X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 4 grudnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah kciuki za jutro , oby byly piekne jajka, ja po swojej punkcji poszlam do nandos :) bylam tak okropnie glodna ze musialam zjesc cos od razu.

    Lilah lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah kciuki na punkcji!!!!

    Ja po swojej pojechałam do mc donalda, skończyłam hodować komórki i musiałam zjeść coś niezdrowego ;)

    Niezapominajka jak się czujesz? Jeszcze 6 dni :)

    A ja zaczęłam kolejny dzień bez mdłości, a o USG staram się nie myśleć bo łapie mnie paraliżujązy strach. Jak bym mogła to bym chyba nie poszła.

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah daj znac jak juz bedziesz po.&&&&&&
    Mi bardzo powoli leci czas, trudno mi nie myslec wciaz o tym co sie tam dzieje, od 2 dni lapia mnie takie okresowe bole i przechodza, chcialabym zeby ten czas do soboty szybciej plynal :). Staram sie myslec pozytywnie i wierzyc w swojego zarodka :D.
    Sisi to normalne ze sie denerwujesz przed skanem, ale na pewno wszystko bedzie dobrze.

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah kciuki trzymam,Dziewczyny szybko zleci,Niezaponinajka skoro daje o sobie znac musi tam byc.
    SisI nie ma nic piekniejszego,niz zobaczyc fasolke wiec czekaj na spotkaniu z nia.
    Ja zaraz zaczynam 9 tydz jak ten czas leci,w srode ide do GP,zobaczymy co mi tam powiedza.Dzis taka piekna pogoda milego dziewczyny

    Lilah lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 5 grudnia 2016, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah pochwal się :)

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Mikolajkowo w 9 tyg,wstawanie w nocy juz zaczyna meczyc ah te sikanie.
    Niezaponinajka jak tam jeszcze chwilka.Sisi to samo.
    LIlah czekamy na wieSci ja I tak gratulacje, mam nadzieje,ze dobrze sie czujesz.Ja uciekam do pracy grzeczna tak wczesnie.

    Lilah lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie dalam rady wczoraj odpalic laptopa a na tel ucina mi posty.

    Cos pomieszalam z iloscia jajek po pierwszym skanie chyba, ale teraz juz nie wazne ;)
    No wiec udalo sie wyjac 7 jajeczek z czego 4 zaplodnily sie prawidlowo. Czekamy do czwartku i transfer w sobote jak beda sie ladnie rozwijac.

    Sama punkcja minela mi bardzo szybko, znieczulenie na szczescie podzialalo i nic nie czulam choc bylam obudzona. W tle leciala muzyka klasyczna i ogolnie byl bardzo mila atmosfera :)
    Jak juz mnie odstawili do meza to zaczelam plesc glupoty, ze mialam krasnala na sali i ze nas oszukali i nic nam nie zrobili ;)

    Czulam sie bardzo dobrze dopoki nie puscily srodki znieczulajace, takze wczoraj cale popoludnie i wieczor przelezalam.

    Dziekuje za kciukaski i prosze o wiecej, zeby te maluchy sie ladnie rozwijaly teraz.

    Ja oczywiscie trzymam mocno za caly ten tydzien bo duzo sie bedzie dzialo.

    Sisi, Niezapominajka &&

    Niezapominajka30 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak wrote:
    Tak, bierze promen story dostał zalecił andriolog w pl oraz ogolne witaminy. Alkoholu to praktycznie wcale nie pije, moze sie zdarzy jak jestesmy w pl na wakacjach, palenie rzucił juz rok temu na sport nie ma czasu ale jest szczupły i odrzywiamy się też w miarę ok.... Przy pierwszym badaniu w pl gdy miał tylko 18m plemnikow morlofogie miał 6% a pozniej juz tylko spadała, nie wiem czemu ;-( No nic pozostaje mi czekac na wiesci do lekarza zobaczymy czy cos załatwi ;-)
    Lilah powodzenia kochana jutro! trzymam kciuki!


    Pusiak to robicie wszystko jak nalezy :) Moze rzeczywiscie jest jakas konkretna przyczyna tego pogorszenia, zylaki czy jakies bakterie?
    Z tym nasieniem to tez troche loteria niestety...
    Dziekuje za kciuki i zaciskam swoje za obrotna gp, niech sie na cos przyda w koncu i cos zalatwi ;)

    Pusiak lubi tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah kciuki za czworaczki &&&&& Czyli transfer albo w czwartek albo sobotę tak?
    Najchętniej bym przespała te kilka dni...

    Lilah lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, sobota albo czwartek.
    Ciesze sie z moich czworaczkow, mam nadzieje ze dadza rade :)
    Ale stres byl, w nocy sie budzilam z mysla ze nic sie nie zaplodnilo...

    Sisi spokojnie, juz za kilka dni zobaczysz swoje malenstwo :) Wszystko bedzie dobrze.


    sisi, Pusiak lubią tę wiadomość

  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah trzymam kciuki za Twoje czworaczki, zeby sie pieknie rozwijaly i zebys juz niedlugo dostala piekny zarodek do brzuszka. Troche teraz czekania przed Toba, ale dasz rade, teraz odpoczywaj, relaksuj sie :) &&&&&&&

    Sisi ja prawoe rowno z Twoim skanem bede testowac. Musimy dac jakos rade do piatku/ soboty. Zobaczysz wszystko bedzie dobrze :), tez najchetniej bym sie zahibernowala na ten czas :D. Niech nam czas jak najszybciej leci.

    Evcik wow to juz 9 tydzien, Facundo rosnie z zawrotna predkoscia :) :) :), czy Ty zdarzylas sie oswoic z mysla ze jestes w ciazy?

    Ja im blizej testowania tym jakos trudniej, staram sie nie tracic nadziei, ale lata niepowodzen robia swoje i nie jest latwo. Dla zabicia czasu bede piekla pierniczki, szukam tez prezentow dla siostrzencow i bratankow w Polsce.
    Mam jakies objawy czasem ale juz nieraz je odczuwalam, wiec staram sie nie nakrecac. Brzuch kilka razy dziennie mnie boli jak na okres i przechodzi, sutki tez tak dziwnie, lapie mnie bol i za chwile znika.

    sisi, Pusiak, Lilah lubią tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah kciuki juz zaciskam, gratulacje jajeczek. Z tymi krasnalami fajnie mialas:)bedziesz punkcje wspominac z usmiechem:)

    Niezapominajka dla mnie czekanie na testowanie bylo straszne, jak zaczelam plamic to juz wogole stwierdzilam ze juz po wszystkim,ale udalo sie i teraz tez kolejne czekanie na skan i kolejny natlok roznych mysli i tak sadze bedzie do porodu:)

    Ja zaczelam okres porannych mdlosci, ktore trzymaja mnie tak do 12, bardzo nie dobrze czuje sie w autobusie ale niestety to moj transport do pracy, no i zgaga dokucza czasem.

    Sisi ciesz sie ze juz za chwile masz scan, ja bym sie chetnie zamienila z Toba, zobaczysz swoje malenstwo.

    sisi, Lilah lubią tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka ale fajnie, że masz te mdłości przynajmniej jakiś znak, że dzidzia jest w środku :) No i witamy w 7 tygodniu.
    Jejku nawet nie wiecie jak ja bym chciala mieć to usg za sobą, boję się, że mój stres szkodzi dziecku. Dzisiaj dziewczyna po in vitro która jest w tym samym dniu ciąży co ja była na pierwszej wizycie i lekarz nic nie zobaczył. Mój najgorszy koszmar :( :( :(
    Zjadłam śniadanie o 12 dopiero i później delikatnie mnie mdliło prze około godzinę ale nie wiem czy to nie bardziej ze stresu. Zgagę mam przeważnie wieczorami jak mam zamiar zasnąć ;)

    Niezapominajka Ty testujesz w końcu w piątek czy w sobotę? Będziemy przeżywać razem nasze być albo nie być...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2016, 21:19

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah gratki jescze raz niech sie trzymaja jak najmocniej oby do transferu.
    Betka to Ciebie jednak bierze ja Ci mldlosci nie zazdroszcze:)
    Ja staram spokojnie do Tego podchodzic jak najbardziej moge,ale nie jest latwo bo tez dzis uslyszalam,ze znajoma poronila w 11 tyg.

    Nasze mamy chyba mialay jakos latwiej, teraz technika chyba nie pomaga.

    Zycze zeby ten tydz byl wyjatkowy tak jak wszystkie poprzednie:)))

    Lilah lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny prosze mi sie tu za bardzo nie stresowac tylko rozsylac wiruski ciazowe :)
    Wiem, ze latwo sie mowi, ale trzeba wierzyc, ze bedzie dobrze.
    Jestescie silne babki i Wasze maluszki tez! I tego sie trzymamy!

    Ja wreszcie odzyskalam normalny apetyt :)
    Wczoraj jeszcze troche lezalam a dzis to juz nie wiem czym sie zajac zeby nie swirowac w domu. Zrobie pranie, dobry obiad i moze zaplanuje troche swieta.
    Zaczelam troche czytac o tym czy 7 jajek i 4 zaplodnione to duzo czy malo ale przestalam ;P

    Betka wspolczuje mdlosci ale z drugiej strony fajnie ze masz objawy :)

    Jutro telefon z kliniki, ciekawe jak moje czworaczki sie maja...



  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka no ja mam w takim razie bardzo podobnie jak Ty. Dzis rano wstalam z mysla ze juz na pewno sie nie uda, i mysle ze im blizej testowania tym wiekszy strach. Ale sie nie poddaje zlym myslom :) (ps w sobote ide na bete)
    Mdlosci to bardzo nieprzyjemne objawy, zwlaszcza w autobusie, a tutaj na dodatek kierowcy jezdza jak szaleni. Oby nie trzymaly Cie te objawy zbyt dlugo, slyszalam ze jedzenie migdalow niby ma pomagac.

    Sisi jeszcze tylko 2 dni i juz nie bedziesz sie tak stresowac. Nie mysl ze zamartwianie szkodzi dziecku bo zaczniesz sie podwojnie martwic. Jestem prwna ze tak jak Evcik , zobaczysz swojego maluszka i wszystko bedzie dobrze :*.

    Evcik odgon wszystkie czarne mysli i nie czytaj za wiele, bo w necie mozna bardzo wiele wyczytac, poronienia sie czasem zdarzaja, ale my wszystkie taka ciezka droge przeszlysmy do tej pory, ze teraz juz musi byc dobrze, dbaj o siebie i ciesz sie ciaza :).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2016, 12:25

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah super ze juz doszlas do siebie, pamietaj zeby pic duzo wody, masz teraz pare dni zeby sie przygotowac, bo jak dostaniesz malucha to bedziesz musiala troche zwolnic. Trzymam kciuki za bardzo dobre wiesci jutro &&&&.

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te swieta mezowie nich sie wykazuja, my musimy wypoczywac; )ja raz lepiej sie czuje raz gorzej, dzis glowa mi pekala no i apetyt mam niesamowity, musze sie powstrzymywac troche.
    Niezapominajka do soboty blisko, zajmij czas czyms fajnym, ja ogladalam na okraglo komedie.
    Lilah czekam na dobre wiesci jutro.

    Lilah lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah kciuki za maluszki &&& Na pewno powiedzą że wszystkie ładnie się dzielą :)
    Jeśli transfer miałby być dzisiaj to powiedzieli Ci na którą masz być w szpitalu?

    Jeszcze jeden dzień do wizyty, całe szczęście.Wczoraj z rana dość mocno bolał mnie brzuch z prawej strony na dole. Jak przycisnęłam ręką to było gorzej. Oczywiście zaczęłam wymyślać pozamaciczną. Zjadłam magnez i przeszło. Dzisiaj też lekko czuję. Jutro się wszystko wyjaśni.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah trzymamy kciuki i czekamy na wiesci:)
    Sisi tylko jeden dzien cie dzieli od zobaczenia fasoliki:)
    Betka tobie zostal tydz.
    Niezapominajka czekamy na rezultat!!!Nie skusisz sie na zadnego siekacza wczesniej?
    Jak sie czujesz jakie odczuczucia kciuki za was wszystkie.

    Ja bylam w GP po za zmierzeniem cisnienia niec wiecej sie nie wydazylo,mam sama zrobic skierowanie do szpitala online:)
    Jedynie wyrobia mi karte na darmowe lekarstwa:0

    Milego i zycze tylko dobrych wiesci

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ