoniłaś! Koniecznie idz to wyjaśnić.

    Pusiak 6 wrzesnia mam spotkanie z pielęgniarka. Czyli mam nadzieje ze wtedy zrobią mi badania krwi i powiedzą co, jak i kiedy brać. Skoro powiedziała mi ze "egg collection" bedzie w listopadzie a mam isc długim protokołem czyli podejrzewam ze bede zaczynać dopiero w październiku :(. Szczerze, wolałabym wrzesień.

  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie wyszłam ze szpitala. wysłali dzisiaj dokumenty do kliniki. w Piatek mam do nich dzwonić. kamień z serca.

    Pusiak masz rację, że trzeba dzwonić.. inaczej wszystko w miejscu by stało.

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 16 sierpnia 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam odkupie menopur jesli ktoras z was posiada niepotrzebne opakowanie prosze o kontakt [email protected] lub dajcie znac tu na forum

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Kolejne informacje urolog przysłał list z wnioskami z wizyty i stwierdził ze u mojego męża jest niepłodność pierwotna załamałam się.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej kochane. Kolejne informacje urolog przysłał list z wnioskami z wizyty i stwierdził ze u mojego męża jest niepłodność pierwotna załamałam się.

    A co tak więcej ten urolog napisał?

    Bo ze niepłodność pierwotna to tyczy sie każdej z nas tutaj ;). Niepłodność pierwotna znaczy ze nie mozna zajść w pierwsza ciaze. Niepłodność wtórna, jesli ma sie juz jedno dziecko i nie mozna zajść w druga ciaze ;).
    Jaki macie plan?

    Pusiak kiedy okres???

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka ale czym się zalamalas. Przecież i tak będziecie mieć ivf. Twój mąż ma przynajmniej plemniki a jest wielu takich co nie ma ich wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2018, 20:10

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maz ma bardzo słabe nasienie mała ilość plemników słaba ruchliwość i morfologia tylko 1%. A u mnie oba jajowody niedrożne. Myślicie ze w naszym przypadku warto decydować sie na laparoskopie czy odrazu decydować sie na ivf?

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Gosia321 Autorytet
    Postów: 2606 1906

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzianka sprobojcie tabletki maca firmy swanson moj emek mial poprawe morfologi po nich z 4% na 18%

    Będziesz szczęśliwa- powiedziało życie ale najpierw nauczę Cie być silną ❤❤

    gann3e3kewa6j1el.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    A co tak więcej ten urolog napisał?

    Bo ze niepłodność pierwotna to tyczy sie każdej z nas tutaj ;). Niepłodność pierwotna znaczy ze nie mozna zajść w pierwsza ciaze. Niepłodność wtórna, jesli ma sie juz jedno dziecko i nie mozna zajść w druga ciaze ;).
    Jaki macie plan?

    Pusiak kiedy okres???
    Cierpliwie czekam :D chciałabym zeby sie do poniedziałku pojawiła wredota ale zobaczymy ...poki co cycling bola wiec chyba już sie zbliza :D

    madzianka ja tam bym nie zwlekała i od razu ivf

    Meli jak tam sytuacja?? dzowniłas??


    Ja dzis zaczełam buserelin... ciagle tylko kicham i girdle wysuszone. zobaczymy pozniej.

    CarPer lubi tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak i jak się czujesz ??
    dzwonilam dzisiaj. sekretarka która zajmuje się nhs jest na urlopie do wtorku. mam dzwonić jak wróci.

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka ja tak samo bym nie zwlekawa z ivf.

    f2w39jcgync8jov1.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Maz ma bardzo słabe nasienie mała ilość plemników słaba ruchliwość i morfologia tylko 1%. A u mnie oba jajowody niedrożne. Myślicie ze w naszym przypadku warto decydować sie na laparoskopie czy odrazu decydować sie na ivf?

    Madzianka z tego co wiem to niestety nie Ty bedziesz o tym decydować. Wiem ze jelsi masz jakis zmiany typu torbiel, cysta ktora tam jest dluzszy czas, mięśniak czy jakis rodzaj zmiany w macicy to do IVF nie dopuszcza Cie bez laparoskopii. Najpierw trzeba wsyztsko to wyczyścić zeby macica była przygotowań ana przyjęcie zarodka. Natomiast jesli masz jedynie zapchane jajowody to laparoskopia sama w sobie Ci ich nie udrożni.
    Biorac pod uwagę wasz czynnik męski i twoje zapchane jajowody to najbardziej logicznym wyjsciem wg mnie jest jedynie IVF o ile nie masz innych większych zmian...

    Pusiak to kciukamy za @ zeby juz wreszcie przyszła!

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Pusiak i jak się czujesz ??
    dzwonilam dzisiaj. sekretarka która zajmuje się nhs jest na urlopie do wtorku. mam dzwonić jak wróci.
    Cyce bolą, a ten spray ehh ciągle kicham i mam gardło podraznione już... ale to dopier 1dzien spray wiec zobaczymy...

    To Die kurde odsyłają znowu... co kogo obchodzi, ze ona na urlopiE? to niech ktoś inny jej obowiązki przejmie... kurde no

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ze pytasz Pusiak, ja czasem zagladam ale tak zza krzakow bardziej i sledze wasze postepy. Widze ze juz zaczelas. Mocno trzymam kciuki, z reszta za was wszystkie trzymam.

    Ja sie czuje swietnie i ciesze kazdym dniem ciazy, tyle na to czekalam :)

    Meli wiem ze wczesniej pytalas - u mnie pierwsza wizyta w klinice byla na poczatku pazdziernika a punkcja na poczatku grudnia.

    CarPer, Pusiak lubią tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 17 sierpnia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah fajnie ze wpadłaś. I swietnie ze dobrze sie czujecie :)!

    Lilah lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 18 sierpnia 2017, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam malutką torbiel na prawym jajniku po za nia żadnych innych zmian nie mam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2017, 07:33

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 145 146 147 148 149 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ