X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 2 grudnia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Hej dziewczyny nie zagladalam przez kilka dni ale moalam mega duzo pracy i na nic nie mialam czasu. Wczoraj bylismy na monitoringu i mam 30 pecherzykow  7 12-14mm, 15 10-11mm i 8 7-10mm  w poniedzialek kolejny scan i w srode punkcja.

    Dziekuje za wasze podpowiedzi :-)
    Toonney conzco za imponujący wynik!!! Oby Cię nie przestymulowali tylko. Ja niby nie byłam przesymulowana a jednak jak zaszłam w ciąże to wszystko się uaktywniło. Trzymam kciuki za środowa punkcję.

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz jedziemy na kolejny monitoring :-) no i okaze sie czy mamy w srode punkcje czy nie :-) trzymajcie kciuki prosze za moje jajeczka :-)

    Ania.K.86, Edyzia lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Toonney conzco za imponujący wynik!!! Oby Cię nie przestymulowali tylko. Ja niby nie byłam przesymulowana a jednak jak zaszłam w ciąże to wszystko się uaktywniło. Trzymam kciuki za środowa punkcję.


    Wiesz co czuje sie rewelacyjnie, duzo pije, pije bialko no i jestem na dostinexie plus stymulacja jednym z najlagodniejszych lekow wiec hiperka malo prawdopodobna

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiec mamy 36 pecherzykow, jeden 22mm, 10=15-17mm, 15=12-14mm, 10= 7-10mm. Punkcja w piatek:-) pobrali mi znow krew :-) no i pytali czy chce nagranie video jak rozwijaja sie nasze zarodki z klasyfikacja i zdjeciami :-) oczywiscie ze chce lol ;-) Dzis o 10tej wieczorem ovitrelle a w srode punkcja :-)

    Ania.K.86 lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie wieści Toonney!!! Czy ty korzystasz z refundowanego ivf czy prywatnie. Bo jeśli NHS to masz fajna klinikę skoro sprawdzają ci krew w trakcie i będziesz miała możliwość podejrzenia zarodków. Super sprawa - w pl to jest standard a tu niekoniecznie.
    Trzymam kciuki bo już w tym tygodniu będziesz miała kropka ze doba !!!! To może być między nami niewielka różnica ok tygodnia.

    Ania.K.86 lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    A wiec mamy 36 pecherzykow, jeden 22mm, 10=15-17mm, 15=12-14mm, 10= 7-10mm. Punkcja w piatek:-) pobrali mi znow krew :-) no i pytali czy chce nagranie video jak rozwijaja sie nasze zarodki z klasyfikacja i zdjeciami :-) oczywiscie ze chce lol ;-) Dzis o 10tej wieczorem ovitrelle a w srode punkcja :-)

    punkcja w srode czy w piatek? bo masz to i to napisane

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 3 grudnia 2018, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    punkcja w srode czy w piatek? bo masz to i to napisane

    Srode zakrecona bylam w aucie stad blad :-)

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Świetnie wieści Toonney!!! Czy ty korzystasz z refundowanego ivf czy prywatnie. Bo jeśli NHS to masz fajna klinikę skoro sprawdzają ci krew w trakcie i będziesz miała możliwość podejrzenia zarodków. Super sprawa - w pl to jest standard a tu niekoniecznie.
    Trzymam kciuki bo już w tym tygodniu będziesz miała kropka ze doba !!!! To może być między nami niewielka różnica ok tygodnia.


    Klinika w panstwowym szpitalu i leczenie na NHS. Kropka bede miala na pokladzie raczej dopiero w poniedzialek bo szpital preferuje transfery blastek. Choc robia tez 2dt i 3dt :-) wszystko zalezy od tego ile bedzie oocytow, jak i czy sie zaplodnia no i jak sie beda dzielic :-) i potem rozwijac ale bede informowac na biezaco :-).

    Badania etc ktore tu mam to standard :-)

    Ania.K.86 lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 4 grudnia 2018, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jutro mamy punkcje :-) trzymajcie kciuki od 7:45am :-)

    Edyzia, Ania.K.86, NewAgeMissK lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Misi13 Ekspertka
    Postów: 197 69

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymamy kciuki :)

    m3sxqqmzhcad410u.png
    16.01.18 FET, 27.01.18- pozytywny
    30.09.17 transfer blastocysty- negatywnie :... (
    09.09.2017 start stymulacja, mamy 6 blastocyst
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 5 grudnia 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po punkcji:-) jestem troche zawiedziona bo z 36 pecherzykow mamy tylko 6 dojrzalych komorek reszta sie nie nadawala :-(

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Juz po punkcji:-) jestem troche zawiedziona bo z 36 pecherzykow mamy tylko 6 dojrzalych komorek reszta sie nie nadawala :-(
    Nic się nie zamartwiaj - będzie dobrze pamiętaj ze tylko jedna już wystarczy !! Ja tez się martwiłam za pierwszym razem i miałam suma Summarum tylko 3 na samym końcu.

    Toonney lubi tę wiadomość

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Nic się nie zamartwiaj - będzie dobrze pamiętaj ze tylko jedna już wystarczy !! Ja tez się martwiłam za pierwszym razem i miałam suma Summarum tylko 3 na samym końcu.

    My niestety mamy tylko jedno podejscie na NHS wiec to nasza jedyna szansa

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Embriolog juz dzwonila i mamy 5 zarodkow ktore ladnie wygladaja :-) jutro zadzwonia z updatem jakiej klasy sa i jak sa podzielone i ile maja komorek no i potwierdza kiedy transfer :-) ale raczej poniedzialek :-)

    Stiffi, Edyzia, NewAgeMissK lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • maruda34 Autorytet
    Postów: 486 153

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    My niestety mamy tylko jedno podejscie na NHS wiec to nasza jedyna szansa

    Niektore rejony w UK obejmuja 3 podejscia jesli sie ma mrozone zarodki. Bynajmniej tak bylismy poinformowani

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 6 grudnia 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maruda34 wrote:
    Niektore rejony w UK obejmuja 3 podejscia jesli sie ma mrozone zarodki. Bynajmniej tak bylismy poinformowani

    Tak wiem o tym dlatego napisalam ze my mamy tylko jedno podejscie

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    My niestety mamy tylko jedno podejscie na NHS wiec to nasza jedyna szansa

    Toonney my tez mieliśmy tylko jedno. Zostały nam 2 mrozaki które w zeszłym tygodniu zabraliśmy ze soba - i za ten transfer musieliśmy już płacić prywatnie. Teraz czekamy. I już więcej szans nie mamy.

  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NewAgeMissK wrote:
    Toonney my tez mieliśmy tylko jedno. Zostały nam 2 mrozaki które w zeszłym tygodniu zabraliśmy ze soba - i za ten transfer musieliśmy już płacić prywatnie. Teraz czekamy. I już więcej szans nie mamy.

    Powodzenia kochana oby oba ❄❄ z wami zostaly :-) trzymam kciuki

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • NewAgeMissK Ekspertka
    Postów: 425 85

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Powodzenia kochana oby oba ❄❄ z wami zostaly :-) trzymam kciuki

    Dzięki mam nadzieje ze to będzie Twój szczęśliwy transfer !!!

    Toonney lubi tę wiadomość

  • Ania.K.86 Koleżanka
    Postów: 85 19

    Wysłany: 7 grudnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kolezanka z pracy dostala 4 podejscia (dwa swieze i dwa mrozone), a my tylko dwa tyle ze i my i oni robia w innej klinice.

    Ania
‹‹ 289 290 291 292 293 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ