X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka dzieki za wskazowki, bede dzwonic do kliniki i dopytywac o kilka rzeczy, ktore troche mi sie nie podobaly za pierwszym razem. Nie wiem czy rozmowa z lekarzem cos wniesie, ale fajnie by bylo jakby ktos nam wszystko dokladnie wyjasnil.

    Te pielegniarki z ktorymi rozmawiam sa bardzo mile i za kazdym razem podkreslaja, zeby pytac i dzwonic bo one po to tam sa. Ale ja nie zawsze wiem o co pytac, lekarz chyba sam powinien wiedziec o czym rozmawiac z para po nieudanym podejsciu.


    Lidwinka gratulajce coreczki, muisz byc przeszczesliwa.


    sisi milo Cie widziec, znaczy brzucha Twojego ;)

    sisi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SissiAnn to juz jutro! Powodzenia na wizycie i daj znac jaki plan dzialania. Trzymam kciuki!

    Niezapominajka mam nadzieje ze nie bedziesz dlugo czekac na nowy cykl.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 10:45

    SissiAnn lubi tę wiadomość

  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ludwinka witaj i gratuluję córeczki. Ja mam cichą nadzieję, że może jutro się dowiem kto tam siedzi ;) Choć dzisiaj miałam okropny sen, że moje prenatalne trwało 30 sekund i nic nie sprawdzili bo jakieś papiery źle wypełniłam. Obudziłam się z tego stresu zapłakana... odrazu chwyciłam doppler i posłuchałam serduszka i mi lepiej :)
    Niezapominajka, Lilah kciuki za wasze okresy, aby przyszły jak najszybciej!!!

    SissiAnn powodzenia na wizycie, daj znać po.

    SissiAnn lubi tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • nicolusia Przyjaciółka
    Postów: 82 35

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie,,moze opowiem wam jak to wszystko wyglada tutaj
    sisi plec doopiero sie dowiesz w 20tyg ciazy bo teraz w 14 mialam tylko prenatalne ,fakt stres jak niewiem bo czekasz na rezultaty z syndroma downa itd tak wiec sisi jeszzcze cierpliwosci co do plci
    jesli chodzi o maternity leave to daja po 20 tyg tak jak evcik mowisz , ja caly czas pracuje bo czym dluzej pracujesz to potem dluzej siedzisz z baby w domu,platne maternity sa tylko 9 mscy ale mozesz siedziec 12 mscy po czym musisz wracac nie ma tu jak w pl urlopu wychowaczego,ostatni m oj dzien moj pracy to 3 marzec /34tydz ciazy/nie mam ciezkiej tak wiec staram sie pracowac jak najdluzej a i dobrze sie czujemy co najwazniejsze<))
    sisi ty musisz codien sprawdzac chyba te tetno co?mnie by to tez kusilo dlatego dalam spooj zylam dniem za dniem jak do tej pory ,od usg do usg,aha bylam raz prywatnie w tootng center w croydon i tez potwierdzili to co w szpitalu ,teraz jeszce dwa usg i porod yupiiii, ja juz mam wozek monitor tetna bo po porodzie sie przyda i kupujemy mebelki,ciuszki musze powiedziec radosc jak niewiem jak sie kupuje ,czasem jeszce nie wierze ze bede mama
    ruchy czulam w 17 tyg motyle fruwajace tak one wygladaja ,natomiast kopniaki to dopiero po 22 tyg ja ale kazda kobieta jest inna,czuje sie ok ale moja koncentracja juz nie ta co przedtem ,ma nadz ze szybko wroce do dawnej ja<)

    nieistey nie moge dac foto boiwiem raz kasujac konto poprzednie nie moge juz na phone wykonac aktywacji,tak wiec klikam z kompa a niewiem jak z kompa dodac foto poprzez forum>////
    niezapominajka,lilah trzymam kciuki za was i za inne staraczki,odwiedze was juz po porodzie ,wybaczcie wole nie czytac fora bo warjuje wtedy jak ostatio tylko siedziaam tu lub na pl ivf i czytalam nawet w pracy wiec postanowilam wpadac tylko raz na jkais czas<)bo tak dla mojej pscyhciki lepiej,kazdy robi jak uwaza >)
    tak wiec mamusie cierliwosci zyc teraz z dnia na dzien bez strresu starac sie ,a staraczkom trzymam kciuki bardzo mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 15:00

    ,nieplodnosc idiopathic,niedoczynnosc tarczycy,Lipiec 2016 ivf udane w Uk
    corka 2017 marzec ,najszczesliwsi na swiecie
    Ciaza po raz drugi wrzesien 2017 cud naturalny
    22/6-8:36-synus;))
  • nicolusia Przyjaciółka
    Postów: 82 35

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha jeszce jedno {haha jak widziecie zapominalska niezla ze mnie}

    w 14 tyg zrobilismy usg z foto 3d rewelacja bardzo proponuje na pamiatke a teraz w 32 tygodniu idziemy na usg z 4d filmikiem i cd nagranym z usg ,juz nie koge sie doczekac,procz tego oczywisice sejsa zdjeciowa brzuszka nas na gropon zabukowana bo normalnie to koszt 250 funtow a na gruopon znajdziecie super oferty rowniez te 4d bo te usg 4 d tez dosc koszta sa a skoro sa oferty na grupon czemu nie korzystac nie......
    w szpitalu np nie robia 4d usg,a moze u mnie nie bo pytalam .

    pozdrowki

    ,nieplodnosc idiopathic,niedoczynnosc tarczycy,Lipiec 2016 ivf udane w Uk
    corka 2017 marzec ,najszczesliwsi na swiecie
    Ciaza po raz drugi wrzesien 2017 cud naturalny
    22/6-8:36-synus;))
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super,ze wszystko ok z mala to czekamy az wrocisz do nas po porodzie.
    SisI kciuki za wizyte czekamy na foto bobasa.
    Ja jutro wizyta z consultantem.
    Dziewczyny to czekam z wami na te okresu niech sie wszystko znow zaczyna.
    Buziaki w ten sloneczny dzien.
    Zaczynamy 15 tydz juz sie nie moge doczekac smyrania dzidziula.

    sisi lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny za wszystkie kciuksy :P Dzisiejsza wizyta byla jedna z najdluzszych , prawie 3 hr i narescie dzis wyznaczyli nam wszystkie daty. Tak wiec plan jest taki: w przyszym tygodniu zaczynam antyki , potem Suprecur potem Menotropil -strasznie sie ciesze ze dostane auto injector :) w miedzy czasie 3 scany i 13.03 eggs collection jak wszystko pojdzie z planem ....

    Lilah super wyglada na to ze bedziemy sie testowac mniej wiecej w tym samym czasie :)
    Niezapominajka a Ty kiedy zaczynasz?

    Evcik boski ten Twoj Facundo :)

    Sissi ale super bajer , jest juz na mojej liscie rzeczy niezbednych :P Mam nadzieje ze prenatalne wyszly pomyslnie , to dzis prawda ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 16:34

    evcikm81 lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super SisiAnn,ze wszystko juz ustalonE byl wysyp pazdziernikowo-listopadowy,teraz bedzie Marcowo-kwietniowy.Bardzo sie ciesze,ze u was dziewczyny wszystko idzie do przodu.Oby tak dalej

    SissiAnn, Lilah lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale duzo sie dzieje u nas :). Super wiesci Sissi Ann, jak masz juz wszystkie terminy to teraz zacznie szybko leciec. Autoinjector super sprawa :), na pewno bedziesz zadowolona.

    Jak tam Sisi po wizycie?
    Evcik powodzenia jutro na wizycie :).

    U mnie tez dobre wiesci, miesiaczka przyszla wczoraj, za tydzien ide na skan, zobaczyc czy jakies jajeczko dojrzewa, jezeli tak to ok 3 lutego transfer a testowanie okolo Walentynek, jesli jajeczka nie bedzie to od 21 dnia dostane wyciszenie, a od kolejnego cyklu estrogeny. W razie transferu na cyklu naturalnym tez mam dostac progesteron na zwiekszenie szans.

    Pozdrawiam i czekam na wiesci od Was

    SissiAnn lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Ja już po i mam niedosyt. Jednak co Polska to Polska.
    Widzialam maluszka, ma 62,1mm co odpowiada dokładnie 12t4d. Przewracał się na wszytskie boki tak więc obejrzeliśmy go z każdej strony:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/136281dce939.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d155c57777f9.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1c8e2d43461f.jpg

    Usg trwało może z 5 min, zmierzyła tylko NT 1.5mm i tyle. Nie posłuchałam serduszka ( dzięki Bogu za mój dopplerek ), nie powiedziała nic o żoładku czy łożysku. Dowiedziałam się tylko, że wszystko wygląda dobrze i narządy będa badać na połówkowych.
    Później oddałam krew na pappe i mam czekać tydzień na wyniki.

    Następna wizyta 2 lutego z konsultantem i wtedy wyznaczą mi połówkowe, ale w papierach wyczytałam, że powinny być około 10 marca.

    I to by było na tyle, trochę się zawiodłam bo się nastawiłam na minimum 15 minut oglądania maluszka i wszystkich szczegółów ale skoro postanowiłam mieszkać gdzie mieszkam to muszę się przyzwyczaić. Najważniesze, że póki co wygląda na super zdrowe :)

    SissiAnn, Lilah lubią tę wiadomość

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi cudny ten twoj maluch i cos tam wypatrzyla w koncu chlopca czy dziewczynke,faktycznie sesja z kazdej strony:)))))))
    Niezapomnajka jak dobrze,ze juz zaczynasz i ze masz kolo zapasowe jak nie bedzie jajek,jednak nasz szpital jest dobry co by nie mowic,trzymam kciuki i moj wielki brzucho wysyla wiruski.
    Lilah i jeszce czekamy na ciebie i jak pisalam wyzej znow bedzie baby boom
    Betka a ty w czwartek ogladasz maluszka?
    Buziaki kochane

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 17 stycznia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka super ze tez juz zaczynasz . Wyglada na to ze bedziemy mialy owocna wiosne :)
    Sisi piekna sesja, maly fotomodel Ci rosnie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 stycznia 2017, 22:00

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    mozecie napisac jak tutaj cala procedura wyglada od momentu skierowania przez gp do kliniki? Jak dlugo sie czeka od pierwszej wizyty do transferu? My mieszkamy w kent i czekam na list.

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale masz modela w brzuchu Sisi, tak krotko podgladany a ze wszystkich stron sie pokazal, super, bedziesz miala fajne fotki na pamiatke. Szkoda ze tak krotko, ale najwazniejsze ze wszystko wporzadku :).

    Witaj Meli, czas oczekiwania moj to jakies 5 mcy, ale to przez to ze wyslali mnie najpierw do zlej kliniki i sporo czasu zajelo zamim sie zorientowali i mnie przeniesli i zarejestrowali. Wszystko zalezy jaki szpital, warto sie dowiedziec gdzie Cie chca skierowac i ile sie tam czeka, czasem jest mozliwosc wyboru kliniki. Ciezko odpowiedziec ile to trwa, to zalezy czy masz juz wszystkie badania a takze od tego ile sie staracie, czy jest stwierdzona przyczyna. Mam nadzieje ze list szybko przyjdzie i bedziesz mogla zaczac jak najszybciej.

    Dziekuje dziewczyny za kciuki :*.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi cudnego masz tego lokatora w brzuszku!

    Niezapominajka to trzyma kciuki za to jajeczko, niech Cie nie zawiedzie i dojrzewa ladnie.
    Ja tez dopiero co zaczelam cykl, ide prawie rowno z Toba pod tym wzgledem ;) Malpiszon przyszedl jak w zegarku wiec stymulacja mi nic nie namieszala na szczescie. Takze w nastepnym cyklu czyli za jakies 3 tygodnie antyki.

    SissiAnn ciesze sie, ze i u Ciebie ruszylo, teraz to juz zleci.

    Evcik obys miala racje z tym baby boom, dla rownowagi bedzie drugi wysyp dzieciaczkow na swieta :)


    Meli ja jestem z kent, czas od wizyty do transferu zalezy od bardzo wielu czynnikow, tak jak Niezapominajka pisze, kazdy przypadek jest inny i w roznych klinikach jest rozny czas oczekiwania dla pacjentow nhs (w mojej bylo 4 tygodnie, ale wiem ze w innych bylo to np pol roku)
    Zalezy czy klinika bedzie chciala Was dalej badac czy od razu stwierdzi ze bedzie ivf dla Was.
    Ja po kilku tyg czekania na list zadzwonilabym zeby sie przypomniec i sprawdzic czy maja mnie na liscie oczekujacych bo z tym tez roznie bywa ;)


  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 18 stycznia 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka jutro twoja kolej czekamy na foto modela nastepnego:)
    w takim razie czekamy na swiateczny boom:))
    Ja dzis bylam u consultanata wizyta trawal 5 min posluchalam jak serducho bije i powiedzial,ze wszystko ok.
    Za tydz polozna wiec z od niej sie dowiem wiecej,ale najwazniejsze ze wszystko oki.

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za odpowiedzi.
    Niezapominajka - dzisiaj bylam w GP i jeszcze raz chca mi usg zrobic i wtedy spotkanie z lekarzem. Staramy sie ponad 2 lata. Meza wyniki sa slabe, ja mam problem z jajeczkowaniem. Lecze sie tez prywatnie w londynie u polskiego lekarza, bo z nhs wszystko wieki trwa. Jestem na clo i pregnylu. Ale ciazy i tak nie ma.

    Lilah - oo :) mozesz napisac gdzie do kliniki Cie wyslali? Moze mieszkamy w tym samym miescie :)

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Misi13 Ekspertka
    Postów: 197 69

    Wysłany: 19 stycznia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 u jakiego lekarza leczysz się w Londynie? Myślisz ze można tam podejść do inseminacji? Mnie też meczy to oczekiwanie na listy z nhs...

    m3sxqqmzhcad410u.png
    16.01.18 FET, 27.01.18- pozytywny
    30.09.17 transfer blastocysty- negatywnie :... (
    09.09.2017 start stymulacja, mamy 6 blastocyst
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik super ze wszystko ok :)

    Meli napisze Ci szczegoly na priv ok?
    Wyslalam zaproszenie do Ciebie.

    Mialam 3 kliniki do wyboru, wybralam ta najblizej i z najkrotszym czasem oczekiwania.

  • Pusiak Autorytet
    Postów: 339 115

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi piekny maluch !
    Lilah - powodzenia !!

    A ja dziewczyny mam pytanie z cyklu tych głupich, wy jestescie juz po wiec moze sie orientujecie bo ja szukala odpowiedzi na swoje pytanie w necie ale nie znalazlam, wiec albo jej nie ma albo ja jestem ułomna :D (pwnie to drugie :D)

    A wiec, po udanym IVF mroza pozostałe embriony tak? Moje pytanie dotyczy co w przyadku gdy bedziemy je chieli wykorzystac aby miec kolejnego bobaska? Czy odmrozenie ich i transfer cos kosztuja?? jesli tak to ile..?

    Bo powiem Wam, że zaczynam sie zastanawiac nad IVF w Polsce, koszt to 1200f zamrozenie embrionow na dwa lata 130f a pozniej ich wykorzystanie 300f, wiec nie sa to kosmiczne sumy. A podobno w PL maja lepszy sprzet ale sama juz nie wiem ;-(

    Lilah lubi tę wiadomość

    22/09/17 - 8dpt beta HCG 77, 11dpt 273, 13dpt 711 ;) 15dpt 1760:)
    21/09/2017 - dwie kreski ;)
    14/09/2017 - transfer kropka B++
    9/9/2017 - egg collection
    27.08 - Merional 75ui + fostimon 75ui
‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ