X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest Facundo 1,6cm szczescia serducho widzielismy jak bilo.najszczesliwsza pod sloncem, postaram sie wyslac foto,dzieki kochane

    Pusiak, sisi, Lilah lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Evcik! <3

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah cudowne wiesci,tak jak mowisz zaczarowane te nasze forum,dalej trzymamy kciuki no poprostu wysyp bedzie jak nic pod koniec roku.

    Pusik moze ruszy szybciej,zycze ci z calego serca.


    Ja dzis prawie sie spoznilam na scan poprostu wsiedlismy do zlego pociagu,ale dzieki temu ominol mnie caly stres:)
    Scan trwal 5 min robil lekarz powiedzial,ze wszystko jest w porzatku,widzielismy jak serducho bije. Jajniki sa ok nawet cysta sie wchlonela:)
    Mam isc do GP i tam juz dalej pokieruja,ale chyba bedzie jeszcze jeden scan do 12 tyg bo tak jest napisne ,ze powinien byc

    Babel ma 10,6mm zdjecie z scanu to najcudowniejszy widok pod sloncem i ja tam widze pisiora:)))
    Data 18.07.17 Jeden krok za nami,teraz czekam na was i zycze wam takich widokow na scanie.
    Przykro mi tylko,ze drugiemu sie nie udalo,ale dzieki bogu,ze zgodzilismy sie na 2.

    Kochane czarownice buziak od najszczesliwszej mamy na swieci:))

    sisi, betka, Ewa1984, Lilah lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik już Ci gratulowałam osobiście ale jeszcze tu napiszę: HIP HIP HUUUURAAAAA :D
    Możesz odetchnąć z ulgą bo jak widać serduszko na usg to ryzyko poronienia drastycznie spada. Teraz tylko czekać na brzuszek i pierwsze kopniaczki :)

    Pusiak dobrze, że ją przycisnęłaś ale i tak główną decyzję podejmą w klinice. Oby prośba trafiła na kogoś z empatią. Z wynikami nie pomogę bo u nas problemem byłam ja.

    Betka jak tam objawy? rzygasz już? ;) :D hehe
    Mam też pytanie odnośnie progesteronu, ile dostałaś opakowań? Do którego tygodnia Ci starczy?

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 2 grudnia 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik zapoczatkowalas dobra passe dla nas, teraz wszystkie bedziemy grzecznie nasladowac:)

    Sisi nie rzygam, jedynie piersi mi rosna ku mojej uciesze no i czasem bola strasznie,progesteronu mam niecale 4 opakowania to tak do 9 tygodnia powinno mi starczyc, no ale mam nadzieje ze w tym okresie ciazy juz bedzie organizm wytwarzal wystarczajaca ilosc progesteronu.

    Pusiak ja za bardzo nie znam sie na interpretacji wynikow,ale wyglada ze mieszcza sie w normie,w klinice na pewno wam to objasnia, mecz ich ile sie da, u nas tez chcieli w kolko robic te same badania,az w koncu wyprosilam to skierowanie do kliniki.

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik gratuluje jeszcze raz !!! To musi byc najpiekniejszy i wzruszajacy widok :D. Super wiesci ze cysta sie wchlonela i juz nawet data wyznaczona :) :).

    Dziewczyny slijcie prosze wiruski w moja strone teraz, wczoraj wieczorem dostalam lekkiej goraczki i mocno sie przestraszylam ze to moze zaszkodzic zarodkowi :/, dzis juz jest dobrze, mam nadzieje ze to nie zaszkodzilo, akurat powinien sie zaczac wgryzac, moze to byla reakcja na to. Poza tym nie mam zadnych objawow. Umowilam sie juz na bete na przyszla sobote, wynik ma byc tego samego dnia.

    Pusiak mam nadzieje ze cos sie uda przyspieszyc, nie dziwie Ci sie ze sie zdenerwowalas, czekanie na leczenie to bardzo trudny okres.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2016, 10:38

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka bardzo dobry objaw :) W ciąży i tak temperatura jest podwyższona.
    A uczucie jakby choroba brała to bardzo częsty pierwszy objaw :)
    Ślę jeszcze wiruski na wszelki wypadek:'[!@$%^&^&*()*&^%$$#@@!!

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    betka wrote:
    Evcik zapoczatkowalas dobra passe dla nas, teraz wszystkie bedziemy grzecznie nasladowac:)

    Sisi nie rzygam, jedynie piersi mi rosna ku mojej uciesze no i czasem bola strasznie,progesteronu mam niecale 4 opakowania to tak do 9 tygodnia powinno mi starczyc, no ale mam nadzieje ze w tym okresie ciazy juz bedzie organizm wytwarzal wystarczajaca ilosc progesteronu.

    Pusiak ja za bardzo nie znam sie na interpretacji wynikow,ale wyglada ze mieszcza sie w normie,w klinice na pewno wam to objasnia, mecz ich ile sie da, u nas tez chcieli w kolko robic te same badania,az w koncu wyprosilam to skierowanie do kliniki.
    Betka - wyniki nie mieszcza się w normie bo ilosc nasienia jest za mało, morfologia oraz concentration.. takze niestetsy w normie sie nie mieszcza te wskazniki, ktore sa najwazniejsze...

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Sisi tez wlasnie przeczytalam ze taka moze byc reakcja, dzieki za wiruski :) :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2016, 13:35

    sisi lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak ale tragiczne nie sa do ivf sie nadadza, poki co faszeruj meza witaminkami,trzymam mocno kciuki zeby z kliniki sie szybko odezwali.

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka tez przesylam wiruski od siebie:)Musi sie udac, przyszly tydzien tez bedzie pelen dobrych wiesci , bardzo mocno w to wierze:*

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezaponinajka w takim razie ja tez przesylam

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny, zgarniam wszystkie wiruski :) :) oj jakbym chciala zeby sie udalo :D
    Milego weekendu

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka gratulacje! Trzymam kciuki za testowanie! Napisałam wczoraj posta ale mi gdzies go wcięło.

    Lilah ale jajeczek wyhodowałas. Oczywiscie kciukam za punkcję!

    Pusiak dobrze ze lekarka w koncu przemyślała decyzje. Mam nadzieje ze szybko wsyztsko teraz ruszy u Ciebie!

    Evcik piekne emocje :).

    Niezapominajka30, Lilah lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Lilah przed punkcja? Trzymam jutro mocno za Ciebie kciuki, zeby byly piekne jajeczka i ladnie sie zapladnialy. O ktorej masz zabieg?

    Sisi Jeszcze pare dni do skanu tylko zostalo. Jak Ci mija czas?

    U mnie wczoraj zaczely sie bole jak na okres, momentami dosc silnie, mam nadzieje ze to zarodek sie rozgaszcza w macicy :), czas bardzo wolno plynie, ale dam rade jakos, dzis zaczynam 5 dzien po transferze :).

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik jeszcze raz gratuluje, niech maluszek sobie zdrowo rosnie! Ale super, domyslam sie tylko ze niesamowite uczucie, ja bym ryczala jak bobr ;)

    Teraz sisi sie bedzie chwalic w piatek :)

    Niezapominajka kochana dziekuje, ze pytasz, czuje sie super, troche czuje takie ciagniecie w jajnikach, ale poza tym ok.
    Wczoraj bylo ostatnie klucie takze nic tylko sie cieszyc :)
    Punkcja o 10.45, potem jade na aku.
    A Ty jak wytrzymujesz to czekanie? Jak Ty bedziesz testowac to ja prawdopodobnie transferowac :) Tyle wiruskow polecialo do Ciebie ze maluch sie teraz zadomawia pewnie.

    Ja wam powiem, ze polecam na czas ivf remont!! ;)
    Troche niedogodnosci jest, ale mi calkowicie zajelo glowe i nie wiadomo kiedy zleciala cala stymulacja. Ale tak pieknie sie zlozylo, ze wlasnie sie skonczyl, bo raczej nie chcialabym po punkcji wracac do domu, w ktorym sie kreca robotnicy ;)


    Dziewczyny poradzcie co jesc po punkcji, cos lekkiego ale pozywnego, co sobie gotowalyscie?

    CarPer a co u Ciebie, jestes teraz na clo? Staracie sie intensywnie czy raczej tak na luzie? Masz jakies skutki od clo?


    Pusiak wyniki rzeczywiscie nie sa dobre, ale nie tragiczne.
    Plemnikow jest malo i do tego tylko 1% prawidlowych. Mysle, ze zaproponuja Wam icsi.
    A naturalne poczecie i z takimi wynikami jest mozliwe, bo plemniki sa i ruszaja sie. Wiec teoretycznie i z takim nasieniem mozna zajsc, tylko jak tyle czasu Wam sie nie udaje, to nie wiem czy jest sens czekac i to gadanie tej Twojej GP troche jest troche irytujace.
    Twoj partner lyka jakies witaminy?
    Poki czekacie jeszcze warto sprobowac poprawic nasienie, jest to mozliwe, my mielismy 0% prawidlowych, a pozniej skoczylo na 3%
    I tu pomogly tylko witaminy i zdrowy tryb zycia (zero alkoholu, papierosow, sport, w miare zdrowe odzywianie)



    Milej niedzieli dziewczyny!






    Pusiak lubi tę wiadomość

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka skoro takie objawy to napewno sie wgryza u mnie tak wlasnie bylo 4i5 dnia.Wiec sa wielkie szanse,ze sie uda :))))

    Lilah ty jestes naszym czampionem w stymulowaniu,oby wszystko jutro sprawnie poszlo i sie zaplodnilo,kciuki czarownice juz trzymaja:)

    Sisi jeszce pare dni i zobaczysz swoja fasolke na skanie.

    My we trzy nie mamy jako takich objawow,ciekawe czy tak sie dzzieje po IVF czy poprostu zbieg okolicznsci. Ja to wogole nie czuje sie jakos w ciazy,czekam na brzuch :)

    Dzis piekna pogoda ale ja leniuchuje bo caly czas w ruchu i dzis odpoczywam.

    Buziak niedzielny

    Lilah lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Evcik jeszcze raz gratuluje, niech maluszek sobie zdrowo rosnie! Ale super, domyslam sie tylko ze niesamowite uczucie, ja bym ryczala jak bobr ;)

    Teraz sisi sie bedzie chwalic w piatek :)

    Niezapominajka kochana dziekuje, ze pytasz, czuje sie super, troche czuje takie ciagniecie w jajnikach, ale poza tym ok.
    Wczoraj bylo ostatnie klucie takze nic tylko sie cieszyc :)
    Punkcja o 10.45, potem jade na aku.
    A Ty jak wytrzymujesz to czekanie? Jak Ty bedziesz testowac to ja prawdopodobnie transferowac :) Tyle wiruskow polecialo do Ciebie ze maluch sie teraz zadomawia pewnie.

    Ja wam powiem, ze polecam na czas ivf remont!! ;)
    Troche niedogodnosci jest, ale mi calkowicie zajelo glowe i nie wiadomo kiedy zleciala cala stymulacja. Ale tak pieknie sie zlozylo, ze wlasnie sie skonczyl, bo raczej nie chcialabym po punkcji wracac do domu, w ktorym sie kreca robotnicy ;)



    Dziewczyny poradzcie co jesc po punkcji, cos lekkiego ale pozywnego, co sobie gotowalyscie?

    CarPer a co u Ciebie, jestes teraz na clo? Staracie sie intensywnie czy raczej tak na luzie? Masz jakies skutki od clo?


    Pusiak wyniki rzeczywiscie nie sa dobre, ale nie tragiczne.
    Plemnikow jest malo i do tego tylko 1% prawidlowych. Mysle, ze zaproponuja Wam icsi.
    A naturalne poczecie i z takimi wynikami jest mozliwe, bo plemniki sa i ruszaja sie. Wiec teoretycznie i z takim nasieniem mozna zajsc, tylko jak tyle czasu Wam sie nie udaje, to nie wiem czy jest sens czekac i to gadanie tej Twojej GP troche jest troche irytujace.
    Twoj partner lyka jakies witaminy?
    Poki czekacie jeszcze warto sprobowac poprawic nasienie, jest to mozliwe, my mielismy 0% prawidlowych, a pozniej skoczylo na 3%
    I tu pomogly tylko witaminy i zdrowy tryb zycia (zero alkoholu, papierosow, sport, w miare zdrowe odzywianie)



    Milej niedzieli dziewczyny!

    Tak, bierze promen story dostał zalecił andriolog w pl oraz ogolne witaminy. Alkoholu to praktycznie wcale nie pije, moze sie zdarzy jak jestesmy w pl na wakacjach, palenie rzucił juz rok temu na sport nie ma czasu ale jest szczupły i odrzywiamy się też w miarę ok.... Przy pierwszym badaniu w pl gdy miał tylko 18m plemnikow morlofogie miał 6% a pozniej juz tylko spadała, nie wiem czemu ;-( No nic pozostaje mi czekac na wiesci do lekarza zobaczymy czy cos załatwi ;-)
    Lilah powodzenia kochana jutro! trzymam kciuki!

    Lilah lubi tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah jadlospis to wlasnie cos lekkiego cos co lubisz. Ja po punkcji moalam slaby apetyt, sprawdzily sie lekkie zupy, rosolek i inne, poleca sie spozywanie cieplych posilkow wiec jadlam owsianke, duzo zup a do wody tez zawsze staram sie dodawac troche cieplej i wode kokosowa. Trzymam kciuki jutro 10.45 :D.

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak ja tez slabo sie orientuje w wynikach nasienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2016, 18:15

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ