X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Ja powoli oswajam sie z ciaza, chociaz pewnie test zrobie jeszcze z 10 razy:)

    Misi ja tez podchodzilam do histeroskopi tu w Londynie, mialam podejrzenie polipa, po zabiegu dowiedzialam sie ze nic niepokojacego nie mialam, ale jak na usg wyszlo warto sprawdzic to, tym bardziej ze polip przeszkadza w zagniezdzeniu.Powodzenia

    Witaj Pusiak,cierpliwosci zycze ,warto troche poczekac i pocierpiec w koncu sie uda zobaczysz.

    Niezapominajka powodzenia w piatek, mocno trzymam kciuki.
    Lilah ty tez za chwile zaczniesz, szybko zleci.
    Sisi , Evcik bardzo milo jest dolaczyc do was mamuski, teraz czekamy na reszte dziewczyn:)

    Lilah, sisi lubią tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Ewa1984 Autorytet
    Postów: 337 226

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka i Lilah, też trzymam kciuki za skany i produkcję jajek! :)

    Evcik, mam kilka koleżanek które ciążę przeszły całkowicie bezobjawowo. Jedynymi objawami był brak miesiączki i rosnący brzuch. Tak że i Tobie życzę abyś była taką szczesciara :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 11:25

    Lilah, evcikm81, Niezapominajka30 lubią tę wiadomość

    c55frjjgkyizwxfz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik no wez nie zejdz na zawal ;) mowie Ci jeszcze bedziesz miala dosyc objawow, mdlosci itp

    U mnie jest miesniak ale wszyscy zgodnie twierdza, ze nie przeszkadza w zajsciu w ciaze wiec zostawili go w spokoju.


    Betka to teraz jeszcze Ty nas zarazaj wirskami ciazowymi, im wiecej tym lepiej.
    Dziewczyny ja sie tak bardzo ciesze ze Wam sie udalo, naprawde.

    Ewa fajnie, ze lekarka chce badac. Owocnych staran!

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 23 listopada 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo chetnie bede was zarazac:)

    Lilah lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 23 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa dzieki za dobre slowo,miejmy nadzieje,ze wlasnie bede jedna z nich.
    Lilah ja tez mialam miesniaka ktory wyszedl na pierwszym skanie przed samym IVF i zobacz Facundo w drodze:)
    Zasmarkana ide do pracy,a wolalabym w lozku zostac.

    sisi lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Histeroskopie miałam zwiadowczą, a że znaleźli polipa to odrazu wycieli. Fizycznie czułam się dobrze ale długo plamiłam. Zabieg miałam 15 dnia cyklu i plamiłam aż do miesiączki, zaczynałam się już martwić ale po miesiączce było ok.

    Moje główne trzy objawy to wrażliwe piersi, senność i po każdym posiłku odbija mi się kwasami żołądkowymi. Trzy dni temu zrobiło mi się nie dobrze ale od tamtego momentu cisza. Teraz jakby lekko mnie muliło ale przejadłam się na śniadanie ;)
    Wczoraj z polecenia Evcik zamówiłam sobie książkę pod tytułem: W oczekiwaniu na dziecko, i dzisiaj już przyszła, zaraz zabieram sie za jej przeglądanie. Jest grubsza niż się spodziewałam.

    Niezapominajka ogromne kciuki za dzisiejszy scan, już jesteś prawie na mecie :)

    Lilah powodzenia jutro :) Gotowa na pierwszy zastrzyk?

    Betka jeszcze raz gratuluję :) Czujesz się jakoś inaczej, pierwsze objawy? Ja nie pamiętam ile testów zrobiłam ale będzie już z 30 ;) Jeszcze parę do USG porobię. Tak dla jasności to nie biegam codziennie do apteki, kupiłam wielką pakę testów na amazonie jeszcze przd całym in vitro ;)

    Evcik gdzie Twój suwaczek????????

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 13:20

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Misi13 Ekspertka
    Postów: 197 69

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa1984 w sumie to GP skierowała nas tam do Cambridge w lipcu na list od nich nie czekałam długo. Ale wizytę mieliśmy mieć dopiero pod koniec września. ALE przekładki nam ją chyba z 5 razy aż do wczoraj. 22 listopada mieliśmy w końcu pierwsza wizytę. Myślę że tak nam je przekładali bo w trakcie kazali mi robić usg i droznosc a chwilkę mi z tym zeszło bo jeszcze wyjazd do Polski mieliśmy.

    m3sxqqmzhcad410u.png
    16.01.18 FET, 27.01.18- pozytywny
    30.09.17 transfer blastocysty- negatywnie :... (
    09.09.2017 start stymulacja, mamy 6 blastocyst
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 23 listopada 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah kciuki za wizyte! Niezapominajka rowniez!
    Bardzo Wam kibicuje!

    Niezapominajka30, Lilah lubią tę wiadomość

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 23 listopada 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi ja ciagle czuje sie jakby okres mial przyjsc, nospe jem po 3 dziennie, jedyna zmiana to powiekszone piersi i czasem troche w glowie mi sie zakreci.
    Ksiazke tez dzis zamowilam, bedziemy mialy lekture :)

    Niezapominajka30, sisi lubią tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik, Sisi, Betka prosimy zarazac :) :D.

    Lilah powodzenia na skanie jutro, trzymam kciuki, juz zaraz tez sie zaczniesz kluc :).

    Evcik slyszalam tez ze sporo jest kobiet, ktore cala ciaze nie maja objawow, wiec sie nie martw, juz do skanu coraz blizej, wszystko bedzie dobrze.

    dziekuje za wszystkie kciuki, na pewno pomogly bo dzis na skanie juz bylo duzo wiecej pecherzykow. Ogolnie niby 10 wyglada juz na dobre i 7 ktore moga nadgonic do piatku, punkcja na razie zaplanowana na piatek ale jeszcze maja do mnie zadzwonic i potwierdzic.

    Wykupilam dzis buserelin tak jak mi kazali bo jeszcze zdecyduja czy jako trigger bede miec ovitrelle czy buserelin, musze jeszcze dopytac bo troche dziwne mi sie to wydaje.

    Pozdrowienia

    sisi, Lilah lubią tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja jeszcze pytanie z innej beczki, chcialam kupic nospe ale nie ma w moim sklepie ani w Mleczku, czy wiecie gdzie mozna zamowic online zeby szybko przyszlo?

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka u mnie maja nospe, jak tylko chcesz to Ci jutro kupie i wysle, patrzylam online zanim mi byly potrzebne ale nic nie znalazlam. Gratuluje jajek,, super ze ich masz tyle na piatek beda gotowe wszystkie. Mi tez dali ovitrelle i buserelin, potem przed punkcja zadzwonila pielegniarka i kazala mi wziasc ovitrelle a buserelin im oddalam.

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Misi13 Ekspertka
    Postów: 197 69

    Wysłany: 23 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi dziękuję za informacje. Ale mam jeszcze jedno pytanie usypiali cie do tego zabiegu?

    m3sxqqmzhcad410u.png
    16.01.18 FET, 27.01.18- pozytywny
    30.09.17 transfer blastocysty- negatywnie :... (
    09.09.2017 start stymulacja, mamy 6 blastocyst
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 23 listopada 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Betka, mam jeszcze kilka dni to poszukam, chcialam jeszcze pare rzeczy wiec i tak musze sie wybrac :). Juz po telefonie i potwierdzili zeby wziac jednak ovitrelle dzis o 2 w nocy i pobranie w piatek o 14. Bede mega glodna, no ale dam rade :). Tak sie martwilam troche jak te jajka urosna a teraz juz sie ciesze ze to juz sie dzieje :).

    Lilah jutro daj znac jak juz bedziesz po, sciskam kciuki :).

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 23 listopada 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Niezapominajka, same dobre wiesci, dostaniesz ciasteczka i cos do picia od razu po zabiegu, dasz rade:)

    Lilah czekamy na wiesci od Ciebie jutro, sciskam kciuki.

    Niezapominajka30, Lilah lubią tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Na punkcję trzeba ByC na czczo? Nawet nie wiedzialam.

    Dostałam list z kliniki. Rozpoczęcie leczenia IVF 18 maj 2017 o 11:40 :).

    sisi lubi tę wiadomość

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 23 listopada 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misi13 wrote:
    Serdecznie gratuluję dziewczyny ze wam się udało :)

    O Pusiak jesteśmy blisko siebie. JA jestem z Cambridge i nie dostałam wyboru klinik GP zapisała nas do Cambridge IVF. Moj mąż też ma słabą morfologie 2%. A ile macie lat my 25 i 28.

    Sisi a z twoim polipem jak było bo ja też mam. USG wykazało dlatego ta histeroskopia ty tez miałaś ja?
    Misiak ja mam 27 a mąż 28 ;-) U was sa wymagania ze musisz sie 3 lata starac zebu dostac IVF. Do wyboru dali nam 5 clinic, w tym cambridge londyn, hutington itd... London ma najwieksza skutecznosc, ale z drugiej strony jezdzic ciagle to meczace... no coż bedzie czas bedzie rada;-)
    A mam jeszcze jedno pytanie, jak wasi mezowi robili badania nasienia jak dlugo czekliscie na wyniki? w PL jak robilsmy to wyniki nastepmego dnia. Tutaj w UK dwa crazy robilismy na wyniki czekalismy tydzien (a na same badanie po 5tyg) a ty razem wynik po 2 tyg!! Przeciez spr musza wszystko w ciagu godziny ehhh

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 23 listopada 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer 18 maj wydaje sie dosc dlugo, ale lykasz teraz clomid to 2 miesiace szybko zleca bo musi byc po clomidzie miesiac przerwy, a ile masz zaplanowanych prob z clomidem? ja moalam 2 proby z clomidem i mimo ze w moim przypadku nie poskutkowalo to ciesze sie ze sprobowalam tego przed ivf. Powodzenia i zycze Ci zeby cykl na clomidzie byl tym szczesliwym :).

    Pusiak jak badania zleca gp to sie czeka min tydzien, ale jak jestes juz w klinice to bardzo szybko to badaja, nawet kilka godzin np przed inseminacja.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 23 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka30 wrote:
    CarPer 18 maj wydaje sie dosc dlugo, ale lykasz teraz clomid to 2 miesiace szybko zleca bo musi byc po clomidzie miesiac przerwy, a ile masz zaplanowanych prob z clomidem? ja moalam 2 proby z clomidem i mimo ze w moim przypadku nie poskutkowalo to ciesze sie ze sprobowalam tego przed ivf. Powodzenia i zycze Ci zeby cykl na clomidzie byl tym szczesliwym :).

    Pusiak jak badania zleca gp to sie czeka min tydzien, ale jak jestes juz w klinice to bardzo szybko to badaja, nawet kilka godzin np przed inseminacja.

    Dzieki Niezapominajka! Mam 6 cykli z Clo. Nie wiem co mi zalecą czy powiedzą, w lisćie (bo dołączono) napisane jest ze to bedzie rozpoczęcie przygotowań do IVF.

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 23 listopada 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jakis super tydzien zdnow ciaza,punkcja,listy wszystko idzie do przodu:)
    Niezapominajka alarm nastawiony? O 7 rano mozesz zjesc lekie sniadanie a do 11 pic wode.
    Ja dzis milalm dzien z cyklu co jeszce moze sie wydazyc...ale na szcescie juz sie konczy :)

    Sisi ja nie umiem robic suwaczkow:(

    Niezapominajka sprawdz bartka i lesne chaty tam moze byc,o ja tez bylam w mleczko,jak gdzies bede przejazdem to kupie.

    Lilah gacioletka powinna byc jutro albo w pt,trzymam kciuki i nie zapomnij ryzu

    Kolorowych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2016, 21:36

    Lilah lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ