X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

IVF a Anglii?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka kciukaski za jutro. Pamietaj ze w tym roku zaciazamy ;)

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ dziewczyny co tam u was ?
    Leci ten czas jak szalony we wtorek zaczynam jak sie nie myle II trymestr :)
    No i scan i badania prenatalne ah troszke sie boje ale musi byc dobrze.
    W styczniu bedzie sie troszke dzialo wiec trzymam za was kciuki,zeby wszystko szlo do przodu.
    Niezapominajka czekamy na jutrzejsze wiesci z wizyty.
    Milego buziaki.

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 8 stycznia 2017, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka kciukasy !!!!! powodzenia jutro :)

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wszystkie kciuki :), tak jest Lilah w tym roku na pewno zaciazamy :). Evcik gratuluje rozpoczecia II trymestru, jak ten czas leci. jutro po wizycie dam znac co sie nowego dowiedzialam :). dobrej nocy.

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SissiAnn co do prolaktyny to ja jestem ponad 10 lat na lekach, u mnie to nie stres bo jak tylko odstawiam leki mam bole glowy i prolaktyna skacze do wysokich wynikow. Mialam mri przysadki i oprocz minimalnych zmian nic nie znalezli. Mam ponoc takiego ukrytego gruczolaka przysadki i musze juz brac leki chyba na zawsze, choc bardzo male dawki. A jaki masz wynik? Tylko lekko podwyzszony? Ja mialam ponad 1000.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka kciuki za wizytę!!! &&&

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • SissiAnn Ekspertka
    Postów: 171 117

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka poziom prolaktyny utrzymywal mi sie na poziomie 700-790 nie wiem czy to naprawde czynnik stressu zawinil ale miesiec po zmianie miejsca pracy spadl do 548 . Dzis rano mialam znow badanie prolaktyny a o 11:45 mam spotkanie z endokrynologiem. A jak tam Twoja wizyta ?
    Evcik jak ten czas szybko leci , nawet sie nie obejrzysz a zostaniesz mama :)
    Jestem pewna ze scan i badanie prenatalne wyjda perfekcyjnie !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 stycznia 2017, 12:23

    [link=https://www.suwaczek.pl/][image noborder]https://www.suwaczek.pl/cache/9a805
    07.02.2018 przewidywana data rozwiazania
    26.06.2017 bija ❤️❤️❤️ serduszka
    19.05.2017 ICSI ❤️
    Planowane skladanie jajek Maj2017
    Marzec2017 przerwana stymulacja brak reakcji organizmu na Suprecur
    April 08 25tc (*)
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za wszystkie kciuki, ja juz po wizycie, sporo sie dowiedzialam dzis. Moja wizyta byla z fajnym doktorem ktory nam duzo wyjasnil. Okazuje sie ze wcale nie mialam duzo niedojrzalych jakeczek, duzo bylo dojrzalych a jednak uzyskalismy dosc slaby wynik zaplodnionych jajeczek pomimo bardzo dobrych wynikow nasienia. Byc moze jest jakas niekompatybilnosc miedzy nami.

    Na tym etapie nie da sie powiedziec co moglo byc przyczyna wczesnego poronienia, najczesciej jest to kwestia zarodka. Nasza blasta miala grade 4 BB czyli prawie najwyzsza, 3 mrozaki ktore zostaly maja grade 4BB i 3BB, wiec tez nadaja sie do transferu. lekarz powiedzial ze przy pierwszym wczesnym poronieniu nie robia zadnych badan, ale w koncu zgodzil sie przetestowac mnie w kierunku zabirzen krzepniecia.

    Okazuje sie ze transfer mrozaczka to tez nie taka szybka sprawa jak sadzilam. Sa 2 drogi, na cyklu naturalnym i na lekach. Przygotowanie do transferu na lekach zaczyna sie od 21 dnia cyklu od supresji a potem przyjmuje sie leki z estrogenem. zdecydowalismy sie wiec na transfer na cyklu naturalnym, zeby nie przyjmowac znow estrogenu ktory zageszcza krew. Jak tylko dostane okres mam dzwonic do kliniki i wtedy bede mogla juz zaczynac, transfer okolo 5 dni po naturalnej owulacji.

    Pusiak lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezaponinajka super,najwazniejsze,ze jestes zadowolona I masz juz terminy,aby poszlo wszystko sprawnie,wiec znow WsiAdasz na kinia...
    Ja dzis dostalam wynik na tataksoplazmoze I jest negatywny.Jutro ide zobaczyc mojego stworka pls trzymajcie mocno kciuki

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nizezapominajka ekstra, teraz pojdziesz jak burza, fajnie ze trafilas na dobrego lekarza, zrobisz badania i bedziesz spokojniejsza, bardzo mocno sciskam kciuki.

    Evcik , Sisi, wy na pierwszej wizycie z polozna mialyscie tylko wywiad?

    Evcik pieknego widoku jutro na scanie, moze pokaze czy jest Facundo czy Facunda:)

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka fajnie, ze lekarz chce badac. No i najwazniejsze ze niedlugo bedziecie znowu dzialac. Mam nadzieje, ze wkrotce dolacze :)

    SisiAnn jak po spotkaniu z endokrynologiem??


    Evcik to jutro ogladasz babla :) Powodzenia na wizycie, bedzie dobrze, trzymam kciuki! I daj znac jak tam po ogladaniu.

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiscie,ze dam.Betka ja na pierwszysm spotkaniu mialam 2 godz wywiazd i pobrali mi krew i mocz.

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka fajnie, że w końcu ktoś cos dokładnie wyjaśnia. Ani się obejrzysz, a bedziesz miała transfer.

    Evcik super, że wynik negatywny. Mówiłam, że nie ma się czym martwić. Kciuki zaciśnięte za jutrzejsze badanie. Ale się naoglądasz maluszka, zazdroszczę :)

    Betka mój wywiad trwał godzinę. Myślałam, że będą mi pobierali krew i mocz, a położna powiedziała, że to będą mi pobierali dopiero przed scanem. Jak widać wszędzie jest inaczej.

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 9 stycznia 2017, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte &&&& :D. Bardzo dobre wiadomosci ze toksoplazmoza wykluczona. Milego podgladania Facundo jutro :*

    Lilah niedlugo tez zaczynasz, szybko zleci, przerwa 1-2 cykle jest potrzebna zeby organizm zebral sily i doszedl do siebie po poprzedniej procedurze, wiec nie jest to czas stracony.

    Przez to ze zdecydowalismy sie na cykl naturalny, nie wiem do konca ile potrwa zanim dostane okres w tym cyklu, ale wole poczekac i sprobowac bez estrogenu.

    SissiAnn dobrze ze prokaktyna spada, obys juz niedlugo mogla zaczynac. W Polsce czesto zapisuja tabletki na zbicie, no ale na pewno nie zawsze jest potrzeba.

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem ze lepiej dla mnie jak odczekam. W sumie to bede miala 3 miesiace przerwy miedzy stymulacjami wiec powinno byc ok. No i poprzednia stymulacja byla bardzo delikatna. Z jednej strony chce dzialac a z drugiej czuje ze teraz to dopiero bedzie presja :(

  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieki za kciuki jak zawsze dzialaja.
    Wszystko ok tylko nie chcialo pokazac sie i nie wiem kto to,ale najwazniejsze,ze zdrowe.
    SSalo kciuk i machalo przecudny widok,juz mam date na nast scan ale chyba pojde miedzy czasie zeby zobaczyc kto tam siedzi:)
    Zycze wam takich widokow cos cudnego:)))
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4cb27b399754.jpg
    A to moje slonce a moze to dziewczynka skoro pisiaka nie bylo widac:)

    Lilah, Pusiak, sisi, SissiAnn lubią tę wiadomość

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Evcik!! Sliczna dzidzia :) Super, ze wszystko ok.

  • betka Autorytet
    Postów: 270 144

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik cudny szkrab, jak buzke pieknie widac, super widok.

    Lilah dasz rade, niech ten proces toczy sie swoim tepem, chodz na aku, ciesz sie z mezem ostatnimy chwilami tylko we dwoje, ja jak juz mnie wszystko przerastalo w czasie stymulacji poszlam na wesole miasteczko, wyszalalam sie jak male dziecko i troche ze mnie to cisnienie zeszlo;)

    Lilah lubi tę wiadomość

    gannhqvkbqom0flu.png

    16.12.2016 Serduszko bije :*
  • Niezapominajka30 Autorytet
    Postów: 262 182

    Wysłany: 10 stycznia 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evcik jaki cudny widok, juz wszystko tak dokladnie mozna zobaczyc :), ciekawe czy to Facundo czy Facunda, maluszki zazwyczaj nie chca sie odslaniac na skanie, ale juz niedlugo z pewnoscia sie dowiesz :D.

    Lilah dasz rade przez to przejsc, presja teraz wieksza, ale lekarze tez juz wiedza jak reagujesz i to moze duzo poprawic. Czekanie jest bardzo ciezkie, dla mnie mysle ze ciezsze bylo oczekiwanie az sie zacznie leczenie niz samo pogodzenie sie z niepowodzeniem. Ale czas leci i juz niedlugo nadejdzie czas, zeby zawalczyc o swoje marzenie, i mam nadzieje ze z sukcesem. glowa do gory, buziaki.

    Lilah lubi tę wiadomość

    Swiezy transfer blastocysty- 30.11- ciaza biochemiczna
    Podanie Eskimoska 1.02, wynik 12.02, nieudany
    Wlewy z intralipidu 07-08. 2017
    Transfer 29.09
    Serduszko 3.11
    haslur2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety z ta cierpliwoscia u mnie najtrudniej ;) Tyle lat sie ucze i ciagle mi jej brakuje :)

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ