X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 3 listopada 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli absolutnie brać. Chcesz żeby Ci później w klinice powiedzieli że ci nie zrobią egg collection albo transferu bo nie ma miejsc bo już inne osoby są na ten dzień zaplanowane?

  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 4 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zrobione, teraz czekam :)

    f2w39jcgync8jov1.png
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 4 listopada 2017, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer i jak u Ciebie?
    Transfer dzis czy w poniedzialek?

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 listopada 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli, wanna ma racje! Ja tez myslalam czy by moze ominąć ze dwie ale oni w szpitalu tak juz sobie wyliczyli żebyś miała miejsce kiedy przyjdzie Twoja pora :).

    Niezapominajka, nie, jednak nie dzis. Na razie dwa sa troche w tyle (nie wiadomo czy cos z nich bedzie) kolejne to jeden 7 komórek drugi 8 komórek i dwa po 9 komórek. Transfer w poniedziałek popołudniu łun nawet wtorek ale planowo w poniedziałek.

    Także jak widać metoda eliminacji z 12 jajek zostało mi na razie 4 embriony ale to moze sie jeszcze w każdej chwili zmienic...

    Kupiłam juz nogi z kurczaka. Rosol ugotuje jutro na poniedziałek. Wiem ze powinien byc świeży No ale w pon pewnie wrócimy pozno wiec juz nie bedzie czasu na siedzenie w kuchni.
    Orzechy mam i ananasa. Ciepłe skarpety i kocyk obok kanapy.

    Gdzies czytałam ze po transferze trzeba dobrze jesc, grzać brzuch i stopy (zarodki lubia ciepło) i nie stresować sie.

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 4 listopada 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carper ja bym tego ananasa jak juz kupilas to zaczelabym jesc dzisiaj zeby on mial czas podzialac (o ile on cokolwiek daje) i jeszcze polezalabym przy jakiejs muzyce relaksacyjnej z nogami do gory po kilka minut dziennie zeby macica sie dobrze ukrwila, to takie moje rady ;)
    trzymam kciuki za zarodki zeby ladnie sie rozwijaly i za udany transfer

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 listopada 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannahaveababy wrote:
    Carper ja bym tego ananasa jak juz kupilas to zaczelabym jesc dzisiaj zeby on mial czas podzialac (o ile on cokolwiek daje) i jeszcze polezalabym przy jakiejs muzyce relaksacyjnej z nogami do gory po kilka minut dziennie zeby macica sie dobrze ukrwila, to takie moje rady ;)
    trzymam kciuki za zarodki zeby ladnie sie rozwijaly i za udany transfer

    Ananasa to juz jednego zjadłam wczoraj :D tylko ze to chodzi o ta korę ale ona jest gorzka... dzis kupiłam nowego. Sporo w necie mozna znalesc na ten temat. W akupunkturę nie wierze dlatego nie pójdę. Chodziłam wcześnie, zapłaciłam majatek a zupełnie mi to nie pomogło, ani nawet nie relaksowało. Poleżeć przy muzyce pewnie moge. Dzieki Wanna.
    A u Ciebie? Sprawdzalas betę. Wszystko juz sie oczyściło???

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 4 listopada 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie sprawdzałam u mnie szpital nie praktykuje tego.. za tydzień mam zrobić test ciążowy i ewentualnie jakby był pozytywny to mam dać znać. Wiem że musi trochę czasu minąć żeby krew się całkiem oczyscila z tego hormonu. A czuje się dobrze . Będę w grudniu w Polsce to pójdę do gina sprawdzić czy wszystko ok.

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannahaveababy wrote:
    Nie sprawdzałam u mnie szpital nie praktykuje tego.. za tydzień mam zrobić test ciążowy i ewentualnie jakby był pozytywny to mam dać znać. Wiem że musi trochę czasu minąć żeby krew się całkiem oczyscila z tego hormonu. A czuje się dobrze . Będę w grudniu w Polsce to pójdę do gina sprawdzić czy wszystko ok.

    Na swieta jedziecie do Polski??? A planujesz jeszcze jakies badania w Polsce robic?

    Kupiłam dzis dwa piekne lampiony w Home Sense za grosze ale bardzo mi sie podobaja. Cos juz mnie nastrój świąteczny dopadł. Wczoraj upiekłam ciasto marchewkowe z pomarańczowym lukrem. I mysle czy by nie wyjąc juz lampek zimowych.

    Niezapominajka jak psinka? Chodzicie na jakies psie zajecia?

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 4 listopada 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jedziemy na święta ale w ogóle nie mam żadnego nastroju odliczam dni do wyjazdu i w ogóle to mam gdzieś te święta naprawdę myślałam że w końcu nie będę musiała odpowiadać na pytania a kiedy dziecko a na co czekacie itd. Najblizsza rodzina wie o wszystkim ale dalszej nie mówiłam i nie zamierzam. Nie planuje żadnych badań póki co robić tylko na usg pojde

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Gdzies czytałam ze po transferze trzeba dobrze jesc, grzać brzuch i stopy (zarodki lubia ciepło) i nie stresować sie.
    Wystarczy im takie cieplo jakie dostarczy macica, temp ciala kobiety rosnie od prg. Nie grzej brzucha zewnetrzymi czynnikami (powinno sie brac "letnie" prysznice).

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 4 listopada 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer jest cudna, uwielbiam ja ❤️
    Chodzimy na spacery, skonczyla wlasnie 4 miesiace.
    Duzo urosla ma juz 50cm w klebie.
    Wlasnie jej zeby wypadaja i siersc juz ma taka dorosla.
    Dobrze, ze ja mam, trzyma mnie przy zyciu :)

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannahaveababy wrote:
    Tak jedziemy na święta ale w ogóle nie mam żadnego nastroju odliczam dni do wyjazdu i w ogóle to mam gdzieś te święta naprawdę myślałam że w końcu nie będę musiała odpowiadać na pytania a kiedy dziecko a na co czekacie itd. Najblizsza rodzina wie o wszystkim ale dalszej nie mówiłam i nie zamierzam. Nie planuje żadnych badań póki co robić tylko na usg pojde

    Wanna to Faktycznie troszke stresujące. U mnie nikt nie pyta, nikt nie naciska. Sama nie wiem czemu ludzie sie boja. Wiem jedyne ze mysla dlaczego w naszym wieku nie mamy dzieci... to na pewno. Ale nikt nigdy z najbliższych nie zadał pytania wprost.

    Nie słuchaj komentarzy, ciesz sie świetami, wypoczywaj, ciesz sie pobytem z najbliższymi! A komentarze zignoruj. Albo powiedz ze wszystko w swoim czasie i popij winem :). Ja wierze ze to pierwsze to była taka próba jedynie u Ciebie... drugi raz zadziała!!!

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Wystarczy im takie cieplo jakie dostarczy macica, temp ciala kobiety rosnie od prg. Nie grzej brzucha zewnetrzymi czynnikami (powinno sie brac "letnie" prysznice).

    Dziekuje Bella za podpowiedz. Pewnie masz racje. Jesli nei wychodzi sie na zewnątrz. Ale dojeżdżając do pracy czy wychodząc z psem na spacer nie uda sie tego całkowicie wykluczyć niestety :(.

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 4 listopada 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niezapominajka2017 wrote:
    CarPer jest cudna, uwielbiam ja ❤️
    Chodzimy na spacery, skonczyla wlasnie 4 miesiace.
    Duzo urosla ma juz 50cm w klebie.
    Wlasnie jej zeby wypadaja i siersc juz ma taka dorosla.
    Dobrze, ze ja mam, trzyma mnie przy zyciu :)

    4 miesiace :) to Ty masz szczeniaczka jeszcze! Ja rowniez kocham psy!
    Oj zeby pewnie ja swędzia. Daj jej cos do chrupania. Moje przepadaja za świeża marchewka albo jabłkiem. Albo jakies gryzaki smakowe!

    niezapominajka2017 lubi tę wiadomość

  • Stiffi Autorytet
    Postów: 1611 617

    Wysłany: 5 listopada 2017, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer transfer jutro ? <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 14:33

    f2w3dqk3max66qq4.png

    allo mrl 0%
    KIR BX
    PAI 1 hetero
    MTHFR homo
    7trf 2 ❄❄05.08.19 3BB i 4BB (10dpt 402,000 ;12dpt 1073,000;16dpt 7081,000;18dpt 17835,000)
  • niezapominajka2017 Autorytet
    Postów: 4486 2372

    Wysłany: 5 listopada 2017, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer &&& za transfer jutro &&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 listopada 2017, 16:46

    Starania od 08.2015, endometrioza 3/4 st, 2 laparo, 3 hsg, 3 histero
    8.03.2017 IVF :( :( ❄️❄️❄️nie przetrwaly rozmrozenia...
    5.05.2017 ICSI :( 2.06.2017 crio :( 26.06.2017 crio :( :(
    28.07.2017 ICSI :( 26.09.2017 crio [*] 8tc :( :( 14.02.2018 crio [*] 6tc :( :(
    20.04.2018 ICSI :( brak mrozakow
    22.03.2019 IMSI :( 13.07.2019 :(
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 5 listopada 2017, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Dziekuje Stiffi, Niezapominajka. Maja dzwonić rano i potwierdzić czy jutro popołudniu. Mówiła ze moze byc nawet we wtorek popoludniu ale to raczej nie. Musze byc w gotowości :).

    Czy ja po transferze dam radę ugotować ten rosol czy gotować dzis??? Nie wiem...

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 listopada 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Bardzo Dziekuje Stiffi, Niezapominajka. Maja dzwonić rano i potwierdzić czy jutro popołudniu. Mówiła ze moze byc nawet we wtorek popoludniu ale to raczej nie. Musze byc w gotowości :).

    Czy ja po transferze dam radę ugotować ten rosol czy gotować dzis??? Nie wiem...
    U mnie "na miescie" kraza sluchy, ze na udane transfery najlepsze sa frytki z mc'd :D
    &&

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 5 listopada 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    U mnie "na miescie" kraza sluchy, ze na udane transfery najlepsze sa frytki z mc'd :D
    &&

    Bella to moze masz racje :). Moze lepiej frytki z MC’D. Tym bardziej ze transfer ma byc po południu.
    A dzis rosol? Ale troche pozno chyba nie?
    Jak mam nogi z kurczaka to jak długo sie bedzie gotowało? Rety rosołu wieki nie robiłam.

  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 listopada 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Bella to moze masz racje :). Moze lepiej frytki z MC’D. Tym bardziej ze transfer ma byc po południu.
    A dzis rosol? Ale troche pozno chyba nie?
    Jak mam nogi z kurczaka to jak długo sie bedzie gotowało? Rety rosołu wieki nie robiłam.
    Taki dobry rosol to im dluzej tym lepiej. Ja zazwyczaj gotuje jakies 4h ;)
    Tak naprawde to ani fryty ani rosol nie pomoga, jak ma sie uda to sie uda :)

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
‹‹ 198 199 200 201 202 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ