X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak nie lepiej wykorzystac darmowe podejscie tutaj najpierw? W razie czego w Polsce zawsze mozna a tutaj tez sie udaje za pierwszym razem, mysle ze warto sprobowac.

    SissiAnn na pewno podejmiecie dobra decyzje, powodzenia! A pytaliscie lekarza jak.to jest z tym transportem czy jest jakies ryzyko w ogole? Zaczelas juz brac antyki?

    Evcik mam nadzieje ze impreza sie udala!

    Milej niedzieli babeczki!

  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah wrote:
    Pusiak nie lepiej wykorzystac darmowe podejscie tutaj najpierw? W razie czego w Polsce zawsze mozna a tutaj tez sie udaje za pierwszym razem, mysle ze warto sprobowac.

    SissiAnn na pewno podejmiecie dobra decyzje, powodzenia! A pytaliscie lekarza jak.to jest z tym transportem czy jest jakies ryzyko w ogole? Zaczelas juz brac antyki?

    Evcik mam nadzieje ze impreza sie udala!

    Milej niedzieli babeczki!

    Hej hej
    Transport jest bezpieczny , uzywaja do tego inkubatorow podobnego typu jak do transportu organow.
    Szczerze ja czuje sie w tym szpitalu bezpiecznie, zdazylismy poznac cala zaloge i troszke sie zadomowic :) Cos mi mowi zeby zostac ale z drugiej strony ....sama nie wiem.
    Antyki zaczynam brac w piatek, oczywiscie jak okres przyjdzie o czasie, zawsze przychodzi......Z ta roznica ze tym razem naprawde chce zeby przyszedl ....


    milej niedzieli xx

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;-) Zobacze jak tutaj pojdzie, jak cos zawsze pozostaje Polska w zapleczu...

    A co do mojego drugiego pytania z poprzedniego postu Czy któraś z Was miała może IVF w The Centre for Reproductive and genetic health?? Bo wyczytałam, że skuteczność maja 51% i nie ma waiting list. A np u mnie w Peterborough skutecznosc 27% i czekanie od 4 do 6 tyg....??

    Moze ktoś cos? :D


    SissiAnn trzymam kciuki za Twój okres niech Cie nie zawiedzie ! :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 13:05

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Pusiak

    Ja bym na Twoim miejscu dopytala czy ten czas oczekiwania jest podany od momentu przyznania refundacji NHS czy od momentu zgloszenia sie do kliniki. My na przyklad dostalismy ostatecznie list o przyznaniu refundacji w grudniu i juz zaczynamy a czas oczekiwania od momentu przyznania refundacji jest 18 tygodni.
    Wiekszosci klinik podaje czas oczekiwania od momentu przyznania IVF a nie skierowania do kliniki ze wzgledu na czas potrzebny na postawienie diagnozy i ilosc badan do wykonania w danym przypadku.

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SissiAnn wrote:
    Dziekuje Pusiak

    Ja bym na Twoim miejscu dopytala czy ten czas oczekiwania jest podany od momentu przyznania refundacji NHS czy od momentu zgloszenia sie do kliniki. My na przyklad dostalismy ostatecznie list o przyznaniu refundacji w grudniu i juz zaczynamy a czas oczekiwania od momentu przyznania refundacji jest 18 tygodni.
    Wiekszosci klinik podaje czas oczekiwania od momentu przyznania IVF a nie skierowania do kliniki ze wzgledu na czas potrzebny na postawienie diagnozy i ilosc badan do wykonania w danym przypadku.

    A co w przypadku gdy mamy juz postawiona diagnoze i wszstkie badania wykonane wlacznie z AMH i zakazeniami watraby typu B i C oraz HIV? W sumie z tego co czytałam w tech broszurach ktore dostalismy na pierwszej wizycie w clinic to mamy juz wszystkie badania i okreslona przyczyne, tylko musimy spelnic ostatni warunek czyli 36cykli - dlatego kolejna wizyta w czerwcu. Kurde konsultantka mowila ze wtedy bedziemy mogli wybrac juz sobie klinikie w ktorej chcemy miec IVF...

    Teraz sie załamałam ze to jeszcze dłuzej bedzie trzeba czekac;-( Jakie oni moga jeszcze badania wymyslac?

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak wrote:
    A co w przypadku gdy mamy juz postawiona diagnoze i wszstkie badania wykonane wlacznie z AMH i zakazeniami watraby typu B i C oraz HIV? W sumie z tego co czytałam w tech broszurach ktore dostalismy na pierwszej wizycie w clinic to mamy juz wszystkie badania i okreslona przyczyne, tylko musimy spelnic ostatni warunek czyli 36cykli - dlatego kolejna wizyta w czerwcu. Kurde konsultantka mowila ze wtedy bedziemy mogli wybrac juz sobie klinikie w ktorej chcemy miec IVF...

    Teraz sie załamałam ze to jeszcze dłuzej bedzie trzeba czekac;-( Jakie oni moga jeszcze badania wymyslac?

    Nam tak naprawde nikt nie postawil diagnozy i tak naprawde to nie ma zadnych przeciwskazan.... no ale z jakis powodow sie nie udalo wprawdzie mielismy male epizody z podwyzszona prolaktyna i z mobilnoscia plemnikow ale to nie bylo nic co moglo by stanowic problem w naturalnym poczeciu.
    Nam wszystkie badania powtorzyli lacznie z HSG, badanie HSG mialam robione wczeesniej w Polsce. Badanie nasienia mielismy chyba ze 4 i teraz znow kazali powtorzyc, i jesli wynik bedzie niezadawalajacy , beda mrozic plemniczki zeby wrazie czego miec zabezpieczenie.
    Jesli chodzi o badania zakazenia watroby typu C i Bi przeciwciala zakazenia watroby typu B , HIV i pathology test to jesli minely trzy miesiace od momentu badania do transferu , musza byc powtorzone.
    Nie zalamuj sie , to tylko powoduje stress i do niczego dobrego nie prowadzi. Decydujac sie na IVF nie wazne gdzie tutaj czy w Polsce , prywatnie czy na kase chorych nie zbedna jest cierpliwość. Wszystkie sie jej uczymy z czasem.....a czekanie czesto wychodzi na dobre ...
    Tak, masz racje czekanie jest przerazajace na poczatku ale z drugiej strony mi te 4 miesiace z perspektywy czasu szybko zlecialy. , moj M sie smieje ze przynajmniej przeszlismy pelne MOT

    Prosze mi sie tu nie załamywać Pusiak tylko nastawic sie pozytywnie :) To ze nam powtorzyli wszystkie badanie nieznaczy ze Wam tez musza , kazdy przypadek jest inny . Wiec Pusiak glowa do gory wiecej optymizmu i cierpliwosci :))



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2017, 16:18

    Pusiak lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SissiAnn wrote:
    Nam tak naprawde nikt nie postawil diagnozy i tak naprawde to nie ma zadnych przeciwskazan.... no ale z jakis powodow sie nie udalo wprawdzie mielismy male epizody z podwyzszona prolaktyna i z mobilnoscia plemnikow ale to nie bylo nic co moglo by stanowic problem w naturalnym poczeciu.
    Nam wszystkie badania powtorzyli lacznie z HSG, badanie HSG mialam robione wczeesniej w Polsce. Badanie nasienia mielismy chyba ze 4 i teraz znow kazali powtorzyc, i jesli wynik bedzie niezadawalajacy , beda mrozic plemniczki zeby wrazie czego miec zabezpieczenie.
    Jesli chodzi o badania zakazenia watroby typu C i Bi przeciwciala zakazenia watroby typu B , HIV i pathology test to jesli minely trzy miesiace od momentu badania do transferu , musza byc powtorzone.
    Nie zalamuj sie , to tylko powoduje stress i do niczego dobrego nie prowadzi. Decydujac sie na IVF nie wazne gdzie tutaj czy w Polsce , prywatnie czy na kase chorych nie zbedna jest cierpliwość. Wszystkie sie jej uczymy z czasem.....a czekanie czesto wychodzi na dobre ...
    Tak, masz racje czekanie jest przerazajace na poczatku ale z drugiej strony mi te 4 miesiace z perspektywy czasu szybko zlecialy. , moj M sie smieje ze przynajmniej przeszlismy pelne MOT

    Prosze mi sie tu nie załamywać Pusiak tylko nastawic sie pozytywnie :) To ze nam powtorzyli wszystkie badanie nieznaczy ze Wam tez musza , kazdy przypadek jest inny . Wiec Pusiak glowa do gory wiecej optymizmu i cierpliwosci :))

    Oj to prawda, że człowiek ćwiczy sobie tą cierpliwość gdy leczy sie przez NHS.... Fakt, ze nigdy do za bardzo cierpliwsych nie nalezalam.... Ale juz zauwazam ze mam tej cierpliwosci coraz wiece...

    W kazdym raze, byłam na stronie kliniki i jesli wierzyc temu co maja napisane to od momentu pierwszej wizity do rozpoczecia terapii około 6tyg.... więc chyba tragedii nie ma... Ale i tak w maju powtorzymy badanie nasienia i wszystie badania krwi przed wizyta w clinic :D nie bylabym soba :D

    Miłego wieczoru kochane !

    SissiAnn lubi tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sissi no to mam nadzieje, ze przyjdzie @ tak jak trzeba, u mnie zawsze jest na czas a nawet i za wczesnie wiec przynajmniej nie mam okazji sie za bardzo nakrecac.
    Jak moj cykl bedzie ok to ja zaczynam antyki za jakies 3 tygodnie.


    Pusiak dokladnie, ja tez o Polsce mysle w razie czego, bo jednak koszt mniejszy nawet jak sie doliczy loty itp a kliniki mamy naprawde na swietnym poziomie.
    Ale mam nadzieje, ze nie bede musiala korzystac i ze sie uda tym razem. A co odlozylam na leczenie bede mogla wydac na dziecko :)

    U mnie za to z cierpliwoscia coraz gorzej ale powtarzam sobie, ze przynajmniej mam te 2 podejscia refundowane a niektorzy musza sie zadluzac zeby choc raz podejsc do ivf.
    Nie jest zle :)



    SissiAnn lubi tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusiak ja od przyznania refundacji do pierwszej wizyty informacyjnej czekałam 3 tygodnie, do kolejnej z podpisywaniem papierów znowu 3 i po niej od razu zaczynałam tzn musiałam poczekać do okresu i w 21 dniu cyklu zaczęłam zastrzyki wyciszające.

    Pusiak lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co tu taka cisza,Bo nam forum zablokuja.Co tam u was.my rosniemy znaczy brzucho.w pt polozna a za 1,5 tyg scan w pl wiec mam nadzieje,ze dowiem sie co za Ktos tam siedzi.
    Jak nie Facundo to Cataleya.
    Pusiak ja bylam w Gp w styczniu a we wrzesniu sie zaczelo.Ale pierwsza wizyta byla w szpitalu w czerwcu dodatkowe badania spermy plus droznosc,wyniki w lipcu,w sierpniu dofinasowanie I we wrzesniu sie zaczelo,zlecialo jak z bats.
    Milego

    Pusiak lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik tez własnie zauwazylam ze tu pustaki wieje.... szkoda ze nikt sie nie odezwal kto bedzie startował tak jak ja zeby jakies towarzystwo było.... Ja mam fauna GP wiec zanim znowu do kliniki w czerwcu pojdziemy to powtorze wszystkie badania w maju zeby isc juz kompletem aktualnych ;-) A w ogole to ciekawi mnie skad wybór na takie imiona??;-)

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    Ja dzisiaj bylam u poloznej, wszystko jest ok, no i pierwszy raz uslyszalam moje drugie serduszko, bije mocno i szybko, niesamowite przezycie.

    Pusiak ja dokladnie dat nie pamietam, ale mi od zgloszenia problemu z zajsciem w ciaze do mometu zabiegu zajelo okolo roku, ale nas wysylali na rozne badania, potem bylo podejrzenie polipa i tez sie wszystko przeciagnelo. Mam nadzieje ze wszystko u Ciebie pojdzie sprawnie a najwazniejsze skutecznie.Mocne kciuki

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Misi13 Ekspertka
    Postów: 197 69

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny,
    Super ze u naszych forumowych ciężarnych wszystko dobrze :) trzymam kciuki za was :)
    A ja już w sumie chwile po histeroskopii diagnostycznej czyli tej bez usypiania jednak. Zabieg ogólnie dobrze bez bolesny wszystko można oglądać sobie razem z lekarzem. Polip endometrialny się nie potwierdził. Lekarze powiedział ze wszystko dobrze ale jest takie uwypuklenie, które on w sumie chyba sam nie wiedział co to jest bo pytał pielęgniarki ale powiedział ze nic z tym nie robimy dalej. Od lekarza z polski mam opis usg gdzie podejrzewał ze może to być albo ten polip albo miesniak podsluzowkowy. I po oglądaniu tego na badaniu a potem jak poogladalarm to na internecie to mi to trochę przypomina... i teraz tym się martwię.

    Dziewczyny czy któraś z was miała miesniaka? Czy oni robią coś tutaj z nimi? Czy lekarz by nie wiedział, że to może być miesniak czy ja juz przesadzam sama nie wiem :(

    m3sxqqmzhcad410u.png
    16.01.18 FET, 27.01.18- pozytywny
    30.09.17 transfer blastocysty- negatywnie :... (
    09.09.2017 start stymulacja, mamy 6 blastocyst
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SissiAnn super ze juz zaczynasz brac antyki, oby szybko zlecialo :).
    Betka jak cudownie uslyszek takie male seduszko, ciesze sie ze wszystko jest wporzadku.
    Misi nie mam doswiadczenia z miesniakami, jednak jezeli chodzi o cysty endometrialne to czesto lekarze decyduja zeby nic z tym nie robic i to nie przeszkadza w zajsciu w ciaze

    Ja tez juz po skanie, jajeczko rosnie i endometrium tez jest juz gotowe, czekam teraz na pozytywny test owulacyjny i mam dzwonic do kliniki aby umowic transfer po 7 dniach od testu. Niestety w moich ostatnich wynikach byly jakies nieprawidlowosci dotyczace fibrynogenu zwiazanego z krzepnieciem. Lekarz uwaza ze nie ma to wplywu na ciaze ale chce powtorzyc wynik i w razie czego wyslac mnie to hematologa. Dodatkowo po poronieniu wyniki tarczycy sie pogorszyly sporo, ale nadal mieszcxa sie w normie wiec lekarz uwaza ze ro nie problem.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ja dziewczyny postanowilam troche mniej wchodzic na forum. Niedlugo zaczne wyciszac jajniki a przydaloby mi sie wyciszyc glowe ;)
    Lubie wiedziec co u Was i ciesze sie Waszymi sukcesami, ale troche musze zlapac dystans bo zaczelam czytac o polskich klinikach, o adpocji. Pomyslicie, ze mi odbilo a ja sie zwyczajnie boje powtorki i probuje sie zabezpieczyc... Wierze, ze bedzie dobrze ale strach tez jest. Dlatego mala przerwa mysle dobrze mi zrobi.


    W kazdym razie naszym ciezaroweczkom zycze duzo zdrowka i lagodnych objawow.
    A reszcie zycze ciaz!

    Niezapominajka trzymam kciuki &&& choc wiem, ze masz watpliwosci odnosnie wynikow i sie martwisz. Lekarz powinien wiedziec co mowi, ale jak nie jestes pewna to porozmawiaj z nim jeszcze raz, moze to Cie uspokoi? Nie wiem na ile jemu ufasz i jakie sprawia wrazenie, ja lekarza podczas calego ivf widzialam tylko raz, polprzytomna na sali zabiegowej ;)

    SissiAnn wybraliscie juz klinike do transferu? Trzymam mocno kciuki!


    Misi ja mam miesniaka ktory wg nich do ciazy nic nie ma, bo jest w takim miejscu gdzie nie przeszkadza.


    Pusiak mam nadzieje, ze ten czas oczekiwania zleci szybko i przyjemnie.




    Pusiak lubi tę wiadomość

  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Llilah nawet nie wiesz jak Cie rozumie.
    Ja jak cos przeczytam niekoniecznie pozytywnego to zaraz zaczynam sie sie nakrecac : dzis np w drodze do pracy czytalam o OHSS i caly dzien mysle co bedzie jak mi sie to przydarzy. Mimo ze jestem nastawiona optymistycznie to i tak czarne mysli chodza mi po glowie .

    Co do kliniki zdecydowalismy ze nie zmieniamy , co ma byc to bedzie. Jak sie nie powiedzie idziemy prywatnie. Mielismy tam juz konsultacje zanim dostalismy refundacje a teraz w weekend mamy nastepna. Oni nam naprawde kibicuja i uwazaja naszego "NHS " konsultanta na prawdziwego fachowca.

    Niestety okres jak nigdy, sie spoznia agghhhh wiec nie zaczynam jutro brac antykow :( czekamy do poniedziałku jak nic się nie zmieni mam zgłosić sie do szpitala .
    Pusiak wierz mi to jest dopiero irytujące czekanie ....

    Niezapominajka jeśli lekarz uważa ze to nie problem to może tak jest. Zgadzam się z Lilah jak masz wątpliwości porozmawiaj z nim. W kwestii zaufania jeśli mu nie ufasz zawsze możesz poprosić o zmianę lekarza.

    Betka i Ewcik cieszę się ze maluchy maja się dobrze.

    Misi nie ma i nie miałam mięśniaka ale moja bratowa miała , zaszła w ciąża ( naturalnie ) i urodziła wspaniała córkę .

    Stiffi Twoja wizyta tez niedługo , prawda?!

    Milego wieczorku dziewczyny:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 20:00

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilah przerwa od czytania i myslenia o leczeniu na pewno sie przyda. Wpadaj do nas jak tylko masz chec. Relaksuj sie i odpoczywaj :).

    Ja tekze probuje sie troche zdystansowac do leczenia i nie robic sobie bardzo duzych nadziei. Moj transfer zostal wyznaczony na przyszla srode. Troche przeszkod sie pojawia na drodze bo moja akupunkturzystka zwichnela sobie bardzo ciezko noge i bedzie miec operacje i nie bedzie dostepna przez 2 tyg :/, no ale wysyla mnie do swojej kolezanki wiec mam nadzieje ze bedzie ok. Oczywiscie poinformowali mnie ze z 3 eskimoskow moze nie przetrwac zaden ale to dosc rzadkie przypadki. trzymajcie kciuki dziewczyny, zeby juz wiecej niespodzianek sie nie przytrafialo no chyba ze kinder niespodzianka hehe.

    SissiAnn, sisi lubią tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SissiAnn tez sie wiele naczytalam o tym OHSS, dodatkowo jak jeszcze sie okazalo ze mam 25 jajek to bylam pewna ze bede miec na pewno ciezka forme przestymulowania, pilam baaardzo duzo wody i obylo sie bez, a niepotrzebnie sie naczytalam tych strasznych rzeczy. Mam nadzieje ze miesiaczka sie pojawi szybko, tak zazwyczaj jest ze jak sie chce bardzo to na zlosc nie przychodzi.

    Milego wieczoru dziewczyny

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka kciukasy zacisniete mocno...Powodzenia xxx
    Czy Twoja Pani od acu to Melanie ?
    Nowa Pani Acu przyniesie Ci napewno szczescie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2017, 20:29

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 26 stycznia 2017, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Sissi Ann, tak to wlasnie Melanie. Mam nadzieje ze nowa Pani rzeczywiscie przyniesie mi szczescie :D

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ