X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Carper tak pierwszy byl tez na naturalnym. Nie bede miala dodatkowego progesteronu oprocz tego ktory sama produkuje ;) Trzymam sie mysli ze wtedy sie udalo wiec sprobuje jeszcze raz na naturalnym. Ktos wie co u Alberty? Carper a ty jak sie czujesz, nie masz zadnych mdlosci?

    CarPer lubi tę wiadomość

  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi, przyszła wredota do Ciebie? Jak dobrze pamiętam to miało być coś koło 28-29?

    NewMissK, przyszedł już list z datą na kolejny appointment?

    W styczniu będzie się tyle działo, że ciężko będzie nadążyć :D

    Myślicie, że mimoza x2 nie zaszkodzi w Sylwestra? Czy zostać przy soku żurawinowym?

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannahaveababy wrote:
    Carper tak pierwszy byl tez na naturalnym. Nie bede miala dodatkowego progesteronu oprocz tego ktory sama produkuje ;) Trzymam sie mysli ze wtedy sie udalo wiec sprobuje jeszcze raz na naturalnym. Ktos wie co u Alberty? Carper a ty jak sie czujesz, nie masz zadnych mdlosci?

    Wanna i bardzo dobrze ze ufasz lekarzowi. Mi dali proga dlatego ze byłam na sztucznym ale po pierwszym skanie tez juz kazali wszystko odstawić. I teraz jestem juz zupełnie bez niczego.
    Mdłości sa nadal. Mam raczej szczupła budowę a brzuch mi Juz troche wyszedł i wyglada jak wielkie wzdęcie. Za dwa tygodnie mamy party w pracy na którym wymagana jest „cocktail dress” Nie wiem jak ja z moim brzuszkiem tam wystąpię. Poza tym bez alkoholu. To ludzie od razu beda sie domyslac a nie chce nikomu mowić przed 12 week scan. Zreszta jade dzis poszukiwać sukienki jakiejs luźniejszej zeby nie była tak opięta na brzuchu.

    NieJa nie wiem co to mimoza ale ja popijalam czerwone winko az do po punkcji. Miedzy punkcja a transferem wypiłam chyba ze dwie ostatnie lampki bo kocham czerwone winko. Teraz juz oczywiscie ani kropli, popijam sok jabłkowy i żurawinowy wlasnie ale bez cukru. NieJa kupujesz w BIO ten koncentrat??? Ona sa mega kwaśne bez grama cukru ale najlepsze na pęcherz. Lekarz mi lata temu powiedział i teraz koncentrat żurawinowy gości w mojej lodowce zawsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 09:55

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa nic jeszcze nie przyszlo, wydaje mi sie ze bedziemy mogli sie czegos spodziewac dopiero po wizycie na spotkaniu grupowym czyli po 4 stycznia. Juz sie troche niecierpliwie bo mam jeszze do skonczenia dwa implanty zebow a najwczesniej moge je zrobic dopiero w kwietniu kiedy minie 6 miesieczna rekonwalescencja po wszczepie samych implantow. Bede chciala podpytac na spotkaniu jak dlugo mniej wiecej bedziemy czekac na appoitment z pielegniarka. Tak czy siak icsi najwazniejsze wiec reszta bedzie musiala poczekac.

    CarPer to czekaja Cie wyzwania w pracy. Poszukaj wlasnie czegos luzniejszego rozkloszowanego teraz sporo wyprzedazy na pewno cos znajdziesz!!

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannahaveababy wrote:
    Robię testy owulacyjne i jak jest pozytywny to dzwonię i po 5 dniach jest trf zero skanów badań krwi i żadnych leków i zastrzykow. Mialam wybór to było totalnie moją decyzją lekarz mi tylko tłumaczył różnicę pomiędzy nimi.

    Wannahaveababy a mozesz proze napisac jakie sa te roznice pomiedzy naturalnym cyklem a sztucznym - oprocz tego oczywiscie ze lekarstwa steruja cyklem.
    Ja sie sama zastanawiam co mi zaproponuja - cykl naturalny to krotki protokol? Z jednej strony moze to i lepsza opcja a z drugiej chyba bym sie martwila nie majac zadnych skanow jak tam z moa produkcja jajeczek. Bo nigdy nie mialam podgladu wczesniej.

  • wannahaveababy Autorytet
    Postów: 617 141

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Newagemissk ja mówiłam o trf mrożonego zarodka a nie o stymulacji. Ja mam mrozaki. To inna sytuacja. Ja nie muszę mieć stymulacji. Wystarczy że mam naturalną owulacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 10:55

  • Misi13 Ekspertka
    Postów: 197 69

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa wrote:
    Misi, przyszła wredota do Ciebie? Jak dobrze pamiętam to miało być coś koło 28-29?

    NewMissK, przyszedł już list z datą na kolejny appointment?

    W styczniu będzie się tyle działo, że ciężko będzie nadążyć :D

    Myślicie, że mimoza x2 nie zaszkodzi w Sylwestra? Czy zostać przy soku żurawinowym?

    Nieja właśnie tak czekam na ten okres i czekam bo miałbyc wczoraj i go nie było ake coś tak po sobie czuje ze chyba dziś bedzie. Jak bedzue to później dzwonie do kliniki i od jutra zastrzyki i progynowa. Chce juz jak najszybciej wrócić po nasze sniezynki.

    NieJa lubi tę wiadomość

    m3sxqqmzhcad410u.png
    16.01.18 FET, 27.01.18- pozytywny
    30.09.17 transfer blastocysty- negatywnie :... (
    09.09.2017 start stymulacja, mamy 6 blastocyst
  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer, Mimoza to szampan(wino musujące) z sokiem pomarańczowym. Za winem średnio przepadam, chyba że jest to grzaniec ;)
    Ten koncentrat o którym wspominałaś, gdzie go kupujesz? Z pęcherzem mam co chwilę jakieś przeboje...

    NewAgeMissK, do 4 już blisko na pewno wtedy dowiesz się więcej. My czekaliśmy na transfer stosunkowo długo ze względu na mojego m nadwagę. Robili Ci już HSG?
    Teraz ciężko powiedzieć z tym wyrobieniem się z implantami. Na pewno dużo się wyklaruje na tym spotkaniu ;)

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To sie bedzie dzialo w styczniu! doczekac sie nie moge Waszych relacji!!

    carper robilam tylko zwykle sikacze, nie sprawdzalam z clearblue czy tygodnie sie zmieniaja.

    f2w39jcgync8jov1.png
  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer. Co do kreacji ciążowych, tu mają całkiem niezłe: https://www.chichiclothing.com

    CarPer lubi tę wiadomość

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • Misi13 Ekspertka
    Postów: 197 69

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam dziś pierwszy dzień okresu od jutra rano zaczynam zastrzyki cetrotide I trzy razy na dzień progynova. Skan 10 stycznia i potem powiedzą co dalej. Teraz jesteśmy na święta w Polsce i zrobiliśmy badania nasienia mężowi bo od dwóch miesięcy razem jemy jointance omega 3 i myślę, że coś to pomaga zawsze morfologia wychodziła mu 2% najlepiej to 4%. A teraz wyszła 8% tylko dalej słaba ruchliwość :(. Dlatego miałam nadzieję że może w końcu się udało naturalnie ale jednak nie. I zastrzyki na stansted przeszły bez problemu nawet nie sprawdzali mi walizki ale list z kliniki miałam w razie w.

    Mam pytanko do was w jakich godzinach bralyscie progynove?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 15:44

    m3sxqqmzhcad410u.png
    16.01.18 FET, 27.01.18- pozytywny
    30.09.17 transfer blastocysty- negatywnie :... (
    09.09.2017 start stymulacja, mamy 6 blastocyst
  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi. Progynovę biorę o 9, 15 i 21 :)
    My też braliśmy witaminy do tego dieta ,siłownia, basen i Zumba(W moim przupadku).
    Morfologia u M lepsza ale rezultatów pod tytułem ciąża brak.
    Zastrzyki chcesz robić w udo czy brzuch?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 17:13

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • Misi13 Ekspertka
    Postów: 197 69

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa wrote:
    Misi. Progynovę biorę o 9, 15 i 21 :)
    My też braliśmy witaminy do tego dieta ,siłownia, basen i Zumba(W moim przupadku).
    Morfologia u M lepsza ale rezultatów pod tytułem ciąża brak.
    Zastrzyki chcesz robić w udo czy brzuch?
    Dziękuję nieja za odpowiedz. A zastrzyki w brzuch będę robić.

    NieJa lubi tę wiadomość

    m3sxqqmzhcad410u.png
    16.01.18 FET, 27.01.18- pozytywny
    30.09.17 transfer blastocysty- negatywnie :... (
    09.09.2017 start stymulacja, mamy 6 blastocyst
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieja dzieki za stronkę. bardzo ciekawe kreacje!
    Wróciliśmy kupiłam cztery sukienki. Z czego mysle ze trzy mogłyby sie nadać na to party. A Jedna typowa, klasyczna szara do pracy. Także cos wybiorę napewno. Jedna bardzo fajna klasyczna czarna ale z takimi świecącymi cekinami przy szyji. Dosyc luźna. Nie wiem gdzie to założę. Moze za rok na wigilie :D. Chociaz Tz mowi ze bedzie za duza.

    NieJa koncentrat kupuje w Naturalife. Polecam szczerze. W młodości mialam okropne problemy z pęcherzem. Raz nawet silakam krwią. Lekarz w Finlandii kazał mi pic codziennie szklankę soku żurawinowego. I to było dokładnie 12 lat temu... od tamtej pory zapomniałam o problemach z pęcherzem. Ale jest jeden warunek... trzeba byc systematycznym. Zima proponuje codzeiennie albo co drugi dzien a latem tylko raz na jakis czas. No i koniecznie ten bez cukru. Jesli go nigdy nie smakowałas to przygotuj sie ze jest kwaśny, gorzki i cierpki w smaku. Rozcieńcza sie go z woda. Do smaku mozna sie przyzwyczaic. Ja na początku tego nie znosiłam. Dzis wiem ze tylko dzieki niemu nie mam problemów z pęcherzem i bardzo go lubie bo wiem Ze pije go na zdrowie. Nic tak nie zakwasza moczu jak żurawina. Tesciowa nauczyła sie ode mnie. I tez juz od wiekow ten sam koncentrat gości w jej lodowce.

    Misi progenove brałam dwa razy dziennie o 8 i o 20. Ale bedzie sie działo w styczniu. Dziewczyny jestem z Wami!!! I czekam aby każda z Was dołączyła i wspomogła mnie w mdlosciach :D.

    A z ciekawostek to pielęgniarka mi na skanie mówiła ze po tym skanie serduszkowym w 7 tygodniu to juz jest 95 % udanych ciąż. To mnie dosyc uspokoiło.

    NewAgeMissK, NieJa lubią tę wiadomość

  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieja taki

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8a60afa25c0e.jpg

    NieJa lubi tę wiadomość

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wannahaveababy wrote:
    Newagemissk ja mówiłam o trf mrożonego zarodka a nie o stymulacji. Ja mam mrozaki. To inna sytuacja. Ja nie muszę mieć stymulacji. Wystarczy że mam naturalną owulacje.


    A to rozumiem, czyli nam jak sie nie uda a mielibysmy jeszcze jakies mrozaki (refundacja na jeden swiezy transfer i rok nieodplatnie przetrzymania mrozakow) to moglibysmy podobnie zrobic.
    Przepraszam widocznie zle zrozumialam.

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa wrote:
    CarPer, Mimoza to szampan(wino musujące) z sokiem pomarańczowym. Za winem średnio przepadam, chyba że jest to grzaniec ;)
    Ten koncentrat o którym wspominałaś, gdzie go kupujesz? Z pęcherzem mam co chwilę jakieś przeboje...

    NewAgeMissK, do 4 już blisko na pewno wtedy dowiesz się więcej. My czekaliśmy na transfer stosunkowo długo ze względu na mojego m nadwagę. Robili Ci już HSG?
    Teraz ciężko powiedzieć z tym wyrobieniem się z implantami. Na pewno dużo się wyklaruje na tym spotkaniu ;)

    NieJa nie mialam Hsg mialam tylko poki co zwykle usg przez powloki brzuszne i dopochwowo. Zastanawialam sie tez nad tym ale nie mam pojecia czy zleca mi to jakos mam wrazenie ze chyba nie.

    Ja tez ostatnio mialam przeboje z pecherzem - to powraca co jakis czas jak bumerang.

  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer. Cieszę się że stronka przypadła Ci do gustu!
    Rzeczywiście udane zakupy, będziesz miała w czym wybierać :D
    Dziękuję za zdjęcie :) Muszę sobie zakupić to cudo....

    NewAgeMissK, u mnie w kilinice było wymagane HSG bez tego by mnie nie dopuścili. Na co zmarnowałam 3 miesiące bo robią tylko w konkretne dni A mój okres przychodził jak chciał :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 10:34

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NieJa no t ciekawa jestem czy u mnie tez bedze wymagane, ale nie zdziwie sie jak sie okaze ze nie

  • NieJa Autorytet
    Postów: 449 196

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    NieJa no t ciekawa jestem czy u mnie tez bedze wymagane, ale nie zdziwie sie jak sie okaze ze nie

    Różnie dziewczyny piszą. Każda klinika jest inna. Wiadomo, że starają się podejść do każdego pacjenta indywidualnie. Może w ich mniemaniu nie jest Ci to potrzebne :)
    Mi ten zabieg w ogóle nie był potrzebny bo drożność już miałam sprawdzaną wcześniej...

    26.12.2013- ciąża naturalna [*] 13 tc
    Lipiec 2015 - Niedoczynność tarczycy (lekka)
    Październik - Laparoskopia + Histeroskopia (niewielkie ogniska endometriozy)
    Luty 2017 - HSG (pełna drożność)
    19.08.2017 - 1sze ICSI (ciąża biochemiczna)
    18.12.2017- Endo scratch
    12.01.2018- Kriotransfer ❄️❄️ :-(
    08.06.2018-histeroskopia + hegarowanie szyjki m
    18.07.2018-Kriotransfer :-(
    13.11.2018- PICSI 8A :-(
    04.09.2020- Kriotransfer :-(
‹‹ 233 234 235 236 237 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ